Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 Žiemiška dovanėlė Kotrynai!**

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Snaigė Adatukei.!*
BIZOKU narys



Prisijungė : 2010-12-04
Pranešimų skaičius : 7

Žiemiška dovanėlė Kotrynai!** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Žiemiška dovanėlė Kotrynai!**   Žiemiška dovanėlė Kotrynai!** Icon_minitimeŠt. 12 04 2010, 23:57


LABAS,


Aš - Tavo Kalėdų dvasia.
Tikiuosi Tau parodyti kokios nuostabios gali būti KALĖDOS.
Ką pati manai apie KALĖDAS?
Ar lauki jų?
Ar jau pasipuošei namus?
Turi advento kalendorių?
Kaip manai, ką gausi dovanų?
Ar tau patinka sniegas?
Ėch, tiek daug norėtųsi Tavęs išklausinėti, kad tikriausiai visų klausimų nespėčiau surašyti per dvi dienas..
Taigi, tikiuosi jog įpūsiu Tau daug KALĖDINĖS dvasios ir džiaugsmo!
Su meile, SNIEGUTIS.

Atgal į viršų Go down
adatuke
BIZOKU narys
adatuke


Prisijungė : 2008-11-04
Location : pnvz.
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1442
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

Žiemiška dovanėlė Kotrynai!** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiemiška dovanėlė Kotrynai!**   Žiemiška dovanėlė Kotrynai!** Icon_minitimeSk. 12 05 2010, 18:02

Sveikas mielas snieguti :) Labai gera matyti, kad mane kažkas prisimena ir kad kažkam rūpi ypač tokiu nuostabiu metu kaip kalėdos.

O taip, aš labai myliu kalėdas! Žinai dėl ko? Dėl to gėrio, spalvų, šilumos, meilės, džiaugsmo, linksmų dainų sniego, gerų noru ir dar daug daug... Visada maniau ir manysiu, kad jei yra pasaulyje tosk laikas kai jautiesi nepaprastai laimingas tai tik per kalėdas. Nes jos mumyse pažadina kažką tokio gero, kad mes kartais net patys nustembame kad tokį turime. Tikiuosi sutinki sumanimi :)
Na, tiesa, namai mano dar nespėjo kaip reikiant pasipuošti. Paprastai statome gyvą eglę, tad tai darysime kiek vėliau, kad ji ilgiau mus džiugintų. Bet kalėdinių puošmenų ant lempų, kvapnių žvakių ir dzinguliukų jau pilni namai :) Labai laukiu kalėdų ir manau, kad tas laukimas tai vienas nuostabiausių dalykų, koks gali nutikti žmogui :) Juk advento kalendorius tam ir skirtas :D Taip taip, neatsispiriu tam paprastam kiekvieno ryto džiausmui atidarius naują langelį suvalgyti gabaliuką šokolado :D
Kalbant apie dovanas tai nes neįsivaozduoju ką gausiu per pačias kalėdas, bet vien jau tai, kad atėjo toks metas man kaip dovana. Be to, mokykloje žaidžiame angelą sargą taip pat, tad maniškis jau pasistengė ;D Vieną dieną gavau Milkos šokoladą, o kitą mielą keramikinį angeliuką, kuris mane saugos :) Sunku net įsivaizduoti kiek man tai suteikė džiaugsmo :) Bet dar didesnis džiaugsmas man sniegas :D Neįsivaizduoju kalėdų be jo. Tikrai! Atrodo kol nebuvo pasnigę tai gražiausia metų šventė buvo taip toli, o dabar ji jau ranbka pasiekiama :D

Labai ačiū, kad mane prisimeni :) Tikiuosi ir tu man kitame laiškelyje papasakosi ką tau reiškia kalėdos, kaip jom ruošiesi ir kiek džiaugsmo tau jos sukelia. O aš tikiu, kad sukelia labai labai daug!

Su meile, Kotryna.
Atgal į viršų Go down
Snaigė Adatukei.!*
BIZOKU narys



Prisijungė : 2010-12-04
Pranešimų skaičius : 7

Žiemiška dovanėlė Kotrynai!** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiemiška dovanėlė Kotrynai!**   Žiemiška dovanėlė Kotrynai!** Icon_minitimeAntr. 12 07 2010, 04:03

Sveika, Kotryna!

KALĖDOS man - neišsemiama kalba! Galiu nenustodamas apie jas pliurpti visokius niekus ir..
Tikriausiai ir Tu žinai, kad man KALĖDOS - labai svarbios. Be jų, aš, SNIEGUTIS, neįsivaizduoju savo gyvenimo. Be jų man būtų taip nyku! Jau dabar laukiu KALĖDŲ.. Beje, ar jau pasipuošei eglutę? Šiais metais, skirtingai nei visada, aš ją puošiu (jei nepapuoš kiti šeimos nariai) KŪČIŲ dieną. Tiesą sakant, mūsų šeimoje KŪČIOS svarbesnės už KALĖDAS, nes per KŪČIAS mes laikomės lietuviškų papročių ir tradicijų.. O jūs ar laikotės?
Ką gi, pasakysiu sau GANA.(kitaip galėčiau šnekėti apie KALĖDAS nors ir dvi valandas)..
Kaip praėjo Tavo diena? Savaitgalis? Beje, grįžtant prie KALĖDŲ.. Ar jau padovanojai ką nors savo slaptam draugui kurį kaip minėjai žaidžiate mokykloje? Mes irgi žaidžiame slaptą draugą. Jau esu padovanojusi vieną dovaną ir vieną gavusi. :) man svarbiausia ne dovana, o kad žmogus tave prisiminė... O tau kas svarbiausia?
Su meile, SNIEGUTIS.!*
Žiemiška dovanėlė Kotrynai!** Dcvwj7
Atgal į viršų Go down
Snaigė Adatukei.!*
BIZOKU narys



Prisijungė : 2010-12-04
Pranešimų skaičius : 7

Žiemiška dovanėlė Kotrynai!** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiemiška dovanėlė Kotrynai!**   Žiemiška dovanėlė Kotrynai!** Icon_minitimeŠt. 12 18 2010, 18:13


ATSIPRAŠAU!
Dėl to, kad taip ilgai nerašiau, nes sirgau ir labai stipriai. (tai tikrai ne pasiteisinimas...) Ką gi, ką gero nuveikei per tas dieneles? Ar pasidžiaugei sniego malonumais? Ar daug gerų pažymių gavai? Na ir tiesiog ar buvo smagu?
Žinok, kad aš pradėjau skaityti poeziją! (man tikrai nebūdinga..) Atradau joje gražių detalių ir įdomių metaforų. O ar Tau poezija patinka? Jei taip, koks rašytojas Tau labiausiai prie širdies? Man tai tikriausiai Juozas Erlickas. Jis labai šmaikštus ir jo kūrinius įdomu skaityti.
Todėl, skiriu Tau eilėraštį (man visai gražus :D)



J. Degutytė

Vakaras prie lango

Pučia vėjas atšiaurus.
Speigo žingsniai žvanga.
Žydi sniego lelija
Ant ledinio lango!

Po egle sidabrine
Baltas briedis miega.
Šoka žvaigždės rateliu
Aplink jį ant sniego.

O kertelėj lango trykšta
Mėlyni šaltiniai
Ir snieginiai paukščiai čiulba
Ant karklų snieginių.

Tviska mažas mėnesėlis
Vidury to lango...
O už lango vėjas ūkia,
Speigo žingsniai žvanga.


Tikiuosi, Tau patiks!
Su meile,
SNIEGUTIS.!*
Atgal į viršų Go down
Snaigė Adatukei.!*
BIZOKU narys



Prisijungė : 2010-12-04
Pranešimų skaičius : 7

Žiemiška dovanėlė Kotrynai!** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiemiška dovanėlė Kotrynai!**   Žiemiška dovanėlė Kotrynai!** Icon_minitimeSk. 12 19 2010, 02:42

Labas vakaras,
Norėjau pasakyti labų naktų, saldžių sapnų ^^

neišsiguodžia mėnuo
į žemę varvėdamas
tyla nutyla akivarai
nebešnabžda
ašaros skęstančios – temsta


Labanakt, Sniegutis!
Atgal į viršų Go down
Snaigė Adatukei.!*
BIZOKU narys



Prisijungė : 2010-12-04
Pranešimų skaičius : 7

Žiemiška dovanėlė Kotrynai!** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiemiška dovanėlė Kotrynai!**   Žiemiška dovanėlė Kotrynai!** Icon_minitimeSk. 12 19 2010, 22:10

Hey!
Ar pastebėjai, kad iki Kūčių liko vos 5dienos?? Nekankinsiu Taves klausimais apie Kalėdas ir geriau paklausiu ar gerai praleidai laiką? Ar išsimaudei bent porą kartų minkštučio ir baltučio sniego patalėliuose? O gal visą dieną praleidai namie? Oh c'mon! Tik netapk namisėda! (aš pradėjau mokytis anglų kalbą : D) Ar jau pasipuošei eglutę? Aš vakar tai padariau! Tai neapsiejo be ginčų su kitais angeliukais dėl raudonos spalvos, nes likę angeliukai norėjo eglę paversti visiška raudonanose! Bet aš jiems neleidau ir išpuošiau eglutę spalvotomis girliandomis : ). Ei, o ar Tu kaip nors nudžiuginsi savo artimuosius? Žinok, tai galima padaryti laaaabai paprastai! Tiesiog reikia nusišypsoti, padėti ir draugiškai gyventi. Jei niekada taip nebandei nustebinti savo šeimos, pabandyk šįmet. Manau jiems patiks. Tai tikrai geresnės dovanos už materealias. Arba padaryk ką nors rankų darbo. Prikarpyk snaigučių, besmegenių, angeliukų. Pamatysi, bus smagu!
Labai laukiantis Tavo laiškučių,
Sniegutis.!*

Atgal į viršų Go down
Snaigė Adatukei.!*
BIZOKU narys



Prisijungė : 2010-12-04
Pranešimų skaičius : 7

Žiemiška dovanėlė Kotrynai!** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiemiška dovanėlė Kotrynai!**   Žiemiška dovanėlė Kotrynai!** Icon_minitimeKv. 12 23 2010, 20:40






Labas!
[size=18]VIS dar nesulaukęs Tavo laiško aš nusiminęs,


 parašysiu Tau dar vieną. Kaip gyveni, ką gero nuveikei,


ar nesusirgai? Ar pajautei kad jau atostogos, o ryt -


Kūčios?? Tikiuosi, kad taip : )
O čia Tau dovanėlė:



[/size]
MusicPlaylistRingtones
Music Playlist at MixPod.com




Tikiuosi, kad Tau patiks!



 


Sniegutis




Atgal į viršų Go down
Snaigė Adatukei.!*
BIZOKU narys



Prisijungė : 2010-12-04
Pranešimų skaičius : 7

Žiemiška dovanėlė Kotrynai!** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiemiška dovanėlė Kotrynai!**   Žiemiška dovanėlė Kotrynai!** Icon_minitimeŠt. 12 25 2010, 16:36

Sveika!


Kaip praėjo Kūčios? Ar pas jus buvo lygiai 12 patiekalų, ar taip kaip pas mus daugiau? Ar būrėtės? Ką gavai nuo kalėdų senelio? Ar patiko dovana? Na, tikiuosi, kad taip : )! Ką su šeima planuojate veikti šiandieną? Mums tai močiutė iškepė didžiulį tortą : D tai tikriausiai pas mus kas nors ateis : ).
O pati ką nors padovanojai savo šeimai?
Ną ką, turiu lėkti,
iki vakaro,


SNIEGUTIS.!*

Atgal į viršų Go down
migle*
BIZOKU narys
migle*


Prisijungė : 2008-10-30
Location : Panevėžys
Age : 26
Pranešimų skaičius : 435
Mėgstamiausias CB narys : KIRO!KIRO!

Žiemiška dovanėlė Kotrynai!** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiemiška dovanėlė Kotrynai!**   Žiemiška dovanėlė Kotrynai!** Icon_minitimeSk. 12 26 2010, 02:46

Labas Kotryna,
Tai aš Tave (taip neatsakingai) globojau.. (man gėda :D) na tikiuosi, jog bent trupinėlį šilumos pajautei mano laiškeliuose Tau. Tikiuosi, kad labai nepyksti ant manęs :D
So, su šventom Kalėdom, antrąja jų dieną ir Naujaisiais artėjančiaias metais!
Linkiu Tau gerai juos atšvęsti!
Miglė.
free glitter text and family website at FamilyLobby.com
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Žiemiška dovanėlė Kotrynai!** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiemiška dovanėlė Kotrynai!**   Žiemiška dovanėlė Kotrynai!** Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Žiemiška dovanėlė Kotrynai!**
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Archyvas :: Slapto draugo beieškant-
Pereiti į: