Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 O štai ir angelas Miglei*!

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Apsnigta Miglės Draugė
BIZOKU narys
Apsnigta Miglės Draugė


Prisijungė : 2010-12-04
Pranešimų skaičius : 10

O štai ir angelas Miglei*! Empty
RašytiTemos pavadinimas: O štai ir angelas Miglei*!   O štai ir angelas Miglei*! Icon_minitimeŠt. 12 04 2010, 18:00

Spėk, kieno angeliukas atsirado? Tavo!
Visų pirma, norėčiau, kad padėtum man išrinkti vardą. Ten, iš kur atkeliavau, pasakė, jog jį turės išrinkti žmogus, pas kurį keliausiu, nes tik jis žino, kokia "etiketė" man tinkama. Esi girdėjusi, kad pagal vardą galima pasakyti, koks žmogus yra? Nežinau, ar tai galioja ir angelams, tačiau šventai tuo tikiu. Migle, pirmyn! ^^
Antra, norėčiau, kad papasakotum apie save. Noriu geriau pažinti savo globotinį! Visgi kartu praleisim nemažai laiko. O aš, savo ruožtu, papasakosiu apie save. Taigi, koks Tavo charakteris? Ar esi girdėjusi, kad jis nesukalbamas? O gal atvirkščiai - kad esi rami it ėriukas? Kokios Tavo būdo savybės Tau pačiai patinka, o kokios ne? Kokią muziką mėgsti? Ką veiki laisvalaikiu? Mėgstamiausias metų laikas? Trys dalykai, teikiantys Tau daugiausiai džiaugsmo? Ar turi brolių, seserų? Myli savo šeimą? Papasakok man viską!
Šiam kartui tiek. Ir, saulyte, pažvelk pro langą - užsakiau Tau puikų orą!

Nuoširdžiai,
Tavo angelas

O štai ir angelas Miglei*! 93efb8a98b2f95434efb21c197285067
Atgal į viršų Go down
migle*
BIZOKU narys
migle*


Prisijungė : 2008-10-30
Location : Panevėžys
Age : 26
Pranešimų skaičius : 435
Mėgstamiausias CB narys : KIRO!KIRO!

O štai ir angelas Miglei*! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: O štai ir angelas Miglei*!   O štai ir angelas Miglei*! Icon_minitimeŠt. 12 04 2010, 23:35

Labas!!!!
Tiesą sakant man su vardais sekasi nekaip XDDDD
Kalbant apie mano charakterį... Jis labaaaaai sunkus. Niekam nenusileidžiu, nebent tik tėvams :D Aš visiškai nesukalbama, kad ir dabar susipykau su sese :D man patinka tai, kad esu nuoširdi, ne viską rėžiu tiesiai į akis. O nepatinka tai, kad nesusivaldau(kartais) ir apkalbu žmones, esu neatsakinga. nemoku saugot draugų ir esu patikli. Oj muzika tai man patinka klubinė (dabar). O šiuo metu man labiausiai patinka Karališka erdvė - aš noriu šokt. Laisvalaikiu einu į šokių treniruotes(mm), į muzikos mokyklą, ruošiu pamokas (feeee) žiūriu tv, sėdžiu prie pc, susitinku su draugais. Mėgstamiausias metų laikas - vasara. Kadangi labai myliu vandenį man labai patinka vasara, nes tada galiu maudytis. Daaar man patinka tai, kad vasarą - atostogos ir mano gimtadienis ^^. Šiuo metu tie trys dalykai būtų: draugai, muzika, šeima. Savo šeimą tai žinoma. kad myliu. O tu? atsakyk man į visus klausimus ir tu!
P.s. ačiū už gerą orą šiandien : )
Iki!
Atgal į viršų Go down
Apsnigta Miglės Draugė
BIZOKU narys
Apsnigta Miglės Draugė


Prisijungė : 2010-12-04
Pranešimų skaičius : 10

O štai ir angelas Miglei*! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: O štai ir angelas Miglei*!   O štai ir angelas Miglei*! Icon_minitimePir. 12 06 2010, 00:53



Sveika, Miglut! ^^
O Tu pabandyk man jį išrinkti. Nes juk niekas pats vardų nesirenka.
Oi. Mano charakteris taip pat sunkus. Tačiau neretai ir sukalbamas, viskas priklauso nuo to, ar žmogus, su kuriuo bendrauju, man patinka. O kadangi myliu žmones, nedažnai pasitaiko tų, kurių nemėgčiau. Tačiau jei jau taip nutinka - tai iš visos širdies, būnant tikru velniuku. Tiesa, dar neteko girdėti, kad esu rami it ėriukas, bet kai aplinkui nieko nėra, tikrai galiu tokia būti. Pati sau, ne kitiems. O būdo savybes, kurios man patinka, galėčiau vardinti ir vardinti! Esu didelė savimyla.
Kalbant apie muziką, grotuve šiuo metu skamba tokia įvairovė, kad net ir norėdama neišrinksiu vieno ar kelių muzikos žanrų. Mėgsti lietuvišką muziką? Labai vertinu Lietuvos atlikėjus ir tikrai žinau, kad net būdama maža šalimi, šitoje sferoje galime oi kiek pasiekti. O dainuojamosios poezijos klausai? Pabandyk Atiką!
Mano laisvalaikis, kurio pastaruoju metu neturiu itin daug, leidžiamas labai apskaičiuotai. Žinau, kada galiu lėkti į miestą su draugėmis, o kada būti namie ir ruoštis kontroliniams. O jei nedarau nei vieno, nei kito, sėdžiu ant savo puraus debesėlio ir skaitau, o jei netyčia visos knygos namie jau perskaitytos, o naujos neturiu, imuosi filmų.
Mėgstamiausias metų laikas? Be konkurencijos - žiema!
Trys dalykai, teikiantys man daugiausiai džiaugsmo, būtų kitų žmonių laimė, sniegas ir meilė. Be šitų faktorių, ko gero, būčiau apskritas nulis, rimtai.
Taip, turiu brolį. Nors jo sparnai dar galutinai neužaugę ir jis vos vos paskrenda, kartais kaip reikiant mane suerzina. Tačiau neskaitant to, labai labai jį myliu, kaip ir visą savo šeimą. O dėl ko susipykai su sese? Donata, tiesa? :)
Migle, papasakok man apie savo savaitgalį! Ką gero nuveikei? Ar padarei viską, ką norėjai? Gal susipažinai su kokiu nors įdomiu žmogumi? Rėžk viską!

Siunčiu bučkį,
Tavo angelas

O štai ir angelas Miglei*! 2d4f2ee58a017eba06f1f55a7d4882d5
Atgal į viršų Go down
migle*
BIZOKU narys
migle*


Prisijungė : 2008-10-30
Location : Panevėžys
Age : 26
Pranešimų skaičius : 435
Mėgstamiausias CB narys : KIRO!KIRO!

O štai ir angelas Miglei*! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: O štai ir angelas Miglei*!   O štai ir angelas Miglei*! Icon_minitimeAntr. 12 07 2010, 02:52

Labas,
gal tavo vardas galėtų būti sniegius? :DDDDDDDDDDD
Ką nuveikei per savaitgalį? Ką šiaip veikei? Taip, mano sesė Donata. Hm, savaitgalį aš buvau new yorker'y (babos kalėdinė dovana man - paltas) tada buvau namuose, vakare atėjo svečiai. sekmadienį aš buvau irgi new yorker'y su tete. jis man nupirko tašę ir džemperį. tada su juo važiavau ant ledo su pačiūžom. buvo smagu! ką gi, laukiu dar tavo laiškų,
Miglė
Atgal į viršų Go down
Apsnigta Miglės Draugė
BIZOKU narys
Apsnigta Miglės Draugė


Prisijungė : 2010-12-04
Pranešimų skaičius : 10

O štai ir angelas Miglei*! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: O štai ir angelas Miglei*!   O štai ir angelas Miglei*! Icon_minitimeTr. 12 08 2010, 22:05



Labas, globotine!

Ką gi, tada malonu susipažinti, aš - Sniegius :) Deja, tokio vardo reikšmės žodyne neradau, tačiau manau, kad angelas su tokiu vardu tikrai turėtų mėgti sniegą :D Ir aš jį tikrai mėgstu! O kaip gi Tu, Migle? Ar mėgsti sniego angelus, sniego karą ir šiaip sniegą? O gal tik ledą ir pasičiuožinėjimus ant jo?
Tai kaip ten su sese buvo, dėl ko tada susipykot, ko gi nepasidalinot? :)
Kaip pralėkė Tavo diena? Kaip sekėsi mokykloje? Beje, pasiruošk, savaitgalį vėl užsakysiu Tau nuostabų orą!
Tiesa, kokios Kalėdinės dainos Tavo mėgstamiausios? O kokių nemėgsti?

Linkėjimai nuo debesies,
Tavo angelas Sniegius



O štai ir angelas Miglei*! Df156da5c8199cb2c303b09e9b6ffa96
Atgal į viršų Go down
migle*
BIZOKU narys
migle*


Prisijungė : 2008-10-30
Location : Panevėžys
Age : 26
Pranešimų skaičius : 435
Mėgstamiausias CB narys : KIRO!KIRO!

O štai ir angelas Miglei*! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: O štai ir angelas Miglei*!   O štai ir angelas Miglei*! Icon_minitimeSk. 12 12 2010, 17:51

Labas,
Žinai ką? Ogi aš tau į šį laišką buvau atrašiusi, bet jis kažkur dingo! O.o :DDD
Yai vat, sniegą aš mėgstu, bet tik ne karą. O ledą mėgstu. Man smagu ant jo čiuožinėti. Su sese.. Net neatsimenu :D Man visos dienos praėjo gerai, o tau?Ačiū už gerą orą, šeštadienį tokio tikrai sulaukiau : )
Kalėdines dainas mėgstu įvairias. Tikriausiai man patinka visos, o tau?
Na ką gi,
Iki!
Atgal į viršų Go down
Apsnigta Miglės Draugė
BIZOKU narys
Apsnigta Miglės Draugė


Prisijungė : 2010-12-04
Pranešimų skaičius : 10

O štai ir angelas Miglei*! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: O štai ir angelas Miglei*!   O štai ir angelas Miglei*! Icon_minitimeKv. 12 16 2010, 22:07



Migle!

O dangau, mane užsnigo! Nepyk, kad negalėjau su Tavimi susisiekti - kol išsikapanojau iš tos milžiniškos pusnies ir susitvarkiau sparnus, prabėgo visa amžinybė. Nepyk, Migliau!
Maniškės dienos lekia it vėjas, o pati skrendu dvigubu tempu, nes bijau ko nors nespėti. Atrodo, tiek visokių darbų darbelių ant nosies, o laiko tiek mažai. Gerai, kad dar sugebu šiaip ne taip susikrapštyti ir sutvarkyti visus reikalus kol dar ne vėlu. O kaip ši savaitė praėjo Tau?
Ar savaitgaliui užsakyti gerą orą? Kokie Tavo planai jam? :)

Tavo Sniegius

O štai ir angelas Miglei*! Dfb6458f71f20515a28e4286b0d8b49d

Atgal į viršų Go down
Apsnigta Miglės Draugė
BIZOKU narys
Apsnigta Miglės Draugė


Prisijungė : 2010-12-04
Pranešimų skaičius : 10

O štai ir angelas Miglei*! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: O štai ir angelas Miglei*!   O štai ir angelas Miglei*! Icon_minitimeŠt. 12 18 2010, 15:24



Ohoho, Kalėdų Senelis atvyko!

Juokauju. Nesu Kalėdų Senis, tačiau juk Tu puikiai žinai, kad panorėjus gali kreiptis į mane su visais savo prašymais ir tikiu, man nereikės Tau dovanoti angliukų. Sakyk, ko dabar norėtum? O ko ne? Ar esi laiminga? Jei ne, ko trūksta? Kaip apibūdintum žodį "džiaugsmas"? Ar jo Tau suteikia paprasti ir mažai reikšmingi dalykai? Noriu išgirsti Tavo minčių!
Atlėkiau čia trumpam, pats laikas skristi atgal į dangų ir sūpuoti savo mažąjį broliuką ant pūkinio debesies, nes net ir Žemėje girdisi, kaip jis kaukia. Lik sveika, greitai vėl susimatysim!

Užsiplūkęs, tačiau be galo laimingas
Sniegius

O štai ir angelas Miglei*! 98a273c942729d822d9026d99953b0aa


Atgal į viršų Go down
migle*
BIZOKU narys
migle*


Prisijungė : 2008-10-30
Location : Panevėžys
Age : 26
Pranešimų skaičius : 435
Mėgstamiausias CB narys : KIRO!KIRO!

O štai ir angelas Miglei*! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: O štai ir angelas Miglei*!   O štai ir angelas Miglei*! Icon_minitimeŠt. 12 18 2010, 18:24

Sniegiau,
man visaiškai blogai! Visą savaitę nėjau į mokyklą, nes sirgau. Ir dabar sergu. Nors geriu antibijotikus, man temperatūra nekrenta, o kosulys jau seniausiai mane užkniso :D. Dabar didžiausiai džiaugsmas būtų pasveikti.. (tikiuosi, jog greitai pasveiksiu)
Na ką gi,
Iki!
Atgal į viršų Go down
Apsnigta Miglės Draugė
BIZOKU narys
Apsnigta Miglės Draugė


Prisijungė : 2010-12-04
Pranešimų skaičius : 10

O štai ir angelas Miglei*! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: O štai ir angelas Miglei*!   O štai ir angelas Miglei*! Icon_minitimeTr. 12 22 2010, 00:09



O, mano vargšele!

Ar jau pasveikai? Kaip persišaldei? Pranešk!
O kalbant apie džiugesnius dalykus, kaip praleisi savo atostogas? Jei nori, galiu parekomenduoti šaunių filmų! Arba knygų. Kas Tau patinka labiau?
O gal nori aktyvesnės veiklos? Turiu daug patarimų! Jei tik reikės, kreipkis :)
Beje, ar Jūsų klasė kažką ruošia Kalėdoms?

Lauksiu!

O štai ir angelas Miglei*! 6abe608837a33dd82c412b69e67b7c25


Atgal į viršų Go down
Apsnigta Miglės Draugė
BIZOKU narys
Apsnigta Miglės Draugė


Prisijungė : 2010-12-04
Pranešimų skaičius : 10

O štai ir angelas Miglei*! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: O štai ir angelas Miglei*!   O štai ir angelas Miglei*! Icon_minitimeTr. 12 22 2010, 01:59



Globotine, pažvelk, ką radau!

"Toli, labai toli Šiaurėje, begalinėse Laplandijos platybėse stūgso paslaptingas kalnas, kurio pavadinimas skamba Korvatunturi. Prie pat kalno papėdės, pasislėpęs nuo visų žmonių, gyvena Kalėdų Senelis su savo žmona, padėjėjais elfais ir elniais. Kalėdų Senelis čia gyvena jau taip seniai, kad net neatsimena, kada čia atsikraustė. Kalėdų Senelis nedaug pasakoja apie savo namus, bet užtat sako, kad kalnas, kurio pavadinimas išvertus reiškia Ausies Kalnas, padeda išgirsti ir sužinoti visas slapčiausias vaikų ir suaugusių svajones bei troškimus.
Kalėdų Senelis visada norėjo žinoti, kaip Kalėdos švenčiamos kitose šalyse ir jis gerbia įvairius papročius. Bet jeigu paklaustumėt jo, kas yra geriausia per Kalėdas, tai jis atsakytų – vaikai. Nuolat domėdamasis, kaip elgiasi visi pasaulio vaikai ir žiūrėdamas, kad jie neišdykautų Kalėdų Senelis mano, kad tai svarbiausias dalykas pasaulyje.
Kalėdinės dovanos yra svarbi Kalėdų Senelio padėjėjų užduotis. Elfai praleidžia daugybę valandų skaitydami dovanų sąrašus, o pirmieji laiškai pradeda keliauti jau pirmaisiais metų mėnesiais. Kuo arčiau Kalėdos, tuo daugiau laiškų pradeda plaukti. O dovanų kalnas vis auga.
Žmonės dažnai klausia, ar pats Kalėdų Senelis ko nors nori gauti dovanų. Ir, aišku, jis turi savo sąrašą:
šypsenos iš visų, šypsenos visiems, keletas šiltų ir patogių vilnonių kojinių, kad vaikai būtų geri, suagusieji, kurie būtų geri vaikams, vaikų, kurie būtų geri elniams ir šunims, ir kengūroms, ir visiems Dievo tvariniams, šokolado ir dar keletos šypsenų. Štai koks Kalėdų Senelio dovanų sąrašas."

O Tu ar tiki Kalėdų Seneliu? ;p
O štai ir angelas Miglei*! Nla89i

Atgal į viršų Go down
Apsnigta Miglės Draugė
BIZOKU narys
Apsnigta Miglės Draugė


Prisijungė : 2010-12-04
Pranešimų skaičius : 10

O štai ir angelas Miglei*! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: O štai ir angelas Miglei*!   O štai ir angelas Miglei*! Icon_minitimeKv. 12 23 2010, 02:35



Miglut!

Įsivaizduok, atostogos!! O dieve, negaliu patikėti, kad pagaliau gausiu poilsio! Paakiai jau sulyg pėdom, dievaži. Na, o jeigu Tu tuo nesidžiaugi, štai kai kas, kas tikrai Tave pralinksmins. Tikiuosi, supranti angliškai! Beje, linkiu, kad per šias Kalėdas Tau to nenutiktų ^^





Atgal į viršų Go down
migle*
BIZOKU narys
migle*


Prisijungė : 2008-10-30
Location : Panevėžys
Age : 26
Pranešimų skaičius : 435
Mėgstamiausias CB narys : KIRO!KIRO!

O štai ir angelas Miglei*! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: O štai ir angelas Miglei*!   O štai ir angelas Miglei*! Icon_minitimeKv. 12 23 2010, 20:21

Sniegiau,
taip, jau pasveikau (happy), o Kalėdoms rengėm vaidinimą kuriame nedalyvavau, nes sirgau :D
Šiaip man viskas gerai, jaučiu Kalėdinę dvasią, o tu? Kalėdų Seneliu nelabai tikiu :D, o tu? Kągi, man darosi šalta, todėl tikiuosi nesupyksi, nes aš jau lekiu ^^
Miglė.
Atgal į viršų Go down
Apsnigta Miglės Draugė
BIZOKU narys
Apsnigta Miglės Draugė


Prisijungė : 2010-12-04
Pranešimų skaičius : 10

O štai ir angelas Miglei*! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: O štai ir angelas Miglei*!   O štai ir angelas Miglei*! Icon_minitimeKv. 12 23 2010, 23:42



Labas!
Atsipalaidavimui gali paklausyti šito:



Arba:



p.s. matydama savo planus, iškart noriu atsiprašyti, kad per Kalėdas Tave pagauti galėksiu tik vakare.
O dabar iki rytojaus, globotine!

Atgal į viršų Go down
Apsnigta Miglės Draugė
BIZOKU narys
Apsnigta Miglės Draugė


Prisijungė : 2010-12-04
Pranešimų skaičius : 10

O štai ir angelas Miglei*! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: O štai ir angelas Miglei*!   O štai ir angelas Miglei*! Icon_minitimePen. 12 24 2010, 22:08



Sveika, sveika, sveika!
Kai rašysi atsakymą, būtinai papasakok, kaip sekės gaminti ir, žinoma, ar skanūs buvo valgiai. O kokios Kūčios be šlyžikų? Gaudyk receptą!

Kūčiukai:
0.5 kg miltų
ne pilna stiklinė pieno (vandens)
50 g aliejaus
žiupsnelis druskos
20-30 g mielių
ketvirtis stiklinės aguonų
100 g cukraus
Aguonų pienui:
stiklinė aguonų
2 l vandens
cukraus pagal skonį
2/3 miltų, nurodytų receptūroje, išsijojami į dubenėlį. Jų viduje padaroma duobutė, į kurią supilamos nedideliame cukraus kiekyje išleistos mielės, truputį pašildytas skystis. Viskas išmaišoma, paviršius apsijojamas miltais ir uždengus drobele, pastatoma šiltai, kad pakiltų. Į pakilusią tešlą supilamas aliejus, įberiamas cukrus, druska, įsijojami miltai ir viskas gerai išminkoma. Tešla minkoma apie 20 min. Jei tešla atrodo per minkšta, dar įsijojama miltų. Minkoma, kol tešla nebelimpa prie rankų ir įgauna gražų blizgesį. Pridengus drobele, dar kartą kildinama. Iš pakilusios tešlos daromi 1 cm storio voleliai, kurie supjaustomi aštriu peiliu skersai maždaug 1 cm gabalėliais. Kad nesuliptų, kūčiukai pabarstomi miltais. Sudedami į miltais išbarstytą skardą ir kepami vidutinio karštumo orkaitėje (180 laipsių), kol gražiai pagelsta. Kad gražiai apkeptų iš visų pusių, kepant pavartomi mediniu šaukštu. Iškepti kūčiukai, dar kurį laiką džiovinami orkaitėje, kad būtų skrudesni. Valandą prieš valgį jie pamerkiami į aguonų pieną.
Aguonų pienui skirtos aguonos nuplikomos verdančiu vandeniu ir pabrinkinamos. Nupylus vandenį dukart permalamos mėsmale smulkiais peiliukais arba gerai sugrūdamos grūstuve. Sugrūstos aguonos užpilamos virintu atšaldytu vandeniu arba pienu, pasaldinama ir leidžiama nusistoti. Kad nesurūgtų, aguonų pienas laikomas šaltai.


Atgal į viršų Go down
migle*
BIZOKU narys
migle*


Prisijungė : 2008-10-30
Location : Panevėžys
Age : 26
Pranešimų skaičius : 435
Mėgstamiausias CB narys : KIRO!KIRO!

O štai ir angelas Miglei*! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: O štai ir angelas Miglei*!   O štai ir angelas Miglei*! Icon_minitimeŠt. 12 25 2010, 16:28

Sveika, aš kadangi esu tiesioginis virtuvės ryšys su košmarais, tai man niekas gaminti neleido, o be to ir taip jau patiekalų buvo 16, o ne 12. Net kūčiukų pati nedarau, juos padaro močiutė.(kaip ir dauguma patiekalų).
Ką gavai nuo kalėdų senelio?
O aš jau bėgsiu, prisėdau tik trumpam : )
Miglė.
Atgal į viršų Go down
Yumina.
BIZOKU narys
Yumina.


Prisijungė : 2009-09-02
Location : Vilnius, Lithuania
Pranešimų skaičius : 1344

O štai ir angelas Miglei*! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: O štai ir angelas Miglei*!   O štai ir angelas Miglei*! Icon_minitimeŠt. 12 25 2010, 22:56

Metas atskleisti savo tikrąjį veidą!
Taigi, Migle, su Tavim šias šaltas gruodžio dienas buvau aš, Rasa. Buvo smagu Tave globoti, ypač žinant, kad kažkada, prieš amžius amžinuosius, buvom susitikusios. Pameni knygų parodą? Oi, buvo linksma. Ypač gerai prisimenu, kad buvai labai plepi!
Nors į šias savo pareigas ne visada žiūrėjau labai rimtai, dabar suprantu, ką reiškia globoti žmogų ir jausti tokią atsakomybę. Ar susimąstai, kad iš tikrųjų visi mes turime savo angelus? Tik galbūt ne čia, Žemėje, ar ne tokius, kaip aš - regimus, tačiau kažkur ant mūsų peties juk turėtų būti kažkas, kas saugo mus, kaip manai?
O jei kartais norėsi, kad kažkas nusiųstų šiltą žinutę, užsakytų orą ar šiaip reikėtų žmogaus, kuriam gali pasipasakoti, kad ir kas benutiktų, net jei ir nelabai suprasčiau situaciją, visada gali kreiptis, tikrai pagelbėsiu :)
Ačiū, kad leidai būti kartu.
Atgal į viršų Go down
http://photoslikecocaine.blogspot.com/
migle*
BIZOKU narys
migle*


Prisijungė : 2008-10-30
Location : Panevėžys
Age : 26
Pranešimų skaičius : 435
Mėgstamiausias CB narys : KIRO!KIRO!

O štai ir angelas Miglei*! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: O štai ir angelas Miglei*!   O štai ir angelas Miglei*! Icon_minitimeSk. 12 26 2010, 02:37

Pirma mano reakcija buvo: RASA?! :D
Tai tiiiiiikrai buvo žiauriai netikėta netikėčiausia nešikėtulululiausia :D (net nežinau kodėl)
Ir knygų mugę ir savo plepumą atsimenu (ė, bet šios savybės mano priminti nebūtina :D)
Rasa, tu visada pačiu laiku man parašydavai ir džiaugiuosi jog ne kilometrinius laiškus, nes tektų nemažai paplūšėti :D. Ėch tie angelėliai.. Bet kai pagalvoji, tai tikrų tikriausi angelėliai Žemėje yra draugai! Visada padeda, išklauso.. Į tave, Rasa, žinau, kad kreiptis galima visada, nes tu esi laaaaaaaaaabai paslaugus žmogus! (tik kartais gaunantis per daug darbo, manau)
Vistiek, ačiū, kad TU mane globojai, saugojai ir aš Tau už tai esu laaaaaaaabai dėkinga!
O štai ir angelas Miglei*! W6z1gx
AČIŪ!AČIŪ!AČIŪ!AČIŪ!AČIŪ!AČIŪ!AČIŪ!AČIŪ!AČIŪ!AČIŪ!AČIŪ!AČIŪ!AČIŪ!AČIŪ!AČIŪ!AČIŪ!AČIŪ!AČIŪ!AČIŪ!AČIŪ!AČIŪ!AČIŪ!AČIŪ!AČIŪ!AČIŪ!AČIŪ!AČIŪ!AČIŪ!AČIŪ!AČIŪ!AČIŪ!AČIŪ!AČIŪ!AČIŪ!AČIŪ!AČIŪ!AČIŪ!AČIŪ!AČIŪ!AČIŪ!AČIŪ!AČIŪ!AČIŪ!AČIŪ!AČIŪ!
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





O štai ir angelas Miglei*! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: O štai ir angelas Miglei*!   O štai ir angelas Miglei*! Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
O štai ir angelas Miglei*!
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Archyvas :: Slapto draugo beieškant-
Pereiti į: