Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :)

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Bizarriukės Angelas.:}
BIZOKU narys
Bizarriukės Angelas.:}


Prisijungė : 2010-12-03
Pranešimų skaičius : 12

Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :)   Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :) Icon_minitimePen. 12 03 2010, 04:42

Sveika, mieloji Brigita :)
Malonu su Tavimi susipažinti, iškišusi nosį iš debesėlio, pamačiau, jog pas Jus žemėje tiek sniego! Ar Tu džiaugiesi juo? Nespaudžia šaltukas? Ar nepaslydai kur nors ant ledo? Žinok, jog Tavo angelas dažnai griūna pašalus ant ledo, todėl linkiu Tau tiek negriuvinėti :)
Labos nakties, Brigita, iki rytojaus! :}
Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :) 460164
Atgal į viršų Go down
Bizarriukės Angelas.:}
BIZOKU narys
Bizarriukės Angelas.:}


Prisijungė : 2010-12-03
Pranešimų skaičius : 12

Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :)   Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :) Icon_minitimePen. 12 03 2010, 23:40

Sveika, Brigita!
Kaip Tavoji diena? Nepavargai šią savaitę? Nes, pagaliau, sveikinu su atėjusiu savaitgaliu!! :) Galbūt turi jam kokių nors planų?

Artėjant Kalėdoms dauguma nusiperka arba pasidaro Advento kalendorių ir skaičiuoja dienas iki šios visų mylimos šventės. O ar Tu turi tokį arba panašų kalendorių?:}
Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :) 1219315367305l
Atgal į viršų Go down
bizariuke
BIZOKU narys
bizariuke


Prisijungė : 2009-06-29
Pranešimų skaičius : 659
Mėgstamiausias CB narys : Strify

Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :)   Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :) Icon_minitimeŠt. 12 04 2010, 03:45

Sveikas,Angeliuk :) Dar kartą pasikartosiu,likau labai nustebinta ir pradžiuginta kai vakar sulaukiau tavo žinutės :)Didelis ačiū!Smagu,jog kažkas manimi rūpinas :)
Taigi,šiandien mano dienelė buvo turbūt kaip ir visos šios savaitės dienos,kadangi gan stripriai susirgau,tačiau niekis...Kaip nors išsikapstysiu :)
Kalendorius...Jetau kaip norėčiau tokį pasidaryt,tačiau kol kas neturiu iš ko,o galbūt tu tokį turiu?O galbūt šis ir yra tavo?:)
Uj,vos nepamiršau atsakyt į ankstesnius klausimus...:)
Ar aš džiaugiuosi sniegu?Žinoma!Galėčiau valandų valandas žiūrėt į tyliai,bei lengvai už lango krentančias snaiges,įsisupčiau į šiltą anklodę ir ir imčiau vis galvoti galvoti...koks vis gi gražus tas pasaulis :)Mane tai labai ramina,tuomet tu supranti koks vis dėlto mažas žmogeliukas esi :)

Šaltukas spaudžia,tačiau ant ledo dar neteko paslyst,tiesą sakant nelabai to ir noriu,juk pasekmės kitą kartą būna ir ne kokios :)O tau taip pat linkiu kuo mažiau griuvinėt,kad nieko blogo neatsitiktų :( Nerimauju,kad mano angeliukas gali imti liūdėti :(Tačiau juk išties,gerų draugų kompanijoj nugriuvus, neretai būna daaug juoko :)
Ką gi,Angeliuk,labai džiaugiuos,kad tave turiu ir tikiuos būt gera globotine :)
Atgal į viršų Go down
Bizarriukės Angelas.:}
BIZOKU narys
Bizarriukės Angelas.:}


Prisijungė : 2010-12-03
Pranešimų skaičius : 12

Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :)   Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :) Icon_minitimeAntr. 12 07 2010, 02:40

Brangioji, jau sakiau, Tu - puikiausioji globotinė ir aš didžiuojuosi, jog būtent man teko Tave globoti :)
Deja, šis kalendorius nėra mano, tiesiog užkliuvau už jo internete, todėl nusprendžiau pasiteirauti apie jį Tavęs. Tikiuosi, jog jau pasveikai ir norėčiau pasiteirauti, kaip Tavo šeimoje įprasta švęsti puikiausiąją iš puikiausiųjų šventę - Šv. Kalėdas? Pasipasakok :)

Ir štai Tau kalėdinė daina, kuri man visada sukelia gerus jasumus.:}

Atgal į viršų Go down
bizariuke
BIZOKU narys
bizariuke


Prisijungė : 2009-06-29
Pranešimų skaičius : 659
Mėgstamiausias CB narys : Strify

Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :)   Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :) Icon_minitimeAntr. 12 07 2010, 04:09

Sveikutis,Angeliuk! Aaaaa...dievinu čią dainą Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :) 388671 Viena iš tobuliausių kalėdinių dainų,na bent jau man Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :) 620198
Na,pasistengsiu kiek įmanoma rišliau atsakyt į tavo klausimą,Angeliuk :)
Kągi,gal pradėsiu nuo Gruodžio 24d.-Šv.Kūčių :) Tądien pas mus namuose,turbūt kaip ir pas daugelį,vyrauja patys įvairiausi šventinių patiekalų kvapai.Visą dieną namiškiai pluša namuose,kas baigia puošt eglutę,kas sukas virtuvėje,kas valo sniegą,o kas paprasčiausiai "binzinėja" po namus...Juk visad tokių būna,prisipažystu,baigus puošybos darbus,viena iš tų "binzinėtojų" neretai tampu ir aš :D Neesu virtuvės žmogus,todėl stengiuos mamai nesimaišyt po kojomis :D Na,vėliau kaip ir įprasta prasideda stalo dengimas pagal tradicijas ir man tai laabai patinka,ypač kai sunešus visus valgius ant stalo yra uždegamos tris žvakutės,tuomet lieka tik išjungt pagrindinę lempa ir imt grožėtis žvakių liepsa,bei lempučių žypsėjimu :) Na,tuomet,jei nevisi namiškiai būna namuose,suvažiuoja kiti šeimos nariai su savomis šeimomis :) Tuomet,čiumpu už spintos durų rankenos ir pradedu raustis su klausimu galvoje "Ką čia apsivilkus?".Kai pagaliau įvykdau misiją,kartu su namiškiais susėdame prie stalo,vienas iš šeimos narių sukalba maldą,o tuomet imame laužyt paplotėlius :) Po visos šios gražios akimirkos visi susėda užkąst,na,o mano ir sunėno žvilgsniai vis kliudo eglutę,tiksliau tai,kas po ja būna padėta ;D Kai pagaliau tos spalvotos dėžutės ima kliudyt akį ne tik mudviem,pagaliau gaunam leidimą išdalint visiems dovanas ir imt pakuot savąsias ;D Tos akimirkos jausmus ir pats,Angeliuk,manau kuo puikiausiai pažysti :) Po bene linksmiausios vakaro dalies,visi(beveik visi) namiškiai,bei aš išsiruošiam į bažnyčią,kadangi ten man tenka giedot chore :) Na,o po bažnyčios visi linksmi gryžtam namo ir toliau dalinamės įvairiais nuotaikingais pasakojimais...Atrodo kaip ir viskas apie Gruodžio 24-ąją :)
Ką gi,štai ir išaušo Gruodžio 25d-Šv.Kalėdos!!! Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :) 387908 Neretai ryte su šeima(arba bent dalis jos) keliaujama vėl į bažnyčia...Grįžę iš jos susėdame kartu papusryčiaut,na,o likusi dienos dalis praeina laabai įvairiai...Kartais keliaujam į lauką statyt sniego senio(jei tai būna įmanoma xD),arba čiuožinėt nuo kalniuko,arba atrandame kokį seną gerą filmą ir susėdame visi kartu žiūrėt...Geriau pagalvojus,tądien beveik kiekvienas iš mūsų vis sugalvoja kokios veiklos,arba užmezga neišsenkama temą...O kaip tu,Angeliuk,šventi Šv.Kūčias,Šv.Kalėdas? Būtų labai įdomu sužinot :))
P.S.Ačiū,kad mano mylimiausias Angeliukas manimi rūpinasi ir patikinu,kad mano sveikatėlė sparčiai taisosi :)))

Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :) PCU2737

Man ši nuotrauka labai patiko,galbūt ir tau? :)
Atgal į viršų Go down
Bizarriukės Angelas.:}
BIZOKU narys
Bizarriukės Angelas.:}


Prisijungė : 2010-12-03
Pranešimų skaičius : 12

Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :)   Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :) Icon_minitimeTr. 12 08 2010, 02:20

Sveika, mieloji :) Deja, nuotraukos man nerodo;/ Todėl negaliu pasakyti, ką apie ją manau.
Per Kūčias kasmet važiuojame pas močiutę, todėl neruošiame nieko, man netenka dirbti pasiruošimo darbų kaip Tau. Susėdame prie stalo, pasidaliname paplotėlį kartu su močiute, tėčio broliu, tėčiu, mama, sese. O per Šv. Kalėdas sulaukiame svečių arba patys juos aplankome. Antrąją dieną dažniausiai leidžiu su draugais, ilsiuosi. Bet, iš tikrųjų, man labiau patinka Naujųjų metų šventimas, tai linksmesnė šventė.;]
Kaip praėjo Tavo diena? Gal jau eisi į mokyklą? :) Dedu Tau dar vieną linksmą kalėdinę dainą :)
Atgal į viršų Go down
bizariuke
BIZOKU narys
bizariuke


Prisijungė : 2009-06-29
Pranešimų skaičius : 659
Mėgstamiausias CB narys : Strify

Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :)   Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :) Icon_minitimeTr. 12 08 2010, 02:27

Sveikas,Ageliuk!Ir ši daina labai man patinka :) Dėja ne,šią savaitėlę dar pabūsiu namuose na,o sekančią jau bandysiu keliaut į mokyklą :D Beje,man taip pat laabai patinka Naujųjų Metų šventė :) Gal norėtum pasidalint kaip šią šventę tau įprasta atšvęst? :)
Atgal į viršų Go down
Bizarriukės Angelas.:}
BIZOKU narys
Bizarriukės Angelas.:}


Prisijungė : 2010-12-03
Pranešimų skaičius : 12

Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :)   Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :) Icon_minitimePen. 12 10 2010, 00:06

Sveika, brangioji! Naujuosius metus švenčiu su draugais, tai linksma šventė, visi būna geros nuotaikos, džiaugsmas liejasi pro kraštus, visi draugiški.. :) Šiemet jau sulaukiu pasiūlymų, kur švęsti, bet nežinau, kur ir kaip viskas vyks. O kaip Tu šventi šią šventę? Kaip pasitinki Naujuosius metus?
Beje, Brigita, koks Tavo zodiako ženklas? Ar tiki horoskopais? :)
Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :) Sky-lanterns
Atgal į viršų Go down
bizariuke
BIZOKU narys
bizariuke


Prisijungė : 2009-06-29
Pranešimų skaičius : 659
Mėgstamiausias CB narys : Strify

Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :)   Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :) Icon_minitimePen. 12 10 2010, 00:17

Labas,Angeliuk!
Na,Naujuosius Metus švenčiu gan įvairiai.Kartais pas gimines,o kartais tiesiog viena su tėvais.Pastarieji Naujieji tokie ir buvo,tiesą sakant buvo gan liūdna,nei sesių namie nebuvo,nei su draugais buvo galimybė susitikt.Tai va :) Tikiuos šiemet bus kitaip :)
Mano zodiako ženklas yra Svarstyklės :) O horoskopais šeip netikiu,nors kartais pasitaiko išimčių.O tu,ar tiki? :)
Atgal į viršų Go down
Bizarriukės Angelas.:}
BIZOKU narys
Bizarriukės Angelas.:}


Prisijungė : 2010-12-03
Pranešimų skaičius : 12

Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :)   Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :) Icon_minitimePen. 12 10 2010, 00:44

Aš taip pat aklai horoskopais nepasitikiu, nors kartais jie ir sako tiesą, dažniausiai - charakterio apibūdinimai yra teisingi. Na, o štai Tau pasiskaityti apie tai, kas laukia 2011-aisiais metais :)
Svarstyklėms 2011-ieji metai bus palankūs ir pozityvūs, nes Triušio metus, kaip ir Svarstyklių ženklą, globoja Venera. Metų pradžioje sulauksite naudingo pasiūlymo, kurio neturėtumėte atsisakyti. Kad pasiektumėte užsibrėžtus tikslus, pasinaudokite visais įmanomais šaltiniais. Ateinančiais metais jūsų laukia visiškas finansinis stabilumas. Venera globos sveiką protą ir išmintį.

Pavasaris – palankiausias metas naujoms iniciatyvoms, o tarnautojų laukia karjeros pokyčiai į geresnę pusę. Visa tai leis jums pajusti pasitikėjimą savimi, atneš daugiau pelno.

Tiesa, ateinančiais metais gali šiek tiek komplikuotis santykiai su artimaisiais, giminaičiais, bet pasistenkite į viską reaguoti ramiai ir pernelyg ilgai neatidėliokite susitaikymo.

Užtai meilės reikaluose ir jums žvaigždės žada harmoniją. Jūsų mylimas žmogus ne tik noriai leisis į romantinius nuotykius, bet ir pradžiugins jus netikėtomis staigmenomis. Antros pusės dar nesuradusios Svarstyklės, tikėtina, ją sutiks ir pagaliau pajus, ką reiškia sielos ramybė.
Atgal į viršų Go down
bizariuke
BIZOKU narys
bizariuke


Prisijungė : 2009-06-29
Pranešimų skaičius : 659
Mėgstamiausias CB narys : Strify

Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :)   Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :) Icon_minitimePen. 12 10 2010, 00:50

Ooo...Tokiom pranašystėm norėčiau aklai pasitikėt,žinoma jie žinočiau jog tai tikrai bus ;D...Nors gerai pagalvojus,kai viską žinai,tampa nebe taip įdomu gyvent :)
Atgal į viršų Go down
Bizarriukės Angelas.:}
BIZOKU narys
Bizarriukės Angelas.:}


Prisijungė : 2010-12-03
Pranešimų skaičius : 12

Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :)   Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :) Icon_minitimeSk. 12 12 2010, 03:30

Žinoma, įdomiau, kai viskas vyksta netikėtai, bet tikėkis geriausio :)
Kaip Tavasis savaitgalis? Kaip sveikata? Galbūt kitą savaitę keliausi į mokyklą?;}
Ar skaičiuoji kiek liko dienų iki Šv. Kalėdų? :)

Štai Tau dar viena kalėdiškiausių dainų fonui. Enjoy :}
Atgal į viršų Go down
bizariuke
BIZOKU narys
bizariuke


Prisijungė : 2009-06-29
Pranešimų skaičius : 659
Mėgstamiausias CB narys : Strify

Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :)   Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :) Icon_minitimeSk. 12 12 2010, 03:43

Hey^_^
Na,savaitgalis toks sakyčiau kiek neutralus...Ir nervų reikalaujantis,ir džiaugsmo teikiantis...Dabar kartu su manim yra mano sesė su vyru,bei dukryte,kuriai šiek tiek daugiau nei 2 mėnesiai :) Ach tie vaikučiai,tikras grožis :) O tai teikia tik džiaugsmą :)
Sveikatėlė jau pasitaisė,o pirmadienį jau tapu tapu į mokyklėlę :)
Ar skaičiuoju dieneles?Žinoma :) šiemet net nusipirkau advento kalendorių su saldainiais viduje :) Taip kažkaip lengviau laukt :) O tu,skaičiuoji?:)
O daina...Laabai patinka,kaip ir daugelis kitų kalėdinių dainų :)
O kaip tu laikais,Angeliuk?Kaip tau sekas?
Atgal į viršų Go down
Bizarriukės Angelas.:}
BIZOKU narys
Bizarriukės Angelas.:}


Prisijungė : 2010-12-03
Pranešimų skaičius : 12

Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :)   Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :) Icon_minitimeSk. 12 12 2010, 22:18

Mieloji!
Kaip Tavo nuotaika? Sužinojau, jog buvai bažnyčioje ir Tau patiko koncertas. Šaunu, jog tokiuose lankaisi :)
Taaip, vaikučiai tokie mielučiai būna, tik kartais šalia jų jautiesi beviltiškai nesuvokiantis nieko, kadangi, jiems pradėjus verkti, gali nesuprasti, kas yra, kodėl jie verkia, kaip juos nuraminti. Bet šie angeliukai, kaip Tavo sesės vaukitis, kuriam tik šiek tiek daugiau negu du mėnesiai, tai paaasaka :) O kas pareikalavo nervų? Tikiuosi, Tu neliūdi?
Dienas skaičiuoja mano sesutė, kuriai padovanojau Advento kalendorių, todėl žinau, kiek dienų liko iki Šv. Kalėdų :)
Laikausi puikiai, žinau, jog Tavo sveikata pasitaisė ir viskas juk bus gerai, kad ir kaip blogai tuo metu atrodo, ar ne?:}

P.S. Girdėjau, jog Tau patinka ši daina :)
Atgal į viršų Go down
Bizarriukės Angelas.:}
BIZOKU narys
Bizarriukės Angelas.:}


Prisijungė : 2010-12-03
Pranešimų skaičius : 12

Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :)   Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :) Icon_minitimeAntr. 12 14 2010, 00:20

Labas labas labas, Brigita! :))
Kaip Tau sekasi? neužpustė Jūsų šiandien? Kaip sekėsi mokykloje?
Internete radau straipsnį apie Šv. Kalėdų laukima, siūlau ir Tau jį perskaityti :)

Visas žmogaus gyvenimas pažymėtas laukimu. Tačiau laukimas turi prasmę tik tuomet, kai žmogus sugeba įprasminti tai, ko jis laukia. Vaikai laukia dovanų, laukia, kada tėtis nupirks eglutę, mamos rūpinasi ką padės ant stalo ir kiek patiekalų pagamins. Mes visuomet kažko laukdami galbūt nesąmoningai taisome kelią: tvarkomės namuose, ruošiame vaišes, galvojame apie dovanas ir laukiame. Bet laukimo laikotarpis skirtas ne vien tam, kad ieškotume dovanų. Pirmiausia turėtume pagalvoti kuo mums brangūs, kuo ypatingi tie žmonės, kuriuos norime apdovanoti ir kalėdinė dovana jiems turi būti kaip dėkingumo, meilės, džiaugsmo išraiška.

Viena pamokanti istorija apie močiutę, kuri laukė ateinančio Viešpaties:

„Susapnavo močiutė, kad pas ją ateis Jėzus. Moteriškė puolė ruošti valgį, tvarkyti namus. Pasibeldžia kaimynė ir sako: “Gal gali paskolinti miltų?” O močiutė atkerta: “Oi, negaliu. Laukiu labai svarbaus svečio, netrukdyk man”. Po kurio laiko vėl į duris beldžia. Šįkart jaunuolis, pardavinėjantis visokias smulkmenas. Jis sako: “Ponia, gal įsigysit kokį daiktelį? Man labai reikia pinigėlių?”. Bet močiutė ir vėl atsako: “Netrukdyk! Laukiu svarbaus svečio”. Pavakare ateina prie jos durų senutė ir prašo duonos riekelės. Tačiau močiutė ir jai atsako. Moteriškė atsigula miegoti ir priekaištauja Dievui: “Aš visą dieną Tavęs laukiau, o tu taip ir nepasirodei”. O viešpats jai ir atsako: “Aš tris kartus pas tave užsukęs buvau, tačiau tu mane nuo durų pavarei”. Advento metu turėtume pagalvoti kaip mes elgėmės, ką turėtume ištaisyti, tobulinti, kad būtų jaukios ne tik šventės, bet ir tolesnis gyvenimas.

Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :) 300411(argi ne tikras angelas?:})
Kalėdos – ne tik vaišės. Turi būti šventinis stalas, nes kitaip nepajusime šventės džiaugsmo. Tačiau šventė neturi virsti vien valgymu ir gėrimu. Šventė – tai bendravimas, o stalas tarsi visus sujungia, buvimas kartu suteikia bendrumo, vienybės, dalijimosi jausmą. Bet tą sėdėjimo prie stalo prasmę turime atrasti patys, tik mes patys.

O belaukiant Kalėdų, nepaisant išgyvenimų, ligų, rūpesčių, visiems linkiu neprarasti vilties. Leiskime vilčiai atgimti mūsų širdyse, tada bus nebaisūs praradimai, ligos ir kitokie sunkumai.

Tegul kalėdinė ramybė ir gerumas pasiekia kiekvieno iš mūsų širdį ir ją sušildo! Sėkmės visiems ir gražaus Kalėdų laukimo!

Danguolės kūryba.
Atgal į viršų Go down
bizariuke
BIZOKU narys
bizariuke


Prisijungė : 2009-06-29
Pranešimų skaičius : 659
Mėgstamiausias CB narys : Strify

Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :)   Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :) Icon_minitimeAntr. 12 14 2010, 02:44

Hey,Angeliuk :) Atsiprasau,kad tik dabar pastebejau tavo zinutes,kadangi siandien jau buvau mokykloj ir gavau namu darbu todel dabar jau reciau prieisiu prie kompiuterio :) Taciau man visada yra labai smagu rast tavo zinutes,jos tikrai begalo pralinksmina,ir nuteikia sypsotis visai dienai :)

Taip,buvau baznycioj,taip pat teko ten ir pagrot :) Todel buvo labai gera po visko,na o nervu pareikalavo ruosimasis koncertui.Manau ir pati zinai,kai tenka grot ne vienai,o su kazkuo,daznai kyla nesklandumu ir kartais paprasciausiai imi ir prarandi savitvarda,na,bet nieko,viskas praejo gerai :) Todel tuom labai dziaugiuos :)

Jetau,kad butum tu macius mano reakcija kaip pamaciau,jog idejai video su sia daina...Taip gera pasidare,sypsojaus ir negalejau nustot,net ir dabar negaliu lupu sudet ;D Laaabai aciu!!!^_^

Mokykloj sekes palyginus neblogai,o ta mintis jog kita savaite jau bus Sv.Kaledos tik dar geriau nuteikia,nes prisimeni jog tie sunkumai,kurie uzklupo dabar,netrukus baigsis :)

O tas straipsnis kuri cia idejai taip priverte susimastyt apie paprasciausias vertybes :) Nezinau net kaip galeciau visa tai apibudint :) Tiesiog mane tai labai paliete ir ech...tiesiog labai patiko ir gera buvo skaityt :) O nuotrauka...gerumo,grozio isikunijimas,nekalta butybe,kaip tu ir minejai tikras Angelas ^^Aciu labai uz nuotaikos pakelima ir sypsenos atsiradima :))) Kaip gera jog turiu toki Angeliuka kaip tu!
Atgal į viršų Go down
Bizarriukės Angelas.:}
BIZOKU narys
Bizarriukės Angelas.:}


Prisijungė : 2010-12-03
Pranešimų skaičius : 12

Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :)   Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :) Icon_minitimeTr. 12 15 2010, 02:30

Sveika, brangioji :)
Kaip Tau sekasi? Nepavargai šiandien? :)
Iki atostogų liko šiek tiek daugiau negu savaitę, todėl galbūt jau suplanavai, ką veiksi per jas? Savaime suprantama, švęsi Kūčias, Šv. Kalėdas, Naujuosius, bet, manau, turi ir kitokių planų, taigi, pasidalink jais :}
Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :) SnowyTrees Pas mus už lango dabar panašus grožis, o kaip pas Jus, ar daug sniego? :}
Atgal į viršų Go down
Bizarriukės Angelas.:}
BIZOKU narys
Bizarriukės Angelas.:}


Prisijungė : 2010-12-03
Pranešimų skaičius : 12

Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :)   Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :) Icon_minitimePen. 12 17 2010, 00:47

Sveika, brangioji :)
Šį kartą Tau siunčiu straipsnį iš žurnaliuko, kurį radau pas sesę apie angelus. Tikiuosi, jog Tu gyveni gerai ir Tau patiks.:}

Angelų sargų mada

Jau kelerius metus per kiekvienas Kalėdas knygynuose pasirodo knygų, kuriose rašoma apie angelus sargus. Parduotuvėse pardavinėjamos angeliukų skulptūrėlės arba amuletai, padedanrys prišaukti savo angelą sargą. Kas nutiko? Tai nauja mada? Ne. Angelais sargais žmonės tikėjo visais amžiais. Jau nuo žmonijos atsiradimo pradžios buvo tikima, kad kiekvienas Žemės gyventojas yra saugomas aukštesnių dvasių. Tiesa, laikui bėgant žmonių tikėjimas angelais priblėso. Tačiau pastaruoju metu ir vėl padaugėjo kalbų apie žmonių angelus sargus.

Kas yra angelai?

Išvertus iš graikų kalbos žodis "angelo" reiškia pasiuntinys. Kitaip tariant, tai geroji dvasia, siųsta Dievo saugoti žmogų. Angelai vaizduojami įvariai: su sparnais, be jų, vyriškos arba moteriškos lyties, aukšti, žemi ir t.t. Iš tiesų angelai yra bekūnės būtybės, tai - dvasios. Biblijoje kartais angelai aprašomi kaip vyriško atvaizdo dvasios, todėl mums įprasta manyti, kad angelai yra vyrai.. Sakoma, kad visai nesvarbu, kaip įsivaizduosi savo angelą sargą: vyru, moterimi, paukšteliu, žvaigžde.. Angelai nuo žmonių skiriasi tuo, kad yra nemirtingi ir šventi. Be abejo, jie nevalgo, negeria, nemiega. Tačiau sakoma, kad angelai turi jausmus: gali mylėti, pykti, džiaugtis ir t.t.

Kaip pažadinti savo angeliuką?


Kreipkis į jį! Savo angeliuką šalia pajusi tik tuomet, kai užmegsi su juo ryšį. Tam visiškai nereikia nuo ryto iki vakaro sėdėti ir jam melstis. Tiesiog pasišnekėk su juo. Kai ko nors labai bijosi ar atsidursi keblioje situacijoje, užsimerk ir pasišauk savo angelą sargą. Sakoma, angelai sargai visada šalia, tereikia juos užkalbinti!


Tiek iš žurnalo. Aš - Tavo sergėtoja žmogaus pavidalu, skiriuosi nuo aprašytųjų, bet vis tiek labai myliu Tave :) Taip pat čia parašyta, jog Tavo angelo sargo vardas yra Miras. :}
Atgal į viršų Go down
bizariuke
BIZOKU narys
bizariuke


Prisijungė : 2009-06-29
Pranešimų skaičius : 659
Mėgstamiausias CB narys : Strify

Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :)   Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :) Icon_minitimePen. 12 17 2010, 05:21

Sveikas,Angeliuk!!!As laikaus pakankamai gerai,nors mokykloj kaip ir visiems manau uzduoda pakankamai visko :) Stengiuos viska padaryt kaip imanoma geriau,nors kartais ir nlb gaunas.Siandien su drauge islaikem Kamerinio ansamblio iskaita,na vienos pamokos siemet jau ''atsikratem'';DDD
Sis straipsnis man laaabia patiko ir savo angeliuka(tave) as taip pat labai labai myliu!!!O kaip tau sekas?Kaip paskutines savaites mokykloje?:)
Atgal į viršų Go down
Bizarriukės Angelas.:}
BIZOKU narys
Bizarriukės Angelas.:}


Prisijungė : 2010-12-03
Pranešimų skaičius : 12

Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :)   Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :) Icon_minitimeAntr. 12 21 2010, 00:46

Sveika, mieloji :)
Kadangi mano internetas kiek sirguliavo, negalėjau Tau parašyti. Tikiuosi, jog Tau gerai sekasi. Papasakot, apie savo savaitgalį.;}
Šiandien mokykloje buvo linksma, mokytojai jau patys jaučia atostogas, todėl mums taip pat gerai, o kaip tau? :)
Galbūt norėtum parašyti laišką Kalėdų seneliui? Še tau nuoroda :)
http://kaledos.diena.lt/lt/kaledu-senelio-pastas#rasyti
Atgal į viršų Go down
bizariuke
BIZOKU narys
bizariuke


Prisijungė : 2009-06-29
Pranešimų skaičius : 659
Mėgstamiausias CB narys : Strify

Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :)   Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :) Icon_minitimePen. 12 24 2010, 04:46

Hey^_^ Atsiprašau jog pastaruoju metu netaip dažnai atsakau į tavo žinutes,bet jos kiekviena kartą man sukelia šypseną,bei pakelia nuotaiką :) Beje,pastarosiomis dienomis mano internetas taip pat streikavo,todėl negalėjau į forumą net įeiti :/ Tačiau ačiū Dievui viskas susitvarkė :)
Apie savaitgali...senokai jis jau buvo ;DD Nieko įpatingo nenuveikiau,todėl nieko įdomaus ir negalėčiau papasakot :) O kaip tau sekas?Kaip einas paskutiniosiomis dienomis prieš didžiąsias metų šventes? :)

Tas laiškas kalėdų seneliui man pasirodė gan įdomus,todėl artimiausiu metu(kai tik rasiu daugiau laiko) būtinai dar kartą žvilgteliu į tavo nuorodą :)
Atgal į viršų Go down
bizariuke
BIZOKU narys
bizariuke


Prisijungė : 2009-06-29
Pranešimų skaičius : 659
Mėgstamiausias CB narys : Strify

Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :)   Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :) Icon_minitimeSk. 12 26 2010, 02:15

Angeliuk,su Šv.Kalėdom!!!:***


Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :) VictorhristmasAngel2_lg
Atgal į viršų Go down
carolina.
BIZOKU narys
carolina.


Prisijungė : 2008-10-06
Location : Trakai
Age : 30
Pranešimų skaičius : 524

Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :)   Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :) Icon_minitimeSk. 12 26 2010, 18:59

Brigita, turiu galimybę prisėsti prie kompiuterio, todėl iš karto rašau Tau. Prisirišau prie Tavęs, labai džiaugiuosi būdama Tavo Angelu, todėl stengsiuosi palaikyti ryšius ir toliau, o juk mes ne taip jau ir toli viena nuo kitos gyvename :) Tavo nuoširdumas, mielumas man daug ką reiškė, visas tas palaikymas ir bendravimas buvo nuostabus, labai viliuosi, jog Tau taip pat buvo smagu.;}
Linksmų švenčių :)
Visada Tavo Angeliukas;*
Atgal į viršų Go down
bizariuke
BIZOKU narys
bizariuke


Prisijungė : 2009-06-29
Pranešimų skaičius : 659
Mėgstamiausias CB narys : Strify

Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :)   Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :) Icon_minitimeSk. 12 26 2010, 19:06

Aww...Angeliuk! Kaip jau ir sakiau,man buvo LABAI smagu,bei gera turėti tokį Angeliuką :) Aš taip pat labai tikiuos ir toliau nenusot bendraut,o galbūt netgi kada nors susitikt :) Tavo rūpestis,gerumas,nuoširdumas mane labai džiugino ir nuolat suteikdavo tik gerus jausmus :) Dar kartą didelis didelis AČIŪŪ!!!
Jaukių,bei taip pat linksmų švenčių :)))
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :)   Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :) Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Žiemos linksmybės pas Bizarriukę :)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Archyvas :: Slapto draugo beieškant-
Pereiti į: