Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 Šventinis dvelksmas Donatai*

Go down 
3 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
MažasisDonatosAngeliukas
BIZOKU narys
MažasisDonatosAngeliukas


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 16

Šventinis dvelksmas Donatai* - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šventinis dvelksmas Donatai*   Šventinis dvelksmas Donatai* - Page 2 Icon_minitimeSk. 12 26 2010, 00:42

Šiandien jau paskutinė angelavimo diena ;/ Lygiai 21:00h sulauksi laiškelio iš visai kitos anketos.Nors šis angelavimo laikotarpis jau eina į pabaigą,tačiau aš DAR kartą noriu pasakyt,jog turėjau pačią geriausią ir šauniausią globotinę :)

Šventinis dvelksmas Donatai* - Page 2 The_Christmas_Angel_by_ToriB%5B1%5D_1260305686550

Su šilčiausiais apkabinimais,

Tavo Angeliukas
Atgal į viršų Go down
Donata*
BIZOKU narys
Donata*


Prisijungė : 2010-06-19
Location : Ukmergė, Lithuania
Age : 29
Pranešimų skaičius : 633
Mėgstamiausias CB narys : Strify

Šventinis dvelksmas Donatai* - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šventinis dvelksmas Donatai*   Šventinis dvelksmas Donatai* - Page 2 Icon_minitimeSk. 12 26 2010, 01:53

Mielas mano angele,

kokia gausybė naujų tavo laiškelių! Ačiū ačiū ačiū! Labai gražus eilėraštis ir gausybė gražios muzikos. Dėkui Tau už visą tai :*
Ačiū už sveikinimą dėl nominacijos, man pačiai tai buvo netikėta :) Ir tau taip pat linksmų, gražių, šiltų, jaukių švenčių, mano angele.
Nekantrauju sužinoti, kas gi tu esi iš tiesų :)
Ačiū, kad visą šį laiką buvai su manim ir mane globojai :*

Su meile,

Tavo Donata
Atgal į viršų Go down
http://www.donatospasaulis.blogspot.com
bizariuke
BIZOKU narys
bizariuke


Prisijungė : 2009-06-29
Pranešimų skaičius : 659
Mėgstamiausias CB narys : Strify

Šventinis dvelksmas Donatai* - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šventinis dvelksmas Donatai*   Šventinis dvelksmas Donatai* - Page 2 Icon_minitimeSk. 12 26 2010, 03:00




Na štai ir atėjo metas atskleisti tikrąjį- Tavo Angeliuko-vardą :) Visą šį žvarbų Gruodžio mėnesį tave globojau aš,Brigita,ir galiu drąsiai ištart-tai daryt man buvo begalo gera.Kiekvieną sykį įsijungiant kompiuterį,juo labiau forumą-šypsodavausi,nes žinodavau,jog būtent čia galėsiu tave bent kiek pradžiugint,užjausti,padrąsinti...Ir atsiprašau,jei nevisada tai pavykdavo padaryt,jei buvau netoks angeliukas,kokio galbūt tikėjais...Labiau už viską noriu,kad visi žmogeliukai esantys aplink mane jaustų meilę,ramybę,džiaugsmą,kad netektų liūdėti...To linkiu ir tau :)Nors dabar jau ir žinai kas esu,tačiau žinok ir dar kai ką:mus suvedė,bei suvienijo JIE-Cinema Bizarre.Todėl visi fanai,giliai širdyse,vieni kitiems yra tarsi angeliukai,tokia liksiu tau ir aš :) Visada tave globosiu,ir nesvarbu kaip,tenoriu,kad tai žinotum :) Visada galį į mane kreptis,bet kokiom gyvenimo akimirkom :)

Draugai yra lyg tylūs angelai,
Kurie pakelia mus aukštyn,
Kai mūsų sparnai pamiršta, kaip reikia skraidyti.



Šventinis dvelksmas Donatai* - Page 2 1744386rd5f1eb3b5

Su šilčiausiais apkabinimais,

Tavo Angeliukas
Atgal į viršų Go down
Donata*
BIZOKU narys
Donata*


Prisijungė : 2010-06-19
Location : Ukmergė, Lithuania
Age : 29
Pranešimų skaičius : 633
Mėgstamiausias CB narys : Strify

Šventinis dvelksmas Donatai* - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šventinis dvelksmas Donatai*   Šventinis dvelksmas Donatai* - Page 2 Icon_minitimeSk. 12 26 2010, 23:59

Miela Brigita, labai labai ačiū už visą šį nuostabų laiką, kol mane globojai ir buvai mano angeliukas ^^ Visada mane pradžiugindavo tavo laiškeliai, atsiųsta muzika - viskas :) Buvai tikrai pats geriausias angeliukas! O ši daina... liūdna, bet labai graži. Ačiū už ją. Tikiuosi, tavo Kalėdos buvo pačios gražiausios ^^ Ir, žinoma, tikiuosi, kad mes bendrausim ir toliau. Tavo parašyti žodžiai apie draugus - labai gražūs ir tai iš tiesų tikra tiesa. Draugai mums būna lyg angelai :)
Atgal į viršų Go down
http://www.donatospasaulis.blogspot.com
Sponsored content





Šventinis dvelksmas Donatai* - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šventinis dvelksmas Donatai*   Šventinis dvelksmas Donatai* - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Šventinis dvelksmas Donatai*
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Archyvas :: Slapto draugo beieškant-
Pereiti į: