Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 Šventinis dvelksmas Donatai*

Go down 
3 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
MažasisDonatosAngeliukas
BIZOKU narys
MažasisDonatosAngeliukas


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 16

Šventinis dvelksmas Donatai* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Šventinis dvelksmas Donatai*   Šventinis dvelksmas Donatai* Icon_minitimeKv. 12 02 2010, 04:30

Sveika,Donata* ^_^
Šias kelias savaites ketinu būti tavo mažuoju angeliuku :) Be galo džiaugiuos gavus tokią šaunią,bei kūribingą globotinę :)
Iš kart paprašau...Liūdna?Pranešk man!Kartu mes būtinai įveiksim visus sunkumus! Kažkas labai stipriai nustebino,kažką sau mielo nuveikei?Laisvai gali pasidalint savo laimę su manimi :) Juk kartais taip knieti išrėkt visam pasauliui apie tai,kas tau gero nutiko :) Taigi,labai tikiuos tavęs nenuvilt,ir kartu padėt sulaukt bene nuostabiausių metų švenčių :) Šventinis dvelksmas Donatai* AnggelTree
Atgal į viršų Go down
Donata*
BIZOKU narys
Donata*


Prisijungė : 2010-06-19
Location : Ukmergė, Lithuania
Age : 29
Pranešimų skaičius : 633
Mėgstamiausias CB narys : Strify

Šventinis dvelksmas Donatai* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šventinis dvelksmas Donatai*   Šventinis dvelksmas Donatai* Icon_minitimePen. 12 03 2010, 01:57

Sveikas, mielas angeliuk,

kaip mane vakar nudžiugino tavo laiškas! ^^ Šiandien, grįžus iš mokyklos, jau nekantravau, kol galėsiu tau atrašyti. Man labai smagu, kad būsiu kažkieno globojama :) Ir dar tokio mielo žmogaus, kuris manęs jau iškart paprašė dalintis visais vargais bei džiaugsmingais įvykiais su juo :) Būtinai tau papasakosiu viską :)
O tu? Ar papasakosi man daugiau apie save? Kas tau svarbu, ar grožiesi žiema, apie kokias Kalėdas svajoji? :) Ir kaip man į tavę kreiptis, angeliuk? :)
O aš... Šiandien aš geros nuotaikos, tik mane neramina rytdiena, nes negaliu apsispręsti. Ir noriu, ir ne. Žinai tą jausmą, kai mielai liktum namie, bet taip nesinori būti nuobodžiai ir tik sėdėti tarp keturių sienų? Štai dabar toks kirba mano širdyje. Be to, man norisi išbandyti daug ką, bet... O jeigu bus nesmagu? Žinau, kad nepapasakoju visko aiškiai, bet galbūt suprasi ką nors iš mano neaiškių žodžių ir įžvelgsi mano savijautą ^^
Ačiū, kad visą šį laiką mane globosi!

Su meile,

Donata


Atgal į viršų Go down
http://www.donatospasaulis.blogspot.com
MažasisDonatosAngeliukas
BIZOKU narys
MažasisDonatosAngeliukas


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 16

Šventinis dvelksmas Donatai* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šventinis dvelksmas Donatai*   Šventinis dvelksmas Donatai* Icon_minitimeŠt. 12 04 2010, 03:08

Labai smagu,kad apsidžiaugei pamačius mano žinutę :) Į mane gali drąsiai kreiptis tiesiog angeliuk(labai mielai ir paprastai skamba) :)
Taigi,ar man svarbi žiema?...Žinoma!Kiekvienais metais laukiu nesulaukiu kada gi pagaliau atsikėlus ryte išvysiu lauke lengvai krentančias snaiges...Ech,pasaka kai už lango sninga :)Tuomet tenoris įsisupt į anklodę ir ilgai ilgai žiūrėt į tą grožį :) Apie kokias Kalėdas svajoju? Kaip ir visi turbūt trokštu būti su artimais,mylimais,tau rūpimais žmonėmis,artimaisias...Visada svajoju padaryt kažką įpatingą visai šeimai tačiau dažniausiai nepavyksta,nes ne visi šeimos nariai kartu švenčia Kalėdas,tačiau niekis,šiemet būtinai sureng turbūt pirmas,pagausėjusias naujais šeimos nariais, Kalėdas,sukviest visas seses,bei jų šeimas,tai didžiausia mano svajonė:) Apie kokias Kalėdas tu svajoji?Būtų begalo įdomu išgirst :)
Na,o dar pastebėjau,kad tave kankina keistas jausmas...Taip...puikiai žinau jį,kartais jis sukelia nemažą galvos skausmą.:)Žinai kaip aš dažnai elgiuos?Žinoma tai priklauso nuo to ką ketini daryt,tačiau vis tiek ilgai ilgai apie tai mąstau,klausiu man svarbių žmonių nuomonių,dažnai jas analizuoju,bandau suvest į vieną,tačiau galiausiai man nepavyksta ir nuspręndžiu viską paskutinę minutę...Bet žinai ką?Ne kartą savo sprendimu neapsigavau,taip pat ne kartą nusprendžiau surizikuot ir dėlto taip pat nei kiek nesigailėjau...Kaip ir minėjau,aš nelabai nutuokiu kokios priežastys privertė mano globotinę sunerimti,tačiau Laaabai tikiuos,kad visą tai greit praeis..Kartais nereik bijot rizikuot,tačiau į viską žiūrėt atsakingai ir nevisada pasikliaut aplinkiniais :) Tavo noras išbandyti daug ką ir puikus :) Tai juk parodo kaip nori pažinti pasaulį,bei kartu ir gyvenimą :)

Ką gi,laukiu nesulaukiu žinios kaip gi tau praėjo ši nerimastinga dienelė :)) Na,o pralinksmėjimui siūlau pažiūrėt:
Tikiuos tai sukels tavo veiduke šypsenėlę :)

Su šilčiausiais apkabinimais,

Tavo Angeliukas
Atgal į viršų Go down
MažasisDonatosAngeliukas
BIZOKU narys
MažasisDonatosAngeliukas


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 16

Šventinis dvelksmas Donatai* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šventinis dvelksmas Donatai*   Šventinis dvelksmas Donatai* Icon_minitimePir. 12 06 2010, 01:56

Na,kaip laikos mano globotinė?Ar nesušalo?Ar neužpustė jos sniegutis?
Stengiuos tave globot visur ir visada,tik atsiprašau jei nevisada pavyksta Šventinis dvelksmas Donatai* 937821


Taigi,kas kart atėjus gruodžio mėnesiui,visuose televizijos kanaluose ima rodyt Kalėdinius filmus,tokius kaip legendinis "Vienas namuose" ir etc...Tą ir pati manau puikiai pastebi :)Mane asmeniškai begalo žavi,kai tw ekrane ima žybsėt kalėdinės lemputės,girliandos,yra puošiamos eglės ir viskas apilnk :)Tuomet aš taaaaip užsimanau ką nors nuveikt panašaus,jog imu iš senos dėžutės kalėdines girliandas ir imu galvot "Kur jas čia užkabinus?"Arba...Griebiu krūūūūvą balto popieriaus lapų,žirkles,ir imu karpyt daug daug snaigių,angeliukų...Kad tik perkelčiau visą tą grožį iš filmo į savo namus :) Kitaip sakant,imu gyvent realybės filme :)Ką tu apie tai manai?Ar mėgsti susirast namuose kažkur užmestas girliandas ir imt sukt galvą "Ką su jomis čia padarius?" O galbūt tu kaip nors kitaip visą tai atlieki? Ar mėgsti puošt ir kaip tai darai?
Jeigu tik turėtum galimybę išpuošt kiekvieną namo kampelį kalėdiniais žaisliukais,girliandom,lemputėm ir daug daug kitokių smulkmenų,ar pasinaudotum ja? :)))

Tavo Angeliukui labai smalsu pasidarė ir jis atsiprašo jei tai bent kiek vargina,tiesiog jis šiandien gyvena kalėdine nuotaika ir suka galvą,žiūrėdamas į girliandas,bei iškarpytas snaigutes,kaip visą tai sukabinti...:)))
Šventinis dvelksmas Donatai* Christmas-scene
Jis labai norėtų taip padaryt savo namuose :) O tu,ar norėtum?

Su šilčiausiais apkabinimais,

Tavo Angeliukas
Atgal į viršų Go down
Donata*
BIZOKU narys
Donata*


Prisijungė : 2010-06-19
Location : Ukmergė, Lithuania
Age : 29
Pranešimų skaičius : 633
Mėgstamiausias CB narys : Strify

Šventinis dvelksmas Donatai* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šventinis dvelksmas Donatai*   Šventinis dvelksmas Donatai* Icon_minitimeAntr. 12 07 2010, 00:30

Mielas mano Angeliuk,

atsiprašau, kad neatsakiau į vieną tavo laišką. Kraupiai užimtas šis metas man, prieš Kalėdas, kai ir mokykloje darbų darosi vis daugiau :) O kur dar mano noras rašyti, rašyti, rašyti. Visada pati randu sau veiklos, net jeigu lipu sau per galvą, man patinka, kad be pamokų veikiu ir dar ką nors, net jeigu tai straipsnių vertimas ar istorijos rašymas ^^ Tai man labai svarbu. Ačiū, kad net man neatrašius nepamiršti manęs! :*

"Aš svajoju apie baltas Kalėdas..." Kažkur esu girdėjusi šią frazę. Manau, tai tinka ir man - norėčiau gražių, baltų Kalėdų, kuomet namuose būna labai labai jauku, susirenka visi, dalinamės dovanomis ir visa kita. Kartą per Kalėdas man yra tekę pyktis su tėvais, todėl tenoriu ramių ir jaukių švenčių, kai visi šeima kartu ir visi sutaria :)

Tas įvykis, apie kurį užsiminiau, praėjo gerai ir aš labai džiaugiuosi, kad išdrįsau ir nuėjau. Tai buvo Poezijos naktys Ukmergėje, renginys, kurio metu turėjau unikalią progą tris valandas klausytis Ukmergės jaunimo poezijos ir keleto prozos kūrinių. Ir pati skaičiau savo darbus. Man labai patiko ir džiaugiuos, kad surizikavau ir išdrįsau ^^

Taip, žinoma, ir aš mėgstu puošti namus! Tai man atneša dar didesnį Kalėdinės nuotaikos pliūpsnį, be to, kai vakare užgesini šviesas ir žiba tik lemputės bei sniegas už lango, būna beprotiškai gražu :) Ir šiemet jau laukiu, kada galėsiu papuošti eglutę, radusi laisvo laiko, labai norėčiau iškarpyti snaigių langams, o ir prie Kalėdinių dovanėlių šiemet norėčiau padirbėti daugiau. Norėčiau ką nors pagaminti pati :) Labai tikiuosi, kad man pavyks. Šiaip nesu labai kruopšti ir talentinga, kalbant apie tokius darbelius, bet bent jau pabandysiu :) Ir ach, koks gražus paveiksliukas ir kokia miela daina! ^^ Disney filmukai, kaip ir Vienas namuose, man jau tapę švenčių tradicija :)

Beje, ar jau žinai, ką svajoji rasti po eglute bei ką norėtum padovanoti kitiems? :)

Ačiū, kad globoji mane!

Su meile,

Donata
Atgal į viršų Go down
http://www.donatospasaulis.blogspot.com
MažasisDonatosAngeliukas
BIZOKU narys
MažasisDonatosAngeliukas


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 16

Šventinis dvelksmas Donatai* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šventinis dvelksmas Donatai*   Šventinis dvelksmas Donatai* Icon_minitimeAntr. 12 07 2010, 04:37

Nesirūpink,mylimiausia globotine,kad kartais neužtenka laiko atsakyt man į žinutes.Viskas yra suprantama,beprotiški planai,darbai ir noras viską visada padaryt...Žinau tą jausmą,ir linkiu,kad viską ką užsibrėši išsipildytu su kaupu :) Ir tuo pačiu dar labiau raginu kurt ir rašyt,jau vien tavo FF,kuriuos su didžiausiu malonumu visad seku ir skaitau,atspindi tavo puikią rašytojos prigimtį,jau imu įsivaizduot kaip galėtų skambėt tavo proza...Jei tik turėsi laiko,įmesk ką nors man paskaityt,tavo Angeliukas labai mėgsta skaityt eiles,kažkada jas ir pats kūrė :) Ir dar...Laabai džaigiuos,kad nepabūgai ir išdrįsai nueit ten,kur minėjai.Aš labai didžiuojuos savo globotine :)

Teiravaisi ką svajoju rast po eglute ir ką norėčiau kitiems padovanot?
Atvirai pasisakysiu,po eglute norėčiau rast gitarą...Tai vienas iš didžiausių mano norų.Na,o tuomet ką nors širdžiai mielo...Atvirai pasakius,tavo Angeliukas tiksliai(be gitaros) ir nežino ko norėtų.Gal giliai širdyje ir tūno tie norai,bet juos kartais kažkas nustelbia :) O ir ką kitiems norėčiau padovanot taip pat nenutuokiu...Tai vienas iš didiausių ir maloniausių kasmetinių šventinių galvos skausmų,kuomet lakstai pro parduotuvių vitrinas ir nežinai ko nori,atrodo imtum čia pat VISKĄ ;DD Tačiau geriau pagalvojus norėčiau ką nors padaryt savom rankom,ka nors paprasto,širdžiai mielo...Tikiuos,kad bent kažkas man šiemet pavyks :)
O tu,ką norėtum atrast po eglute? :)

Žinai,šiandien tavo Angeliukas sedėdamas prisiminė,kaip jam patinka žvakių liepsnos ant stalo tykų Šv.Kūčių vakarą.Jį tai tiesiog užburia ir viskas kas sunku dažnai pasimiršta,bent tai akimirkai... Ką tu apie tai manai?Kokie jausmai tave užplūsta žvelgiant į žvakių liepsną tamsoje,aplink te žybsint eglutės lemputėm? :)Šventinis dvelksmas Donatai* Wallcoo.com_Christmas_night_Xmas_5003
Atgal į viršų Go down
Donata*
BIZOKU narys
Donata*


Prisijungė : 2010-06-19
Location : Ukmergė, Lithuania
Age : 29
Pranešimų skaičius : 633
Mėgstamiausias CB narys : Strify

Šventinis dvelksmas Donatai* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šventinis dvelksmas Donatai*   Šventinis dvelksmas Donatai* Icon_minitimeTr. 12 08 2010, 02:37

Mielas Angeliuk,

ačiū už kaip visada mielus žodžius :) Man labai smagu, kad skaitai mano kūrybą ir aš mielai įdėsiu vieną eilėraštį į šį laišką, naujausią savo pabandymą, nes dabar bandau rašyti įvairiomis kitomis formomis, nežinau, gerai tai ar ne ir net nežinau ar man tai pavyksta. Bet man patinka emocijas išreikšti eilėraščiuose :) O tu ir pati esi rašiusi? Būtų įdomu paskaityti ^^ Gal įdėtum čia savo darbų? :)

Šiemet aš iš tiesų nežinau, ką norėčiau rasti po eglute. Tiesa, esu tikra dėl vieno dalyko - rasiu vieną knygą, nes jos jau seniai norėjau ir su mama nusipirkom per išpardavimą, bet, pagal jos pažadą, knyga bus Kalėdinė dovana :) O daugiau net nežinau... Dabar taip laukiu poilsio ir atostogų, kad dar net nesusimąsčiau labai apie dovanas. Dažniausiai vis tik gaunu knygų, tik jas sunku man išrinkti, nes nemažai esu skaičiusi, todėl dažniausiai tenka prašyti konkrečiai :) O dar šiandien klasėje traukėme lapelius su klasiokių vardais - keisimės dovanomis taip pat ^^ Šiemet aš visai naujoje klasėje ir dar ne visus žmones labai gerai pažįstu, todėl dovaną ištrauktai klasiokei bus sunkiau rinkti :) O tavo, angeliuk, klasėje, vyks keitimasis dovanomis? :)

Tamsoje degant žvakėms ir žybsint eglutės lemputėms... gali užplūsti tik patys geriausi jausmai! ^^ Ir tik pats šilčiausias jaukumas, kuris pasklinda po visus namus. Atleisk, kad negaliu parašyti daugiau, šiandien turiu labai skubėti! Iki kito karto :)*

Su meile,

Donata
Atgal į viršų Go down
http://www.donatospasaulis.blogspot.com
MažasisDonatosAngeliukas
BIZOKU narys
MažasisDonatosAngeliukas


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 16

Šventinis dvelksmas Donatai* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šventinis dvelksmas Donatai*   Šventinis dvelksmas Donatai* Icon_minitimeTr. 12 08 2010, 02:53

Sveikute,globotine! Su nekantrumu laukiu tavo eileraštuko,o ir savo kai turėsiu šiek tiek daugiau laiko pasistengsiu įdėt :)
Taip,klasėje jau ištraukiau vardą tos mergaitės kuriai atiteks mano dovana.Nors su ja kartu mokaus penktus metus,tačiau vis tiek gerai jos nepažystu,o kartais ir nekaip sutariu,todėl bus kiek sunkiau išrinkt dovanėle,bet niekis...Vis tiek ką nors sumastysiu :)
Labai smagu,kad mėgsti skaityti.Už tai galiu tik labai labai pagirti ir sripriai(kaip tik gali Angeliukas)apkabinti :) Gal galėčiau sužino kokios knygos tau yra arčiau širdutės?Kokį žanrą dažniausiai renkies?Ir ką manai apie tuos žmogeliukus,kurie vengia skaitymo?
Laukiu atsakymų ir linkiu daug daug sėkmės :))



Su šilčiausiais apkabinimais,

Tavo Angeliukas
Atgal į viršų Go down
MažasisDonatosAngeliukas
BIZOKU narys
MažasisDonatosAngeliukas


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 16

Šventinis dvelksmas Donatai* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šventinis dvelksmas Donatai*   Šventinis dvelksmas Donatai* Icon_minitimePen. 12 10 2010, 00:03

Sveikute,Donata!
Kaip tau praėjo šiandiena?Kaip sekas mokykloje?Laukiu žinių :)

Šiandien Tavo Angeliukas šiek tiek panaršė internete ir jam labai įsiminė šie žodžiai:

Kalėdos, ko gero, yra laikas kai tik kartą per metus žmonės gali paklusti savo natūraliems impulsams ir išreikšti savo tikruosius jausmus, nesijausdami nepatogiai ir, galbūt, kvailai. Kalėdos, trumpai tariant, turbūt yra vienintelė galimybė žmogui būti savimi. ~ Francis C. Farley

Aš manau,kad šios kelios eilutės yra didelė tiesa,norint ją pamatyt kartais tereikia apsižvalgyt aplinkui,pamatyt pakitusį(į gerąją pusę) draugų elgesį,nors ir ne visų,o galbūt paprasčiausiai pasistengt tą gal ir menką pokytį įžvelgt savyje :) Ką tu apie tai manai?

Pabaigai,norėčiau pasiūlyt paklausyt šią :


Su šilčiausiais apkabinimais,

Tavo Angeliukas

Šventinis dvelksmas Donatai* 2129111126_95cf30c904
Atgal į viršų Go down
Donata*
BIZOKU narys
Donata*


Prisijungė : 2010-06-19
Location : Ukmergė, Lithuania
Age : 29
Pranešimų skaičius : 633
Mėgstamiausias CB narys : Strify

Šventinis dvelksmas Donatai* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šventinis dvelksmas Donatai*   Šventinis dvelksmas Donatai* Icon_minitimePen. 12 10 2010, 03:27

Sveikas, mielas mano Angeliuk,

ačiū, kad manęs niekada nepamiršti :) Man labai miela rasti kiekvieną tavo laiškelį. Šiandien man sekėsi visai neblogai, neskaitant to, kad autobusas ryte užstrigo kamštyje, bet šiaip viskas buvo gerai ^^

Taip, skaityti aš labai mėgstu :) Yra daugybė knygų, kurios man paliko geriausius įspūdžius ir įkvėpė, net nežinau, kiek laiko reiktų, norint jas visas išvardinti. Parašysiu keletą - tai būtų Joanne Harris "Šokoladas" ir "Penki ketvirčiai apelsino", L. M. Alcott "Mažosios Moterys", T. Chevalier "Mergina su perlo auskaru", J. Austen "Ema", "Protas ir jausmai", "Puikybė ir prietarai", visos P. Gregory knygos, O. Wilde "Doriano Grėjaus portretas". M. Mitchell "Vėjo Nublokšti", A. Ripley "Skarletė" I ir II dalys, E. Bronte "Vėtrų kalnas" ir dar koks milijonas :) Šiaip man patinka knygos apie senovę, sakykim, Janes Austen kūryba, klasikos kūriniai, kad ir kaip keistai skambėtų, ir Šekspyro pjesės. Tau nusibostų klausyti, kol viską vardinčiau ;) O dėl žmonių, kurie neskaito... Aš negaliu taip imti ir smerkti, kiekvienas domisi tuo, kas jam patinka. Bet su skaitančiu žmogumi man, kaip pačiai mėgstančiai skaityti, įdomiau pasikalbėti apie knygas, atsiranda daugiau temų, be to, knygos suteikia nemažai žinių. Bet nemanau, kad neskaitantys, o kažkuo kitu besidomintys žmonės yra prastesni. Kiekvienas renkamės savo :) O tu? Kuo domiesi tu? ^^

Dėkoju tau už tą gražią ir, beje, labai teisingą mano nuomone taip pat citatą ir dainą. Įdedu porą eilėraščių (ne tokių šviežių, kaip norėjau, jie bus kitam kartui) ir skubu, iki kito karto, angele! ^^ Ačiū, kad nepamiršti manęs.

II

Iš delnų, iš minučių, iš rūko virš upės
Krenta rudenį lapai, lietus
Švelniai lyja – už lango – nebyliai
Susikimba už rankų mėnuo ir dangus.

Pasilikčiau, jei leistų rodyklės
Ir nerodytų kelio namo. Traukiniai
Nesustoja, nelaukia, nors laikrodžiai tiksi –
Šitaip nuolat mes bėgam ir grįžtam namo.

Ant nuauksintų gatvių – jas lapais užklojom
Kad nepermerktų rudeninis lietus – vėl šešėliai
Taip dienos prasideda, vakarai tyliai krenta...
Svajonėmis permerkia rudeninis lietus.

Apie neišgalvotus angelus

Tik pabėgėlė iš karo lauko – ko jie ieško,
Ji niekad nežino. Ir nenori atrasti –
Šiandien vėl tyliai sninga
Ir pasaulis pavirsta tik pūku šiame tornade.

Ir nerūpi, kad skuba, kad bėga, kad lekia,
Netgi lapai krenta pagal tiksinčias rodykles,
Ir nekviečia, netraukia, neieško paslėpto likimo -
Šią žiemą vėl tirps angelai iš ledinio vandens.

Ji nėra pasyvi, ji nėra pesimistė –
Ją tik tyliai globoja lietus. Ir net jeigu vėl
Snaigės kristų, svajos pusnimis bristų,
Ji šypsosis – amžinai lauksim kito rudens.

Su meile,

Donata

Atgal į viršų Go down
http://www.donatospasaulis.blogspot.com
MažasisDonatosAngeliukas
BIZOKU narys
MažasisDonatosAngeliukas


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 16

Šventinis dvelksmas Donatai* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šventinis dvelksmas Donatai*   Šventinis dvelksmas Donatai* Icon_minitimePen. 12 10 2010, 04:10

Labai smagu,kad bent kažkuo sugebu tave pradžiugint :)
Beje,pritariu prie tavo nuomones apie tuos,kurie mažiau skaito arba išvis neskaito knygų.Kiekvienas esam skirtingi,todėl ir gyvenam,bei elgiamės skirtingai :)
Kuom aš domiuosi?Na,kadangi pradėjom nuo knygų tai tuom gal ir pratęsiu.Skaityti aš taip pat labai mėgstu :) Ką būtent? Negaliu teigt,kad viską,tačiau ir neesu labai išranki.Žinoma,kaip ir daugelis jaunų žmonių neretai renkuos šiuolaikines knygas,tačiau nevengiu paskaityt ir "senesnių" bestlerių :) Ko gero drąsiai galėčiau pasakyti,kad pastaruoju metu pirmą vietą mano knygų sąraše užima mistinės,siaubo knygos.Tačiau renkuosi tokias,kuriose nebūtų aprašomi šlykštūs dalykai,pjaustymai,kraujų taškymai,smūgiavimai.Nea,tai ne mano sritis.Labiau vertinu paranormalų pasaulį,antgamtines galias,vietas,nepaaiškinamus faktus.Nežinau kodėl,bet mane tai žavi,bei traukia :) Taip,žinoma skaitau kartu ir dramines,psichologines knygas...Ko gero,man taip pat nepavyks visko išvardyt :) Na,bet ką tik baigiau skaityt: Nora Roberts "Dieviškos blogybės",neseniai teko skaityt Kazio Borutos "Baltaragio malūnas",Stephen King "Gyvulėlių kapinės",Howard Joseph "Demjenas",Seltzer David "Lemties ženklas"...Na,ir daugelis daugelis kitų :)

Ką gi,atvirai sakant nežinau net ką sakyt apie tavo kūryba...Žodis Wow,manau čia yra per menkas :)išties dar kartą įsitikinau,kad esi labai gabi kurti,rašyti,tiek tavo FF,tiek tavo eilėraščiai pasižymi unikalumu...Nieko kito nelieka,kaip pasveikint ir palinkėt nesustot kurt,ir nebijot tai parodyt kitiems :) ŠAUNUOLĖ Lauksiu ir daugiau darbelių :) Žinoma,kai tik turėsi laiko :)


Na,o dabar man papasakok apie tuos žmogeliukus,kurių dėka mums teko susipažint,būti čia visiems kartu ir kurie iš mūsų sulipdė didelę BIZOKU šeimą...taigi,CINEMA BIZARRE ^_^ Kaip jais susidomėjai?Kada?Kur?Kokia pirma išgirsta jų daina?Ir kokios mintys kilo pirmą kart pamačius juos(plakate ar kur nors kitur) Laukiu atsakymų :)

Su šilčiausiais apkabinimais,

Tavo Angeliukas
Šventinis dvelksmas Donatai* Cinema+Bizarre+_DSC8870+Kopie
Atgal į viršų Go down
Donata*
BIZOKU narys
Donata*


Prisijungė : 2010-06-19
Location : Ukmergė, Lithuania
Age : 29
Pranešimų skaičius : 633
Mėgstamiausias CB narys : Strify

Šventinis dvelksmas Donatai* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šventinis dvelksmas Donatai*   Šventinis dvelksmas Donatai* Icon_minitimeŠt. 12 11 2010, 22:39

Mieliausiasis Angele,

kaip malonu rasti tavo laiškelį :) Šiandien man taip gera - šeštadienis, ilsiuosi, vakare rašysiu ir dar planuoju, kam čia ką padovanojus Kalėdoms ^^ Ir dar Facebook'e radau Strify naują žinutę, taip miela pasidarė, kad jis tik prieš 53 minutes sėdėjo savo bute Berlyne prie kompiuterio ir rašė, kad šiemet Kalėdos bus mūsų! :) Tai frazė iš filmuko "Košmaras prieš Kalėdas". Gal esi jį mačiusi? Beje, kokie tau filmai, angeliuk, patinka? :)

Mane taip pat žavi antgamtinės galios, vietos, man patinka su fantazija susiję manga komiksai :) Esi skaičiusi manga stiliaus komiksų? Aš vieną net nusipirkau Berlyne, nors vokiškas, bet mane taip sužavėjo traukinių stoties knygyno kampas, pilnas manga knygų, kad neatsispyriau pagundai, pažadėjau jį vėliau išsiversti. Tiesa, angeliuk, ar mėgsti keliauti? Kokias vietas labiausiai norėtum aplankyti? :)

Ačiū už tokius mielus žodžius apie mano kūrybą, net neįsivaizduoji, kiek daug man tai reiškia :* Būtinai įdėsiu daugiau darbelių, jei tik tau įdomu. Beje, minėjai, kad pati esi kūrusi, taip? Gal galėtum įdėti savo angeliškų eilių? :)

Man visada smagu pasakoti apie bizarrus ^^ Pirmą kartą juos išgirdau... draugės telefone :D Mums einant namo ji paleido jų dainą Forever or Never. Mmm, kaip man patiko! Paskui per ekskursiją pamenu, kaip atėmiau iš jos telefoną, kad galėčiau dar pasiklausyti tos dainos. Netrukus radau juos internete, atsisiunčiau tik tą vieną man patikusią dainą ir per daug dar jais nesidomėjau. Paskui RW forume susipažinau su Laura (padraika). Mes nemažai bendravome, ir netrukus sužinojau, kad ji yra didelė Cinema Bizarre fanė. Tada aš labiau jais pasidomėjau, peržiūrėjau nuotraukas, atsisiunčiau Escape to the Stars. Man patiko :) Pamenu, kaip painiojau Strify su Kiro, nes atrodė labai panašūs ^^ Paskui sužinojau, kad jie atvažiuoja į Lietuvą. Ir padariau vieną didžiausių klaidų - nenuėjau į jų koncertą. Dar dabar už tai nekenčiu savęs. O paskui kažkaip juos pamiršau, ilgai nesiklausiau, bet vis ką nors išgirsdavau iš Lauros apie juos. Viskas vėl grįžo šių metų gegužę, kai, užsinorėjusi kokios nors kitokios muzikos, prisiminiau juos. Atsisiunčiau daugiau dainų. Peržiūrėjau daugiau video, ypač iš jų Youtube kanalo <3 Paskui atradau šį forumą. Perskaičiau kelis FF'us, pati užsinorėjau apie juos rašyti. Nebegalėjau atplėšti akių nuo Strify, kuris, kaip sužinojau, domėjosi daugybe tokių pat dalykų, kaip ir aš. Ši vasara juos vėl atvedė į mano gyvenimą. Na, o dabar man įdomu išgirsti tavo istoriją :)
Ach, kokie jie nuostabūs! ^^

Su meile,

Donata
Atgal į viršų Go down
http://www.donatospasaulis.blogspot.com
MažasisDonatosAngeliukas
BIZOKU narys
MažasisDonatosAngeliukas


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 16

Šventinis dvelksmas Donatai* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šventinis dvelksmas Donatai*   Šventinis dvelksmas Donatai* Icon_minitimeSk. 12 12 2010, 00:09

Sveikute,Donata :) Taaaip,man taip pat begalo gera žinot ir matyt,kad Strify'is nepamiršta mūsų,kad jis taip pat yra užburtas kalėdinių jausmų ir kartu jais dalinasi su mumis,ir...ech...šiuos jausmus bent jau man suku apibūdint ;))))) Dėja,filmo neesu mačius,bet kadanors būtinai pažiūrėsiu :)
Kokie filmai man patinka? Jei sudarinėčiau sąrašą,į pirmą vietą ko gero įrašyčiau siaubo žanrą :) Kaip ir Kiro,tiesa,tokia didelę siaubo filmų kolekcija kaip jis dar negaliu pasigirt ;DDDD Na,o toliau sektų Dramos žanras,psichologiniai filmai,mistiniai,veiksmo ir žinoma komedijos ;DDD

Klausei apie mangas?Dėja ne,neesu skaičius,nors kažkada labai norėjau ;D Tikiuos,kad kažkada tas noras vėl gryš,tiesa tavo vietoj aš bučiau taip pat pasielgus :) Kažkada buvau manga komiksų parduotuvėj,vat būtent tada taaaip užsinorėjau bent vieną nusipirkt :) Todėl tavo poelgį įvertinu kaip puikų ;D

Ar mėgstu keliauti?Beabejo :) Nors tas mėgstamumas atsirado palyginus neseniai,tačiau galiu drąsiai sakyt-taip :) Kur norėčiau? Žinoma į Vokietiją dar sykį :) Mane ši šalis begalo traukia nuo pat mažens,neslėpsiu, CB tą norą tik dar labiau sustiprino :) Taip pat norėčiau kadanors nuvykt į Japoniją,konkrečios priežasties dėl ko net pati nežinau :) Na,ir kaip daugelis manau, į Ameriką.Jos nemiegantys miestai mane taip pat kažkuo traukia :) O tu,kur norėtum nukeliaut,o kur jau teko pabuvot?:)

Na,o štai mano istrorija "Kaip susidomėjau CB" ;DD
"Kaltininkė" šio įvykio yra mano draugė.Maždaug prieš 2 metus ji pradėjo domėtis CB.Tuomet aš tik burbėjau "Kas rytoj tau patiks?",kadangi tais metais jai beveik kasdien patikdavo vis kasnors kitkas.Tačiau nee,šykart buvo išimtis ;D Pamenu,kai kita draugė,kuri nemėgsta jų,parodė man plakatą,žinoma buvo tas skirstymas:merga,bernas...Nežinau kodėl,bet tada man labiausiai įstrigo Lumis.Tiesą sakant,tas plakatas man iki šiol atrodo nekaip,tačiau to jausmo žiūrint į plakatą ir sakant "Jis atrodo kaip merga" nepamenu.Atvirai sakau,nieko neatsimenu,todėl ir dabar kai kas nors pasako kažką ant jų panašaus turbūt kaip ir kieviena fanė atrėžiu "Nesvaik,kur tu matai mergą?';D Paprasčiausiai nebesuprantu tokių žmonių ir tiek ;D Taigi,draugė(klasiokė) pradėjo jais domėtis,tuomet ji man atsiuntė keletą jų dainų,nuotraukų...Pirma daina išgirsta ko gero buvo Angel In Disguise...Na,tuomet jie vis labiau ir labiau ėmė patikt,kol galų galiausiai priėjau tą ribą "Tėti,man reikia USB laido ir atminties kortelės 2GB" ;D Kadangi mp3 neturiu,tai mano išsigelbėjimas buvo telefonas ;D Na,taip ir prasidėjo viskas.Kuo toliau tuo labiau ėmiau jais vis žavėtis,jais gyvent,klausyt jų muzikos...Viskas iki to ir išsirutuliojo,jog be jų muzikos,ir aplamai be jų savo gyvenimo nebeįsivaizduoju...Gaila,kad draugė nuo jų atitolo,ją tiesiog supančiojo Bill'as ;D
O dėl koncerto...aš taip pat jame nebuvau.Ir taip pat savęs nekenčiu dėl to ...Buvo klaikiai liūdna kai jais domėtis pradėjau maždaug 2 savaitėm praėjus nuo jų koncerto,o kai su drauge sužinojom kad toks in LT išvis buvo,tai manau ir pati nutuoki kokios nuotaikos vyravo tą akimirką ;D Na,bet nieko nepakeisi.Svarbu,kad iki šiol jie man yra svarūs ir...ech...Aš tiesiog myliu juos ^_^

O dėl eilėrasčių... pažadu,kai tik rasiu tuos lapus(sugebėjau kažkur užkišt ;D),kuriose jie "gyvena",ir bent kiek daugiau laiko,būtinai įmesiu į čia.:)

Su šilčiausiais apkabinimais,

Tavo Angeliukas
Atgal į viršų Go down
Donata*
BIZOKU narys
Donata*


Prisijungė : 2010-06-19
Location : Ukmergė, Lithuania
Age : 29
Pranešimų skaičius : 633
Mėgstamiausias CB narys : Strify

Šventinis dvelksmas Donatai* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šventinis dvelksmas Donatai*   Šventinis dvelksmas Donatai* Icon_minitimeSk. 12 12 2010, 22:06

Sveikas, mano angeliuk,

kur aš norėčiau nuvykti...? Norėčiau pamatyti Paryžių, Prancūziją. Taip pat Londoną, o ir Niujorkas mane ir draugas visada žavėjo kaip toks "miestas iš serialų" :) Būtų įdomu visa tai pamatyti pačiai. Apskritai, sutikčiau tikriausiai važiuoti visur, išmaišyti visą Europą - pamatyti Prahą, Barseloną, Madridą, šiaurės šalis, Rusiją. Jau esu buvusi Italijoje, aplankiau Romą, Florenciją, Veneciją, Pizą, teko pabūvoti Austrijos sostinėje Vienoje, pagyventi Ispanijos mažame miestelyje ir aplankyti Valenciją, ir dar esu buvusi Berlyne. Viskas, viskas man labai patiko! Kiekviena šalis unikali ir įspūdinga, ir kiekviena labai labai įdomi. Šią vasarą planuoju vėl grįžti į Berlyną, o per gimtadienį galbūt man pavyks aplankyti arčiau Lietuvos esančią Rygą, gal ir iki Talino nusigausiu :)

Įdomi tavo istorija :) Beje, aš irgi neturiu MP3, todėl mane taip pat gelbėja mano Walkman'as :D O ką pamanei, kai sužinojai, kad jie išsiskyrė? Ir kuriam nariui labiausiai simpatizuoji? :)

Angeliuk, norėčiau tavęs paklausti, apie ką gi tu svajoji? Ar apskritai esi svajotoja? O gal labiau mėgsti viską matyti kuo realiau? :)

Šilčiausi linkėjimai ir ačiū, kad globoji mane taip nuoširdžiai ^^

Su meile,

Donata
Atgal į viršų Go down
http://www.donatospasaulis.blogspot.com
MažasisDonatosAngeliukas
BIZOKU narys
MažasisDonatosAngeliukas


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 16

Šventinis dvelksmas Donatai* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šventinis dvelksmas Donatai*   Šventinis dvelksmas Donatai* Icon_minitimeAntr. 12 14 2010, 03:19

Sveikute, globotine!
Na,pamenu kelias valandas spoksojau i kompiuterio ekrana stiklinem akim,bet dar neverkdama,ieskojau kiek imanoma daugiau info apie tai,tuos atsisveikinimo laiskus ir viena ir kita kalba nezinau kiek kartu perskaiciau,taciau nieko nesupratau,o galbut nenorejau suprast :) Artejant 22 h vakaro,kai tevai nuejo miegot,vat tada visos emocijos issprudo lauk,ir sakyciau taip galingai.Jei nebutu buve namie tevu,turbut buciau ir gerkle prarekus,taciau to nebuvo,viskas sprogo viduje,skaudejo tik zandikauli nuo grimasu ir akis nuo asaru. :)Reagavau labai skaudziai,nes butent keliom dienom iki issiskirimo paskelbimo,as supratau,kad butent CB grupe yra man pirmoj vietoj,tiesiog kaip sakant apsistojau ties jais.Na,o kai isijungus kompiuteri pamaciau uzrasa ''Cinema Bizarre issiskyre'' buvo tikraaai nekas :) Pamenu buvo gan nemazas sokas dar kelias dienas,taciau kai zodi ''issiskyre'' pakeite zodis ''pertrauka'' jau lengviau atsikvepiau.Is ties gan sunku man aprasyti tuos jausmus,kurios jauciau butent ta akimirka,taciau juk ''Nieko nera blogo kas neiseitu i gera''.Tas issiskirimas tam tikra prasme dave ir naudos.Pagaliau galutinai suvokiau,jog butent jie yra tie zmogeliukai,kurie tiek patys tiek ju dainos praskaidrina niurias dienas ir seip suteikia gyvenimui spalvu,bei dziaugsmo :) Kitaip sakant tai tik dar labiau mane pririso prie ju :) O kaip tu,Donata, reagavai i tai? :)

Narys,kuriam simpatizuoju?Be abejones Strify,taip, zinoma man visi grupes nariai yra svarbus,brangus,taciau jis mane zavi labiausiai :) Kaip ir tave pastebejau :)

Apie ka as svajoju?Oj apie daug ka...Taaaip,esu didele svajotoja ;D Kaip ir kiekvienas is musu svajojame apie daug dalyku :) Jeigu negaleciau svajot,vargu ar gyvenciau taip,kaip dabar gyvenu.Galimybe svajoti bent jau man suteikia daugybe geru jausmu,taip pat kartais sukuria naujus tikslus,kuriuos buna ir pavyksta igyvendint...Man tai yra gan plati tema,todel vargu ar viska sugebeciau cia parasyt,bei perteikt...Pastebiu,kad turim kolkas bent jau keleta panasumu,todel kadanors butinai noreciau susitikt su savo globotine :) O tu,ar svajoji?Ka tau reiskia svajoti?Ka manai apie realias,bei kartais ir neigyvendinamas svajones?

Su silciausiais apkabinimais,

Tavo Angeliukas
Atgal į viršų Go down
Donata*
BIZOKU narys
Donata*


Prisijungė : 2010-06-19
Location : Ukmergė, Lithuania
Age : 29
Pranešimų skaičius : 633
Mėgstamiausias CB narys : Strify

Šventinis dvelksmas Donatai* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šventinis dvelksmas Donatai*   Šventinis dvelksmas Donatai* Icon_minitimeTr. 12 15 2010, 02:46

Mielas Angeliuk,

ačiū už kiekvieną tavo laiškelį :) Šiandien aš vėl lekiu, skubu, kaip visad, vos spėdama viską, todėl atsiprašau, kad ne visada suspėsiu tau laiku atrašyti. Atleisk savo užimtai globotinei, nors ir žinau, kad pasistengus visada rasčiau laiko, bet kartais atrodo, kad jis tiesiog ištirpsta. Tau taip nebūna? ^^

Svajonės ir mano gyvenime užima svarbią vietą. Be jų nebūtų judėjimo į priekį, motyvacijos, tikslo, o be šių dalykų ir pastangos būtų mažesnės, taigi, tikriausiai visas mano gyvenimas atrodytų kitaip. Svajonė, tikslas mane visada varo į priekį :) Dėl noro rašyti aš, tikriausiai, ir tapau gana uždaru, nelabai drąsiu žmogumi, nes, kitaip nei dauguma mano klasiokų, nebūtų visą laiką tarp žmonių, nesugebu taip laisvai bendrauti. Rašymui skiriu kiek galėdama daugiau laiko - istorijoms, eilėraščiams, rašau straipsnius į laikraščius, gimnazijos renginius aprašau. Galėčiau daug apie tai kalbėti, bet... taip, svajonės pakeitė mano gyvenimą, suteikė man sparnus, kuriuos, gali būti, matau tik aš. Bet tų svajonių tiek daug, tiek daug vilties ir tie sparnai taip dažnai išsiskleidžia... ^^

Manau, kad dauguma svajonių yra įgyvendinamos, bet, žinoma, yra ir tokių, kuriuos iš tiesų būna visiškai nerealios. Tai jau priklauso nuo žmogaus - ar jis aklai pasiduoda tai svajonei ir pamiršta viską, mąsto tik apie ją, ar vis tik nepamiršta ir realių, įgyvendinamų tikslų :)

Apie Cinema Bizarre išsiskyrimą sužinau iš Lauros dar tada, kai nelabai jais domėjausi, todėl nesureagavau pernelyg stipriai. Kai vėliau sugrįžau prie jų muzikos, žinojau, kad jie pasiėmę pertrauką, todėl didžiojo sukrėtimo išvengiau. Bet vis tik... Didžiausias Kalėdų stebuklas būtų, jeigu jie sugrįžtų ^^

Šiandien ryte, kai buvau gana prastos nuotaikos, įsijungiau Escape to the Stars. Žinok, padėjo, netgi labai. Nuotaiką ne tiek pakeitė, kiek pažadino mano viduje kažkur esantį tikėjimą, priminė, kad pasaulis nesibaigia nesėkme mokykloje ar išgriuvimu sniege. Pasaulis per platus, kad visą aprėpčiau, bet taip gera gaudyti bent gabalėlius jo :) Kartais mane taip erzina visa, kas mane supa. Atrodo, kad to per maža. Ta pati rutina, ta pati aplinka. Bet... Ta muzika atveria duris į platesnį pasaulį. Manau, suprasi mane :)

P.S. Ir aš labai norėčiau kada susitikti su savo angeliuku :)

Pasidalinsiu man patikusiu kadru ^^

Šventinis dvelksmas Donatai* 5255782438_d346c58fe6_o_large

Su meile,

Donata
Atgal į viršų Go down
http://www.donatospasaulis.blogspot.com
MažasisDonatosAngeliukas
BIZOKU narys
MažasisDonatosAngeliukas


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 16

Šventinis dvelksmas Donatai* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šventinis dvelksmas Donatai*   Šventinis dvelksmas Donatai* Icon_minitimePen. 12 17 2010, 05:35

Tavo Angeliukas,po 2 savaiciu sirgimo,turi begales namu darbu ir viso kito,todel ir tave puikiai supranta,ir pats atsipraso uz tai,kad reciau paraso,taciau tikiuos tai per daug taves nenuliudina,zinok, as tave karts nuo karto ir pamoku metu prisimenu,todel visad esu kartu su tavimi :)

Apie dainas,muzika as visiskai pritariu ir puikiai nutuokiu tuos jausmus,kuriuos patiri tu :) O sakyk man,kokius muzikos zanrus laikai arciau sirdies?Kaip vertini liudnas dainas?Ar megsti jas klausyt,ar verciau renkies linksmesni repertuara?

As dar karta labai atsiprasau,kad nebe taip daznai tau parasau,taciau arteja savaitgalis,todel tikiuos vel tapti geru energingu Angeliuku :)

Su silciausiais apkabinimais,

Tavo Angeliukas
Atgal į viršų Go down
Donata*
BIZOKU narys
Donata*


Prisijungė : 2010-06-19
Location : Ukmergė, Lithuania
Age : 29
Pranešimų skaičius : 633
Mėgstamiausias CB narys : Strify

Šventinis dvelksmas Donatai* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šventinis dvelksmas Donatai*   Šventinis dvelksmas Donatai* Icon_minitimeSk. 12 19 2010, 01:36

Mielas angeliuk,

aš tave puikiai suprantu, nes pati esu apsikrovusi darbais ir vos viską spėju, bet jau tuoj atostogos ir Kalėdos, todėl visi darbai einasi daug lengviau, nes žinau, kad greitai galėsiu pailsėti! :) Tikiuosi, kad ir tu viską spėsi ^^

Muzika man reiškia labai daug. Liūdnos dainos man iš tiesų patinka, jos sukelia labai daug emocijų, būna, kad ir ašaras išspaudžia, bet klausyti vien linksmesnių negalėčiau. Geriausias pavyzdys būtų My Obsession - nors ji liūdna ir ne kartą man ašaros ištryško ją klausant, bet negalėčiau be jos. Kartais tos liūdnos dainos - pats tinkamiausias dalykas vieną ar kitą akimirką, jos taip gera gali atitikti tavo nuotaiką, jausmus. Tarkim, Cinema Bizarre repertuaras man idealus - yra visokios muzikos, bet net klubinė, kaip Our of Love (viena mano mėgstamiausių) su mintimi, idėja, su prasme. Todėl jų muzika man labai patinka. Visos dainos ^^

Tikiuosi, pailsėsi per savaitgalį. Lauksiu žinių iš tavęs :*

Su meile,

Donata
Atgal į viršų Go down
http://www.donatospasaulis.blogspot.com
MažasisDonatosAngeliukas
BIZOKU narys
MažasisDonatosAngeliukas


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 16

Šventinis dvelksmas Donatai* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šventinis dvelksmas Donatai*   Šventinis dvelksmas Donatai* Icon_minitimeSk. 12 19 2010, 03:26

Ho ho ho,štai ir aš :)
Kaip mano globotinei einas savaitgalis?Kaip sekas?

Taaip,greit Kalėdos,o iki jų juk liko vos savaitė Šventinis dvelksmas Donatai* 387908 Ir aš tikiuos,kad viską spėsiu padaryt :)

Kągi,benaršydama internete pamačiau štai ką:Šventinis dvelksmas Donatai* 2080574372_e1a2147aa0

Ar ne viliojančiai atrodo? ;D Man tokie skanumynai labai patinka,tiesa, kartais labiau iš išorės,nei iš skonio,bet anyway ;D O ką tu manai apie tokius gardumynus?Ar mėgsti pasmaližiauti?O gal moki pati tokius gamint?Būtų įdomu sužinot :)

O koks pas tave vaizdas už lango?Ar neužpustė tavęs?Ar užtektinai sniego pastatyt senį besmegenį?;DD
Šventinis dvelksmas Donatai* 24878_c

Pabaigai Kalėdinė daina:

Su šilčiausiais apkabinimais,

Tavo Angeliukas
Atgal į viršų Go down
Donata*
BIZOKU narys
Donata*


Prisijungė : 2010-06-19
Location : Ukmergė, Lithuania
Age : 29
Pranešimų skaičius : 633
Mėgstamiausias CB narys : Strify

Šventinis dvelksmas Donatai* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šventinis dvelksmas Donatai*   Šventinis dvelksmas Donatai* Icon_minitimeSk. 12 19 2010, 19:23

Mano mielasis angeliuk,

kaip smagu gauti tavo laišką ir dar su tokia miela ir kalėdiška dainą! Ačiū <3

Tavo globotinė savaitgalį pirko visiems dovanas, o šiandien, sekmadienį, sėdi namie, pakuoja, kuria pati, rašo atvirukus ir karpo dar daugiau snaigių močiutės aukštui papuošti :) Dar laukia straipsnis ir namų darbai, bet iki atostogų beliko tik trys dienos, todėl, manau, viską atliksiu su gera nuotaika ^^ O kaip bėga tavo angeliškas savaitgalis? :)

Niam niam, koks gardumynas! :D Taip, aš esu didelė smaližė ir labiausiai dievinu Oreo sausainius, savo berlynietišką skanėstą, kurio, to tikrojo, Lietuvoje nerandu, bet Berlyne kramsnojau ir prižadėjau sau iš kitos kelionės jų persivežti kiek tik galėsiu :) Apskritai labai mėgstu šokoladą, manau, per Kalėdas mane mama palepins kokiais Toffifee, kurių jau labai prašiau :D Su gaminimu tokių skanėstų man prasčiau sekasi, bet dažniausiai dėl to, kad nerandu tam laiko. O štai prieš Kalėdas ar per atostogas kartais padedu mamai ir kartu kepam sausainius ar pyragėlius :) Kartą buvau išsikepusi štai tokių, pamatysi, pagal kieno receptą :D





Už lango vaizdas nuostabus, vis dar sninga, pusnys tuoj pasieks langus, bet kaip kaip kaip gražu! :) Man labai patinka žiema. Visą rytą jau sninga ir, jeigu ne kalnai darbų, būtinai eičiau į lauką su fotoaparatu, bet žinau, kad tam bus laiko per atostogas. Ir bus daug nuotraukų :)

Nuostabaus savaitgalio,

Su meile,

Donata
Atgal į viršų Go down
http://www.donatospasaulis.blogspot.com
MažasisDonatosAngeliukas
BIZOKU narys
MažasisDonatosAngeliukas


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 16

Šventinis dvelksmas Donatai* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šventinis dvelksmas Donatai*   Šventinis dvelksmas Donatai* Icon_minitimePen. 12 24 2010, 01:49

Sveikute,globotine :)
Tavo įdėti video mane labai pradžiugino,ir taaaaip užsimaniau kanors panašaus nuveikt,tikiuos pavyks :)
O kaip gi sekas tau?Atsiprašau,kad taip retai parašau,šykart koją pakišo kompiuteris,buvo sustreikavęs,bet dabar atrodo viskas gerai :)

Taigi,iki Kalėdų liko vos pora dienų,iki Kūčių-lygiai 1 diena :) Smagu,tiesa?:)
Kaip leidi dieneles iki didžiųjų metų švenčių? Ar nenuobodžiauji?


Tavo Angeliukas labai mėgsta naktinį dangų,žvaigždes :) Neveltui iš ten tave ir globoja :) O ar tu mėgsti,nesvarbu kokiu metų laiku,žvelgt į žvaigždėtą dangų?Kokie jausmai tave užplūsta?
http://www.mouserunner.net/Image?pic=art/Jeff_Michelmann/Starlit_Night_Jeff_Michelmann.jpg

Norėčiau tau parodyt vieną ištrauką iš straipsnio :) Į klausimus atsakinėjo kunigas Ričardas Doveika :) Manau,tau tai turėtų patikt :)

Didžiausia ir daugelio mūsų labiausiai laukiama metų šventė yra Kalėdos. Kokia šios šventės prasmė? Ar ji labiau svarbi kaip šeimos, ar apskritai – kaip žmogaus dvasinio gyvenimo šventė?

Šios šventės prasmę geriausiai atskleidžia Kalėdų eglutė, įžiebtų keturių žvakių spindėjimas advento vainike, žmogaus suklupimas prie klausyklos langelio ir kalėdaičio laužymas Kūčių vakarą... Žmogaus pasirengimas Kalėdoms liudija žmogiškąjį troškulį atsiverti tam, kuris ATEINA. Tam, kuriam esu reikalingas, kuris rūpinasi manimi ir myli nekeldamas jokių sąlygų. Kalėdos – Dievo ir žmogaus susitikimo diena. Dievas įeina į pasaulio ir kiekvieno žmogaus istoriją. Ateina įsikūnydamas ir tapdamas žmogumi, prisiima visą žmogaus trapumą, kad padėtų jam prie jo priartėti... Taigi Kalėdos – tai džiugi žinia šiandieniam pasauliui, kuris susiskaldęs, pasimetęs, kariaujantis ne tik išoriškai, bet ir žmogaus širdyje, vertybių pasaulyje. Kalėdos – didžios vilties, kad pasaulį vis tik valdo ne smurtas, ne teroras, bet kūdikio lopšį apglėbusi ranka, metas… Kartu tai ir šeimos šventė, nes per šeimą Dievas ateina į pasaulį. Ateina silpnu vaikeliu, prie kurio reikia tiek daug kartų pasilenkti, kad jis būtu apgaubtas šiluma, dėmesiu ir meile, kad būtu saugus ir visavertis. Tai metas, kuriame dar kartą atrandame šeimos pašaukimo vertybę ir grožį. Šeimos, kaip švenčiausios žmogaus gimimo ir jo būties institucijos, kuri moderniajame pasaulyje jaučia pavojų būti sunaikinta. Kartu Kalėdos – ir vilties bei gyvybės šventė, kuri žmogui padeda atrasti ir jo būties prasmę. Manau, kad švari sąžinė, atgaivintos vertybės, susitaikymas su Dievu ir žmogumi – neatskiriama sielos šventė bei dvasinio gyvenimo triumfas. Kalėdų naktį Dievas palinksta prie žmogaus. Todėl ir žmogus yra pašauktas parodyti savo gerumą šalia esančiam...


Na,o pabaigai siūlyčiau paklausyt šią dainą :)



Su šilčiausiais apkabinimais,

Tavo Angeliukas
Atgal į viršų Go down
Donata*
BIZOKU narys
Donata*


Prisijungė : 2010-06-19
Location : Ukmergė, Lithuania
Age : 29
Pranešimų skaičius : 633
Mėgstamiausias CB narys : Strify

Šventinis dvelksmas Donatai* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šventinis dvelksmas Donatai*   Šventinis dvelksmas Donatai* Icon_minitimePen. 12 24 2010, 23:04

Mano mielasis angeliuk,

Džiaugiuos sulaukus kiekvienos tavo žinutės <3 Man sekasi visai neblogai, šiandien stengiuos miekur nepaleisti savo geros Kalėdinės nuotaikos, o dabar klausau vieno savo mėgstamiausių filmų - Košmaras prieš Kalėdas - dainų, ir tai dar labiau atneša tą nuostabią jaukumą į namus :) Filmukas toks mielas, jeigu bus laiko per dovanų pakavimus ir namų tvarkymą, būtinai jį pažiūrėsiu ir šiandien ar rytoj. Tai - vienas gražiausių Kalėdinių kūrinių ^^

Šiandien jau Kūčios, o nuobodžiauti tikrai nėra kada. Tvarkau namus nuo pat ryto, pakuoju dovanas, paskutinius pasiruošimus atlieku, žodžiu, darbas vyksta pilnai :) O kaip tu? Iš karto nuoširdžiai noriu pasveikinti tave su Kalėdomis, palinkėti linksmų ir jaukių švenčių bei padėkoti, kad visą šį laiką globojai mane. Ačiū ^^

Ačiū už straipsnio ištrauką ir muziką. Net negaliu nupasakoti, kokie jausmai užplūsta tai skaitant, girdint. Dėkoju labai už viską, ką man siuntei, už visą dėmesį. Esi pats geriausias angeliukas :*

Laikrodžio rodyklė artėja link tos akimirkos, kai sėsime prie Kūčių stalo. Turiu skubėti, nes reikia spėti pabūti ir elfu, nešančiu dovanas po eglute :) Linkiu tau jaukumo ir ramybės prie Kūčių stalo, mieliausias mano angeliuk ^^

Šventinis dvelksmas Donatai* 892020-7-1293198360643_large

Su meile,

Tavo Donata
Atgal į viršų Go down
http://www.donatospasaulis.blogspot.com
MažasisDonatosAngeliukas
BIZOKU narys
MažasisDonatosAngeliukas


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 16

Šventinis dvelksmas Donatai* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šventinis dvelksmas Donatai*   Šventinis dvelksmas Donatai* Icon_minitimeŠt. 12 25 2010, 00:22

Kaip smagu,kad visą šį laiką turėjau tokią nuostabią globotinę :)
Aš taip pat visą dieną tvarkaus,ruošiuos,gaminu...katik baigiau pakuot donanėles ir elfu jau pabuvau :)

Man labai gera skaityt visus tavo gražius žodelius ir atsiliepimus apie mane,Tavo Angeliuką :) Aš taip pat tau linkiu jaukios Kūčių vakarienės,ramios,bei pakilios nuotaikos,šiltų jausmų,bei užpildytų meile širdžių :* Ir apskritai,linkiu visko visko tavo gyvenime! Nenustok kurt,šypsotis,dalint gerumą ir meilę :)

Štai tau dar viena dainelė :





Šventinis dvelksmas Donatai* Christmas-eve

Su šilčiausiais apkabinimais,

Tavo Angeliukas
Atgal į viršų Go down
MažasisDonatosAngeliukas
BIZOKU narys
MažasisDonatosAngeliukas


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 16

Šventinis dvelksmas Donatai* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šventinis dvelksmas Donatai*   Šventinis dvelksmas Donatai* Icon_minitimeŠt. 12 25 2010, 02:05

Kątik tavo Angeliukui užplaukė noras sukurt kąnors gražaus ir paprasto :) Šykart tai gavos mini eilėraštukas,sveikinantis tave su šventėmis :) Tikiuos tau tai patiks :)

Pažvelk,į užslėptą širdies kertelę,
Ar nepasislėpė juodi jausmai?
Juk nenorėtum šią naktelę
Liūdėt,bijot ar verkt skaudžiai...

Dabar užteks tik šypsenos,
Kad ir mažytės
Ji išsklaidys juodus jausmus
Baltoj nakty.

Ji tyliai tyliai išsiūs baltą mintį,
Į dangų,angeliuko širdį...
Užteks sekundės ir danguj
Sužibs ta magiška žvaigždė Betliejaus...

Tuomet-tu tik pažvelk į ją,
Ir visas skausmas širdyje
Ištirps-kaip šaltas ledas saulėje.

Ir šypsena sugįš,kaip ta žvaigždė Betliejaus
Atnešdama tau meilę,šilumą,baltas Kalėdas 


Iš visos širdies sveikinu sulaukus šių nuostabiausių metų švenčių!!!Linkiu ramybės sieloje,meilės širdyje,šypsenos veide  Te visi norai,pasislėpę giliai širdyje,nebeužsibūna ilgai joje,tegu jie išsipildo,atnešdami vien džiaugsmą,bei laimę...:)

Su Šv.Kūčiom,bei Šv.Kalėdom 


P.S.Atsiprašau dėl gramatinių klaidų Šventinis dvelksmas Donatai* 701921
Atgal į viršų Go down
MažasisDonatosAngeliukas
BIZOKU narys
MažasisDonatosAngeliukas


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 16

Šventinis dvelksmas Donatai* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šventinis dvelksmas Donatai*   Šventinis dvelksmas Donatai* Icon_minitimeŠt. 12 25 2010, 22:08

Ech,šiandien jau Kalėdos :) Ar gali tuo patikėt?Aš nelabai ;D
Tikiuos Šv.Kūčių vakarienė tau praėjo smagiai,bei ramiai.Dabar te dar kartą noriu pasveikint su Šv.Kalėdom,bei su Metų Kūčiuko nominacija!!!!


Štai tau DAR viena Kalėdinė daina:


Šventinis dvelksmas Donatai* Christmas_joy_warms_the_heart_santa_claus_frosty_snowman1


Su šilčiausiais apkabinimais,

Tavo Angeliukas
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Šventinis dvelksmas Donatai* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šventinis dvelksmas Donatai*   Šventinis dvelksmas Donatai* Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Šventinis dvelksmas Donatai*
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Archyvas :: Slapto draugo beieškant-
Pereiti į: