Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 Laiškučiai Dafnei. ^^

Go down 
2 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
DafnesSparnuote
BIZOKU narys
DafnesSparnuote


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 19

Laiškučiai Dafnei. ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Laiškučiai Dafnei. ^^   Laiškučiai Dafnei. ^^ Icon_minitimeKv. 12 02 2010, 03:18

Sveika, Digma,

Atėjo kalendorinė žiema ir turbūt daugelis šiandien valgė pirmąjį šokoladuką. Bet ar žiema tik tai? Man tai žiema primena imbierines lazdeles, cinamonines bandeles, mandarinus, kūčiukus, kakavą, šilumą, džiaugsmą.. Kokios tavo mintys apie žiemą? ^^
Pamiršau prisistatyti. Esu Mistufsė arba tiesiog Mistė. Taip mane vadina mano draugai, tad manau ir tu gali taip vadinti.
Esu apie tave girdėjus, kiek supratau, esi įdomi asmenybė, kuri vieniems gali atrodyti labai gera, kietiems nelabai. Ir TIKRAI norėčiau žinoti daugiau apie tave. Tad prašyčiau papasakoti apie save. ^^
Na. Nežinau ar būsiu tobulas angeliukas. Tikriausia ne. Tobulų nėra. Tačiau stengsiuos padėti tau laukti Kalėdų ir siekti žiemos džiaugsmo. Ir tikiuosi tau patiksiu.

Irr. Iki Kalėdų 24 dienos.
Laiškučiai Dafnei. ^^ Tumblrlcmne48tbm1qafcbg



Tai kol kas tiek.
Tavo
Mistė. ^^
Atgal į viršų Go down
MaNiaaKyTe
bizoku prezidentė
MaNiaaKyTe


Prisijungė : 2008-02-19
Location : new york
Age : 37
Pranešimų skaičius : 845

Laiškučiai Dafnei. ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laiškučiai Dafnei. ^^   Laiškučiai Dafnei. ^^ Icon_minitimeKv. 12 02 2010, 16:59

labas, Miste,
aš irgi prisidedu prie tų, kurie vakar valgė pirmąjį šokoladuką, o šiandien su malonumu galėsiu pasismaginti jau ir antruoju.
žiema.. hmmm.. žiema man asocijuojasi su daug kuo.. tarkim su karštu vynu, kuriame daug cinamono. o kaip pakvimpa namai jį verdant. šaltais žiemos vakarais taip jauku jį gerti žinant, kad už lango šalta, o jei dar ir sninga... taip pat man žiema asocijuojasi su kalėdomis ir naujausiais metais, nes tai bene svarbiausios priežastys laukiant žiemos. na, ir dar visi tie žiemos kvapai mandarinų, cinamono, eglutės šakelių, imbierio, sausainių, karšto vyno. stebuklinga! ^^
man labai malonu susipažinti su tavimi, Miste. ačiū, kad atsiradai toms keliasdešimčiai dienų dėl manęs :) !
na, ką aš galėčiau papasakoti apie save. esu toks pats žmogus, gyvenu po tuo pačiu dangumi, kaip ir visi, valgau tokį patį maistą, geriu tokias pačias arbatas. esu paprasta žemės mergaitė, nieko neišsiskirianti iš kitų. kaip ir visi turinti savo nuomonę, savas mintis, savus požiūrius ir galbūt keistų charakterio savybių.
manau, kad net nesivelsiu į tokius dalykus, kaip amžius, vardas arba gyvenamoji vieta. jei tau bus svarbu, manau, kad pati pasiklausi, juk taip? šiaip esu nekokia pasakorė, man lengviau kalbėti, kai esu klausiama, tad jei dar kas įdomu, paklausk. ;>
tobulų gal ir nėra, bet man tu būsi tobulas angeliukas, nes jau vien tai, kad esi čia yra tobula ^^.
ačiū,už laiška, Mistufse.
dafnė
Atgal į viršų Go down
DafnesSparnuote
BIZOKU narys
DafnesSparnuote


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 19

Laiškučiai Dafnei. ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laiškučiai Dafnei. ^^   Laiškučiai Dafnei. ^^ Icon_minitimePen. 12 03 2010, 02:51

Hey, Digma,

Taip, Kalėdos tikrai nuostabus metas, pasižymintis stebuklais ir kvapų įvairove. ;>
O šiandien norėčiau tavęs paklausti kaip tu save įsivaizduoji padedant kitiems ir sau ruoštis Kalėdoms?
Jei būtų Kalėdinis vakarėlis su tema kalėdiniai kostiumai, kaip apsirengtum?
Na. Man šiuo atveju kostiumo nereikėtų, užtektų apsirengti savo baltąją suknelę su auksinėmis juostomis, į plaukus įsisegti keletą auksinių sruogų ir sparnus pasipuošti sidabrinėmis snaigėmis. Man tai leidžiama, nes esu jaunas angeliukas. Vyresniems angeliukams reiktų pasipuošti sidabrinėmis ilgomis suknelėmis. Žinoma kalbu apie moteriškos lyties atstoves. <3
Ir. Kaip tu įsivaizduoji angeliukus? ;]

Taigi. Iki Kalėdų 23 dienos.
Laiškučiai Dafnei. ^^ Tumblrlcpqo1ixx61qd81w5

Nesušalk. ^^
Mistė
Atgal į viršų Go down
MaNiaaKyTe
bizoku prezidentė
MaNiaaKyTe


Prisijungė : 2008-02-19
Location : new york
Age : 37
Pranešimų skaičius : 845

Laiškučiai Dafnei. ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laiškučiai Dafnei. ^^   Laiškučiai Dafnei. ^^ Icon_minitimePen. 12 03 2010, 14:33

labaslabaslabas,
na, tavo klausimas tikrai lengvesnis negu maniau būsiąs. kiekvienais metais su malonumu savo šeimai, draugams, klasiokams padedu ruoštis kalėdoms. jaučiu silpnybę visiems tiems kalėdiniams blizgučiams, purškiamam sniegui, varpeliams ir kitkam. man žiauriai patinka ir maistą kūčių stalui gaminti, tad aplinkiniai žmonės su manimi šia tema nusiskundimų neturi, nes pareigas atlieku kruopščiai ir iki galo : )
hmm, jei dalyvaučiau tame kalėdiniame vakarėlyje tikriausiai persirengčiau snieguole, nes dauguma visų kalėdinių personažų yra vyrai,o aš, kad ir kaip norėčiau būti kalėdų seneliu, pasistengčiau išsaugoti tikrąją lytį. Laiškučiai Dafnei. ^^ 927361
kaip aš įsivaizduoju angeliukus.. na, man jie visada atrodė stebuklingi. nuo pat vaikystės. jie tokie švytintis, maži ir nekaltučiai. jie man kažkodėl asocijuojasi su sniegu, atrodo, gali sklęsti, kur tik nori, jie tokie lengvi,trapūs. ar teisingai man sekasi įsivaizduoti?
tiesą sakant, sušalau. sergu! ;)
dafnėėė
Atgal į viršų Go down
DafnesSparnuote
BIZOKU narys
DafnesSparnuote


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 19

Laiškučiai Dafnei. ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laiškučiai Dafnei. ^^   Laiškučiai Dafnei. ^^ Icon_minitimeŠt. 12 04 2010, 03:39

Hey.

Na. Angeliukai, tik atrodo trapūs, bet iš tikro jie labai tvirti. Šiaip yra labai padūkusių angeliukų, kurie tik ir taikosi iškrėsti kokį pokštą. Bet..
Šiaip žinai. Man labai įdomu pasidarė. Ką galėtum papasakoti apie savo vaikystę?
Ir. Kokia ryškiausia tavo vaikystės svajonė?
Taip pat kokia didžiausia tavo svajonė dabar?
Ir kaip tavo sveikata? Labai stipriai susirgai ar turėtų greitai praeiti? <3

Na. Iki Kalėdų 22 dienos.
Laiškučiai Dafnei. ^^ Tumblrlcp5zshyx71qbfvmq



Sninga. ;>
Mistė
Atgal į viršų Go down
MaNiaaKyTe
bizoku prezidentė
MaNiaaKyTe


Prisijungė : 2008-02-19
Location : new york
Age : 37
Pranešimų skaičius : 845

Laiškučiai Dafnei. ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laiškučiai Dafnei. ^^   Laiškučiai Dafnei. ^^ Icon_minitimeŠt. 12 04 2010, 03:48

labas Mistufse,
kokius pokštus krečia angeliukai? net negalvojau, kad yra angeliukų, kurie galėtų taip daryti. ir ar ir tu mėgsti pokštauti?
na, vaikystė mano buvo pakankamai įdomi ir miela. visada mėgau lyderiauti, dažnai laiką leisdavau su draugais, ir visada buvau tamsesnio gymio mergaitė negu visi kiti aplinkui esantieji. tai mane išsikyrė visur. nuotraukose, kompanijose visur. šiaip buvau coliukė, nedidutė mergaitė, smulkutė, šukuosena tokia pat kaip ir dabar. visada būdavau linksma ir dabar esu, stengdavausi visur palaikyti geros nuotaikos užtaisą.
bet kartu buvau ir labai valdinga. kartais mama ir tėtis tikrai turėdavo su manimi šiek tiek vargo. : ) bet manau, kad su visais vaikais buvo panašiai.
ryškiausia mano vaikystės svajonė.. net nežinau.. kaip būni vaikas visada mąstai apie materialųjį pasaulį. tai man naujos barbės reikėdavo, tai draugė naujesnius, madingesnius nei mano batukus nusipirko. tad manau, kad ryškiausia vaikystės svajonė galėtų būti nebent koks nors barbių namas, kuris man būnant mažai buvo labai populiarus pirkinys : ).
o didžiausia mano dabartinė svajonė tikriausiai yra keliauti į norimą ateitį. pasiekti viską, ką esu ateičiai užsibrėžusi, o turiu tikrai nemažą sąrašėlį. :^^
sveikata mano tokia pakenčiama. į mokyklą nekeliausiu dar savaitę. aš miss chicken pox.
sninga.
dafnė.
Atgal į viršų Go down
DafnesSparnuote
BIZOKU narys
DafnesSparnuote


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 19

Laiškučiai Dafnei. ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laiškučiai Dafnei. ^^   Laiškučiai Dafnei. ^^ Icon_minitimeŠt. 12 04 2010, 22:08

Sveika,

Na. Angeliukai turi įvairių būdų padūkti. Hm. Tarkim Valentino angeliukai gali sukelti kelių dienų ar savaičių beprotišką susižavėjimą, kuris primins meilę. Tada atrodys, kad viską gali daryti dėl tos "meilės". O vėliau pasirodo, kad tai buvo labai žiopli poelgiai, kurie juokingi Valentino angeliukams. Vasaros angeliukai mėgsta sukelti bangas, kurios krenta tiesiai ant galvos arba įkaitinti smėlį. Tai jiems atrodo juokinga. Žiemos angeliukai mėgsta tiesiai po kojomis padaryti nedidelį lopinėlį ledo, tokį, kad juokingai paslystum, bet nepargriūtum. Na. Nesu ta, kuri pokštauja, tačiau matau kitus pokštautojus. ;>
O. Hm. Ar. O tu dar tiki Kalėdų seneliu? Jei taip, ar parašei jam laišką? ^^

Iki Kalėdų 21 diena.
Laiškučiai Dafnei. ^^ 5226228082ede5c9205ezla



Sveik. ^^
Miku.
Atgal į viršų Go down
MaNiaaKyTe
bizoku prezidentė
MaNiaaKyTe


Prisijungė : 2008-02-19
Location : new york
Age : 37
Pranešimų skaičius : 845

Laiškučiai Dafnei. ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laiškučiai Dafnei. ^^   Laiškučiai Dafnei. ^^ Icon_minitimeSk. 12 05 2010, 01:33

sveika, miste,
et, net negalvojau, kad angeliukai yra tokie panašūs į žmones. na, pavyzdžiui, valentino angeliukai. juk savo spontanišku poelgiu jie gali sukelti tiek skausmo.
to paties negalėčiau pasakyti apie vasaros ir žiemos angeliukus. ypatingai žiemos angeliukų poelgis man net atrodo labai žavus ir gerbtinas. kai paslysti ant to ledo taip žiemiškai pasijunti, nes tik žiemą reikia žiūrėti ar po kojomis nėra ledo.
na, o tu kodėl nesi linkusi papokštauti? juk retkarčiais tai tikrai labai smagu.
kalėdų seneliu, kaip egzistuojančia materija tikiu. turiu omeny visais tais skrydžiais su rogutėmis ir elniukais.
kažkas širdyje verčia mane tikėti tuo, net pati nežinau kaip.
bet, žinoma, tiesa karti. kalėdos iš tiesų yra labai sumaterialintos, bet savo gyvenime stengiuosi daryti viską, kad jos būtų kuo tikresnės ir šiltesnės.
ir laiškelio.. dar neparašiau. manau, parašysiu, kai pasveiksiu.
apkabinu.
dafnė
Atgal į viršų Go down
DafnesSparnuote
BIZOKU narys
DafnesSparnuote


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 19

Laiškučiai Dafnei. ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laiškučiai Dafnei. ^^   Laiškučiai Dafnei. ^^ Icon_minitimeSk. 12 05 2010, 02:26

Sveika,

Turbūt nepokštauju, nes kartais bijau. Už per daug didelius pokštus, tarkim, kai kas nekenčia mus baudžia. Ir šiaip. Bijau sugadinti kam nors nuotaiką. Juk yra pasaulyje žmonių, kurie paslydę ant ledo ima keiktis ir žiūrėti ar nesugadino batų.
Man irgi nesmagu, kad Kalėdos šiais laikais, tik dovanų gavimas. Ir visi mano, kad per Kalėdas reikia prašyti kuo branesnės dovanos, nes tai puiki praga gauti daug ir už tai nieko nemokėti. Tai žiauru..
Ir. Vienas klausimas, kuris neduoda man ramybės. Kokią tu įsivaizduoji mane?

Laiškučiai Dafnei. ^^ Tumblrlcg54airvv1qdl9uk

Mistė.
Atgal į viršų Go down
MaNiaaKyTe
bizoku prezidentė
MaNiaaKyTe


Prisijungė : 2008-02-19
Location : new york
Age : 37
Pranešimų skaičius : 845

Laiškučiai Dafnei. ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laiškučiai Dafnei. ^^   Laiškučiai Dafnei. ^^ Icon_minitimeSk. 12 05 2010, 03:08

mistufse,
kaip nudžiugau pamačiusi antrąjį laiškelį šiandien! visada malonu laukti žinių iš tavęs^^.
na, tada geriau nepokštauk, mistufse. dar ims ir nubaus tave, po to dingsi kelioms dienoms ir aš turėsiu jaudintis sukdama galvą, kurgi tu pradingai. turiu pasakyti, kad žmonės, kurie taip piktai reaguoja taip elgiasi ir visą savo gyvenimą. reiškia, kad jie gyvenime yra nelaimingi, jiems kažko trūksta.
bet kalėdų tradicijas bėgant laikui galima bandyti pakeisti. jei atsirastų daugiau tokių žmonių, kurie skleistų tikrąją dvasią, tai kalėdos taptų visai kitokios. visai!
o tave... žinai, tavo avataras man taip gerai tave apibūdina. net nežinau, ką dar galėčiau pasakyti.
ar yra kiek nors tiesios visame tame mano žodyje.
ačiū už laiškutį,
dafnė
Atgal į viršų Go down
DafnesSparnuote
BIZOKU narys
DafnesSparnuote


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 19

Laiškučiai Dafnei. ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laiškučiai Dafnei. ^^   Laiškučiai Dafnei. ^^ Icon_minitimeSk. 12 05 2010, 20:57

Digma,

Nežinau kodėl, bet labai smagu turėti tokią globotinę kaip tu. ;>
Tavo laiškučiai atrodo tokie nuoširdūs ir norisi naudotis draudžiamomis angeliukų galiomis, kad tave nustebinti.
Taigi, kartais darau tai, ką sako reikėtų slėpti nuo žmonių.
Bet nemanau, kad tu tokia, nuo kurios reikėtų ką nors slėpti. ^^
Nors nežinau kaip būtų su kitais, bet nesileiskime į kalbas "kas būtų, jeigu būtų".
Ir šiaip, džiaugiuosi, kad būtent TU esi mano globotinė. ;>

O. Iki Kalėdų 20 dienų.
Laiškučiai Dafnei. ^^ Tumblrlc1rttawtl1qagxjw


Spoiler:
Spoiler:
Myliu. ^^
Mistė.
Atgal į viršų Go down
MaNiaaKyTe
bizoku prezidentė
MaNiaaKyTe


Prisijungė : 2008-02-19
Location : new york
Age : 37
Pranešimų skaičius : 845

Laiškučiai Dafnei. ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laiškučiai Dafnei. ^^   Laiškučiai Dafnei. ^^ Icon_minitimeSk. 12 05 2010, 23:50

mistufse,
neneigsiu, man irgi be galo smagu turėti tokį gerą, malonų ir šiltą globotinį, kuris taip akylai mane prižiūri. puikus jausmas. neapsakomas.
tu visada mane stebini savo laiškučiuose. kas per draudžiamos angeliukų galios? man taip įdomu. šiaip, kaip mažas vaikas mėgstu visko klausinėti dažnai. ;D noriu, kad man viskas būtų aišku.
man tu drąsiai gali sakyti viską, ką tik nori, tikrai išklausysiu, visada. yra žmonės, kurie traukia bendrauti, šiuo atveju tu angeliukas, bet irgi trauki. ^^
o aš džiaugiuosi, kad šiemet gavau TOKĮ puikų angelą sargą.
ačiū labai už kuriamą kalėdinę nuotaiką, miste.
xoxo,
dafnė
Atgal į viršų Go down
DafnesSparnuote
BIZOKU narys
DafnesSparnuote


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 19

Laiškučiai Dafnei. ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laiškučiai Dafnei. ^^   Laiškučiai Dafnei. ^^ Icon_minitimePir. 12 06 2010, 00:15

Dafne,

Draudžiamos angeliukų galios. Na tai tokios galios, kuriomis gali padaryti ką nors gero, sustabdžius laiką. Na tarkim, žmogus neranda savo laikrodžio. Atsimena, kad paliko jį ant stalo, bet ten jo nėra. Tai angeliukai gali sustabdyti laiką, surasti laikrodį ir padėti jį ant stalo. Žmogus, kuris ką tik nieko ant stalo nematė, ras savo laikrodį. Tai draudžiama, nes tokiu atveju, žmogus gali pamatyti angeliuką (jei jis pakankamai nesisaugos) ir tada gali būti du dalykai: žmogus praregės ir nustos gyventi vien pinigų pasaulyje; žmogus pamanys, kad jam haliucinacijos, ims vaikščioti pas psichologus, jei kam papasakos jį išjuoks. Taigi žmogaus gyvenimas bus sugadintas, bent kuriam laikui. Na, kiti gali pradėti ieškoti angeliukų, ten tais visais specialiais prietaisais, o tie prietaisai labai kenksmingi mūsų sveikatai. Taigi. Kad naudotis tomis galiomis reikia ilgai stebėti žmogų, kad suprasti kaip jis reaguos.
Žinoma, tai ne vienintelės galios, kurias turim. Galim iššaukti Lietų ar iškviesti Saulę.. Na ir panašiai. Bet būtent šios galios naudoja labai daug energijos ir tik labai stiprūs angeliukai jas naudoja.
Irr. Klausimas. Ką tu vadini žmogiškosiomis vertybėmis, žmogiškaisiais stebuklais? ;>

Laiškučiai Dafnei. ^^ Tumblrlcxju2dzna1qfq1m1



Mistė.
Atgal į viršų Go down
MaNiaaKyTe
bizoku prezidentė
MaNiaaKyTe


Prisijungė : 2008-02-19
Location : new york
Age : 37
Pranešimų skaičius : 845

Laiškučiai Dafnei. ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laiškučiai Dafnei. ^^   Laiškučiai Dafnei. ^^ Icon_minitimePir. 12 06 2010, 03:01

miste,
na, gal nestabdyk manojo laiko, dabar, kai sergu jis ir taip pakankamai lėtai eina. bet jau sveikstu, man jau geriau, sparčiai taisausi. tai štai, kokia iš tikrųjų yra šio poelgio priedanga : tarkim, kai ieškai akinių, o vėliau randi juos ant kaktos. na, dabar man jau viskas visiškai aišku. labai ačiū, tau, mistufse, kad paaiškinai!
žinai, labai sunku žmogui pastebėti angelus, juk mes tokie nepastabūs ir visiškai nesureikšminame smulkmenų.
bet viskas, žinoma, turi kraštutinumus, tad geriau leiskite mums knistis po tuos namus tų akinių visą dieną, negu vėliau pamačius tokį nerealų individą (angeliuką) visiems atrodyti, kaip išprotėjęs šizofrenikas.
yra specialūs prietaisai jūsų ieškoti? ėj, tu viską žinai, gal gali pasakyti, kodėl aš nežinau nieko? ;D
na, jūs labai galingi. tikrai negalvojau jus tokius esant.
jūs tikrai ypatingi, jaučiu glaudų ryšį su tavimi!
žmogiškosios vertybės man yra dorumas, sąžinė, tikrumas. svarbiausia jokių kaukių, kaukėti žmonės griauna mūsų visuomenę, pūdo ją iš vidaus.
ačiū už laiškutį,
dafnė
Atgal į viršų Go down
DafnesSparnuote
BIZOKU narys
DafnesSparnuote


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 19

Laiškučiai Dafnei. ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laiškučiai Dafnei. ^^   Laiškučiai Dafnei. ^^ Icon_minitimePir. 12 06 2010, 04:30

Digma,

Nemanau, kad reikia stabdyti tavo laiką. Tau reikia sveikti, galiu tik truputėli padėti sveikti.
Taip, kaukėti žmonės yra patys blogiausi pasaulyje. Atrodo myli, myli, o nelaimėje palieka. Na, ne veltui sakoma: Draugą nelaimėje pažinsi.
Iš tikro, tai gyvenime labai trūksta tikrų draugų. Gerų draugų būna, bet tikrų labai mažai. Atrodo tokį radai ir staiga viskas sugriūna.
Na ką gi. Jausmai ne siena, jie trapūs, bet galingi.

Labanakt. ^^
Laiškučiai Dafnei. ^^ 022120159304large


Mistė.
Atgal į viršų Go down
MaNiaaKyTe
bizoku prezidentė
MaNiaaKyTe


Prisijungė : 2008-02-19
Location : new york
Age : 37
Pranešimų skaičius : 845

Laiškučiai Dafnei. ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laiškučiai Dafnei. ^^   Laiškučiai Dafnei. ^^ Icon_minitimePir. 12 06 2010, 19:45

laba diena,
tas tavo truputėlis,padedantis man pasveikti labai man praverstų. tikrai noriu kuo greičiau vėl būti sveika!
štai todėl ir aukštinu tokias vertybes, kaip tyrumas, nuoširdumas, draugiškumas ir svarbiausia TIKRUMAS. žmogus turi būti tikras, o ne apsimestinė lėlytė.
negriaukim jausmų sienų mistufse.
geros dienos angelėli,
dafnė.
Atgal į viršų Go down
DafnesSparnuote
BIZOKU narys
DafnesSparnuote


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 19

Laiškučiai Dafnei. ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laiškučiai Dafnei. ^^   Laiškučiai Dafnei. ^^ Icon_minitimeAntr. 12 07 2010, 01:00

Labas vakaras,

Nepyk, kad ilgai neparašiau. Užsiverčiau darbais, visokiais organizavimais..
Ir šiaip šiandien užplūdo liūdna nuotaika. Bet..
Atėjau tave džiuginti.
Taigi kaip tavo sveikata, gal jau geriau?
Pasipuošei eglutę, namus?
Ar jau jauti Kalėdų artumą?

Iki Kalėdų 19 dienų.
Laiškučiai Dafnei. ^^ Tumblrlcvwl6szhv1qd14cv


Mistė.
Atgal į viršų Go down
MaNiaaKyTe
bizoku prezidentė
MaNiaaKyTe


Prisijungė : 2008-02-19
Location : new york
Age : 37
Pranešimų skaičius : 845

Laiškučiai Dafnei. ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laiškučiai Dafnei. ^^   Laiškučiai Dafnei. ^^ Icon_minitimeAntr. 12 07 2010, 01:06

sveikutė,
tikrai nepykstu, nėra, ko pykti. tikrai pavyzdingai mane prižiūri ir niekur nedingsti. jaučiu šilumą ir globą, tad ko man gali trūkti?^^ everything's fine, mistufse.
o kodėl gi mano angelėliui šiandien liūdna? išsipasakok, sakoma, kad nepažįstamojo (šiuo atveju ne daug pažįstamojo) nuomonė ir patarimai geriausi. aš galiu pabandyti padėti tau. : )
mano sveikata taisosi, žinoma. jaučiuosi jau pakankamai gerai, atgavau jėgas ir viską, kas man priklauso!
o eglutės, deja, dar nepasipuošiau. tikiuosi, kad tėvai susipras ir nepuošime jos tol, kol aš visiškai nepasveiksiu, nes noriu kartu puošti namus. : )
o kalėdų artumą.. taip, jaučiu.. labai.
ačiū.
dafnė.
Atgal į viršų Go down
DafnesSparnuote
BIZOKU narys
DafnesSparnuote


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 19

Laiškučiai Dafnei. ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laiškučiai Dafnei. ^^   Laiškučiai Dafnei. ^^ Icon_minitimeAntr. 12 07 2010, 01:21

Dafne,

Net nežinau kodėl man liūdna. Gal susikaupė metų liūdesys ir prieš šventes ruošiasi išeiti, kad neliktų blogų jausmų.
Smagu, kad tau jau geriau. Kad vėl tampi savimi visais pojūčiais.
Tikiuosi tavo tėveliai bus protingi ir palauks tavo visiško grįžimo į save.
Na, o aš stengsiuosi susitvarkyti.

Laiškučiai Dafnei. ^^ Ogaaahl7xkjhxczier2wftl


Mistė.
Atgal į viršų Go down
MaNiaaKyTe
bizoku prezidentė
MaNiaaKyTe


Prisijungė : 2008-02-19
Location : new york
Age : 37
Pranešimų skaičius : 845

Laiškučiai Dafnei. ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laiškučiai Dafnei. ^^   Laiškučiai Dafnei. ^^ Icon_minitimeAntr. 12 07 2010, 23:57

mistufse ,