Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 angeliuko snaigės ielei* ^^

Go down 
3 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
ieles.*angeliukas
BIZOKU narys
ieles.*angeliukas


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 16

angeliuko snaigės ielei* ^^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: angeliuko snaigės ielei* ^^   angeliuko snaigės ielei* ^^ - Page 2 Icon_minitimeSk. 12 26 2010, 02:00

Miela Gabriele,

kol dar esu angeliukas, kol dar esu čia kaip Noelė, noriu parašyti tau paskutinį laiškelį šiuo vardu. Ačiū už visus tavo gerus žodžius apie mane, už visas mintis, kurias man išsakei, už visus visus gražius ir ilgus laiškus, už muziką ir viską viską viską ^^ Buvai ir esi pati geriausia, pati nuoširdžiausia, pati mieliausia globotinė :* Tikiuosi, kad Kūčios Tau buvo jaukios ir šiltos, o Kalėdos - pačios pačios gražiausios ^^

angeliuko snaigės ielei* ^^ - Page 2 Tumblr_ldzvpkanxY1qfd43eo1_500_large

Su meile,
Visada Tavo,

Noelė
Atgal į viršų Go down
ieles.*angeliukas
BIZOKU narys
ieles.*angeliukas


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 16

angeliuko snaigės ielei* ^^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: angeliuko snaigės ielei* ^^   angeliuko snaigės ielei* ^^ - Page 2 Icon_minitimeSk. 12 26 2010, 02:05

Ir dar... :) Prie šios nuotraukos radau tokius žodžius: "Time can't stop the soul". Niekada nesustok ^^

angeliuko snaigės ielei* ^^ - Page 2 Tumblr_lcprvoQn5Z1qd11svo1_500_large

Tavo Noelė
Atgal į viršų Go down
ielė
moderatorė
ielė


Prisijungė : 2009-06-14
Age : 27
Pranešimų skaičius : 1600
Mėgstamiausias CB narys : strify!

angeliuko snaigės ielei* ^^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: angeliuko snaigės ielei* ^^   angeliuko snaigės ielei* ^^ - Page 2 Icon_minitimeSk. 12 26 2010, 02:17

ką aš galiu tepasakyti? myliu tave, Noele! ^^
Atgal į viršų Go down
http://aviukaimekena.blogspot.com/
Donata*
BIZOKU narys
Donata*


Prisijungė : 2010-06-19
Location : Ukmergė, Lithuania
Age : 29
Pranešimų skaičius : 633
Mėgstamiausias CB narys : Strify

angeliuko snaigės ielei* ^^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: angeliuko snaigės ielei* ^^   angeliuko snaigės ielei* ^^ - Page 2 Icon_minitimeSk. 12 26 2010, 02:54

Ir aš tave myliu, nors ateinu čia jau nebe kaip Noelė :)
Taigi, štai ir aš, žmogus, slėpęsis po tavo angeliuko vardu. Visų pirma, noriu pasakyti, kad man buvo beprotiškai malonu globoti tave, nes tuo pat metu mes dažnai susirašydavome ir taipogi bandėm geriau viena kitą pažinti tiek kaip Gabrielė ir Donata, tiek kaip Gabrielė ir Noelė ^^ Ir, atvirai sakant, demaskavai mane jau vien žinute į telefoną, tik nežinau, kaip pavyko mano "išsisukimo planas" :D Buvai pati pati geriausia globotinė ir aš labai dėkinga šiam projektui, nes leido man dar geriau tave pažinti :)
Aš tikiuosi, kad tu nenusivylei tokiu angeliuku ir dar labiau tikiuosi, kad nedemaskavai manęs per greitai :D Tikiuosi, kad, nors kartais būdavau liūdnas ir ganėtinai per daug filosofuojantis angelas, sugebėjau atnešti tau Kalėdinę nuotaiką ir pradžiuginti, ką labai stengiausi padaryti ^^ Galų gale, tikiuosi, kad tavo Kalėdos buvo pačios pačios linksmiausios ir jaukiausios :) Man buvo labai didelė garbė ir didelis džiaugsmas tave globoti <3

Su meile,

Tavo Donata
Atgal į viršų Go down
http://www.donatospasaulis.blogspot.com
ielė
moderatorė
ielė


Prisijungė : 2009-06-14
Age : 27
Pranešimų skaičius : 1600
Mėgstamiausias CB narys : strify!

angeliuko snaigės ielei* ^^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: angeliuko snaigės ielei* ^^   angeliuko snaigės ielei* ^^ - Page 2 Icon_minitimeSk. 12 26 2010, 03:22

Donata,
tu čia?
jau nuo pat pirmo laiško, maniau, kad gali būti angelu.
apskritai, toks žmogus, kaip tu - angelas.
aš labai džiaugiuosi, kad būtent su tavimi bendravau, kad tu mane saugojai.
nieko nesakysiu daug,
tik labai ačiū tau <3
mūsų mėnuo buvo p a s a k a!
beto,
laukiu susitikimo,
mano angele!

Gabri
Atgal į viršų Go down
http://aviukaimekena.blogspot.com/
Sponsored content





angeliuko snaigės ielei* ^^ - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: angeliuko snaigės ielei* ^^   angeliuko snaigės ielei* ^^ - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
angeliuko snaigės ielei* ^^
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Archyvas :: Slapto draugo beieškant-
Pereiti į: