Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 angeliuko snaigės ielei* ^^

Go down 
3 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
ieles.*angeliukas
BIZOKU narys
ieles.*angeliukas


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 16

angeliuko snaigės ielei* ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: angeliuko snaigės ielei* ^^   angeliuko snaigės ielei* ^^ Icon_minitimeKv. 12 02 2010, 02:27

Sveika, Gabriele! :)*


Ar pastebėjai šį tą nuostabaus už lango? :) Baltu, puriu, spindinčiu sniegu nuklotas gatves, parduotuvių vitrinas, jau spindinčias kalėdiškomis lemputėmis? Ar jau pajutai tą magišką Kalėdų nuotaiką? ^^ Jei ne, tada prie savo misijos būti tavo angelu sargu pridedu ir dar vieną norą - atnešti tau kuo šilčiausią kalėdinę nuotaiką! ♥

Taigi, prisistatysiu :) Esu tavo angeliukas, tave angelas sargas, žmogus, kuris įkyriai neduos tau ramybes visas ateinančias 24 dienas ir kartu su tavim lauks nuostabiausių metų švenčių, kasdien bandydamas tave pradžiuginti ^^ Tai mano didžiausias noras :)* Ir jau dabar aš tau siunčiu didelį didelį draugišką, šiltą apkabinimą ^^ Nesušalk :)

Šiandien nenoriu per daug užsiplepėti - noriu, kad pajustum, kokia ypatinga ši diena. Šiandien atidarėme pirmąjį Advento kalendoriaus langelį, šiandien atvertėme Gruodžio mėnesio lapus kalendoriuose, šiandien - pats geriausias laikas pirmą kartą išsimaudyti ar kitus išmaudyti pusnyje bei rašyti kalėdinių dovanų sąrašus ir paskleisti gerumą ir savo širdelėse - sugalvoti, kaip Kalėdų proga nustebinsime kitus! ^^ Ar jau jauti Kalėdų nuotaiką? Linkiu tau pačios nuostabiausios pirmosios žiemos dienos, arba, jei diena buvo prasta, pasidžiauk šiuo vakaru. Žvilgtelėk pro langą - matai, kaip magiškai spindi sniegas? :)

angeliuko snaigės ielei* ^^ Gastown-vancouver-cdn1034

Su meile ir šiltais linkėjimais,

Tavo Angeliukas
Atgal į viršų Go down
ielė
moderatorė
ielė


Prisijungė : 2009-06-14
Age : 27
Pranešimų skaičius : 1600
Mėgstamiausias CB narys : strify!

angeliuko snaigės ielei* ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: angeliuko snaigės ielei* ^^   angeliuko snaigės ielei* ^^ Icon_minitimeKv. 12 02 2010, 02:45

labas labas labas!
aš taip mėgstu sveikintis, kad rodos, tuoj suklyksiu į mirgantį ekraną milijoną "labas!", ir paskui tyliai pridėsiu "angele".
visų pirma, nuoširdžiausiai dėkoju tau, angele. už tai, kad radai laiko man, kad aš šypsausi, kad žinau, jog yra kažkur žmogelis - mano nepakartojamas angelas, kuris bent truputėlį ir apie mane galvos! esu blogas globotinis, iš karto sakau tau, kad neišsigąstum! amžinai skundžiuos, amžinai reikalauju dėmesio, amžinai noriu, kad mane išklausytų, bet pažadu, kad taisysiuosi! tad jei kas bus negerai, tu tik pasakyk man!
šios dienos, labai labai, laukiau ir aš. ne vien todėl, kad reikia pradėti valgyti šokoladukus, ne vien todėl, kad prasideda kalendorinė žiema, o dar ir todėl, kad tai toks ramumo metas, kad man trūksta žodžių! jau šiandien mokykloj visus išbučiavau išmylavau, nes jaučiuosi prisidirbus daug blogo per šiuos metus! ir jei aš sakydavau, kad nemėgstu laukimų, esu nekantri, tada pasitaisysiu, kad laukiu visa širdimi, neskubant kalėdų.
taip, matau kas vakarą, kas rytą sniegą ir tai mane taip mielai nuteikia. aš tiesiog myliu žiemą, kad ir kokia šalta ji būtų!
mielas mano angele, gal galėtumei papasakoti apie save? (savo angelišką vardą, kuriuo galėčiau kreiptis, savo gyvenimą, savo brangius dalykus..) ^^

labanakttttttt,

visada tavo,
gabrielė
Atgal į viršų Go down
http://aviukaimekena.blogspot.com/
ieles.*angeliukas
BIZOKU narys
ieles.*angeliukas


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 16

angeliuko snaigės ielei* ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: angeliuko snaigės ielei* ^^   angeliuko snaigės ielei* ^^ Icon_minitimePen. 12 03 2010, 02:51

Miela Gabriele,


kaip aš džiaugiuosi už tave :) Nuostabu, kad myli žiemą. Myliu ir aš! Ir Kalėdų labai laukiu. Laukimas kartais atrodo ilgas, bet iš tiesų tai vienas gražiausių dalykų. Juk Kalėdoms atėjus, jos greitai ir prabėga, žinoma, palikdamos daug nepakartojamų įspūdžių ir šilumos širdutėje ^^ Bet šis gražus Advento laikotarpis su kiekviena diena žadina kalėdišką nuotaiką, gerumą, šilumą, ramybę. Esu tikra, kad ir tu visa širdimi tai jauti :)

Paprašei manęs papasakoti apie save :) Vadinuosi Noele. Beje, ar žinai, kad prancūziškai Noel reiškia Kalėdos? ^^ Manau, tokiu vardu vadinuosi, nes kalėdų nuotaiką jaučiu jau nuo rudens vidurio :) Noriu visais tais jausmais pasidalinti su tavimi. Mano gyvenimas... Jis lyg krentančios snaigės - kartais pūga, kartais ramybė, grožis, jaukumas. Kartais toks ramus, kad net neįdomu, kartais toks keistas, kad susimąstau, jog man laikas pabusti :) Aš keistokas sutvėrimas, bet gana apie mane. Geriau papasakok, kokia esi tu! Ir kaip tau šiuo metu sekasi, galbūt kažkas ypatingo ar svarbaus vyksta tavo gyvenime? ^^ Aš įkyriai noriu žinoti viską :)

Šiandien jau Gruodžio 2-oji. Ar pajutai, kaip prabėgo vakarykštė diena? Kartais dienos pralekia per greitai. Kad jas išsaugotume, reikia džiaugtis kiekviena diena, valanda, minute, akimirka. Prisiminti jas. Nešiotis širdyje. Aš šį kart nesu tokia kaip atėjusi su pirmuoju laišku - turiu tau šį tą ^^ Mažą dovanėlę, kuri, tikiuos, skambės gražiai ir tau patiks. Saugok akimirkas! ^^



Apkabinu ir siunčiu puodelį garuojančios, karštos arbatos,

Tavo Noele
Atgal į viršų Go down
ielė
moderatorė
ielė


Prisijungė : 2009-06-14
Age : 27
Pranešimų skaičius : 1600
Mėgstamiausias CB narys : strify!

angeliuko snaigės ielei* ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: angeliuko snaigės ielei* ^^   angeliuko snaigės ielei* ^^ Icon_minitimePen. 12 03 2010, 03:48

Brangi Noele,

vien tavo nuostabus vardas man primena kelis dalykus. vienas iš jų, tai vienas žmogus, atnešęs į mano gyvenimą įvairiausių nepatirtų ir milijoną kartų išjaustų jausmų. atnešęs tiek svajonių, o su savo išėjimu visas jas sudaužęs. aš tiesą sakant, paprastas žmogus, nesuprantu kodėl ateina laikas ir viskas baigiasi. nesvarbu kas tai bebūtų, tačiau baigiasi. antras dalykas, yra tavo minėtosios kalėdos. visuomet per jas mane užplūsta įvairiapusiški jausmai, kartais net gilius liūdesys. galbūt aš nemoku džiaugtis! ir be to, tas žodis skamba labai šiltai.
prabilus apie akimirkas iš karto įsivaizduoju.. spėk ką! nežinau ar tu atspėjai, ar bent nukrypai į tą pusę, bet aš įsivaizduoju fotoaparatą, paskui traškų jo užfiksavimo momentą, tada tada atodūsį, o galiausiai slidžius paviršius ir tuntus besišypsančių, liūdnų, nesuprastų kvadratėlių, sudėtų į vieną vietą - nuotraukų albumą. man fotografija - pats geriausias akimirkų saugojimas. jei neturiu fotoaparato viską fotografuoju sava mintimi, o paskui tai pasidedu kažkur kažkur giliai, kad kada norėdama galėčiau tai peržiūrėti. po jų eitų visko užsirašymas, bet kartais tai yra neįmanoma! o kaip tu saugai akimirkas? ^^
nevadink savęs įkyria, nes tokia tikrai nesi!
prašei papasakoti apie save. neturiu ką papasakoti apie savo gyvenimą! na gal.. šiuo metu jis labai tuščias ir pilkas, kartais atsiranda žmonių, kurie praeidami kartais brūkšteli rausvos spalvos, kartais didelį plotą nutapo juodai, kartais ant viršaus užpila baltos, žalios, geltonos ar be kurios kitos spalvos, kuri jiems pasirodo tinkanti. tačiau, jie vis, kaip jau minėjau, atėjus laikui ima ir išeina. žinoma, į jų vietas ateina kiti, dar kiti, ir dar kiti. o kas man, jei aš smarkiai myliu jau senai išėjusi? taigi, šiandien yra tokia diena, kai suprantu, kad mano gyvenimo pamatai pagriuvo. atleisk, kad kalbu taip niūrai! iš tikrųjų aš - visai linksmas vaikas, tačiau juk būna silpnų momentų. supraskite mane
dar norėjau pasakyti, kad labai džiaugiuosi, jog randi man laiko.
o ta daina - nuostabi.^^

su meile,
gabrie
Atgal į viršų Go down
http://aviukaimekena.blogspot.com/
ieles.*angeliukas
BIZOKU narys
ieles.*angeliukas


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 16

angeliuko snaigės ielei* ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: angeliuko snaigės ielei* ^^   angeliuko snaigės ielei* ^^ Icon_minitimeŠt. 12 04 2010, 17:40

Brangi Gabriele,

su Gruodžio ketvirtąją! Žinai, kuo ypatinga ši diena? Visų pirma, iki magiško Kūčių vakaro liko 20 dienų. Antra, šiandien šeštadienis, ir kad ir kas mums gadino nuotaiką per visą mokslų savaitę, o gal sunervino tik visai neseniai, šiandien mes galime viską bent trumpam pamiršti ir pailsėti. O jeigu tavo nuotaika gera, šiandien - laisvės diena, todėl laisvė veikti tai, kas tau patinka! Mėgaukis šiuo šeštadieniu. Tikiuosi, kad ir pas tave už lango tokios milžiniškos pusnys, į kurias aš žiūriu dabar! ^^

Man irgi gana sunku susitaikyti su tuo, kad vieni gražiausių dalykų baigiasi. Norėtųsi, kad tęstųsi amžinai. Norėtųsi, kad žmonės niekada neišeitų. Bet, negaliu sušvelninti šio fakto - dauguma išeina. Bet yra ir tokių, kurie lieka. Gaila, kad negali vos pamačiusi žmonių jam pasakyti, susitarti, kad jis niekada nedingtų iš tavo gyvenimo - kartais tai sukuria aplinkybės, kurių negali valdyti. Bet verta branginti žmones, prisirišti prie jų. Nes net jeigu jie išeis, būsi tikra, kad būdama su jais, buvai visiškai visiškai pilnai, nuoširdžiai, iki širdies gelmių. Ne tik egzistavai kažkur šalia jų, bet visada buvai ten visiškai nuoširdžiai. O galbūt būtent tas prisirišimas ir užtikrins, kad žmogus neišeis? Et, galėčiau apie tai postringauti ir postringauti :)

Kaip aš saugau akimirkas? Galiu sutikti su tavimi, kad fotoaparatas tam - idealus draugas. Man patinka paskui peržiūrėti kadrus ir kartais atrasti tokių labai mielų, netikėtai užfiksuoti akimirkų. Man tokios nuotraukos - vienos gražiausių. O fotografuoti savo atmintimi... Man tai taip pat labai pažįstamas jausmas ^^ Vakar būtent labai daug fotografavau atmintimi, nes rankose nebuvo fotoaparato, o akimirkas labai norėjau įamžinti. Dar ir dabar viską matau ^^

Nepamiršk, kad su visais "senaisiais" irgi galima atgaivinti ryšius :) Sėsk, parašyk laišką, žinutę, ieškok skype, Facebook'e. Panaudok visas šias laiką siurbiančias technologijas (neskaitant laiškų) kuo geriausiais tikslais! Ir, žinoma, brangink ir naujai atėjusius žmones. Jie galbūt niekada neužims senųjų vietos, bet gali tapti taip pat labai gerais draugais. Viską sakau ir aš savos patirties ;) Gyvenimo pamatams griūvant, galima mėginti juos atstatyti. O permainos irgi atneša naujų vėjų į gyvenimą. Žinai, aš kartais taip užstringu rutinoje, kad paskui norisi tik leistis nešamai to šiaurės permainų vėjo.

Papasakok man, kaip leisi savaitgalį, galbūt nuveiksi kažką ypatingo! O jeigu tiesiog ilsėsiesi namie su karšta arbata, vadinasi, abi turėsim jaukius savaitgalius :)


angeliuko snaigės ielei* ^^ Tumblr_lcuy1u319V1qzdiqvo1_500_large

Su meile,

Tavo Noele
Atgal į viršų Go down
ielė
moderatorė
ielė


Prisijungė : 2009-06-14
Age : 27
Pranešimų skaičius : 1600
Mėgstamiausias CB narys : strify!

angeliuko snaigės ielei* ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: angeliuko snaigės ielei* ^^   angeliuko snaigės ielei* ^^ Icon_minitimeSk. 12 05 2010, 01:17

angele,

tavo žodžiai tokie šilti, ir rodos juos dabar gali tarti tik angelas.. ar aš mirštu? ai taip! tiesa, tu ir esi kuo tikriausias angelas. o dabar galvoju, koks galėtų būti iš tiesų tas angelas, kaip jis turėtų atrodyti, koks veidas jo būtų, kokia šypsena, akys. o gal išvis jų nebūtų? kaip atrodytų užgniaužiantys kvapą sparnai. o kaip tu juos įsivaizduoji? ^^
man prieš akis iškyla stipri balta šviesa. kuo ilgiau įsivaizduoju ją, tuo labiau, neryškiai, vos pastebimai, bet ryškėja trapaus kūno kontūrai. siluetas. trapus trapus, kaip ką tik iškritusi. netvirtas, kaip pirmi žingsniai. tačiau toks aiškus ir suprantamas, kaip myliu. o jam, už nugaros, tyliai aiškėja nebylūs sparnai. rodos net man glostantys skruostus. tada išryškėja akys, blizgančios, tyrūs, jaukios. vėliau šypsena, nuoširdi. o galiausiai jis nurimsta ir pakyla į žydrais lapais dengtą dangų. ^^
jaučiuosi apsirgusi gerumu, taip mane veikia kalėdos. tačiau, atrodo, tyčia visi aplinkui nešykšti blogų dalykų, su kaupu. o aš turiu sakyčiau, man jau nebe patinkančią savybę – viską, gerą blogą priimti su šypsena. norėčiau, kad šios kalėdos būtų fantastiškos. tačiau, žinau, kad jos greičiausiai nebus tokios kokių aš norėčiau, ar kokias aš įsivaizduoju. nes aš ir pati jų neįsivaizduoju! tikriausiai norėčiau tokių kalėdų, kurias prisiminčiau visą gyvenimą. ir pažadu, tau dabar, kad pasistengsiu padaryti viską, kad jos taptų bent šiek tiek tokios.
o mano savaitgalis ar bent šeštadienis atrodo daug maž šitaip – jaukūs močiutės namai, vienos pirmųjų dovanų, pilni svečių namai, medaus tortais, žvakutės, ilgi pokalbiai, truputėlis liūdesio prieskonių, didelis atvirumas, raudoni braškiniai pilni kakavos puodeliai, senelio arbata, krūvos mandarinų ir kvepiantys piršeliai, snieguoti šunelio ūsai, stora katė, cinema bizarre kelionių video, nostalgija, tamsus kambarys, pokalbiai su šiltais žmonėmis, meškučių formos sausainiai. ir panašiai! šis savaitgalis yra toks neplanuotas ir laisvas, kad net nežinau.. be to, vakare laukiu filmo su tėčiu. ^^ bet jaučiu, kad jis tampa vienu jaukiausiu.
o tavo? ^^



jaučiu, kad daugiau negaliu nė žodžio
žinau, kad dar anksti
bet
labos nakties,

gabrielė
Atgal į viršų Go down
http://aviukaimekena.blogspot.com/
ieles.*angeliukas
BIZOKU narys
ieles.*angeliukas


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 16

angeliuko snaigės ielei* ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: angeliuko snaigės ielei* ^^   angeliuko snaigės ielei* ^^ Icon_minitimeAntr. 12 07 2010, 01:10

Miela Gabriele,

labas vakaras ^^ Kaip tavo nuotaika šiandien? Atsiprašau, kad nesulaukei mano laiško vakar, bet šiandien aš skubu čia, kad žinotum, jog tavo angelas visada netoli ir visada apie tave galvoja :)

Kaip aš įsivaizduoju angelą... Tokį, kokį piešia mano draugė. Ji moka juos taip gražiai nupiešti. Liekna figūra, ilgas, žemę šluojantis drabužis, plunksnų sparnai, plaukai, krintantys ant pečių ir vos įžiūrimas besišypsantis veidas. Akys labai tolimos, bet ir labai pažįstamos. Gražus, paslaptingas, bet tuo pat metu nuoširdus ir artimas ^^

Man tavo šeštadienis labai labai patiko - atrodė labai jaukus :) Apie saviškį galiu pasakyti tiek, kad buvo gera trumpam išvažiuoti, be to, važiuoti autobusu tada, kai jau sutemę, aplink tik mirga mašinų šviesos, paskui viskas vėl panyra į tamsą, sniegas žiba, groja tyli muzika ir bandai sušilti, susisupus į paltą, kai už tavęs trankosi sunkios galinės durys, autobusas vėluoja, stotelės bėga pro akis, vėl naktis... Na, man patinka tokios kelionės :) O kaip prabėgo tavo pirmadienis?

Šiandien dar noriu truputį paplepėti (plepus angelas :)) apie... tiesiog apie pasaulį. Kokį jį matai? Pro rožinius akinius, žvelgi į jį optimistiškai? O gal nori matyti viską kuo realiau? Ar, nors nemanau, kad taip matytum pasaulį, esu labiau pesimistiška? Man pasaulis dažnai pasimeta tarp šių apibūdinimų, bet vis tik, susumavus viską, manau, kad esu optimistė. Tiesa, kartais, kaip ir tu jau minėjai, viską priimti su šypsena darosi nebegerai. Tada norisi pasaulį matyti kuo realiau. Bet aš vis tiek tikiu gėriu. Meile. Grožiu. Idealais. Ir šiandien daina, kuri mane ir privertė pradėti šią temą. Tikiuosi, tau patiks ^^



Apkabinu,

Tavo Noele
Atgal į viršų Go down
ieles.*angeliukas
BIZOKU narys
ieles.*angeliukas


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 16

angeliuko snaigės ielei* ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: angeliuko snaigės ielei* ^^   angeliuko snaigės ielei* ^^ Icon_minitimeTr. 12 08 2010, 02:42

Miela Gabriele,

tavo angelas siunčia tau šiltą šiltą kalėdišką apkabinimą ir dar šiek tiek Kalėdų dvasios! ^^



Su meile,

Tavo Noele
Atgal į viršų Go down
ielė
moderatorė
ielė


Prisijungė : 2009-06-14
Age : 27
Pranešimų skaičius : 1600
Mėgstamiausias CB narys : strify!

angeliuko snaigės ielei* ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: angeliuko snaigės ielei* ^^   angeliuko snaigės ielei* ^^ Icon_minitimeKv. 12 09 2010, 04:13

labas vakaras, mano angele,

tebesninga,
tik man kažkaip nei šilta nei šalta, nors ne, greičiausiai meluoju,, man teberūpi. kažkaip tebesiilgiu, tebegalvoju. ir tiesą tiesą sakant, dabar esu pati laimingiausia mergaitė pasaulyje, tikrai tikrai. nors man šiektiekkažkasnegerai. bet juk, veik tai normalu? ir aš vis dar esu ta maža kažkieno princesė. neprisimenu akių spalvos. pilka? niekaip negaliu prisiminti. o jie dar sako, kad jis i d i o t a s, o man jis gražus. ypač, kai būna vienas ir nėra prieš ką vaidint, bet ir šiaip jis man gražus. ir aš pasijuntu maža, tada noriu, kad jis apkabintų ir toliau sėdėtumėm, kaip įsimylėję. abu žinotumėm, kad taip nėra, bet būtų gera. ir tada jis pasakytų kažką, ir aš jam pasakyčiau, tada nutiltumėm. niekada nebūsiu didelė, niekuomet. nenoriu būti užsiėmusi dideliais reikalais, būti kažkur su kažkuo, kažkaip kažkam ir pamiršti tai, kas brangu tai kas tikrai brangu. taip, niekuomet nebūsiu.. bet ir tu nevadink manęs princese. mane taip vadindavo jis, o dabar bijau, nevadink. bet dabar pagalvok, juk ne žodžiai gyvenime svarbiausia. bėgant laikui suprasi.. kas lieka, lieka, kas sunyksta, sunyksta. laikas išsprendžia viską. o ko negali išspręsti laikas, teks išspręsti tau. ar gi čia tiek daug? ir šiaip, aš šypsaus, retai, bet dabar kaip niekad. prisiminiau šypseną, o ji taip šildo. padovanočiau tau žvaigždę, bet tu savyje jų turi milijonus.
vat ką reiškia, "tebesninga".
užsimaniau tau parašyti. neklausk kodėl, pati nežinau. tiesiog norėjau kažkam savo širdį išlieti. žinau, kad tu nesuprasi manęs, galbūt. o aš nežinau kam rašau, galbūt. ir tai bus daugiau mažiau beprasmiška, tačiau. kodėl gi ne?
aš jau be proto daug mačiau. žinoma, kad dar daug visko pamatysiu. tik kartais sustoju, kažkur pradingstu ir lieku nesavimi. būnu, bet manęs nėra. ir nežinau, k i e k kartų tai dar gali pasikartoti, bet aš bijau. bijau, kad sustojus nieko nebus, liksiu tik aš. aš? o galbūt tada suprasiu, kad manęs išties nėra ir nebuvo? galbūt tada suprasiu visas priežastis, kodėl taip yra ir kam taip yra. galbūt suprasčiau kodėl taip atsitiko arba kodėl nieko nebėra.. ir jau dabar suprantu, kad šitas laiškas neturi absoliučiai jokios vertės ar prasmės. juk vis viena nei jiems, nei tau nerūpi, tai po velnių kam? po velnių ir aš visai nenoriu, kad tas niekas būtų pats brangiausias ar tas dėl kurio viską atiduočiau, nesvarbu, kad šiandien supratau, kad taip yra. bet nenoriu! ir kasdien vis daugiau visko matau. kasdien prabundu su mintimi, kad šiandien būsiu kitokia, kad šiandien bus gerai, kad šiandien aš nedarysiu nieko, kas galėtų viską nutolint. ir kasdien atsisuku į tai prieš ką turėčiau dabar užsimerkti. užsimerkti prieš blogą, bet turėti drąsos atsimerkti prieš gerą. kodėl? todėl, po velnių nes man tą akimirką atrodo, kad aš stipri. todėl, kad noriu sau kažką įrodyt, ko nesuprantu, o galbūt eilinį kartą bandau peržengti save? o galbūt tik iš savęs pasišaipyt? ir mokykla mane kasdien vis labiau stebina. stebina viskas, kalbos, elgesys, žvilgsniai jei tokie tik būna! ir net graudu darosi, kaip po velnių stoviu vietoj. bet dabar nėra blogai. o kartais visa tai pilna rausvos spalvos, su didelėm svajonėm, šuoliais į dangų, skridimų padebesiais, ir viskuo ką susikuria čia. mano pasaulis labai paprastas, tik aš jo dar nesupratau.
pas mane tylu, tik muzika neaiški pritildyti šiek tiek dar girdisi, galbūt sninga. nežinau, galbūt tik kątik supratau, kad jau žiema, kad tuoj kalėdos! aš vis dar negaliu patikėti. jei jas jaučiau puikiausiai, tvirtai, ryžtingai, užtikrintai, tai dabar galiu pasakyti, kad tas pradingo. bet vistiek jų tebelaukiu. nežinau, nesuprantu, nenoriu. nežinau, kodėl, bet pasaulis su manimi žaidžia. nelinksmą žaidimą! bet man ir tokie patinka. :3
auk su manimi kalėdų taip stipriai, kaip dabar (va kątik pasiryžau).^^

tavo gabrielė

Atgal į viršų Go down
http://aviukaimekena.blogspot.com/
ieles.*angeliukas
BIZOKU narys
ieles.*angeliukas


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 16

angeliuko snaigės ielei* ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: angeliuko snaigės ielei* ^^   angeliuko snaigės ielei* ^^ Icon_minitimePen. 12 10 2010, 02:50

Brangi Gabriele,

skaičiau tavo laišką vietomis pažindama savo jausmus, vienomis kiek pasimesdama, bet viskas buvo labai nuoširdu. Aš džiaugiuosi, kad parašei jį man, čia. Aš visada galiu ir noriu tave išklausyti. Bet tavo angelas irgi turi šiokių tokių... gyvenimo žaidimų, kaip tu rašei. Žaidimų, kurie įsuka jį patį be jokio jo sutikimo ar noro ir nekelia jokių gerų jausmų, vien skausmą ir tuštumą. Tą baisią tuštumą, kai išverki ašaras ir nieko nebejauti. Niekam nelinkėčiau tokio jausmo patirti. Nenoriu pasakoti apie savo bėdas, tik pasakysiu, kad gyvenimas žaidžia su mumis visais - su vienais vienaip, su kitais kitaip. Kartais žaidimai labai įskaudina, kartais daug ką pakeičia. Aš nežinau, kaip baigsis manasis, bet esu tikra, kad tu, turėdama vilties, tikėjimo, svajonių, įveiksi viską ir viską suprasi. Nors kartais net geriau, kai nesupranti ir neįsitrauki. Atleisk, kad šiandien tavo angelas toks pesimistiškai liūdnas ^^

Ir pas mane tebesninga. Šiandien jau gruodžio devintoji. Kalėdos artėja ir artėja :) Pasiryžai, sakai? Pasiryžkim kartu ^^ Nežinau, ar taip keistai sutapo, bet ir aš noriu pasiryžti. Daug ką. Šiandien tikriausiai būsiu neįdomi ir šnekėsiu dalykus, kurie tiesiog yra kažkur netoli manęs, bet kartais atrodo, kad ne pati valdai savo gyvenimą. Pasiryšiu. Žinau, kad viskas gali būti geriau. Ir džiaugiuosi, kad tu pasiryžai ^^

Beje, ar jau buvai pusnyje išmaudyta? :) Ir ar pas tave tokios pat pusnys iki dangaus, kaip už tavo angeliuko lango? Aš visa širdimi noriu pamiršti liūdesį. Visa širdimi noriu panirti į tą minkštą lyg pagalvė pusnį, o gal pagalvę, minkštą lyg pusnį, ir miegoti tol, kol rasiu jėgų. Dar kartą atsiprašau, kad šiandien tavo savanaudis angelas šneka vien apie save ir dar taip liūdnai. Bet jau minėjau, kad pasiryžau. Šypsotis taip pat. Šypsokis, Gabriele, juokis - that is what can save us ^^

Kad daugiau niūriai neplepėčiau, įkeliu dainą. Muzika praskaidrina gyvenimą :) Ir atsimink - aš visada šalia. Ir kai linkiu saldžių sapnų, ir kai rašau tau laišką ant snaigės čia ^^

Kad niekada nepamirštum ir visada žinotum, kur prasideda kelias į laisvę ^^




Šiltai šiltai apkabinu,

Tavo Noele
Atgal į viršų Go down
ieles.*angeliukas
BIZOKU narys
ieles.*angeliukas


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 16

angeliuko snaigės ielei* ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: angeliuko snaigės ielei* ^^   angeliuko snaigės ielei* ^^ Icon_minitimeŠt. 12 11 2010, 03:48

Miela Gabriele,

šilčiausi linkėjimai nuo tavo angelo! Linkiu tau nuostabaus savaitgalio ^^
Iki Kalėdų liko lygiai dvi savaitės! :)


angeliuko snaigės ielei* ^^ Tumblr_lcshzolyFf1qzg15po1_500_large

Su meile,

Tavo Noele
Atgal į viršų Go down
ielė
moderatorė
ielė


Prisijungė : 2009-06-14
Age : 27
Pranešimų skaičius : 1600
Mėgstamiausias CB narys : strify!

angeliuko snaigės ielei* ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: angeliuko snaigės ielei* ^^   angeliuko snaigės ielei* ^^ Icon_minitimeŠt. 12 11 2010, 04:20

mano angele,
žvaigždute,
Noele,

tai bene vieni gražiausių vardų, kreipinių, kokius tik aš galiu sugalvoti.
žinai kodėl tu žvaigždutė?
nes tu esi šalia kaip noras.
net ir nežinodama, kas tu esi, jaučiu tokią šilumą ir meilę! retas žmogus, greičiau angelas, gali sukurti tokį jausmą kitam. tai tiesiog nepakartojama.
visų pirma sakau, kad man nepatinka, kai tu liūdi! nes kai tu esi liūdnas, ir man liūdna. tačiau tai nereiškia, kad jei tau liūdna, tu negali rašyti man – tai yra lygiai tokiai pačiai nušokusiai nuo stogo, kaip ir tu, nes nenorėtum manęs liūdinti. aš noriu žinoti, kaip tu gyveni! tikrai..
kiekviena, net menkiausia žinutė mane džiugina ir aš šypsausi galėdama gerti į save tavo, mano angele, nuoširdumą, tyrumą ir paprastumą.
nori dar ką pasakysiu? man pasisekė! man pasisekė, kad turiu tokį angelą, kaip tu.^^ ir aš tavęs į nieką nekeisiu, nes labai tave pamilau. nes tu esi tik man. nes tu mano angelas Noelė.
žinai dėl ko man labai gėda? vakar, kai pasakei, kad tau liūdna, aš norėjau prašyti tau! pasakyti ką nors, menkiausius žodžius, kad tik jie sustabdytų tavo liūdesį. bet iš tikrųjų angelai greičiausiai yra labai įskaudinti. jie tokie.. atsidavę kitiems, ir labai geri! bet aš manau, kad jiems skauda, nes visi jais naudojasi.. atleisk. taigi.. paprašiau snieguolės padraikos pagalbos, bet ši, matyt apkrauta elfų darbais suklydo ir.. ir davė man ne tą numerį! gal dėl to, kad angelai neturi telefonų, ji negalėjo man duoti tavojo ir netyčia davė tokios mielos merginos numerį. vakar pirmą kartą ją pavadinau angelu. tai nereiškia, kad tave iškeičiu! tačiau žinai ką? aš tau nesakysiu šį kartą, kas ji buvo, tačiau nors ir menkai ją pažinodama, jaučiu, kad ji tokia ir yra. ji tokia tyra, tokia fantastiška. tai dar vienas žmogus, kuris mane daro laimingą, greičiausiai to nežinodamas. ir paprašydama jos, perdaviau tau kai ką, žinau, kad tai gavai! tačiau, pasakyk man, kodėl visi imasi viską perduoti tau, o man net neleidžia prie tavęs prisiliesti?
aš taip norėčiau priglusti prie tavo tyro baltumo sparnų, narplioti plunksną po plunksnos tarp pirštų, ir jausti jų švelnų kutenimą! jausti tavo pusilgius tamsius plaukus krintančius ant pečių, kartais dengiančius tavo susirūpinusį veidą, tačiau, tikiu, kad jis dažniau būna pilnas meilės ir šypsenos! ir jų kvapą, tavo kvapą. jausti, kaip tu apkabini mane, ir šypsausi. o norėčiau paliesti tavo šypseną. paglostyti tave.
ir tiek daug norėčiau tau papasakoti visko, jei tik galėčiau naktį su tavimi pasikalbėti! ^^
bet aš suprantu, kad angelai yra angelai, kad viskas turi savo ribas.
o su kuo tau asocijuojasi “stiklinės akys”?

ačiū už linkėjimus, už šypseną, kurią suteiki.

ta daina.. ji nežemiška. neturiu daugiau ką ir pasakyti.

o žinai, dabar klausau tobulos dainos. tikrai! net jei kas sako, kad nėra tobulų dalykų, aš stočiau į kovą, kaip žana dark, leisdama mane žudyti ir įrodinėčiau tai, jog yra. klausau tokios.. kuri šildo, kartais liūdina kartu, bet niekada nepaleidžia! kuri kas kartą vis kitokia. kas kartą nuostabesnė, kas kartą skamba kitaip, ir visada rodosi tik geriau. tau taip būna? man kartais atrodo, kad jie yra tokie, kuriems ribų nebėra. jie galėtų būti viskas! jaučiu, kaip mane glosto strify balsas, yu ir kiro virpinamos stygos. taip tai jie. jie didžiausia dalis gyvenimo, ta, kuri vis dar nesubyrėjo. ir nenoriu, kad subyrėtų. turbūt tai viena tema, kuria man niekada nenusibosta kalbėti, pasakoti tuos pačius dalykus n kartą vis kitam žmogui. į juos bežiūrėdama, juos skaitydama, jų klausydama, jaučiu dabar tokį ilgesį, meilę, trūkumą, viltį, kad net skauda. jie yra viskas.
o tau?

taigi, šį vakarą mano daina:


Šilčiausiai,

Tavo Noele
Atgal į viršų Go down
ieles.*angeliukas
BIZOKU narys
ieles.*angeliukas


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 16

angeliuko snaigės ielei* ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: angeliuko snaigės ielei* ^^   angeliuko snaigės ielei* ^^ Icon_minitimeSk. 12 12 2010, 21:22

Miela mano Gabriele,

tavo angeliukas šiandien puikios nuotaikos ir nori visu savo džiaugsmu pasidalinti su tavimi :) Kaip bėga tavo sekmadienis? Ką veiki, o gal tiesiog ramiai ilsiesi? ^^ Šiandien liko lygiai 12 dienų iki Kalėdų, taigi, praėjo lygiai pusė Advento laiko :) Ar jau pasipuošei namus? Tavo angeliukas šiandien karpo snaiges ir savo angelišką buveinę dabina pačiais gražiausiais ir širdžiai maloniausiais Kalėdų atributais :) Prie mano įsivaizduojamo židinio (ak, kaip tokio norėčiau :)) jau kada Kalėdinė kojinė! ^^

Šilto sekmadienio ir būtinai pažvelk pro langą - ar sniegas dar nesiekia langų? :) Vaizdas turėtų užburti ^^

A, ir vos nepamiršau. Su Shin gimtadieniu! <3

angeliuko snaigės ielei* ^^ Tumblr_lazfkpXFg81qa400zo1_500_large

Su meile,

Tavo Noele

Atgal į viršų Go down
ielė
moderatorė
ielė


Prisijungė : 2009-06-14
Age : 27
Pranešimų skaičius : 1600
Mėgstamiausias CB narys : strify!

angeliuko snaigės ielei* ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: angeliuko snaigės ielei* ^^   angeliuko snaigės ielei* ^^ Icon_minitimePir. 12 13 2010, 03:25

mano Noele,

tu – nepakartojama! ah, kaip norėčiau, kad tu būtum dabar šalia manęs, kad galėčiau tave pavaišinti saldžia kakava ir šokoladu, ir kad tai sušildytų, ne tik sušalusį kūną, bet ir širdį. ^^
atleisk, kad rašau tik dabar, nepastebėjau tavo žinutės ankščiau!..
ta daina tokia šilta, kad klausau ją tiek rytą tiek vakarą, kad galėčiau dar smarkiau šypsotis! kartais būna tokių dainų, atlikėjų ar grupių, kurių beklausant noris šypsotis ir skristi su jų muzika, užburiančiu balsu, tiesa? ši daina panaši. o dabar ji dar man primena ir tave. ^^
o žinai, nežinau kodėl (juokingai skamba!) tačiau pradedu su tokiu nekantrumu (diiiiideliu) ir šokia tokia baime (neklausk kodėl) laukti toliau kalėdų. man baisu, kad ne viskas yra taip kaip norėčiau, kad būtų. bet regis ko čia bijoti, juk ir negali taip būti. tačiau turiu omenyje tai, kad šiuo metu pilna negerumų aplink. aš nemėgstu su žmonėmis pyktis, bet kartais taip jau nutinka. dėl to jaučiuosi nesmagiai, ir jokie atsiprašymai čia nepadės, eh. tau taip nebūna? priminei, kad liko dvylika dienų, ir dabar darysiu viską, sakau tau, v i s k ą ką galiu, kad viskas būtų kuo geriau. ir ne tik kačių maistas! ^^
neee, namų nepasipuošiau ir eh, dėl to man labai liūdna! bet mama sakė, kad puošim rytporyt. tikiuosi, kad tas rytojus, neliks Rytojumi.
nepatikėsi, turiu namie židinį! na, jis nėra baisiai tikras, tačiau šilumą ir židinio kvapą, kažkaip skleidžia! ir būtinai šiemet ką nors įkišusi į kojinę padovanosiu, vos tik namai bus papuošti. ^^ kaip manai, ką ten būtų galima įgrūsti iki kalėdų, nudžiuginant tėvus? ^^”

šiandien labai smagiai su drauge atšventėme shino gimtadienį! net juokavom „mes švenčiam visų gimtadienius, be pačių kaltininkų!“. bet buvo smagu! sningant apšviestoje žibintų gatvėje sudainavom jam dainą, ir už jį suvalgėm pyragėlius, beto išmindžiojom sniege jo vardą! aš tikrai nuoširdžiai tikiu, kad jam nuo to smagiau širdį, nors ir nežinant kodėl. ^^ išvis, jis man toks mielas dabar!
o kaip tu paminėjai jo gimtadienį? ^^


šį vakarą labai gražiai sninga. ^^ tikrai! kadanors,kai tu atvažiuosi pas mane, kitą žiemą ir būsi mano pačiu tikriausiu nepakartojamu angelu, pažadu, kad eisim į mano balkoną su kakava ir kokiam dideliame krėsle (o gal net supamojoje kėdėje) gersime kakavą, su mandarinais, sausainiais, na arba tuo, ko norėsi! susisukusios storuose megztiniuose. gavau nuo močiutės dovaną. hehe, megztinį su strify ir cinema bizarre !^^
žinai, angele, man snaigės asocijuojasi su pianino skambesiu, net neįsivaizduoju kodėl. bet ta melodija, tokia… tokia trapi, skaudi, ir kartu tokia šilta ir stipri. kuo toliau, tuo labiau, vakare nuvargusi mėgstu jo klausytis, tylios raminančios muzikos. kažkada turėjau svajonę skmabinti pianinu, tačiau ji ir liko svajone.. bent kolkas! ^^


na, šį vakarą tiek. ^^

paklausyk, viena gražiausių dainų



Pažadu atvažiuoti pas tave kakavos ^^,

Su meile,

Tavo Noele
Atgal į viršų Go down
ielė
moderatorė
ielė


Prisijungė : 2009-06-14
Age : 27
Pranešimų skaičius : 1600
Mėgstamiausias CB narys : strify!

angeliuko snaigės ielei* ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: angeliuko snaigės ielei* ^^   angeliuko snaigės ielei* ^^ Icon_minitimeŠt. 12 18 2010, 18:40




mano nepakartojamoji Noele,

atleisk, kad šitiek laiko tau nesugebėjau atrašyti. mano gyvenimo karuselė buvo taip smarkiai įsisukusi, kad dabar man norisi dėl to verkti. žinoma, aš neverksiu, nes nėra dėl ko. arba kaip tik yra.
kai pagalvoji, keistas tas gyvenimas. nepadarai – gailiesi, keiki save, kad nepadarei visko. padarai – nesidžiaugi, dėl gauto varianto, kad ir koks geras ar negeras jis būtų, nes manai, kad galėjo būti geriau. tikiesi išgirsti tai apie ką galvoji (nesvarbu ar mintys geros ar ne) ir kai atsakymas patvirtina kažkurią pusę, verkšleni naktimis, kad tai kažkam atrodo panašu į tiesą. nes jeigu taip atsitiktų tavo pasaulis ir vėl sugriūtų ištraukus TIK vieną kaladėlę. elgiesi kartais negerai, su kai kuriais, bandai pasitaisyti, bet nieko nesigauna. nori.. ir taip be paliovos! negaliu pakęsti, pastaruoju metu, mane nuo savo minčių reikėtų užmušti. tikrai, arba aš pati išeisiu iš proto. bet nee, pažadu, nenuleisti rankų. daugiau niekada.
net jei ir dėl skanesnio sausainio
na, tiesą pasakius, nelabai tikiu tuo „savaime“, žinau, kad susitvarkys, kai bus tam laikas, kai pati stengsiuosi, bet apie „savaime“ jau senai nebetikiu
nors
kartais būna netikėtų dalykų
visada
nors kartais atrodo,
kad bandydamas saugoti, lieki išvis tuščiomis rankomis

šią naktį mane aplankė kalėdų senelis arba tiksliau – aš juo buvau. labai keistas jausmas!
man dreba rankos, dreba širdis, dreba blakstienos, norai virpa nuo visko. jau taip greit? ir jaučiuosi tiek visko nepadarius, nepasakius, neišnaudojus, pasilikus sau (o be reikalo), ir netikiu, kad sugebėsiu viską pakeisti per kelias dienas, nors?
nors nėra nieko neįmanomo
tiesa?
pasakyk, kad taip!
o dabar greičiausiai teliko pabaigti išsivalyti širdį, išliūdėti, kiek liko, ir išsidžiaugti kiek tik galima!

beje, kiro čia ir jo megztukas <33
norėčiau tokio draugo.khikhi c:


iki greito,

gabrielė <3

Atgal į viršų Go down
http://aviukaimekena.blogspot.com/
ieles.*angeliukas
BIZOKU narys
ieles.*angeliukas


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 16

angeliuko snaigės ielei* ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: angeliuko snaigės ielei* ^^   angeliuko snaigės ielei* ^^ Icon_minitimeSk. 12 19 2010, 01:25

Mieliausia mano Gabriele,

atsiprašau, kad aš neįvykdžiau gerai savo angeliškų pareigų ir taip susivėlinau tau parašyti. O juk jau šimtus kartų norėjau brūkštelėti bent keletą žodžių, nes galvojau apie tave dažnai ir kaskart norėdavau palinkėti daugybės pačių gražiausių dalykų! Nors... žinai, kartais taip neangeliškai mąstau, kad labiausiai norėčiau tau palinkėti visko pamatyti, išgyventi visus jausmus, baimes, liūdesį, laimę - pajusti, kaip gera atrasti, pažinti, kaip gera, kai žaizdos užgyja, kaip gera, kai jautiesi laisva. Absoliuti laimė man ima priminti auksinį narvelį, kur pasaulis atrodo geras ir gražus, bet kaip tada gali įskaudinti realybė, vos pravėrus narvelio dureles! Gyvenk, patirk kiek įmanoma daugiau. Tai viskas, ką turim, viskas, ką galim. Būk... laisva, kaip paukštis, leisk savo mintims būti laisvoms, nevaržomoms jokių stereotipų! ^^ Tavo angelas toks plepys :)

Taip, mano miela globotine, nieko nėra neįmanomo! Tu visiškai teisi. Niekada nevėlu taisyti klaidas, atverti širdį, pamiršti nuoskaudas. Gyvenimas - toks įvairiapusis, toks judrus ir nenuspėjamas, kad ir mes neturime savęs atriboti kažkokiais "neįmanoma". Jeigu tiki, viskas įmanoma. Šiąnakt man dangus užrakintas grandinėmis ir nuotaika tokia keista, kad kalbu, kalbu ir nieko nepasakau, bet... visa tai tiesiai iš širdies ^^

Ar galiu tavęs paklausti? Principai ar idealai? Ar dėl noro pamatyti idealą reikia sulaužyti savus principus? Ar verta? Mano gyvenimas virsta į bjaurų deja vu ir jau antra proga gali nuplaukti. Ne viskas priklauso nuo manęs, bet... Man sunku sulaužyti savo principus. O galimybės nelauks. Ką pasirinktum tu?

Ir, pamirštant mūsų painius minčių liūnus ir pasidžiaugiant kalėdiškai - šiandien jau gruodžio 18-oji! Liko tiek nedaug, kad net negaliu patikėti. Noriu dar tiek daug padaryti... Ir taip tikiuosi, kad Kalėdos iš tiesų bus stebuklų metas ^^ O kaip tu? Ar namai jau spindi, dovanos supakuotos, nuotaika krypsta į tą pusę ir mintyse skamba Jingle Bells? :)

Norėčiau apkabinti ir palinkėti pačių šilčiausių Kalėdų! Kad širdyje būtų gera ^^

angeliuko snaigės ielei* ^^ 5271675078_77524e661f_z_large

Su meile,

Tavo Noelė
Atgal į viršų Go down
ieles.*angeliukas
BIZOKU narys
ieles.*angeliukas


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 16

angeliuko snaigės ielei* ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: angeliuko snaigės ielei* ^^   angeliuko snaigės ielei* ^^ Icon_minitimePir. 12 20 2010, 01:38

Mieliausioji mano,

norėjau, kad pažiūrėtum. Aš jau matau, kaip jie šiemet, nors ir atskirai, išvynios savo dovanas. O tada buvo štai taip... :)



Tavo Noele
(su pačiais bizarriškiausiais linkėjimais) ^^
angeliuko snaigės ielei* ^^ 999161
Atgal į viršų Go down
ielė
moderatorė
ielė


Prisijungė : 2009-06-14
Age : 27
Pranešimų skaičius : 1600
Mėgstamiausias CB narys : strify!

angeliuko snaigės ielei* ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: angeliuko snaigės ielei* ^^   angeliuko snaigės ielei* ^^ Icon_minitimePir. 12 20 2010, 03:05

angele,


o aš norėjau, kad ir labai trumpai, bet pasakyti, kad džiaugiuosi tave turėdama,
visai nesvarbu, kad nežinau kas tu esi!
tačiau, jaučiu šilumą, tikrai beprotišką šilumą iš tavęs.
ačiū, kad visada esi,
kaip mano didžiausia svajonė.

o tau linkiu gero vakaro,

su <3
gabrielė
Atgal į viršų Go down
http://aviukaimekena.blogspot.com/
ieles.*angeliukas
BIZOKU narys
ieles.*angeliukas


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 16

angeliuko snaigės ielei* ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: angeliuko snaigės ielei* ^^   angeliuko snaigės ielei* ^^ Icon_minitimeTr. 12 22 2010, 02:22

Brangi Gabriele,

ar jauti, kiek nedaug beliko? Šis vakaras, rytoj, poryt ir... :) Švenčių nuotaika, manau, jau pas visus širdelėse ^^ Kaip laikaisi tu? Ačiū už tokius beprotiškai mielus žodžius, bet tai aš džiaugiuosi gavusi tokią fantastišką globotinę, tikrą svajonę ^^

Ar nepyksi, jeigu angeliukas šiandien per daug nekalbės? Šiandien noriu truputį pabūti minčių tyloje, bet tokią tylą labai teigiamai veikia muzika. Dainos, kurios kelia pačias geriausias emocijas. Aš žinau, kad tu Jų niekada neužmiršti. Žinau tai tvirtai. Bet įdedu keletą dainų, kurios... kurias mes mylim <3 Tegul atgyja visi prisiminimai, tegul pabunda visi pamiršti jausmai, viskas viskas tegul žiba širdutėje, kai žiūrėsi ir klausysi ^^











Aš labai labai labai tvirtai apkabinu savo globotinę ^^

Su meile,

Tavo Noelė
Atgal į viršų Go down
ielė
moderatorė
ielė


Prisijungė : 2009-06-14
Age : 27
Pranešimų skaičius : 1600
Mėgstamiausias CB narys : strify!

angeliuko snaigės ielei* ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: angeliuko snaigės ielei* ^^   angeliuko snaigės ielei* ^^ Icon_minitimePen. 12 24 2010, 00:13

mieloji mano Noele,


mano kambarys tamsus. pamiršau įsijungti lemputes, todėl tuoj pat einu įjungti. už lango dega kito namo šviesos. kiekvieną naktį galvoju apie jas, žiūrėdama į jas užmiegu. o ryte prabudus vėl žiūriu. galbūt sninga. galbūt snaiges tyliai groja muzika, kurios dažniausiai nesugalvočiau niekada klausyti, tačiau.. stalas kvepia šviežiais dažais, kurių ranka nekyla nuvalyti, nors tu ką. be to jis nukrautas dovanomis, teptukais, popieriukais, dažų liekanomis, karoliukais, marškiniais, apyrankėmis, siūlais, mandarinais, ir kuo tik galima sugalvoti!
galvoju kur dingsta mano laikas, kai manęs nebūna. o ar išvis galima nebūti? tiesą pasakius ir pati nebežinau. mano gyvenimas sukasi dabar tokiu greičiu, kad įmetus mažyti akmenėlį jis trenktųsi į veidą, o tada kaip mažas vaikas pravirkčiau ir bėgčiau skųstis. pas ką? pati nežinau. arba žinau. pas jį. neišgalvotą mano draugą, kurio kartais nėra. tu irgi greičiausiai manysi, kad jo nėra, bet aš žinau, kad jis visada būna. net ir tada kai jo pasigendu.
man taip šalta, atrodo apsiverksiu. o pravirkusios ašaros suledės į mažus varveklius, kurie atitirps tik pavasarį. bet akys tyli, kai širdis verkia. man kartais užeina silpnumo minutė, kuri rodos trunka tiek ilgai. bet juk ir stipriausi palūžta. kartais. kai niekas nemato. o jos didelės, bet niekas jų nemato.
atleisk, kad šį vakarą aš tokia keista. bet aš ir pati nesuprantu, kas vyksta.
sunku patikėti, kad jau kalėdos va čia – ant noooosies, ir aš turėsiu tave prarasti. aš nenoriu, noriu, kad tu būtum. atrodo, nespėjau tavęs pažinti, bet taip karštai pamilau! o, kad tu mane labiau pažintum, mano įrašas:


žinau bloga nuotrauka, sugadinta.
bet,
man norisi verkti!
ar gi jie čia netobuli?



tai tiek,
ačiū, kad visada esi

iki greito, angele!
gabrielė

Atgal į viršų Go down
http://aviukaimekena.blogspot.com/
ieles.*angeliukas
BIZOKU narys
ieles.*angeliukas


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 16

angeliuko snaigės ielei* ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: angeliuko snaigės ielei* ^^   angeliuko snaigės ielei* ^^ Icon_minitimePen. 12 24 2010, 04:49

Mano mylima Gabriele,

jaučiu tokią jėgą tavo žodžiuose ir jie man tokie pažįstami. Ar gi galima mylėti mažiau? Tikra meilė, ta, tyli, iš širdies, tokia ir būna. Skausminga, bet tokia, kuri visada su tavim, kai šalta, kai skauda, visada būna kažkur šalia. Keiki, kad ne prie pat, bet džiaugies, kad yra apskritai. Lyg šviesa, kuri visada pagydo, padeda, suteikia jėgų. Galbūt net nukrypau nuo meilės, bet... Manau, visa tai panašu. Dalykai, kuriais tiki, nors galbūt visi pamiršta. Žodžiai, kurių niekas nuoširdžiai nebetaria. Ta šviesa mūsų viduje, mūsų širdyse. Ne, mažiau ir tikriau mylėti negalima.

Pameni tą dainą, kurią tau siunčiau? Tiksliau, tas dvi. Saltwater Room ir Vanilla Twilight. Šį vakarą, tiksliau, jau šią naktį sėdžiu ir klausau jų, jausdama tą sklindančią šilumą ir tuo pačiu - baisingą ilgesį. Gal žinai, ko širdis ilgisi, kai apima šis jausmas? Aš neįsivaizduoju. Atrodo, taip sunku ir ilgu, kažko trūksta, bet nežinai, ko. Nori, kad kažkas būtų, ateitų, bet nėra nieko. Tuščia tuščia. Tik ta muzika ir sniegas už lango. Visada, kai taip jaučiuosi, prisimenu tą dainos eilutę - "the only one who hear this far... the stars...". Vieninteliai, kas išgirsta čia, atskirtą nuo pasaulio, nuo judėjimo. Tik žvaigždės ir išgirsta, kai sunku. Kaip sakei, tai patiria ir stipriausieji, bet jų skausmą girdi tik žvaigždės.

Man gera skaityti tavo įrašus, kurie man kartais atrodo labai labai artimi ^^

Ir beje, kas gi tau sakė tokį melą, kad prarasi mane, lyg kokią Pelenę, laikrodžiui išmušus vidurnaktį, tiksliau, Kalėdų rytą? Galbūt aš įkyrus ir niūrokas angelas, dažnai nedžiuginantis tavęs, o tiesiog kalbantis, bet aš niekur nedingsiu ^^ Kai tik tau manęs reikės, rasi mane. Tiesa, gal nebe Noelės vardu, bet rasi ;)

Rytoj jau Kūčios. Tas gėrio sklidinas vakaras. Ypatingas vakaras. Neklausk kuo tiksliai, nes nerasiu atsakymo. Tiksliau, jame tilptų viskas - žvakių, mandarinų ir eglutės kvapai, šiugždantis dovanų popierius, valgio ruošimo garsai iš virtuvės, šokolado kvapas, šypsenos, pamačius dovanas po eglute ir šokoladinį Kalėdų senelį ant stalo, kažkas apčiuopiamo ore. Viskas viskas ^^

Mums iš tiesų liko labai nebe daug laiko bendrauti kaip Noelei ir Gabrielei, man liko nebe daug laiko būti angeliuku, todėl noriu, kad žinotum, jog, net jeigu kartais liūdėdavau ir nemokėjau pradžiuginti savo mylimiausios globotinės, aš labai labai norėjau ir noriu, kad tu būtum laiminga ir kad šios šventės tau atneštų pačius geriausius jausmus! :*
Ir atmink - aš visada būsiu šalia, kai tau manęs reikės ^^

angeliuko snaigės ielei* ^^ Tumblr_l9ocjft80P1qdx8zmo1_500_large

P.S. Jie visada tobuli. Ar nusidažo plaukus žilai, ar užsiaugina barzdą nors ir iki kelių, ar dainuoja disco stiliaus dainas, ar pastoviai kelia savo pusnuogių nuotraukas, ar krečia kvailystes - vis vien jie tobuli <3 Tokie, kokie ir turi būti. Tokie, kokius mylim.

Apkabinu šiltai šiltai,

Tavo Noelė
Atgal į viršų Go down
ielė
moderatorė
ielė


Prisijungė : 2009-06-14
Age : 27
Pranešimų skaičius : 1600
Mėgstamiausias CB narys : strify!

angeliuko snaigės ielei* ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: angeliuko snaigės ielei* ^^   angeliuko snaigės ielei* ^^ Icon_minitimePen. 12 24 2010, 21:20

mano angele,

užlėkiau kelioms minutėms, kad galėčiau tau parašyti!
kartais, kai perskaitau tavo laišką,
sėdžiu diiiiidelėmis akimis,
su didele šypsena
ir tiksliai nežinau ką galėčiau tau parašyti.
nes tavo laiškai visada tokie tyri,
o tu pati,
mano Noele,
esi tokia tikra,
tokia šilta,
kad rodosi,
tavo šilumoje ir spinduliuojančiame gėryje gali nuskęsti,
nuskandinti visus laivus,
ir likti gyvas,
nebent tau būna per daug gėrio!
tu absoliučiai fantastiška.
ir ne tik, kaip angelas,
kaip nuostabus žmogus.
taigi,
ir būna lieku,
nežinanti ką noriu pasakyti,
prirašau ilgiausius tekstus,
o paskui išjungiu, nes bijau tave nuvilti.
(nors greičiausiai tai padariau šimtą kartų neatrašydama).
bet tačiau noriu, kad žinotum
jog kas vakarą, užsidegusi angelišką žvakę,
prisimenu
tave.
kiekvienas angelas,
kurį turiu pas save,
man taip pat primena
tave.
ir mano angelai,
turi gražiausią vardą,
kuris susideda iš šešių raidžių.
jos nėra visagalės,
gal net ne pačios gražiausios,
tačiau visumoje,
jos tokios šiltos ir mielos man.
o kadangi,
šį vakarą kūčios,
noriu dar kai ką pasakyti.
kūčių vakaras, toks..
ramus ir tylus,
kvepiantis šokoladu,
gaiviais mandarinais,
naminiais kūčiukais,
švelniais paplotėliais,
močiučių kisieliais,
šiltomis žvakėmis.
primenantis,
kad praėjo dar vieni metai,
priverčiantis susimąstyti,
ką jie mums gero davė,
jau čia.
jaučiu, kad po gerų kelių valandų sėdėsime susimąstę,
o širdys šypsosis.
o aš besėdėdama už stalo,
greičiausiai norėsiu tik vieno,
kad niekas nedrįstų jaustis vienišas,
šiandien.
paskutinis advento vakaras,
kai bežiūrėdamas į šiltą šokį šokančią liepsnelę,
pajunti, kad tokią turi kažkur ir savo širdyje.
šiandien vakaras,
kuris yra tartum didžioji įžanga,
į mūsų kartu (tiesa?),
lauktas didžiąsias metų šventes.
man jis pats gražiausias vakaras metuose,
dėl milijono vienos priežasties,
o tau?
^^
nuoširdžiai tave sveikinu,
ir prašau,
nesijausk niekada vieniša,
nes aš,
apie tave nuolat galvoju.

galbūt ne pati tobuliausia daina, bet paklausyk!

su didele meile,
gabrielė.
Atgal į viršų Go down
http://aviukaimekena.blogspot.com/
Sponsored content





angeliuko snaigės ielei* ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: angeliuko snaigės ielei* ^^   angeliuko snaigės ielei* ^^ Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
angeliuko snaigės ielei* ^^
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Archyvas :: Slapto draugo beieškant-
Pereiti į: