Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 šerkšno laiškai Britnei <3

Go down 
3 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
britnė
BIZOKU narys
britnė


Prisijungė : 2008-04-02
Location : telšiai
Age : 29
Pranešimų skaičius : 673

šerkšno laiškai Britnei <3 - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: šerkšno laiškai Britnei <3   šerkšno laiškai Britnei <3 - Page 2 Icon_minitimeŠt. 12 18 2010, 22:54

Labas, mano anglelėli. Taip, iki šios akimirkos sukausi lyg bitutė, turėjau daugybę darbų. Atsiprašau dėl to.

Pameni, klausei manęs apie mano mėgstamą dainą. Taigi,turiu jų keletą. Atsiprašau, kad negalėsiu Tau jų atsiųsti, nes kažkas mano kompiuteriui ir jis papraščiausiai stringa, o laiko laukti kol kas nors įsijungt nėra. Todėl, manau, pati galėsi paklausyti jų.
Viena iš mėgstamiausių man yra Dub FX - Flow. Ji man primena daugybę dalykų, pradedant draugais, baigiant pirmąja meile.
Antroji man svarbi yra MGMT - Kids. Nuo jos prasidėjo meilė šiai grupei. Ir meilė indie.. Be to, ji taip pat man primena meilę kai kam.
Trečioji - MGMT - Love always remains. Daina, kuri yra kažkur labai giliai manyje, nemoku paaiškinti to. Tiesiog tai daina, kuri mane veikia labai keistai. Norsi verkti, kartais juoktis. Norisi dainuoti, o kartais tylėti.
Turiu ir daugiau dainų, tačiau šios man pačios pačios brangiausios ir geriausios.

aš taip pat tavęs pasiilgau ir labai nemalonu, kai negaliu tau parašyti, tačiau manau, jog vėlesniomis dienomis man išeis Tau parašyti dažniau. Be to, ačiū už linkėjimus. Linkiu tau gero vakaro ir ateinančios savaitės :)*
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/yeahthatsbree
AngelBringingChristmastor
BIZOKU narys
AngelBringingChristmastor


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 17

šerkšno laiškai Britnei <3 - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: šerkšno laiškai Britnei <3   šerkšno laiškai Britnei <3 - Page 2 Icon_minitimeKv. 12 23 2010, 04:37

Sveikutė!

Pagaliau atostogos! Ir tik jų dėka aš atsilaisvinau ir galiu parašyti Tau. Nepyk, labai Tavęs išsiilgau. Tad ne Tu viena bitutė ir aš, ir manau, dar daug kitų žmonių :)))). Ir apie kokį susikaupimą galima kalbėti, kai prieš Kalėdas atsiranda tiek darbų: renginiai, dovanos, karnavalai ir pusmečio pabaiga ir t.t. Gatvėse vien judėjimas, galvoje taip pat vien judėjimas. Vienintelė vieta, kur pajaučiau žiemos ramumą ir leido pamedituoti tai buvo miškas su daug sniego ant medžių šakų prietemoj.

Ar į Tavo širdį atėjo Kalėdinė dvasia, nuotaika?

Pastebėjau vieną dalyką, kad šiandien tikrai daug žmonių mokykloje buvo geresnės nuotaikos, tai pajutau ir iš mokytojų. Bet buvo ir visiškų surūgelių, kurie laaaabai iškrito iš konteksto. Prieš Kalėdas tokį žmogų sutikti yra dar nemaloniau nei kitu metu.

Klausiau Tavo mėgstamų dainų. Man patinka MGMT. Šiaip daug jų dainų nežinau, bet vieną aš pati klausau "electric feel".

Brigita, greitai jau šv. Kalėdos, todėl siunčiu Tau dainą :))). Labai mielą, gražią, jaukią dainą. Mano dovana Tau :******* <3 Su Tavo mylimais MGMT. Man ji labai patinka...




NUOšIRDžIAI Tavo Angelas šerkšno laiškai Britnei <3 - Page 2 999161
Atgal į viršų Go down
britnė
BIZOKU narys
britnė


Prisijungė : 2008-04-02
Location : telšiai
Age : 29
Pranešimų skaičius : 673

šerkšno laiškai Britnei <3 - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: šerkšno laiškai Britnei <3   šerkšno laiškai Britnei <3 - Page 2 Icon_minitimeKv. 12 23 2010, 18:15

Labas, mano mylimas angelėli! Taip gera, kad man parašei, nes buvau Tavęs labai pasiilgusi. Aš visiškai rimtai.
Nesvarbu, kad dabar esame apsikrovę darbais.. Gi Kalėdoms reikia tinkamai pasiruošti, pajausti, kas yra tikras poilsis. Argi ne? Be to, man tas judėjimas kažkuo žavus. Jis įrodo, jog nestovime vietoje, galvojame apie šventes ir ruošiamės joms.. Kažkaip patinka ir judriomis vakarinėmis gatvėmis eit prieš Kalėdas. Keista, tačiau taip malonu..

Dabar mano širdyje Kalėdos, nepaisant visko, kas bloga mano širdutėje, nepaisant piktų žmonių.. Aš jaučiu Kalėdas. Nepaisant to, jog tai jau komerciškai šventė.. Vis dėl to jos dvasia teka kraujagyslėmis ir šildo. Viskas taip nuostabu!

Man labai smagu iš tavęs gauti šią dainą dovanų. Būtent dėl jos rašydama Tau jaučiu, kaip nuo šypsojimosi paskaudo lūpų kampučius. Ir be abejo, MGMT dabar skamba mano muzikos grotuve. Jie mane dar labiau pralinksmina, nes jų muzika man ypatinga. Ne tokia, kaip kitų atlikėjų.
O kalbant apie Pursuit of Happiness.. Ją atlieka net dvi grupės, kurias labai labai myliu. Ratatat taip pat kiauromis dienomis skamba mano grotuve ir džiugina mane. Labai smagus sutapimas, kad būtent šią dainą nusprendei man atsiųsti.. Tai labai malonu! Ačiū Tau, nes Tu toks nuostabus angelėlis.. Nekantrauju sužinoti kas esi.

Avec l‘amour,
Brigita.
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/yeahthatsbree
AngelBringingChristmastor
BIZOKU narys
AngelBringingChristmastor


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 17

šerkšno laiškai Britnei <3 - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: šerkšno laiškai Britnei <3   šerkšno laiškai Britnei <3 - Page 2 Icon_minitimePen. 12 24 2010, 03:50

Brigita, rasau neiprastomis salygomis,nes isvaziavau, todel naudojuosi internetu telefone. Kaip Tau gera, Tu jauti kaledas. As pajuntu ju uzuomena, kai matau zmoniu sypsenas ir gera nuotaika. Arba kai ramiai sninga. Arba kai klausau kalediniu dainu ar 'My december'. Man buti angelu liko vos kelios dienos, is dalies tai liudna, nes kai gaudavau Tavo laiskus, kuriais abu dziaugemes, as pasijusdavau tikru angelu :*. Bet is kitos puses noriu Tau atskleisti, kas esu. Mum taip sekesi bendraut. Tikiuosi, seksis ir toliau :). Dziaugiuosi, kad parinkau tinkama daina. labai malonu, kad visad pataikydavau. jau pats pirmas laiskas, pirma daina mums abiem buvo svarbi. Juk abu ta pirma gruodzio diena klausem tos dainos vienas apie kita nieko nezinodami. Britne, Tu man padejai pasijusti tikru angelu. Beje, Vienas paskutiniu klausimu: kaip sventi kaledas?
Atgal į viršų Go down
AngelBringingChristmastor
BIZOKU narys
AngelBringingChristmastor


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 17

šerkšno laiškai Britnei <3 - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: šerkšno laiškai Britnei <3   šerkšno laiškai Britnei <3 - Page 2 Icon_minitimePen. 12 24 2010, 03:51

Brigita, rasau neiprastomis salygomis,nes isvaziavau, todel naudojuosi internetu telefone. Kaip Tau gera, Tu jauti kaledas. As pajuntu ju uzuomena, kai matau zmoniu sypsenas ir gera nuotaika. Arba kai ramiai sninga. Arba kai klausau kalediniu dainu ar 'My december'. Man buti angelu liko vos kelios dienos, is dalies tai liudna, nes kai gaudavau Tavo laiskus, kuriais abu dziaugemes, as pasijusdavau tikru angelu :*. Bet is kitos puses noriu Tau atskleisti, kas esu. Mum taip sekesi bendraut. Tikiuosi, seksis ir toliau :). Dziaugiuosi, kad parinkau tinkama daina. labai malonu, kad visad pataikydavau. jau pats pirmas laiskas, pirma daina mums abiem buvo svarbi. Juk abu ta pirma gruodzio diena klausem tos dainos vienas apie kita nieko nezinodami. Britne, Tu man padejai pasijusti tikru angelu. Beje, Vienas paskutiniu klausimu: kaip sventi kaledas?
Atgal į viršų Go down
britnė
BIZOKU narys
britnė


Prisijungė : 2008-04-02
Location : telšiai
Age : 29
Pranešimų skaičius : 673

šerkšno laiškai Britnei <3 - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: šerkšno laiškai Britnei <3   šerkšno laiškai Britnei <3 - Page 2 Icon_minitimePen. 12 24 2010, 22:14

Labas, mano angelėli. Labai smagu, kad rašai visokiomis sąlygomis, nepamiršti manęs..
Aš labai laukiu kada atskleisi man kas esi. nors turiu galimybę pažiūrėti kas esi, tačiau esu sąžininga, ir laikau šią paslaptį nuo savęs atokiau, nes tikrai geriau tai išgirsti iš Tavęs, angelėli.. Ir noriu sužinot apie tave ne kaip apie angelą, o kaip apie žmogų. :)

Žinai, nepavadinčiau mano Kalėdų švente. Tai lyg pasisėdėjimas pas giminaičius su pilnu nuo maisto skrandžiu. Paskui po Kalėdų būnu priversta daryti iškrovos dienas. Brr. O jei rimčiau, dažniausiai gaunu dovanų ir žiūriu filmus su pusbroliais, aplankau kitus giminaičius.

Taigi.. Ryt mūsų laukia susipažinimas iš naujo. Laukiu to..

Su meile, Brigita. ;)
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/yeahthatsbree
adiaV
BIZOKU narys
adiaV


Prisijungė : 2008-12-04
Location : Ignalina
Age : 30
Pranešimų skaičius : 102

šerkšno laiškai Britnei <3 - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: šerkšno laiškai Britnei <3   šerkšno laiškai Britnei <3 - Page 2 Icon_minitimeSk. 12 26 2010, 03:52

Nuėmus Tavo angelui sparnus galima pamatyti mane, adiaV.

Taigi, sveika Brigita, aš esu Vaida :}. Jau žinau, kad laukei mano prisipažinimo. Bet aš tik ka parsiradau namo.
Beje, su šventėmis Tave. Šiandien tikros Kalėdos. Šiais metais ši šventė atrodo kaip pasaka. Ar matei kaip visas sniegas pasidengė ledu nuo atšilusio oro? O nuo namų girliandų ant to ledo krito gražūs, iškraipyti atspindžiai, kurie truputį priminė šiaurės pašvaistes. Taigi sveikinu su tokia gražia, pasakiška švente!

Bendravimas su Tavimi mane tikrai privertė pasijusti angelu. Ačiū. Atrodo, keista dėkoti už tai, kad Tu esi :D....Ach... iš to jaudulio net nebesidėlioja mintys!

Tad nesakau Tau sudie, o tariu iki!
Atgal į viršų Go down
britnė
BIZOKU narys
britnė


Prisijungė : 2008-04-02
Location : telšiai
Age : 29
Pranešimų skaičius : 673

šerkšno laiškai Britnei <3 - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: šerkšno laiškai Britnei <3   šerkšno laiškai Britnei <3 - Page 2 Icon_minitimeSk. 12 26 2010, 18:35

Kaip smagu pasidarė pamačius, jog po angelo vardu slepiesi Tu! Mano veide įsižiebė labai nuoširdi šypsena.. Be to, ačiū, ir Tave sveikinu su atėjusiomis šventėmis!
Angelėli.. Tpfu, Vaida, mačiau.. Gaila buvo batų, todėl to ledo neišbandžiau, o dabar gailiuosi, nes mačiau kaip linksmai vaikai vaikščiojo ledu ir juokėsi jam traškant.

Ir kaip gera, jog aš kažkuo pasitarnavau, nes labai nuostabu, jog kažkam leidau pasijusti tikru angelu. Ak, buvo nuostabu su Tavimi kalbėti, bendrauti, tikiuosi, jog tai ne paskutinis mano laiškelis Tau..

Iki :)
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/yeahthatsbree
Sponsored content





šerkšno laiškai Britnei <3 - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: šerkšno laiškai Britnei <3   šerkšno laiškai Britnei <3 - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
šerkšno laiškai Britnei <3
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Archyvas :: Slapto draugo beieškant-
Pereiti į: