Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 šerkšno laiškai Britnei <3

Go down 
3 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
AngelBringingChristmastor
BIZOKU narys
AngelBringingChristmastor


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 17

šerkšno laiškai Britnei <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: šerkšno laiškai Britnei <3   šerkšno laiškai Britnei <3 Icon_minitimeKv. 12 02 2010, 02:14

GRUODŽIO 1 DIENA!

Britne, tavo angelas apsireiškė po ilgų techninių nesklandumų ir labia norėjęs būti pirmu!
Labai nerimauju ir trokštu tau atnešti žiemiškos ir kalėdinės nuotaikos ^^.
Šiai dienai labai tinkanti daina, man labai patinkanti, noriu, kad ir tu jos paklausytum :]...



this is my december
this is my time of the year
this is my december
this is all so clear

this is my december
this is my snow covered home
this is my december
this is me alone

and i
just wish that i didnt feel
like there was something i missed
and i
take back all the things i said
to make you feel like that
and i
just wish that i didnt feel
like there was something i missed
and i
take back all the things i said to you

and i give it all away
just to have somewhere to go to
give it all away
to have someone to come home to

this is my december
these are my snow covered dreams
this is me pretending
this is all i need

and i
just wish that i didnt feel
like there was something i missed
and i
take back all the things i said
to make you feel like that
and i
just wish that i didnt feel
like there was something i missed
and i
take back all the things i said to you

and i give it all away
just to have somewhere to go to
give it all away
to have someone to come home to

this is my december
this is my time of the year
this is my december
this is all so clear

and i give it all away
just to have somewhere to go to
give it all away
to have someone to come home to


Atgal į viršų Go down
britnė
BIZOKU narys
britnė


Prisijungė : 2008-04-02
Location : telšiai
Age : 29
Pranešimų skaičius : 673

šerkšno laiškai Britnei <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: šerkšno laiškai Britnei <3   šerkšno laiškai Britnei <3 Icon_minitimeKv. 12 02 2010, 03:10

Labas, mano brangusis angelėli!
Labai apsidžiaugiau pamačiusi, jog pagaliau ir mano angelėlis yra čia, tarp daugybės kitų ir siunčia man dainą, kurios klausau kiekvieną gruodžio pirmąją. Keistas sutapimas, jog ir tu šią dainą būtent šiandien man panorėjai parodyti. Ačiū Tau labai, tai man labai svarbi daina. Gi, vis dėl to, gruodis jau čia. :)
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/yeahthatsbree
AngelBringingChristmastor
BIZOKU narys
AngelBringingChristmastor


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 17

šerkšno laiškai Britnei <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: šerkšno laiškai Britnei <3   šerkšno laiškai Britnei <3 Icon_minitimeKv. 12 02 2010, 04:51

Mano Britne!
Aš, turbūt, koks nors atsitiktinumų angelas :}. Maniau, kad ši daina puikiai papuoš pirmąjį puslapį, suteiks žiemiško jaukumo. Ir perskaitęs, kad tau ji taip pat svarbi aš ją dar perklausiau galybę kartų <3. Mano maža širdelė labai džiaugiasi dėl jau vieno gero ,mažučio darbelio.
Aš beveik nieko nežinau apie Tave, Britne. Noriu paklausiti, savo smalsumą patenkinti... Koks Tavo zodiako ženklas? Kokios spalvos tavo kambarys ir kokia spalva Tavo mėgstamiuasia :}?
Ramios nakties!

this is my December.....


Atgal į viršų Go down
britnė
BIZOKU narys
britnė


Prisijungė : 2008-04-02
Location : telšiai
Age : 29
Pranešimų skaičius : 673

šerkšno laiškai Britnei <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: šerkšno laiškai Britnei <3   šerkšno laiškai Britnei <3 Icon_minitimeKv. 12 02 2010, 20:34

Labutis, mano angelėli.
Mano mintys vėl gimsta klausant šios dainos. Būtent dabar, rašydama, girdžiu ramų balsą, dainuojantį pirmą stulpelį. Taip ramu, taip tyku. Ir džiaugsmas mano širdelėj. Gi vėl galiu Tau rašyti, papasakoti, pasipasakoti..
Nesvarbu, angelėli, kad manęs nepažįsti, nes to niekam nereikia. Gi visas mėnuo mums žinoti viena apie kitą duotas. Taigi, aš esu Šaulys, nes gimiau gruodžio dvyliktąją. Galbūt todėl mano kambaryje tiek daug mėlynos. Viskas čia taip spalvota, taip jauku ir šilta. Be to, mano mėgstamiausia spalva yra net ne viena, o kelios. Viena mėgstamiausių - ruda, nes ji tokia organiška ir natūrali, visi jos atspalviai tokie gražūs. Labai patinka raudona, juoda ir mėlyna. Galbūt todėl, nes visos jos dera tarpusavyje. Bent jau man. Nors visos spalvos yra gražios ir savaip mėgstamiausios. Tačiau tai priklauso nuo nuotaikos..
Kad ir negaliu apie tave daug žinoti, tačiau ir tu papasakok šiek tiek apie save, angelėli :)

Ačiū už laiškelius. Iki susirašymo. :)
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/yeahthatsbree
AngelBringingChristmastor
BIZOKU narys
AngelBringingChristmastor


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 17

šerkšno laiškai Britnei <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: šerkšno laiškai Britnei <3   šerkšno laiškai Britnei <3 Icon_minitimeKv. 12 02 2010, 22:20

Sveika, mieloji Britne,

Net nežinau kaip šitą jausmą apsakyti, bet šiandien niekaip neatsistebėjau oru už lango. Keista tai, kad šiaip nelabai mėgstu apsiniaukusias dienas, bet ši man patiko. Dabar temsta ir mieste matau išžižiebiančių vis daugiau švieselių namų languose. Įsijungiau „My decenber“ ;)))) nes ši daina puikiai atspindi šio vakaro nuotaiką. Snaigės pavieniui sukasi ore ir tvyro ramuma. Tik ilgai žiūrėdamas pro langą supratau, kodėl ši diena atrodo kitokia – būtent toks oras būna kiekvienais metais per kūčias :]. Lygiai toks, kaip šiandien. Ir per visus metus pasiilgau tokio vaizdo už lango, tokios žiemiškos ramumos ^^. Kaip Tu jautiesi šiandien???? Ar jauti ateinančias kalėdas???

Hm…^^. Turiu b8ti paslaptis, kurios misija atnešti kalėdinę nuotaiką ir gerumą. Stengiuosi tai daryti. Mėgstu tokias pačias spalvas, kaip tu, taip pat baltą ir pilką :>. Mėgstu saulėlydį ir muziką, klausau jos, kai man būna gera ar kai noriu pasijusti geriau arba tiesiog jos pasiilgstu. Kokią muziką Tu mėgsti, ką ji Tau reiškia, Britne.

Iki, aš dar Tave aplankysiu ^^…
šerkšno laiškai Britnei <3 999161
Atgal į viršų Go down
AngelBringingChristmastor
BIZOKU narys
AngelBringingChristmastor


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 17

šerkšno laiškai Britnei <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: šerkšno laiškai Britnei <3   šerkšno laiškai Britnei <3 Icon_minitimePen. 12 03 2010, 19:51

Mieloji Brigita,
Vakar sedėjau apimtas vakaro ramumos ir galvojau apie Tave. Priešais save turėjau pieštuką ir popieriaus lapą ir išėjo štai toks piešinys, special for you. Nesu da Vinčis, bet tai nuioširdu ^^



[img]šerkšno laiškai Britnei <3 Dscn0643m.th [/img]

Atgal į viršų Go down
britnė
BIZOKU narys
britnė


Prisijungė : 2008-04-02
Location : telšiai
Age : 29
Pranešimų skaičius : 673

šerkšno laiškai Britnei <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: šerkšno laiškai Britnei <3   šerkšno laiškai Britnei <3 Icon_minitimeŠt. 12 04 2010, 01:42

Labas. Atsiprašau, jog vakar neatsakiau į tavo nuoširdų laišką. Ilgai rašiau atsakymą, tačiau netikėtai viskas dingo ir mintys taip gerai nebesidėliojo. God damn it. Todėl šiandien pabandysiu atsakyti į jį.
Taigi, šiandien aš jaučiuosi labai gerai, kadangi visą dieną praleidau su mylimais žmonėmis, žiūrėjom senas nuotraukas, kai buvom visai mažyčiai, nedrąsūs vaikiūkščiai, ir vienas kitą pažinojom tik pusmetį. Pirmokai, antrokai ir taip toliau. Prisiminėm smagias vaikystės akimirkas. Ir dėl to vėl, kaip ir vakar, jaučiu kalėdas, nes visi mano slapti troškimai, norai pildosi. Aš vėl galiu būti su jais ir juos stipriai apkabinti. Nesvarbu ar pykomės, ar verkiau kaip dėl jų skaudėjo, tačiau su jais aš užaugau.
Ačiū už bent tokią suteiktą informaciją apie Tave, nes simboliai kartais svarbesni už ištisus faktus. Man labai svarbu žinoti kuo daugiau apie Tave, nes jaučiuosi itin prižiūrima, globojama.. ;)
Dabar atėjo metas paskutiniam klausimui, kurio atsakymą vakar rašiau dvidešimt minučių. Ak. Neišeis visko atkartoti, bet.. Muzika man yra viskas. Diena be jos nėra diena. Tai tik laikas, einantis veltui, nes nuo vaikystės mane lydėjo mano mėgstama muzika, ir lydi iki šio. Vertinu kiekvieną grupę, kurios muzikos klausausi ir išgirdusi ją, oda pašiurpsta. Tai visas mano pasaulis, mano dienos ir mano naktys, visi svarbus prisiminimai yra dainose. Turbūt supranti ką turiu omenyje. Myliu muziką. Ypatingai alternatyvą, elektroniką, dirty rap'ą, indietroniką, indie roką ir indie popsą. Nors mėgstu kone viską!

Šiandien, vos grįžusi namo, įsijungiau pažiūrėti ar parašei.. Ir likau labiau nei labai nustebusi!! Ačiū Tau už šį piešinėlį, tai nuostabu! Ir miela! :*

Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/yeahthatsbree
AngelBringingChristmastor
BIZOKU narys
AngelBringingChristmastor


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 17

šerkšno laiškai Britnei <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: šerkšno laiškai Britnei <3   šerkšno laiškai Britnei <3 Icon_minitimeŠt. 12 04 2010, 02:43

Mano Brigita,
Džiaugiuosi, kad nustebinau Tave. bet buvau sunerimęs, kur prapuolei.
Aš neįsivaizduoju savo gyvenimo be muzikos taip pat. Aš gyvenu su ja. Priklauso nuo mano nuotaikos, kokia daina skamba galvoje, bet jos skamba visą laiką. Todėl puikiai Tave suprantu.
Taigi, manau, kad Tau turėtų patikti šita daina, mėgstu jos klausytis naktį. Ir ji tinka šiuo laikotarpiu, belaukiant Kalėdų. Beje, kas Tau svarbiau Kalėdos ar Kūčios?



šerkšno laiškai Britnei <3 999161
Atgal į viršų Go down
britnė
BIZOKU narys
britnė


Prisijungė : 2008-04-02
Location : telšiai
Age : 29
Pranešimų skaičius : 673

šerkšno laiškai Britnei <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: šerkšno laiškai Britnei <3   šerkšno laiškai Britnei <3 Icon_minitimeŠt. 12 04 2010, 02:59

Man labai patiko ši daina. Ji tokia.. keistai veikianti. Ir tau rašant ji skamba. Žodžiai labai laisvai liejasi. Nors ir nežinau kodėl. Ei, ir aš jos pabandysiu klausyti naktį!
Angelėli, žinai, aš nė nežinau kuri diena man svarbesnė, nes esu ateistė ir sumanimi šios šventės visai nesusijusios. Tačiau nuo pat mažens aš vis dėl to labiau laukdavau Kalėdų, kai visus metus brandinti norai išsipildydavo, kai po kalėdine eglute rasdavau tai, ko labai labai norėjau. Ir šiais metais bus taip pat, nwa Kalėdos man vis dar mažytis stebuklas.. O kaip gi tau, mano angelėli?
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/yeahthatsbree
AngelBringingChristmastor
BIZOKU narys
AngelBringingChristmastor


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 17

šerkšno laiškai Britnei <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: šerkšno laiškai Britnei <3   šerkšno laiškai Britnei <3 Icon_minitimeŠt. 12 04 2010, 17:56

Britne!
Man labai malonu, kad vėl neapsirikau dėl dainos ir galbūt papildžiau tavo mėgstamų dainų sąrašą :>. Ar klausei „Wire to wire“ naktį? Koks jausmas?
O iš ryto turėjai pamatyti garžų vaizdą pro langą. Tiek sniego, man iš auščiau viskas taip gerai matosi. Netgi labiau pamėgau žiemą. O Tau patinka žiema? Esu tikras, kad Tavo miestas dabar tikrai gražiai atrodo.

O man, kaip katalikiškam angelui svarbesnė diena yra šv. Kūčios. Aplinkui viskas būna ramu ir paslaptinga. Tikrai. Atrodo, argi taip gali būti. Bet taip yra. Išėjus į gatvę kūčių vakarą aplink nepamatysi nė gyvos dvasios, tik krentančias snaiges ir gali išgirsti tik tolumoje lojančius šunis ir užuosti dūmu kvapą, aplinkui daug šviesų. Štai kuo man dvelkia Kūčios.
Ir dovaną aš gaunu kūčių naktį.
Gruodžio 24. Nuostabu.

Laukiu Tavo atsakimo, Tavo saugotojas :*

Atgal į viršų Go down
britnė
BIZOKU narys
britnė


Prisijungė : 2008-04-02
Location : telšiai
Age : 29
Pranešimų skaičius : 673

šerkšno laiškai Britnei <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: šerkšno laiškai Britnei <3   šerkšno laiškai Britnei <3 Icon_minitimeŠt. 12 04 2010, 23:17

Labutis, mano angelėli!
Klausiau šios dainos naktį.. Ir taip nerealu, nes visos dainos visiškoje tyloje aplinkui skamba kitaip, negu įprastai.
Šiandien ryte atsikėlusi ilgai gulėjau lovoje ir bandžiau įsivaizduoti kaip viskas atrodo už lango. Neklydau. Atsistojusi buvau įtraukta į pūgos sūkurį, kuriame linksmai šoko snaigės. Buvo taip nuostabu, jog apsakyti sunku. Vien dėl to, jog ji mane taip užburia, man patinka žiema. Ir šiemet ji nuostabi!
Taip, katališkasis angelėli, taip ir maniau, jog Tau labiau patiks kūčios. Tačiau kai būdavau mažesnė, man niekas neleisdavo ilgai neiti miegoti, žiūrėti filmus per televiziją, todėl Kūčios man primena mamos žodžius ''Jei nemiegosi, Kalėdų senelis neateis". :)
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/yeahthatsbree
AngelBringingChristmastor
BIZOKU narys
AngelBringingChristmastor


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 17

šerkšno laiškai Britnei <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: šerkšno laiškai Britnei <3   šerkšno laiškai Britnei <3 Icon_minitimeSk. 12 05 2010, 17:15

Labas rytas, Brigita!
Kaip miegojai? Ką veikei šeštadienį ir kaip gyvensi šiasndien?

Sutinku su Tavo mintimi, kad tyloje dainos skamba kitaip, manau, kad tik tada galima jas suprasti iki galo: jų nuotaiką ir garsų tarpusavio sąskambius. Ir atrodo, kad nieko nėra, tiktai muzika.
Ši žiema ir man ypatinga, nes man ji patinka. Tokia graži, kupina sniego, šalta, jauki. Supratau, ka dir žiema gali būti geras metų laikas. Anksčiau atėjus žiemai aš laukdavau, kol ji greičiau pasibaigs, bet šiai žiemai aš tiesiog leidžiu būti. Let it be ;D. Gal tai ir indėlis to, kad šiemet aš globoju labai šiltą žmogų ^.^.

Galvojau, kokią dainą Tau išrinkti….

Tu šią dainą, manau tikrai žinai, bet aš Tau ją priminsiu, jei kartais seniai jos klausei. Manau, kad advento metu ir belaukiant Kalėdų tinka ramesnės dainos. Ši daina mane visada užburia ir nuramina. Ją visada dainuoju užmerktom akim ir sukantis aplink ar linguojant. Antroji jos pusė, visi tie garsai ir aidas man asocijuojasi su žiema ar kokia nors stichija. Tiesiog jai tinka šie garsai. Taigi, Tau nuraminimui, žiemiškai nuotaikai:

Atgal į viršų Go down
britnė
BIZOKU narys
britnė


Prisijungė : 2008-04-02
Location : telšiai
Age : 29
Pranešimų skaičius : 673

šerkšno laiškai Britnei <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: šerkšno laiškai Britnei <3   šerkšno laiškai Britnei <3 Icon_minitimeSk. 12 05 2010, 17:48

Labas, angelėli.
Ačiū, miegojau gan gerai, gi savaitgalis į galiu miegoti į valias. Tik, kad nuėjau miegoti labai vėlai, nes užsiiminėjau sienų dažymų. Prieš Kalėdas puošiau ir savo namus. Šiandien, manau, irgi tęsiu šį darbą, be to atliksiu namų darbus ir tyliai keiksiu mokyklą, kai namuose taip gera, tyku ir ramu. O kaip miegojai Tu? Kaip savaitgalis mano angelėliui?
Ačiū labai už komplimentą, man labai smagu, kai mane pavadina šiltu žmogumi. Ak, ir šilta širdutėj dabar. Ir dėl dainos, nes niekada (galbūt) nebuvau jos girdėjusi. Labai rami, graži daina. Nors ir mėgstu Linkin Park, tai buvo mažytis atradimas. Ir labai malonus.. :) Dar kartą ačiū už viską!

Geros Tau dienos, katinėli.
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/yeahthatsbree
AngelBringingChristmastor
BIZOKU narys
AngelBringingChristmastor


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 17

šerkšno laiškai Britnei <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: šerkšno laiškai Britnei <3   šerkšno laiškai Britnei <3 Icon_minitimeAntr. 12 07 2010, 01:50

Labas vakaras, Britne.
Kaip Tau praėjo pirmadienis. Man tai jis visada būna sunki diena. Ar jauti rutiną? Jei gyvenin nerutiniškai, Tu labai laimingas žmogus! O man ši vientelė, kur mes pasikalbam, praskaidrina mano kasdienybę ^^. Beje aš labia atiprašau, kad tik dabar parašiau. Neturėjau galimybės ir dėl to blogai jaučiuasi dalį dienos.
Negaliu patikėti, kad man taip sekasi parinkti Tau dainas.
Man labai įdomu, kaip dažei sienas ir kokias sienas? ;D

Savo savaitgalį stengiausi praleisti turiningai, taigi vaikščiojau po vietas, kur galima bent kiek papramogauti ;)))).
Tas komplimentas niekis ;). Man tikrai labia patinka su Tavimi bendrauti. Susidariau įspūdį, kad Tu esi įdomi asmenybė, todėl noriu dar kai ko Tavęs paklausinėti. Žaidimas. Pasirink vieną iš kelių variantų, kuris Tau priimtinesnis:

Vasara/žiema;
Naktis/diena;
Kava/arbata;
Balta/juoda;
Sportas/menas;
Gitara/pianinas/o gal akordeonas/ar būgnai
Šokoladas/daržovės;
Cepelinai/pyragas….

Etc :D. Dabar sugalvojau tokius, gal į galvą šaus kas geresnio ;D.

Be to, noriu pasiteirauti: ką veiki laisvalaikiu, ar daug jo turi? Kokie Tavo mėgstamiausi dalykai mokykloje? Ar turi užklasinės veiklos? Kokie tavo hobiai?

Iki :*. Galvoju apie Tave ir sreg4ju.
Atgal į viršų Go down
britnė
BIZOKU narys
britnė


Prisijungė : 2008-04-02
Location : telšiai
Age : 29
Pranešimų skaičius : 673

šerkšno laiškai Britnei <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: šerkšno laiškai Britnei <3   šerkšno laiškai Britnei <3 Icon_minitimeAntr. 12 07 2010, 21:23

Labas, mano mielas angelėli,
Tik nepergyvenk, kad man neparašei, nes aš niekada nepykstu, niekada nespaudžiu - tik laukiu laukiu laukiu! Ir tai prisideda prie mano rutinos, nes aš taip pat į ją įsisukusi ir niekaip neišlendu iš jos klampynės. Nekenčiu jos,nes jaučiu kaip ji mane žlugdo kaip asmenybę. Nėra laiko kurti, galvoti, juoktis, džiaugtis. Mokslai mokslai ir dar kartą mokslai.
Tačiau labai smagu, jog kartais galiu nuveikti kažką naudingo, pavyzdžiui parašyti Tau arba dažyti sienas.:D Žinai, prieš Kalėdas mano namuose remontai jau tapo tradiciją. Šį kartą dažiau svetainės sienas kriaušine žalia spalva. Tai buvo taip linksma, kai gali įdėti tiek daug kruopštumo į tai, ir be to, tai visiškai nesunku! :)
Taigi, dabar man teks pasirinkti vieną variantą.. O gal neišeis, nes kai ką mėgstu vienodai. Na, pradedu.. Tai aišku, kad mėgstu vasarą, nes nereikia į mokyklą! Be to, man patinka ir diena ir naktis, nes dienomis galiu nuveikti ką noriu, o naktimis miegoti.. Arba galvoti. Mėgstu ir kavą, ir arbatą. Renkuosi juodą spalvą. Taip pat renkuosi ir meną, ir sportą. Abu jie svarbūs žmogui.. Gitara ir būgnai! Šokoladas! Bet paskutinis klausimas.. Mėgstu abu!
O dabar atėjo eilė mano laisvalaikiui.. Esu didelė muzikos ir šokio mėgėja. Šoku gan daug metų, tačiau šiuo metu lankau šiuolaikinių ir gatvės šokių grupę. O kodėl muzika.. Todėl, nes tai dalis mano gyvenimo, o nuo sausio (jei nesugrius planai) pradėsiu groti gitara. Be to, man labai patinka piešti, dainuoti,o ypatingai rašyti, kadangi jau du metus rašau į blog'ą, esu parašiusi fan fiction'ą, daugybę prozos kūrinių, kurių niekaip nebaigiu, nes tam laiko nėra. Norėčiau nuveikti žymiai daugiau, tačiau jau antrus metus mokausi tokioje mokykloje, kur krūvis didžiausias visame mano mieste.. :/

iki, angelėli. myluoju.
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/yeahthatsbree
AngelBringingChristmastor
BIZOKU narys
AngelBringingChristmastor


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 17

šerkšno laiškai Britnei <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: šerkšno laiškai Britnei <3   šerkšno laiškai Britnei <3 Icon_minitimeTr. 12 08 2010, 15:44

Brigita,

Ta rutina…. Šiandien pajutau, kokiu robotu tapau. Nesąmoningai ruošiausi trečiadieniui ir pamokas ruošiau trečiadienio, o stipriai tikėjau, kad šiandien antradienis :D. Kiekvienas darbo dienos rytas vienodas, net kartais nesuprantu, ką darau. Baisus dalykas. Pritariu, kad net nelieka laiko kurti ir skirti dėmesį savo hobiams, malonumams. Kaip gerai, kad artėja Kalėdos. Beje keista tradicija daryti remontus priš Kalėdas. Bet ji, geriau pagalvojus labai vietoj ir laiku, nes malonu Kalėdas švęsti atnaujintuose namuose, ypač, kai ši šventė yra tokia jauki.
Matau,kad domiesi daug meno šakų. Pradedu pažinti Tave, suprasti, koks žmogus esi ;). Nnuomonę padeda susidaryti ir Tavo rašymas. Nežinau... Manau, kiekvienas žmogus turi savitą kalbėjimo ir rašymo stilių ir mintis delioja savaip.
Oho... Žaviuosi žmonėmis, kurie sugeba kurti, sugeba perteikti tai ką jaučia ar ką nori pasakyti lape, rašant.
Beje, noriu paklausti ar mokysies pati groti gitara ar kas nors Tave mokys ?
Vėl pažersiu keletą klausimėlių:
Kelintoje klasėje mokaisi?
Ar mėgsti keliauti?
Ar turi brolių, seserų?
Gal turi naminių gyvūnėlių? ^_^

Gal turi kok5 nors savo gyvenimo kredo?


Laukiu, branginu!
Atgal į viršų Go down
britnė
BIZOKU narys
britnė


Prisijungė : 2008-04-02
Location : telšiai
Age : 29
Pranešimų skaičius : 673

šerkšno laiškai Britnei <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: šerkšno laiškai Britnei <3   šerkšno laiškai Britnei <3 Icon_minitimeTr. 12 08 2010, 20:40

Labas. Pridursiu, jog rutina, tai vienas iš būtų, kaip kuo greičiau prarasti savo asmenybę. Įsitikinau tuo. Prieš dvejus metus, kai buvau tik paprasta aštuntokė ir mokiausi įprastoje vidurinėje, viskas ėjosi puikiai. Dažnai piešdavau, kurdavau, dainuodavau. Užsiimdavau mėgstama veikla, tačiau dabar.. Viskas kitaip, jaučiu, jog mano fantazija blėsta, vis dažniau pritaikau tik „iškaltą“ teoriją, kuri neturi jokios reikšmės man, kaip asmenybei.
Prisiminus apie meno šakas.. Taip, daug laiko skiriu jų analizavimui, apskritai, menui. Nes tai man priimtinau, nei chemijos, fizikos mokslai. Be to, nesu puiki rašytoja, tačiau jausmus reikšti žodžiais pradedu mokėti. Tačiau ką galiu pakeisti, kad man patinka rašyti, kurti to, ko nėra. Aš tipiška svajotoja... Galbūt tai mane ir stumteli rašytojos laipteliais į viršų, tačiau laiko mokytis maža. Labai maža.
O dabar laikas atsakinėti į tavo klausimus!
Mokausi 2 - oje gimnazijos arba 10 – oje klasėje.
Labai mėgstu keliauti. Be to, turiu daugybę planų kur praleisiu savo gyvenimą, ką pamatysiu kartą, o gal dukart ar netgi triskart! Esu smalsi, todėl mane traukia kiekviena šalis vienodai.
Turiu sesę, kuriai prieš pat Kalėdas sukaks vienuolika metų. Jos vardas Kotryna.
Ir gyvūnėlių turiu! Netgi du. Vienas iš jų yra Flamandų Buvjė veislės šuniukas Torres Sunforse of Life. Jis vardą paveldėjo iš tėčio. O kita, triušytė, vardu Spurga.

Ir, deja, gyvenimo kredo neturiu, nes nesu žmogus, kuris vadovaujasi faktais. Aš ieškau ko nors naujo ir nesutalpinu savo gyvenimo į mažą dėžutę.
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/yeahthatsbree
AngelBringingChristmastor
BIZOKU narys
AngelBringingChristmastor


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 17

šerkšno laiškai Britnei <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: šerkšno laiškai Britnei <3   šerkšno laiškai Britnei <3 Icon_minitimeKv. 12 09 2010, 21:24

Mieloji Britne,
Labai džiaugiuiosi, kad pagaliau vėl galiu Tau rašyti.
Ar neužstrigai pusny beeidama į mokyklą? Man taip šiandien nutiko. Laimei ankščiau iš namų išėjau.
Pilnai su Tavimi sutinku dėl rutinos.
Gal galėtum man truputėli atskleisti, ką planuoji pamatyti, kur jau esi buvus?
Be to mane labai domina...kokie žmonės Tau nepatinka ir kokie žmonės Tave traukia?

Ar jau puošei namus kalėdiniais akcentais? Ar Tavo miestas gražiai pasidabina priš Kalėdas, nes nepaslaptis, kad ne visiems miestams tai išeina ;D.

Atleisk, kad užduodu tiktai klausimus. Klausinėju, nes man viskas labai įdomu. O kai turėsiu daugiau laikoatsiūsiu Tau dovanėlę, ką nors nuo manęs.

IKI.
Tavęs nepamirštantis angelas.
Atgal į viršų Go down
britnė
BIZOKU narys
britnė


Prisijungė : 2008-04-02
Location : telšiai
Age : 29
Pranešimų skaičius : 673

šerkšno laiškai Britnei <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: šerkšno laiškai Britnei <3   šerkšno laiškai Britnei <3 Icon_minitimePen. 12 10 2010, 01:47

Labas!
Aš taip pat džiaugiuosi, jog galiu Tau rašyti. Ir džiaugiuosi, jog man neteko užstrigt pusnyje, kaip nutiko tau. Ir kaip gi Tau ten pavyko užstrigti? Keistai skamba. *tylus juokas*.
Et, nesu aplankiusi pusės pasaulio, tačiau pamačiau gana nemažai. Esu mačiusi Rusiją. Visokią. Nuo kaimų iki didžiųjų miestų. Tai buvo pirmoji mano kelionė už Lietuvos sienų. Tačiau labai įdomi ir.. kiek keistoka. Be to, esu buvusi Slovakijoje. Visai neseniai, prieš daugiau nei pusmetį. Pamačiau Lenkiją, Čekiją, ir galiausiai Slovakiją. Tačiau neaplankytų šalių yra daugiau negu aplankytų, todėl turiu labai didelį tikslą pabuvoti visuose žemynuose. Ir grįžti į Čekiją bei Slovakiją, nes myliu kalnus ir vietas, kuriose taip žalia žalia..
Taigi, pakalbėkime apie žmones.. Aš esu žmogus, kuris ypatingai toleruoja daugelį žmonių. Neišskiriu žmonių su ypatingais bruožais ir nelaikau jų labai traukiančiais, nes beveik visi jie yra unikalūs ir savaip traukiantys. Tačiau nemėgstu žmonių, kurie neturi gėdos, sąžinės, yra netolerantiški, grubūs. Meluoju ir aš, todėl nesakysiu, jog nemėgstu meluojančių, tačiau tai turi būti žmogus, meluojantis kitų labui, ne tik savo. Ir tik tada, kai nėra kitos išeities. Be to, visiškai nesvarbu, ar žmogus rūko, ar geria. Viskam tiesiog turi būti saikas. Viskam viskam.. Man patinka žmonės, kurie turi menininko gyslelę. Dažniausiai tik su tokiais žmonėmis aš jaučiuosi laisvesnė. Nežinau, kol kas neberandu galvoje tinkamų apibūdinimų patinkantiems ar nepatinkantiems žmonėms. Manau, jog užteks, kad suprastum esmę.

Kol kas mano namuose nėra nė žvakių, nė kojinių, nė kalėdinės eglutės. Tačiau greitai aš susiimsiu ir papuošiu namus. Viskam yra savas laikas.. Ko nepasakyčiau apie miestą, kuriame gyvenu. Net vasarą ant didžiųjų parduotuvių kabėdavo kalėdinės lemputės, todėl jokio pasikeitimo mieste nemačiau, išskyrus eglute, kuri taip pat nenustebino.
O kaip atrodo miestas, kuriame gyveni? Ar jis pasiruošęs Kalėdoms? : )

Angelėli, man labai smagu atsakinėti į klausimus, nes visada smagu atsakyti ir žinoti, jog tai, ką rašau, žmogus nori žinoti. Lauksiu iš Tavęs dar vieno laiškučio. Ačiū, kad esi mano angelėlis.
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/yeahthatsbree
AngelBringingChristmastor
BIZOKU narys
AngelBringingChristmastor


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 17

šerkšno laiškai Britnei <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: šerkšno laiškai Britnei <3   šerkšno laiškai Britnei <3 Icon_minitimeŠt. 12 11 2010, 00:36

Sveika, Brigita,
šiandien gruodžio mėnesis jau perkopė pirmą dešimtį dienų. Per tą rutiną nebejaučiu laiko tėkmės. Bet gera žinia ta, kad iki šv. Kalėdų liko 15 dienų!

Aš irgi mačiau kalnus ir taip pat juos įsimylėjau. Net apsiniaukęs oras jiems tinka, taip mistiškai atrodo, kai nuo miškingo kalno kyla rūkas ar jo viršūnė paskendusi debesyse.

Supratau esmę apie žmones ;).

Mano miestas pasipuošė pakenčiamai, manau, pridėta per daug lempučiių, bet gerai tai, kad viskas bent jau viena spalva ;D.Šiandien kaip tik įžiebė eglę.

O šiandien aš sugalvojau ką Tau noriu pasakyti. Apie muziką, apie dainas. Ar Tau nebūna, kad klausant dainų kyla prisiminimai? Ir visada kyla tie patys,būtent kai klausai TOS dainos?
Man būna. Ir tas jausmas labai keistas, bet man jis patinka. Įsijungus dainą galiu pasinert į nuostabius prisiminimus, gyvent lyg vėl tomis akimirkomis, kurio buvo vienos geriausių mano gyvenime.
Tai va, viena tų dainų yra ši. Ji man primena Praėjusią vasarą, jos šiltus vakarus ir nuostabius vaizdus užsienyje. Ši daina man dvelkia vasara.



Mane prajuokino ši daina, žinoma, aš jos netaikau Tau, bet pasiklausyk, privers nusišypsoti ;D.


Tave mylintis Angelas :*
Atgal į viršų Go down
britnė
BIZOKU narys
britnė


Prisijungė : 2008-04-02
Location : telšiai
Age : 29
Pranešimų skaičius : 673

šerkšno laiškai Britnei <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: šerkšno laiškai Britnei <3   šerkšno laiškai Britnei <3 Icon_minitimeSk. 12 12 2010, 23:04

AČIŪ MANO ANGELĖLI! Man labai džiugu gauti iš tavęs šitokį šiltą sveikinimą, nes tavo palinkėjimas man vienas iš maloniausių, nes jis realus. Visiškai. Nežinau kodėl nusipelniau tokio nuostabaus angelo.Dėl to aš taip nekantrauju sužinoti kas esi.. Galbūt esi žmogus, kuris ateityje man daug reikš. Pagalvoju ir apie tai. Šiandien, deja, nebegaliu daugiau parašyti, nes gimtadienis.. Reikia įgyvendinti daugybę dalykų. Ačiū!
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/yeahthatsbree
AngelBringingChristmastor
BIZOKU narys
AngelBringingChristmastor


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 17

šerkšno laiškai Britnei <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: šerkšno laiškai Britnei <3   šerkšno laiškai Britnei <3 Icon_minitimeAntr. 12 14 2010, 20:50

Sveika, mieloji!

Kaip atšventei gimtadienį? Ir kiek ir ką Tau reiškia gimimo dienos šventimas?
Nenoriu paisrodyt, kad meilikauju, bet man tikrai buvo malonu ir netikėta išgirsti, kad turi nuostabų angelą. Bet dėl gerų, mielų, o ypač meniškų žmonių, manau, verta stengtis, tuo labiau, kad mano misija yra Tau kažko suteikti, prisidėti prie žiemiško ir Kalėdinio stebuklo. Aš labai džaiugiuosi savo globotine. Tu man taip pat lyg dovanėlė laikotarpy belaukiant Kalėdų.
Beje, kai rašau Tau, tikrai jaučiu jaukumą ir ateinančias šventes.


Turiu prašymą, atsiūsk man savo mėgstamą, Tau svarbią dainą ;).


Ačiū, kad padedi pasijust tikru Angelu! <3
Atgal į viršų Go down
AngelBringingChristmastor
BIZOKU narys
AngelBringingChristmastor


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 17

šerkšno laiškai Britnei <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: šerkšno laiškai Britnei <3   šerkšno laiškai Britnei <3 Icon_minitimePen. 12 17 2010, 01:42

Brigita,

Turbūt esi labai užsiėmusi, todėl negali atrašyti. Tiesiog užsukau pasakyti, kad Tavęs pasiilgau.
Tikiuosi Tau nešalta ir Tavęs tai neatgrąso nuo žiemos ;).
Rytoj jau penktadienis, todėl vakare galėsim atsipūsti nuo visą savaitę beprotiškai lekiančio ir mus mėtančio laiko. Linkiu Tau didelių žiemos malonumų! Tai atpalaiduoja.
Tai tiek.
P.S. nepamiršk mano prašymo praeitame laiške ;).
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





šerkšno laiškai Britnei <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: šerkšno laiškai Britnei <3   šerkšno laiškai Britnei <3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
šerkšno laiškai Britnei <3
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Archyvas :: Slapto draugo beieškant-
Pereiti į: