Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 a corner of bright and light snow for Vaivorykste.^^

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Vaivorykste.Angelelis<3
BIZOKU narys
Vaivorykste.Angelelis<3


Prisijungė : 2010-12-01
Pranešimų skaičius : 4

a corner of bright and light snow for Vaivorykste.^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: a corner of bright and light snow for Vaivorykste.^^   a corner of bright and light snow for Vaivorykste.^^ Icon_minitimeKv. 12 02 2010, 02:04

sveikutė, Viktorija ^^
štai ir aš - tavo visur vėluojanti angeliukė. *susigėdusi nurausta*
mano vardas Akiko, o tai japonų kalboje reiškia šviesu ir skaistu. taigi šių dviejų dalykų tavo Kalėdų kampelyje tikrai netrūks.
dabar su savo dangiškuoju laptopu ant kelių sėdžiu ant debesėlio, esančio visai netoli mėnulio. jis toks šviesus, kad net akyse mirga! deja, turbūt šiandien žemėje jis nelabai matosi, nes yra gana debesuota >.<
a corner of bright and light snow for Vaivorykste.^^ Blue-moon-large
oj, aš vis ką nors užmirštu (taip, turbūt, nutiks nuolat)!
noriu pasveikinti Tave su pirma tikrąja ŽIEMOS diena ir Advento pradžia *__*.
iki Kalėdų tik 24 dienos. ar jau sugalvojai, ką norėtum gauti dovanų? gal gali papasakoti?
a corner of bright and light snow for Vaivorykste.^^ Stockphotochristmasgift
(nepyk už tą užrašą, angelų nemoko dirbti photoshop'u -.-)
Pažadu Tau, pasistengsiu lankyti Tave kiekvieną Advento dieną. Jei ne čia, tai turiu kitu susisiekimo su Tavimi priemonių.
Myliu,
Tavo Akiko.
Atgal į viršų Go down
LM.C*IS*LOVE
BIZOKU narys
LM.C*IS*LOVE


Prisijungė : 2010-11-22
Location : Japonija, Tokijas, Shinjuku-ku raj.
Age : 27
Pranešimų skaičius : 341
Mėgstamiausias CB narys : Shin/Yu

a corner of bright and light snow for Vaivorykste.^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: a corner of bright and light snow for Vaivorykste.^^   a corner of bright and light snow for Vaivorykste.^^ Icon_minitimeKv. 12 02 2010, 02:34

aww kokia tu miela^^
labai grazios nuotraukos (:
sakes kaip man nuskilo ;D
ziaurei romantiskas menulis ^^
*sedim ten abi*

visai tu neveluoji, kaip tik paciu laiku ;D

o del dovanu, tai is puskes gausiu auskarus(paveluotai kaip visada)
is tevu nauja telefona (:
o ka tu noretum gauti, ar zinai ka gausi dovanu? (:
^^
su meile tavo Vaivorykste ;*
a corner of bright and light snow for Vaivorykste.^^ 2djcva0
Atgal į viršų Go down
Vaivorykste.Angelelis<3
BIZOKU narys
Vaivorykste.Angelelis<3


Prisijungė : 2010-12-01
Pranešimų skaičius : 4

a corner of bright and light snow for Vaivorykste.^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: a corner of bright and light snow for Vaivorykste.^^   a corner of bright and light snow for Vaivorykste.^^ Icon_minitimePen. 12 03 2010, 04:14

labas vakaras, Viktorija.
kaip praėjo diena? ar nutiko kas gero? o gal blogo? jei taip, viską man gali papasakoti.
šiandienos laiškelis bus labai trumpas, tad nepyk. neturiu daug laiko, nes įvairūs pasiruošimai Kalėdoms jį visą surija ir net nepastebiu, jog jau metas miegoti.
na, bet čia Tau.

a corner of bright and light snow for Vaivorykste.^^ Cookies__milk_and_mistletoe_by_fhrankee
galėsi dainuoti šią dainą, nes yra žodžiai ^^