Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 bo bo bo, čia aš, ricci!

Go down 
3 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
o aš globoju ricci! ^^
BIZOKU narys
o aš globoju ricci! ^^


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 22

bo bo bo, čia aš, ricci! - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bo bo bo, čia aš, ricci!   bo bo bo, čia aš, ricci! - Page 2 Icon_minitimeŠt. 12 18 2010, 18:01

Gabriele,

žinai, angelai, panašūs į stebuklus. jie neturi nei pradžios, nei galo. na žinai, kažkas labai stipriai, tikrai labai labai stipriai, nori turėti draugą, kuris visada jį prižiūrės ir iš to noro atsirandame mes. tačiau, tik iš labai tyro ir stipraus. atėjus laikui, mūsų nebereikia. tada mane, ir mano draugus kitus angelus užlieja labai keistas jausmas. gal tai nusivylimas, gal šiokia tokia kančia. ir mes einame tuščiomis rankomis, basomis kojomis per apsnigtas gatves, tikėdamiesi rasti kažką kam mūsų reikia.
o mūsų kalėdos būna vienišos. kalbant apie manąsias, pasikviečiu vieną savo angelą ir mes dviese jas sutinkame. palėpėje kurioje gyvenu pridegu žvaigždelių formos žvakių, kurios man tokios mielos! mes geriame karštą pieną, su imbieriniais sausainiais, valgome įvairiausius aguonų pyragus, klausomės įvairiausių dainų. ir kalbam! labai labai daug kalbame. o paskui vidury nakties, kai padangėje ima blėsti žvaigždės einame ant stogo, miegoti.

o kaip turėtų atrodyti kalėdos, kurias visą laiką atsimintum? kaip atrodo tavo kalėdos paprastai?

geros dienos,

Nora
Atgal į viršų Go down
Ricci~
BIZOKU narys
Ricci~


Prisijungė : 2009-12-22
Location : Kaunas ;D
Age : 27
Pranešimų skaičius : 297
Mėgstamiausias CB narys : All ;p

bo bo bo, čia aš, ricci! - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bo bo bo, čia aš, ricci!   bo bo bo, čia aš, ricci! - Page 2 Icon_minitimeSk. 12 19 2010, 03:26

Labas vakaras!

Žinai, nėra jau tokios blogos tavosios kalėdos. Svarbu, kad turi su kuo jomis pasidžiaugti.^^

Mano kalėdos? Hm... Kiekvienos jos būna gana įprastos. Tačiau nors ir menka ar maža dalele, bet vistiek kiekviena kažkuo išsiskiria. Dažniausiai šią šventę praleidžiu pas krikšto mamą su pussesere ir pusbroliu. Žinoma, neitin man būna ten įdomu, nes būnu vyriausia, tačiau skūstis negaliu.

Žvilgtelėjau į kalendorių ir vėl prisimenu kaip greit bėga laikas. Tuoj reikės reikės naujo kalendoriaus, o šį teks palaidoti šiukšlių krūvoje. Žinai ko tikrai pasiilgsiu? Tavęs. Kiekvieną dieną, kada tik galėdavau, atbėgdavau prie kompiuterio, ateidavau čia ir tikrindavau ar negavau nuostabaus laiškelio. Kartais tekdavo nusvilti, tačiau labai daug kartų nudžiugdavau. Per visą šitą laiką buvai toks puikus ir rūpestingas angelas!^^

Na gerai. Tėtis jau pastatė eglutę, tad bėgu ją puošt!

Saldžių sapnų.

Gabrytė.:)
Atgal į viršų Go down
o aš globoju ricci! ^^
BIZOKU narys
o aš globoju ricci! ^^


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 22

bo bo bo, čia aš, ricci! - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bo bo bo, čia aš, ricci!   bo bo bo, čia aš, ricci! - Page 2 Icon_minitimePir. 12 20 2010, 02:31

Gabryte,

žinai,
jaučiuosi nesmagiai dabar.
dėl to, kad per visą šitą laiką
esu tave nuvylusi,
neparašiusi.
bet aš žinau, jog tu žinai, jog nepamiršku tavęs!
aš visada tave prisimenu
gerdama kakavą,
valgydama mandarinus,
žiūrėdama į žvaigždes,
skaičiuodama krintančias snaiges.
bet kartu jaučiuosi
taip..
saldžiai!
nes žinau,
kad dabar yra mergaitė,
kuriai manęs reikia,
nesvarbu, kaip greitai bėgtų mano laikas,
per kurį esu tau, man tarp pirštų.
tačiau,
aš tikiu, kad mūsų draugavimas nenutrūks!

tiesiog norėjau pasakyti, kad liko tiiiiiiiieek va mažai, kad net keista!
tau ne?


su meile,
Nora
Atgal į viršų Go down
o aš globoju ricci! ^^
BIZOKU narys
o aš globoju ricci! ^^


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 22

bo bo bo, čia aš, ricci! - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bo bo bo, čia aš, ricci!   bo bo bo, čia aš, ricci! - Page 2 Icon_minitimeKv. 12 23 2010, 01:25

mano miela Gabriele,

gali patikėti, kad laikas šitaip greitai lekia ir kad jau liko vos kelios dienos?
man tai vis dar atrodo kažkas neįmanomo. na, turiu omenyje tai, kad lauki lauki lauki kažko visus metus, o kai jis būna jau čia pat pasidaro ir taip smagu ir liūdna ir skaudu. galbūt todėl, kad eilinį kartą nieko nepadarai, o galbūt todėl, kad reikės laukti dar tiek pat.
tik norėjau palinkėti šiltų paskutinių vakarų,
išnaudok juos kuo gali geriau.

visada tavo
Nora
Atgal į viršų Go down
Ricci~
BIZOKU narys
Ricci~


Prisijungė : 2009-12-22
Location : Kaunas ;D
Age : 27
Pranešimų skaičius : 297
Mėgstamiausias CB narys : All ;p

bo bo bo, čia aš, ricci! - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bo bo bo, čia aš, ricci!   bo bo bo, čia aš, ricci! - Page 2 Icon_minitimeKv. 12 23 2010, 02:06

Nora,

Ehr, tas laikas... Man vis nesitiki, kad taip greit bus tokios šventės kaip kūčios, kalėdos bei naujieji metai. Kas valandą vis labiau artėjam prie kūčių, kalėdų, tačiau aš visdar nejaučiu kalėdinės nuotaikos. Namai papuošti kaip tik įmanoma. Juose stovi net trys eglutės. Na, viena iš jų ne eglutė. Bet man bus eglutė.;DDD Su kaikuriomis draugėmis jau apsikeitėme dovanomis. Tačiau vistiek tos taip laukiamos kalėdinės nuotaikos nėra..;//

Su tuo bėgančiu laiku bėga ir tavo laikas, kai būni mano angelėlis. Nuoširdžiai sakau, kad pasiilgsiu tavo kasdieninių laiškelių. Tikiuosi, ir toliau taip puikiai bendrausim ir taip ilgai ilgai, kad man neteks tavęs pasigest.^^


Gabrielė.
Atgal į viršų Go down
o aš globoju ricci! ^^
BIZOKU narys
o aš globoju ricci! ^^


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 22

bo bo bo, čia aš, ricci! - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bo bo bo, čia aš, ricci!   bo bo bo, čia aš, ricci! - Page 2 Icon_minitimePen. 12 24 2010, 03:02

mieloji,

jaučiu, kaip artėja mano angelo būvimo galas.
liūdna, net nežinau.
nebuvau ideali,
juolab tokia, kokia galėjau tau būti.
bet aš tokia esu.
kol dar nesibaigia naktys, kol dar kalėdos laukiamos,
linkiu tau ramybės,
elkis taip,
kad niekada nesigailėtum!
gyvenk!

su meile,
Nora
Atgal į viršų Go down
o aš globoju ricci! ^^
BIZOKU narys
o aš globoju ricci! ^^


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 22

bo bo bo, čia aš, ricci! - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bo bo bo, čia aš, ricci!   bo bo bo, čia aš, ricci! - Page 2 Icon_minitimePen. 12 24 2010, 05:07


Gabriele,

šią naktį aš klausau cinema bizarre. ir galvoju, kuo jie man patinka. kuo jie tokie tobuli, išskirtiniai, kuo jų muzika užkabina, surakina grandinėmis ir nepaleidžia, tik glosto. ir tik tada kai lieku viena, kiekvienoje dainoje, kiekviename posmelyje girdžiu viską kitaip. kiekvienas atrodo negirdimas atodūsis tampa brangus, kiekvienas sušnabždėtas žodis skamba kitaip. ar gali būti taip, kad žmogui gali patikti viskas? man regis, kad taip ir yra. o kuo jie tau patinka? ar juos esi šiek tiek nustūmusi į šoną?


groja my obsession, ir man ji skamba vis kitaip. atrodo ta pati daina, bet dabar kai ją klausau, ji man skamba kitaip. ah, Gabryt, tik neklausk kodėl! aš pati nežinau. galbūt tik įsivaizduoju. aš dievinu viską įsivaizduoti. o žinai, kai labai dažnai įsivaizduoti, kartoji ir kartoji tai, ta iškurta istorija tampa gyva kaip niekada. net pati gali tuo patikėti. PAKLAUSYK IR TU! <3 čia jie visi tokie gražūs. strify, yu, kiro, shin jie tiesiog fantastiški! negi kas nors galėtų prieštarauti? jie idealumo viršūnė, tobulumo vaisius.



mano galvoje kirba milijonas minčių. nors ne.. gal du! jų daugybė priklauso tau. mano laikas kaip Nora baigiasi, bet juk tu pati žinai, kad mūsų bendravimas nesibaigs, tiesa? atleisk, jei kartais tave nuvyliau, bet aš tikrai visada būsiu su tavimi, noriu, kad būtum laiminga.


labai norėjau palinkėti tau labos nakties,
sapnuok gražiausius sapnus,
regėk gražiausius vaizdus,
saldžių

Nora

Atgal į viršų Go down
o aš globoju ricci! ^^
BIZOKU narys
o aš globoju ricci! ^^


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 22

bo bo bo, čia aš, ricci! - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bo bo bo, čia aš, ricci!   bo bo bo, čia aš, ricci! - Page 2 Icon_minitimePen. 12 24 2010, 21:37

miela mano Gabryte,

šiandien kūčios,
pats paskutinis advento vakaras,
pilnas susikaupimo,
meilės,
kartu senų rūpesčių,
kurie nepaliko visus metus.
vakaras,
primenantis, kad praėjo dar vieni metai.
dar viena naktis, man būti tavo angelu.
tik vienintelė.
kadangi,
šiandieną mes ir taip daug kalbėjomės,
tiesiog noriu pasakyti,
kad šis vakaras būtų tau geresnis,
nei tu man sakei, koks jis bus.
kad tavo šilčiausios svajonės pildytųsi,
o bežiūrėdama į adventinės žvakės liepsnelę,
pajustum begalinę šilumą ir savo širdyje.
kad visada būtum laiminga.
kad nesijaustum vieniša.
kad nepamirštum šypsotis.
kad būtum savimi.
nuoširdžiai linkiu,
kad šis paskutinis advento vakaras tau būtų
toks šiltas,
kaip tavo šypsena man – stebint tave naktį.

šiltų kūčių, Gabryte!

Nora

Atgal į viršų Go down
o aš globoju ricci! ^^
BIZOKU narys
o aš globoju ricci! ^^


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 22

bo bo bo, čia aš, ricci! - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bo bo bo, čia aš, ricci!   bo bo bo, čia aš, ricci! - Page 2 Icon_minitimeŠt. 12 25 2010, 17:26


labas rytas, Gabriele,

visų pirma, ką noriu padaryti, tai dar ir dar kartą pasveikinti su kalėdomis. ar gali patikėti, kad toji šventė kurios mes šitaip laukėme (nors kartais ir nelabai), jau čia, už langų, ant stalo, prie židinio? aš vis dar negaliu patikėti. iš dalies man nenusakomai keista, nes jos laukiau visus metus. jei sakyčiau, kad laukiau paslėpusi savo sparnus spintoje – meluočiau, jei sakyčiau, kad buvau dingusi – irgi meluočiau. tačiau šitos šventės aš taip laukiau. jau turbūt ir dabar pradedu vėl jos laukti, galbūt pati laukimą pajusiu tik poryt, kai visi bus išsiskirstę, namuose vis dar žibės angelėliai, tačiau visa tai lyg ir neturės prasmės. ypač kalėdų pradedu laukti vasarą, vis dar nežinau kodėl. gal aš pasiilgstu tų rūpesčių ir to gerumo? visko gali būti. bet apie ką aš čia?..
turbūt tai paskutinis laiškas iš manęs – kaip Noros. Žinoma, jei manęs pasiilgsi, niekada nenustok tikėjusi ir rašyk man – aš visada sugrįšiu, jei tik manęs tau reikės, ir būsiu tokia tikra, kaip tik tu sugebėsi įsivaizduoti. galbūt dabar nusiimsiu tuos angeliškus drabužius, nusisegsiu sparnus su kuriais taip laisvai skraidydama raižiau dangų. iki kitų metų. bet juk angelas neturi dingti su sniegu ir išėjusiomis šventėmis? tiesa?
kol dar esu Nora, noriu pasakyti porą dalykų.
visų pirma, atsiprašau. aš visą laiką, kai tik gavau tave į globotines norėjau, kad tu būtum laiminga. gal iš pradžių ir bijojau, maniau, kad mes nesutarsime, bet geriau tave pažinusi supratau, kad tu esi be proto geras žmogus. todėl, atsiprašau, jei būdavo dienų, kai iš manęs žinių nesulaukdavai. bet tikiuosi labai dėl to nepyksi, nes angelu būti man nelabai ir sekėsi. tačiau, dar kartą primenu, kad visada apie tave galvojau.
antras dalykas yra tas, kad prašau, nepamiršk manęs. aš tavęs ilgėsiuos. tavęs ilgėsis Nora.
trečia, aš noriu, kad tu nenustotum svajoti. niekada. nepamiršk, kad be svajonių gyvenimas yra toks pat tuščias, kaip be kažko brangaus. to apie ką nenustoji galvoti.
šį kartą daugiau neprisimenu. jei prisiminsiu, būtinai pasakysiu.

tik dar kartą – jaukių, linksmų šventų kalėdų!

visada tavo,
Nora
Atgal į viršų Go down
Ricci~
BIZOKU narys
Ricci~


Prisijungė : 2009-12-22
Location : Kaunas ;D
Age : 27
Pranešimų skaičius : 297
Mėgstamiausias CB narys : All ;p

bo bo bo, čia aš, ricci! - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bo bo bo, čia aš, ricci!   bo bo bo, čia aš, ricci! - Page 2 Icon_minitimeŠt. 12 25 2010, 21:07

Mieloji Nora,

Vajė, atėjau čia ir susigėdau. Neatrašiau net į keturius laiškučius. ;((((( Tad pasistengsiu dabar tai padaryti.


Taip, nebuvai tu ideali, tačiau buvai tokia kokia buvai. Ir buvai nuostabi. Tu esi mano pirmasis angelas, nes prieš tai dar nė karto nedalyvavau angelavime ir neturėjau angelo... Visą laiką džiaugiausiu, džiaugiuosi ir džiaugsiuos, kad turėjau tokį puikų angeliuką.^^


Apie Cinema Bizarre galvoju labai dažnai. Man labai įdomu kaip jiems dabar sekasi, kokios mintys sukasi vaikinų galvose, kai jie pagalvoje apie grupę.. Turiu prisipažinti, kad cb paklausau vis rečiau. Tačiau kiekvienas paklausimas dainos būna įsimintinas. Dažnai, kai kolonėlės rėkia garsiau nei sugeba, o namus apgaubia cb dainų garsai, mano mažoji sesė atbėga į mano kambarį, iš pieštukinės išsitraukia pieštuką, tada užsilipa ant lovos ir dainuoja, dainuoja, dainuoja. Kai pavargsta, visad kartoja, kad Strifiu būti sunku.;DD
My obsession daina nuostabi. Kai tik susidomėjau cb, ši daina buvo pati mėgstamiausia. Nuo pat pirmų dienų ją mokėjau atmintinai.
Tu kas kart vis atsiprašynėji, tačiau neturėtum. Buvai geriausias dalykas man advento metu.^^ Begalo džiaugiuosi, kad turėjau tave.


Na, kūčių vakaras nebuvo toks jau blogas. Pasidžiaugiau mažuoju pusbroliuku, kurį begalo be krašto myliu, maloniai pasikalbėjau su dėde, kurį verčiau galėčiau vadiniti savo vyresniuoju broliu, o ne dėde, išpakavau dovanas, jomis džiaugiausi, o grįžusi namo, gavau dar, tad šie metai pilni dovanų, kaip ir saldainių. Jų gavau tiek, kad, regis, užteks iki kitų kūčių ir kalėdų.^^


Manąjį kalėdų rytą sugadino kaimynė iš viršutiniojo aukšto. Mat jai labai kilo noras maždaug puse 10 nuo balkono kraštų nudaužyti varveklius. Kadangi, ji turi net du balkonus, tai buvo tiesiog “puiku”. Dabar mano balkono vaizdas, gražiai tariant, siaubingas. Jame pilna ledo gabalų. Vėliau, sužinojau, kad mano kalėdos bus...t.y.jų nebus. Mama tingi kur nors važiuoti, tad sedėsiu namie. Bent oras būtų geras, tačiau neee. Bet nepaisant to, stengiuosi šypsotis, nes kiekviename blogame dalyke galima išžvelgti kažką gero.(:
Man šiek tiek liūdna, kad nebebūsi mano angelas, tačiau, manau, kad mes ir toliau puikiai bendrausim. Kaip jau kada minėjau, tikrai labai labai labai pasiilgsiu tavo kasdieninių laiškelių.
Na ir vėl tu atsiprašinėji. Nereikia!Visada, kai tik man parašydavai ar atrašydavai, būdavau labai laiminga. Kiekvieną kart nusišypsodavau. Su tavimi advento laikotarpis praėjo laaabai greit.
Žinai, dabar aš tau kai ką turiu pasakyti. Ačiū. Didelis ačiū, milžiniškas ačiū, gigantiškas ačiū ir dar visoks visoks. Labai ačiū, už tai, kad buvai, už tai, kad suteikei daug džiaugsmo ir už viską viską. Ačiū.

Begalo bekrašto laiminga,
Gabrielė.
Atgal į viršų Go down
o aš globoju ricci! ^^
BIZOKU narys
o aš globoju ricci! ^^


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 22

bo bo bo, čia aš, ricci! - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bo bo bo, čia aš, ricci!   bo bo bo, čia aš, ricci! - Page 2 Icon_minitimeSk. 12 26 2010, 01:12

mano Gabryte,

kaip tavo kalėdų vakaras?
Atgal į viršų Go down
Ricci~
BIZOKU narys
Ricci~


Prisijungė : 2009-12-22
Location : Kaunas ;D
Age : 27
Pranešimų skaičius : 297
Mėgstamiausias CB narys : All ;p

bo bo bo, čia aš, ricci! - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bo bo bo, čia aš, ricci!   bo bo bo, čia aš, ricci! - Page 2 Icon_minitimeSk. 12 26 2010, 01:22

Nora,

Eh, tikriausiai taip į tave kreipiuos paskutinįjį kartą.. Mano vakaras? Gana nuobodus. Slampinėjau iš kampo į kampą, klausiau ta pačią ir gana nusibodusią muziką. Vėliau sumasčiau pažiūrėti serialą. Pažiūrėjau vieną, kitą seriją ir pasidarė nuobodu. Kątik grįžau iš virtuvės. Žinau, kad kažko noriu, bet ko būtent – nežinau. Tau nebūna taip?

Tiesą sakant, nepasakyčiau, kad man ši diena šventinė. Ji man pati paprasčiausia. Tokia kaip ji gali būti. Ir nuotaikos pačios geriausios nėra.;///

Šiek tiek liūdna, bet vistiek su šypsena veide,
G*
Atgal į viršų Go down
ielė
moderatorė
ielė


Prisijungė : 2009-06-14
Age : 27
Pranešimų skaičius : 1600
Mėgstamiausias CB narys : strify!

bo bo bo, čia aš, ricci! - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bo bo bo, čia aš, ricci!   bo bo bo, čia aš, ricci! - Page 2 Icon_minitimeSk. 12 26 2010, 02:14

Gabryte,

štai ir aš.
visai ne angelas,
bet visą mėnesį buvusi su tavimi.
man šiek tiek keista rašyti ne iš angelo anketos,
bet tuojau priprasiu!
tiesą sakant,
nė pati nepastebėjau,
kaip greitai prabėgo tas laikas su tavimi!
man buvo be proto malonu :3
aš iš pat pradžių galvojau ką gi dabar reiks sakyti,
galvojau, kaip viskas bus,
o dabar vis tiek nežinau!
gavosi tave globoti baisiausiai išsigandau,
bet dabar pasirodo, kad nebuvo ko!
juk nebuvo taip blogai,
tieeesa?
^^
nenoriu kalbėti daug,
todėl ir nekalbėsiu,
tik sakau,
kad į mane,
kaip visai ne į savo angelą –
gali kreiptis kada tik panorėjus,
dieną ar naktį,
lyjant ar žvaigždėms krentant –
visada būsiu su tavimi,
jei norėsi. <3
nors ir man ir tau,
ši diena nėra tokia jau ir kalėdiška,
išduodu paslaptį- šiemet labai sunkiai patikėjau ir pajutau kalėdas,
vis tiek noriu dar dar dar kartą palinkėti,
šilto,
jaukaus,
mielo širdžiai,
kvepiančiu šokoladu,
mandarinais,
kakava,
pienu,
kūčiukais,
arbata,
su pačiomis gražiausiomis dainomis.
o kadangi užsiminei,
kad klausai tas pačias dainas,
siunčiu tau vieną
DAINĄ

tiesiog,
š y p s o k i s, a? c:


be abejo,
xo xo xo
linksmų kalėdų!

tavo,
(ne)nora


Atgal į viršų Go down
http://aviukaimekena.blogspot.com/
Ricci~
BIZOKU narys
Ricci~


Prisijungė : 2009-12-22
Location : Kaunas ;D
Age : 27
Pranešimų skaičius : 297
Mėgstamiausias CB narys : All ;p

bo bo bo, čia aš, ricci! - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bo bo bo, čia aš, ricci!   bo bo bo, čia aš, ricci! - Page 2 Icon_minitimeSk. 12 26 2010, 02:39

Vajėėėėėėė, kaip apsidžiaugiau išvydusi, kad tu prisistatei į mano temą. Taip ir numaniau, kad po angelo sparnais slepiesi būtent tu.^^

Jau sakiau, bet pakartosiu dar kartelį. Buvai labai puikus angelas. Kiekvienas tavo laiškelis buvo sklidinas šilumos bei nuoširdumo. Esi gėris.:) ;D Tikiu, kad bendrausim dar ilgai ilgai, nes esi nuostabus žmogus.

Ir man laikas žaibiškai prabėgo. Atrodo, dar vakar laukiau pirmojo savo angeliuko laiškelio. Atrodo, dar vakar galvojau kaip praeis kalėdos ir ką gi gausiu dovanų, o štai jau ši šventė bemaž pasibaigė.

Beje, labai graži daina.

P.S. Myyyyliu Tave!!!


Visada Tavo,
(nebe)globotinė Gabrielė.
Atgal į viršų Go down
ielė
moderatorė
ielė


Prisijungė : 2009-06-14
Age : 27
Pranešimų skaičius : 1600
Mėgstamiausias CB narys : strify!

bo bo bo, čia aš, ricci! - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bo bo bo, čia aš, ricci!   bo bo bo, čia aš, ricci! - Page 2 Icon_minitimeSk. 12 26 2010, 02:44

butukas tau! :D*
Atgal į viršų Go down
http://aviukaimekena.blogspot.com/
Sponsored content





bo bo bo, čia aš, ricci! - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bo bo bo, čia aš, ricci!   bo bo bo, čia aš, ricci! - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
bo bo bo, čia aš, ricci!
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Archyvas :: Slapto draugo beieškant-
Pereiti į: