Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 bo bo bo, čia aš, ricci!

Go down 
3 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
o aš globoju ricci! ^^
BIZOKU narys
o aš globoju ricci! ^^


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 22

bo bo bo, čia aš, ricci! Empty
RašytiTemos pavadinimas: bo bo bo, čia aš, ricci!   bo bo bo, čia aš, ricci! Icon_minitimeKv. 12 02 2010, 01:52

visų pirmiausia tau aš sakau,
labas, Gabryte! (juk toks tavo vardas, tiesa?)
šiltas labas!
sotus labas!
kvepiantis mandarinais labas!
besišypsantis labas!
apsikabinėjęs žibančiomis lemputėmis labas!
šokoladinis labas!
arba tiesiog labas.

taigi,
su tavimi aš,
taip sakant tavo angelas sargas,
esu pasiryžusi tave daryti laimingą,
besišypsančią,
išklausytą,
išmylėtą
ir visaip kitaip išbučiuotą.
angelai man, kažkas nepaprasto,
nežemiško,
pasakiško,
neįtikimo,
todėl nenoriu, kad į mane kreiptumeis 'angelu',
o tiesiog Nora.
šį kartą, tau būsiu tiesiog Nora.
draugė, į kurią visada gali kreiptis,
jei liūdna,
jei tavo gyvenime atsitinka kažkas džiugaus ir tu nori su kuo nors tuo pasidalinti.
arba tiesiog tada,
kai manai, kad niekas niekas negali tavęs suprasti.
tam būsiu aš,
tavo angelas sargas - Nora,
šį mėnesį,
galbūt susibendravę (i hope so!) ir ilgesniam laukui.
noriu pasakyti dar tai,
ką sakysi man liks tik tarp mūsų.
pasitikėk manimi!
tikiuosi tu nepamirši manęs,
atrašysi, arba parašysi į pm!
beje, norėjau priminti, kad iki kalėdų liko 24 dienos!
ar tu gali patikėti, kad liko tiek nedaug?
aš visada labai mėgstu kalėdas, laukiu jų, bet atėjus gruodžiui mano laukimas, norai dar tvirčiau sustiprėję.
o tu mėgsti kalėdas? ^^
jau pradėjai joms ruoštis?
o galbūt jau turi dovanas? ^^
kaip manai, mes draugausim?
aš visada mėgstu naujas draugystes.
atsiprašau, kad viskas su manimi taip nevykusiai,
nes tavo angelas iš prigimties šiek tiek nevykėlis,
tačiau, nekreipkime į tai dėmesio!
o iš tikrųjų norėjau palinkėti gražaus pirmojo žiemos vakaro.
iki greito,

su meile,
Nora.
Atgal į viršų Go down
Ricci~
BIZOKU narys
Ricci~


Prisijungė : 2009-12-22
Location : Kaunas ;D
Age : 27
Pranešimų skaičius : 297
Mėgstamiausias CB narys : All ;p

bo bo bo, čia aš, ricci! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bo bo bo, čia aš, ricci!   bo bo bo, čia aš, ricci! Icon_minitimeKv. 12 02 2010, 02:18

Ir tau didžiulis labas, Nora.

Laaabai nudžiugau gavusi tavo laiškelį.^^ Taip pat džiaugiuosi, kad gavau tokį nuostabų angelėlį. Jaučiu, kad susibendrausime ir tikrai labai gerai bendrausime.
Kiek tik tau neatsibos klausyti, tiek ir pasakosiu. Bet ir tu man turėsi papasakoti kas vyksta tavo gyvenimėlyje. Tikrai noriu sužinoti daug daug apie savo angelą.:)
Kai pagalvoji, kalėdos taip greit! Žinoma, mėgstu jas. Tai viena iš nuostabiausių švenčių. Ruoštis, pakuoti dovanas dar spėsiu, tačiau, manyčiau, būtų pats laikas pradėt galvoti apie tai.
O aš manau, kad tu būsi nuostabiausias angelas iš visų!^^
Lauksiu kito tavo laiškelio.;*

P.S. Tik perskaičiusi laišką, mano veidą nutvieskė didžiulė šypsena. Tikiuosi, ji neišblės iki kito karto.;]]
Atgal į viršų Go down
o aš globoju ricci! ^^
BIZOKU narys
o aš globoju ricci! ^^


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 22

bo bo bo, čia aš, ricci! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bo bo bo, čia aš, ricci!   bo bo bo, čia aš, ricci! Icon_minitimeKv. 12 02 2010, 16:48

labas rytas, dar kartelį, Gabriuk!

aš esu labai maloniai nustebinta, kad šį rytą tu man parašei! džiaugiuosi, kad nesikratai manęs, tuo labiau – nebijai. aš tikrai labai džiaugiuosi, kad man teko tokia garbė saugoti būtent tave! nors pripažinsiu, iš pradžių pati maniau, kad mes galbūt galime ir nesutarti, tačiau.. ^^
prašei pasakoti apie savo gyvenimėlį? gyvenimą? sukurtas iliuzijas? sudužusias svajones? prašau, aš visada mėgstu daug kalbėti, kai mane klauso, ir klausytis, kai su manimi kalba. taigi, aš esu toks nekantrus, daug šnekantis, nenusėdintis vietoje ir visus greitai įsimylintis padaras! meilė man – pats tobuliausias dalykas pasaulyje. ir visai nesvarbu, kad dėl jos dažnai lieju milijonus ašarų, laužau savo taisykles ir kažkam leidžiu laipioti per savo širdį. ji tiesiog neklausia mano leidimo – braunasi vis gilyn gilyn, o paskui ankščiau ar vėliau išeina. kartais sustiprėja, kartais susilpnėja, bet šiuo metu, ji kaip niekad stipri! kaip jau sakiau, sugebu greitai visus įsimylėti, tačiau žmonių, dėl kurių padaryčiau absoliučiai viską yra tiek mažai, kad galiu juos net suskaičiuoti!gyvenu visiškai paprastą nuobodų, neįdomų gyvenimą – miegu ir valgau. tačiau, niekada nesakau, kad jis nelinksmas! net ir pačioje liūdniausioje situacijoje atrandu saulės lopinėlį ir mažomis kojytėmis sėlinu link jo. ir tikiu, kad visi, kuriuos aš myyyliu, vieną dieną atsistos tvirtai ant kojų ir išrėks visiems paprastus žodžius, jie skambės daugmaž šitaip “aš esu laimingas!”. iir šiaip, neišsiskiriu kažkuo, kad eidama gatve į mane norėtum atkreipti dėmesį, neturiu nei raudonų plaukų, nei auskaruoto veido, nei nešioju kerzus. tačiau į tave, kasdien atkreipiu dėmesį, kai sėdi ir žiūri pro langą, eini nusnigtomis gatvėmis namo ar į mokyklą. ir aš turiu tiek milijonų norų, kad net jų visų neprisimenu, tiek vilčių ir tokį stiprų tikėjimą, kuris kartais ir kalnus verčia, galbūt todėl ir mano vardas Nora.^^
po langais praėjo senai matytas vaikinas su jau antrus metus nešiojama pumos taše. nei jis, nei ji nė kiek nepasikeitė, tarsi laikas tik man vienai būtų ėjęs. daug žmonių matau pro langą, nes mėgstu pro jį žiūrėt, kartais jie jaučiasi nejaukiai kai mane pamato, bet dėl to labai nepergyvenu. jie manęs nepažįsta, o aš nepažįstu jų, bet kartais susiduriam kur nors, netikėtai, išnyram iš už kampo. ir jie žino, kad ir aš žinau. bet tai nutinka per daug retai, kad nusišypsočiau. taip ir liekam nepažįstamaisiais. toks sakyčiau labai keistas, žiemiškas jausmas, tau taip nebūna? ^^
vakar vakare, negalėjau tavęs aplankyti. ne todėl, kad nenorėjau! į šaltį prie tavo langų išsiunčiau savo mažąjį elfą ma&pa! klausi, kodėl toks keistas vardas? aš labai mėgstu keistą muziką, o vienos dainos pavadinimas būtent taip ir vadinasi, todėl savąjį elfą pavadinau būtent taip. grįžo jis sušalęs, smarkiai išsišiepęs ir pranešė man, kad tu puikiai vertiesi ir eini per gyvenimą. aš labai džiaugiuosi dėl tavęs!
o dabar valgydama mandariną, kvepėdama jais, klausausi cinema bizarre. nežinau, kai kurie angelai, rodos negali jiems prilygti! jei kažkas nepaprasto, nepažinto, bet kartu tokio artimo! o kuo jie tau patinka? kuris labiausiai? kurias dainas širdis pasirinko? ^^
atsiprašau, kad prirašiau šitiek daug!
ir beje,
papasakok daugiau apie save! (kaip atrodai, kaip laikaisi)
oangelėliškiausi, kaip aš laukiu kalėdų! nes tai stebuklų metas, ne vien dėlto, kad taip sako lnk! ^^
ir norėjau priminti, kad jau liko mažiau!




su meile,
labai laukianti tavo atsakymo,
tavo Nora

Atgal į viršų Go down
Ricci~
BIZOKU narys
Ricci~


Prisijungė : 2009-12-22
Location : Kaunas ;D
Age : 27
Pranešimų skaičius : 297
Mėgstamiausias CB narys : All ;p

bo bo bo, čia aš, ricci! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bo bo bo, čia aš, ricci!   bo bo bo, čia aš, ricci! Icon_minitimePen. 12 03 2010, 01:20

Labas, mano mieliausioji Nora.

Užėjau čia ir labai apsidžiaugiau išvydusi tavo laiškelį. Perskaičiau jį visą ir dabar esu dar laimingesnė nei buvau.^^ Labai malonu, kad rūpiniesi.
Žinai, radau bendrą panašumą. Aš taip pat mėgstu žiūrėti pro langą. Kartais pamatau kokį žmogų, o jis mane ir tada pasidaro labai nejauku. Bet tas jausmas praeina kartu su nuėjusiu žmogumi. Dažnai taip nutinka, kad žiūriu pro langą tiesiog į vieną tašką. Tada užsisvajoju ir net pati nebesugaudau minčių. Jų būna tiek daug! Taip prarandu laiko nuovoką. Atrodo, pasedėjau prie lango tik kelias minutes, o, žiūrėk, praėjo nepilnas pusvalandis. Pastaruoju metu labai smagu žiūrėti į dangų, apsnigtas gatves. Sniegas bei snaigės mano manymu yra nuostabūs dalykai. Taip, aš nekenčiu šalčio. Taip, kartais labai noriu išsikraustyti kažkur kitur kur NIEKADA nesninga ir nebūna šalta, bet... Tada sau primenu, kad be sniego kalėdos būtų ne kalėdos. Jos būtų tiesiog paprasta šventė.
Dabar žvilgtelėjau pro langą ir pastebėjau, kad pusto. Tačiau tai nuostabu.^^ Taip, taip... Būdama lauke ir šaldama taip nesakyčiau. Bet kai sėdi šiltame kambaryje, rankose laikai karštos kakavos puodelį, tas šaltukas visai nebaisus!^^
Cinema Bizarre iš ties yra nuostabūs..ne, jiems vieno paprasto žodžio apibūdinti neužtenka. Net nemoku apibūdinti kokie jie nuostabus! Prieš nežinodama apie cb buvau kitoks žmogus, nei esu dabar. Ši grupė, galima sakyt, tapo gyvenimo dalis. CB buvo, yra ir bus vienintelė grupė, kuri šiiitaip man patinka!!!^^ Kuo jie man patinka? Viskuo! Jų muzika nuostabi, jų dainos tobulos, jie patys tobuli... Dievinau ir dievinu visas jų dainas. Kiekviena daina pilna prisiminimų, kuriuos visada su šypsena prisimenu vos išgirdus dainą. Nuo pat mano susidomėjimo jeis, man labiausiai patinko Strify. Po išsiskirimo man pradėjo nebe taip patikti Strify, o vis labiau patiko Kiro ir Shin. Jei reiktų išsirinkt būtent vieną, kuris man labiausiai patinka, rinkčiausi Kiro!^^
Laikausi puikiai. Labai džiaugiuosi, kad turiu tokį mielą angelėlį.^^ Hm, kaip atrodau? Ūgis mano 164cm, norėčiau būt kiek aukštesnė. Nešioju rudus plaukus, iškarpyti jie panašiai kaip emo, nors nesu emo.;DD Akys mano rudos su trupučiu žaliu. Patinka man jų spalva, nekeisčiau į jokią kitą. Koks mano stilius? Paprastas. Nesirengiu iššaukiančiai, rengiuosi tiesiog tai kas man gražu.
Ir nieko tokio, kad prirašei daug. Man patiko skaityti ir tikrai lauksiu kitų tavo mintelių išdėstytų laiške.^^
Atgal į viršų Go down
o aš globoju ricci! ^^
BIZOKU narys
o aš globoju ricci! ^^


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 22

bo bo bo, čia aš, ricci! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bo bo bo, čia aš, ricci!   bo bo bo, čia aš, ricci! Icon_minitimeŠt. 12 04 2010, 00:34



Gabriele,

kai buvau mažesnė, tyliai tyliai norėjau būti angelu sargu. ir, kad ir kaip bebūtų keista, ne todėl, kad paveikslėliuose jie turi baltus didelius sparnus, kad gali skristi, kad jie populiarūs altoriuose, kad apie juos niekas blogai negalvoja. o apie mane galvoja, tai koks gi iš manęs angelas būtų..? dabar, kai aplink mane tiek blaškančių smulkmenų, galvoju apie tai. galvoje vis iškyla taspats baltas sparnuotas angelo trafaretas, toks kaip ir visi angelai. šventai tikiu kad jie ne tokie. žmogus yra per daug mažutis, kad galėtų juos pavaizduoti. nesvarbu kaip - paveikslėlyje, mintyse, žodžiuose - betkur. tai kurkas daugiau, nei aš dabar galėčiau gražiausiais žodžiais apsakyti. tai kažkas labai tylaus, kuo tiki. kai iki šuolio žemyn liekant trims milimetrams lieki gyvas. stebuklas. štai kokiu angelu sargu norėjau būti.
šiek tiek kitokiu angelu aš tapau.
o kokį angelą tu įsivaizduoji? ^^