Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 SilverSong* laiškelių būstinė

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
SilverSong*angelėlis
BIZOKU narys
SilverSong*angelėlis


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 7

SilverSong* laiškelių būstinė Empty
RašytiTemos pavadinimas: SilverSong* laiškelių būstinė   SilverSong* laiškelių būstinė Icon_minitimeKv. 12 02 2010, 01:36

Sveika, Laura.^^
Taigi, taigi. Aš būsiu tavo angelas. Gali man vadinti tiesiog Angelėliu.
Labai džiaugiuosi, kad man teko angelauti būtent Tau. Tikiuosi, kad sutarsime ir ilgai ilgai ilgai draugausime.
Kaip bebūtų gaila, negaliu prižadėti, kad kiekvieną dienelę sulauksi mano laiškelio čia. Tačiau aš turiu ir kitus Tavo kontaktus, tad tikrai nepaliksiu Tavęs. Stengsiuosi Tavimi rūpintis, paguosti, stebinti, pradžiuginti, pasidžiaugti kartu..
Turėsi man papasakoti kiekvieną savo dienelės smulkmenėlę. Tu net neįsivaizduoji kaip nekantrauju sužinoti kuo daugiau apie Tave.
Iki Kalėdų liko tik 24 dienos. Argi tai nenuostabu?^^
O čia Tau. Kad nesušaltum. Žiūrėk, daug gerk karštos arbatos ir nesusirk!
SilverSong* laiškelių būstinė Tea_and_biscuits_sz-u3z6c2q4dx0b0xh

Visada Tave mylintis,
Angelėlis.;***
Atgal į viršų Go down
Laura.
BIZOKU narys
Laura.


Prisijungė : 2009-09-16
Location : Lietuva
Age : 28
Pranešimų skaičius : 109
Mėgstamiausias CB narys : Visi

SilverSong* laiškelių būstinė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SilverSong* laiškelių būstinė   SilverSong* laiškelių būstinė Icon_minitimeKv. 12 02 2010, 02:31

Sveikas, Angelėli.
Neįsivaizduoji kaip man gera turėti angelą! Esu nuoširdžiai dėkinga, kad tu, Angelėli, palaikysi man kompaniją. Būtinai, draugausime draugausime draugausime ir kas be ko ilgai. Tavo pirmieji sakiniai privertė mane nusišypsoti, ar gi tai ne geras ženklas? Pasakoti apie kiekvieną dieną? Žinoma! Tik jos tokios eilinės, galimas daiktas tau pabos ;s Kalėdos! Niamniomniamniom. Jos artėja ir tai be proto džiugina. Arbata <333 Ačiū, Angelėli!
Atgal į viršų Go down
SilverSong*angelėlis
BIZOKU narys
SilverSong*angelėlis


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 7

SilverSong* laiškelių būstinė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SilverSong* laiškelių būstinė   SilverSong* laiškelių būstinė Icon_minitimePen. 12 03 2010, 01:43

SilverSong* laiškelių būstinė Cute,funny,finger,happy,paper,hat,happy,finger,hat-c2b1931d4ceeed17ca9004ef75510f74_h

Labukas!
Žvilgteliu dabar pro langelį ir suprantu, kad žiema tikrai prasidėjo!!! Sninga ir taip gražu... Na, ar jauti jau žiemą? Šaltukas spaudžia, bet tikiuosi, kad nesirgsi. Iki kalėdų lieka vis mažiau ir mažiau laiko. Ar lauki kalėdų? Turbūt, kad lauki. Kalėdos nuostabus metas.:) Gal jau pradėjai galvot apie dovanas? O gal jau jas ruoši? Pasidalink savo mintimis su manimi!^^
Žinai ko Tavęs paklausiu? Ogi, kaip gyveni? Dėl ko džiaugiesi, dėl ko liūdi? (Tikiuosi neliūdi dėl kažko labai stipriai...). Kaip praėjo Tavo antroji žiemos dienelė? Papasakok man visas smulkmenėles, nes man viskas viskas įdomu!
Beje, turiu Tau užduotėlę. Papasakok daugiau apie save. Kokia esi, ką mėgti, ko nemėgsti. Papasakok apie savo svajas, norus... Taip pat man būtų labai įdomu sužinoti kokią muziką mėgsti, dėl kokių grupių kraustaisi iš proto. Kokius filmus mėgsti, kokius aktorius ar aktores dievini ir t.t... Pasakok man viską! Ir nebijok, man viskas įdomu kas tik susiję su Tavimi!^^

Iki greito,
Tavasis Angelėlis.
Atgal į viršų Go down
Laura.
BIZOKU narys
Laura.


Prisijungė : 2009-09-16
Location : Lietuva
Age : 28
Pranešimų skaičius : 109
Mėgstamiausias CB narys : Visi

SilverSong* laiškelių būstinė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SilverSong* laiškelių būstinė   SilverSong* laiškelių būstinė Icon_minitimePen. 12 03 2010, 02:19

Labas, Angelėli!
Žiema. Taip, aš ją jaučiu. O koksai šaltis! Net nesinori eiti į mokyklą. Džiaugiuosi, jog šį rytą galėjau džiaugtis žiema prie arbatos puodelio šalia lango, stebėdama skubančius žmones. Džiaugiausi ir tuo, kad nebuvau tarp šių žmonių, bent šį rytą. Ypač kai toks negailestingas šaltis vyrauja lauke.
Visada laukiau Kalėdų! Maloniausia tai, kai visi artimi susirenka. Vakarui atėjus, dalinamės dovanomis. Puikus metas! Dar kol kas apie dovanas nemąstau, norėčiau, ką nors pati nuoširdaus suveikti ir kad nebūtų eilinio. Gal turi pasiūlymų? (:
Gyvenimas rieda puikiai! Džiaugiuosi dėl daugybės dalykų. Mokslų, artėjančių Kalėdų, o ypač tuo, kad tėtis šiandien nupirko arbatos! Liūdėti neturiu dėl ko, viskas savose vietose - čiki piki. Tai gi, antroji žiemos diena praėjo šauniai. Pasiklausiau senų dainų, kurios priminė gerus laikus, išgėriau net šešis arbatos puodelius, sėkmingai išmokau eilėraštį ir galiausiai išsišiepusi rašau!
Esu labai vaikiška. Nemoku užsičiaupti. Nors prie daugelių žmonių esu drovi. Mėgstu astronomija, anime, manga. Nemėgstu rusiško ir vokiško repo. Didžiausia svajonė užaugus tapti astronome, bet gaila, tai tik svajonė :/
Muzika? Dažniausiai rami muzika. Moderni klasika, klasika sumaišytą su roku. Lengvas rokas. Ypač šiuo laiku japoniškos dainos. Filmai tai fantastinio, mistinio ir psichologinio žanro. Tokie kaip X-men, Matrica, Karibų piratai, Narnijos kronikos, Žiedų valdovas, Fantastiškas ketvertas. Aktorių aš kaip ir neišskiriu, bet sužavėjimą paliko Deep'as.

<333,
SilverSong*/Laura.
Atgal į viršų Go down
SilverSong*angelėlis
BIZOKU narys
SilverSong*angelėlis


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 7

SilverSong* laiškelių būstinė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SilverSong* laiškelių būstinė   SilverSong* laiškelių būstinė Icon_minitimeŠt. 12 04 2010, 01:44

Didelis ir šiltas labas!^^
Džiaugiuosi dėl Tavęs. Smagu, kad Tau sekasi.^^
Beje, jei jau prakalbom apie muziką. Cinema Bizarre. Tai grupė, dėl kurios mes esame čia. O kaip gi Tu sužinojai apie juos? Kokios mintys sukosi pirmą kart išvydus cb vaikinus? Galbūt turi mėgstamiausią narį? Kas jis toks? Kuom Tavo dėmesį patraukė jie? Kurią/-ias dainą/-as labiausiai mėgsti? Eh, daug klausimų, bet Tu turbūt pasistengsi ir man papasakosi.:)
Kalbant apie Tave, manau, kad esi laaabai įdomus žmogus. Noriu palinkėti, kad ši nuostabi Tavo svajonė išsipildytų!!!
Filmų skonis Tavo puikus.^^ Visi išvardinti filmai yra iš ties nuostabūs!
Žinai, šiandien jau penktadienis. O po jo kas seka? Teisingai, savaitgalis! Gal ką planuoji veikti? O gal tiesiog laiką leisi namuose? Nepamiršk, aš Tavo Angelėlis, tad visada, bet kokiu būdu palaikysiu kompaniją.^^

SilverSong* laiškelių būstinė 4409cf9d3c96a5b73ddfb4dbcef3d574-d343z4b_large

With love,
Angelėlis.

Atgal į viršų Go down
Laura.
BIZOKU narys
Laura.


Prisijungė : 2009-09-16
Location : Lietuva
Age : 28
Pranešimų skaičius : 109
Mėgstamiausias CB narys : Visi

SilverSong* laiškelių būstinė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SilverSong* laiškelių būstinė   SilverSong* laiškelių būstinė Icon_minitimeŠt. 12 04 2010, 04:21

Malonu dar kartą matyti Tave Angelėli!
Iš Vokietijos atkeliavo mano gera draugė, ji papasakojo apie Cinema Bizarre grupę, parodė jų plakatą. Aš tik gūžtelėjau pečiais, tuo metu dar nebuvau mačiusi tokios keistos išvaizdos vaikinų. Vėliau vyko gimtadienis, užleido jų muziką ir akimirksniu užsikabinau. Visu pirma patiko Yu, vėliau Strify, dar po kiek laiko Kiro ir galiausiai grįžau prie Yu <333 Patraukė savo išskirtine išvaizda, nuostabios dainos. Net neturiu kokios išskirtinės, visos tiesiog labai labai!
Planuoju gulėti gulėti ir dar kartą gulėti. Gersiu daug arbatos. Stengsiuosi, jog greičiau pranyktų galvos skausmas ;D Būtent visą laiką leisiu namuose.
Gigantiškas bučinys su didžiausia meile,
Laura.
Atgal į viršų Go down
SilverSong*angelėlis
BIZOKU narys
SilverSong*angelėlis


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 7

SilverSong* laiškelių būstinė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SilverSong* laiškelių būstinė   SilverSong* laiškelių būstinė Icon_minitimeŠt. 12 04 2010, 22:00

SilverSong* laiškelių būstinė Heya0

Hey!


Vajė, koks mielas gigantiškas bučinys!^^ Labai apsidžiaugiau jį gavusi.:)
Atsikėlusi šiandien ryte, iškart puoliau virtis kakavos. Įsitaisiau ant minksčiausio debesėlio, apsiklojau savo mėgstamiausiu pledu ir gurkšnodama karštą kakavą stebėjau kaip vaikai smaginasi lauke. Jie žaidė sniego karą, bandė lipdyti pirmuosius nelabai vykusius sniego senius besmegenius, čiuožė su rogutėmis nuo kalniuko... Visa tai taip smagu, ar ne?^^ O ar Tu jau spėjai pasidžiaugti sniegu? Ar jau buvai apmėtyta keliomis sniego gniūžtėmis? O gal net išmaudyta sniege? Jei dar nespėjai, tai nieko tokio. Sniego, tikiuosi, bus dar į valias ir tikrai spėsi juo atsidžiaugti!^^ Beje, koks Tavo mėgstamiausias metų laikas? Kuom jis Tau taip patinka? Mano nuomone, visi metų laikai yra savaip nuostabūs. Kiekvieną jų puošia visos nuostabios spalvos.^^ Kokia Tavo mėgstamiausia spalva? Gali sakyti kelias, nesupyksiu.:)


SilverSong* laiškelių būstinė 5229052706_3c4e9c8383_z_large

Iki kalėdų liko 21 diena. Kalėdų Senelis su savo mažaisiais elfais jau ruošia dovanas... Žinai, maži vaikučiai patys parašo Kalėdų Seneliui laiškelį ir jame išdėsto ką nori gauti dovanų. Tačiau paaugę, vaikai neberašo laiškelių Kalėdų Seneliui. Jam būna labai sunku sužinoti ko gi kas nori. Bet tokiam darbui esame mes, Angelėliai.^^ Vakar vakare pas mane atkeliavo Rudolfas ir paprašė, kad sužinočiau apie kokias dovanas sukasi Tavo mintelės. Taigi, ko šiais metais prašysi Kalėdų Senelio?^^

Beje, labai džiaugiuosi, kad su manimi bendrauji. Man malonu būti Tavuoju Angelėliu!!!^^


Su šypsena veide,
Angelėlis.
Atgal į viršų Go down
Laura.
BIZOKU narys
Laura.


Prisijungė : 2009-09-16
Location : Lietuva
Age : 28
Pranešimų skaičius : 109
Mėgstamiausias CB narys : Visi

SilverSong* laiškelių būstinė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SilverSong* laiškelių būstinė   SilverSong* laiškelių būstinė Icon_minitimeAntr. 12 07 2010, 00:31

SilverSong* laiškelių būstinė 2425447_large
Sveikas, Angelėli!
Didelis didelis atsiprašau, kad tiek laiko neatrašau. Užsiminiau per telefoną, kokios bėdos, manau atleisi (:
Smagu, labai labai laukiu Kalėdų ir tikiuosi per šventę bus daug daug sniego ^^
Sniegu spėjau pasidžiaugti ir apkeikti bei prakeikti, nes kelis kartus išmaudė -.- Bet sniegas nekaltas, o tie kvaili berniukai trokštantys dėmesio ;D
Mėgstamiausias metų laikas, tai ruduo. Nei šalta, nei karšta. Nėra sunku mokytis. Vėsus lietutis didžiausia atgaiva po karštos vasaros.
Kažkada mėgstamiausia spalva buvo raudona, bet dabar: tamsiai mėlyna, tamsiai raudona, violetinė.
SilverSong* laiškelių būstinė Tumblr_lceaen81UJ1qd7rn8o1_400_large
Net neįsivaizduoju, kai buvau maža, dovanos buvo svarbiausias dalykas, bet dabar mažai suku galvą apie jas. Rimtai, viskas tiktų ir patiktų, paprasčiausias saldainis! Svarbu, kad skiria dėmesį į tave (:
Su meile,
Laura.
Atgal į viršų Go down
SilverSong*angelėlis
BIZOKU narys
SilverSong*angelėlis


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 7

SilverSong* laiškelių būstinė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SilverSong* laiškelių būstinė   SilverSong* laiškelių būstinė Icon_minitimeKv. 12 09 2010, 01:41

Mano mieliausioji Laura,



Šį kart jau aš turiu atsiprašyti. Labai atsiprašau, kad tiek dienelių Tau čia neparašiau. Tačiau nesijaudink. Jei čia neparašau, tai dar nereiškia, kad Tave pamiršau. Apie Tave galvoju kada tik sugebu. Kiekvieną rytą atsibundu su šypsena veide, nes žinau, kad turiu tokią puikią globotinę. Kiekvieną vakarą nueinu miegoti taipogi su šypsena veide, nes žinau, kad atsikėlus kitą, ir dar kitą rytą žinosiu, kad turiu Tave!^^

Iš tiesų, sniegas yra nuostabus dalykas. Kitose šalyse tokio dalyko kaip sniego nebūna, tad ir vaikučiai ten liūdnoki. O gal ne? Tikriausiai taip yra, nes jie nėra regėja sniego. Žinai ką labiausiai norėčiau padaryti? Tai parodyti tiems vaikams kas yra sniegas. Būtų nuostabu išvysti jų minas, kai pirmą kart delniukuose laikys tą šaltą, šlapią ir begalo greit tirpstantį sniegą.^^

Turiu Tau užduotėlę. Turėsi man papasakoti kas gero (o gal ir nelabai...) nutiko per šią savaitėlę. Žinoma, ji dar nesibaigė, tačiau kiek čia beliko. Taigi, kaip sekasi draugų rate, kokį naują serialą ar knygą pradėjai žiūrėti/skaityti, kaip sekasi mokslai ir VISKĄ kitką apie ką tik sukasi tavo mintelės.

Beje, turiu Tau dar vieną klausimą. Kaip skaičiuoji dieneles iki kūčių? Valgai šokoladukus iš advento kalendoriaus, užbrauki diena kalendoriuje ar dar kaip?

SilverSong* laiškelių būstinė Tumblr_ld1d80772R1qaal0co1_500_large

Ar geri karštą arbatą/kavą/kakavą? O kokią kavą ir arbatą labiausiai mėgsti?

Ar jau spėjai suvalgyti tiek mandarinų, kiek pajėgi? O galbūt jie jau nusibodo?

SilverSong* laiškelių būstinė 149538_110558319011484_100001719483116_64636_7931543_n_large

Tave begalo mylintis,
Angeliukas.<333*
Atgal į viršų Go down
SilverSong*angelėlis
BIZOKU narys
SilverSong*angelėlis


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 7

SilverSong* laiškelių būstinė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SilverSong* laiškelių būstinė   SilverSong* laiškelių būstinė Icon_minitimeSk. 12 12 2010, 01:33

Liko 12 dienelių!!!^^

SilverSong* laiškelių būstinė Tumblr_ld9gxl0mOp1qc0y6zo1_500_large
Atgal į viršų Go down
SilverSong*angelėlis
BIZOKU narys
SilverSong*angelėlis


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 7

SilverSong* laiškelių būstinė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SilverSong* laiškelių būstinė   SilverSong* laiškelių būstinė Icon_minitimeŠt. 12 18 2010, 00:59

Mano geriausioji globotine,


Vis mažiau ir mažiau lieka dienų iki ypatingųjų švenčių, tad vis mažiau ir mažiau lieka laiko man būti Tavuoju angelėliu. Žinai, man liūdna, kad man nebeparašai čia, nebeatrašai ir į sms...
Sulauksi nuo manęs turbūt labai jau banalaus klausimo. Kaip praėjo Tavo dienos? Kas naujo nutiko? Papasakok kiekvieną sekundėlę, nes laikas bėga ir aš turiu netiek ir daug jo atsdžiaugti Tavimi. Žinoma, tikiuosi, kad bendrausim ir dar ilgiau.^^
Taipogi, turiu Tau ir dar vieną klausimą. Kaip manai, kas aš esu?
Na, šiandien aš trumpai. Sekmės!

SilverSong* laiškelių būstinė Tumblr_ldi2iasbBv1qbvlq7o1_500_large

Angelas.

Atgal į viršų Go down
Ricci~
BIZOKU narys
Ricci~


Prisijungė : 2009-12-22
Location : Kaunas ;D
Age : 27
Pranešimų skaičius : 297
Mėgstamiausias CB narys : All ;p

SilverSong* laiškelių būstinė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SilverSong* laiškelių būstinė   SilverSong* laiškelių būstinė Icon_minitimeSk. 12 26 2010, 04:18

Šiandien, būtent dabar, aš padariau didelį darbą. Nusimečiau savo angelo spranus. Kas gi aš? Taip. Aš Tavo gerasis Angelėlis.O mano vardas Gabrielė. Beje, noriu Tave pasveikinti su šventėmis!
Žinai, man truputėli pikta, kad pamiršai mane.. Stengiausi būti gera ir rūpintis Tavimi, o tu tiesiog palikai mane. Kagi, tikiuosi, tam bus pakankamai gera priežastis. Nepaisant to, džiaugiuosi, kad kartu prabuvom gana daug laiko ir spėjau kažkiek Tave pažinti. Žinok, kad ir toliau galėsi į mane kreiptis, man viską papasakoti. Nepyk, jei buvo kas ne taip.

Tavo buvęs Angelėlis
Gabrielė.<333*

Atgal į viršų Go down
Sponsored content





SilverSong* laiškelių būstinė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SilverSong* laiškelių būstinė   SilverSong* laiškelių būstinė Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
SilverSong* laiškelių būstinė
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» SilverSong*

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Archyvas :: Slapto draugo beieškant-
Pereiti į: