Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 chérubin l'infinity

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
chérubin l'infinity
BIZOKU narys



Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 8

chérubin l'infinity Empty
RašytiTemos pavadinimas: chérubin l'infinity   chérubin l'infinity Icon_minitimeKv. 12 02 2010, 01:19

Sveika, naujoji mano globotine. Aš - angelas, atvykęs iš toli toli, iš ten, kur gimsta laimė, džiaugsmas, meilė ir kiti jausmai, aplankantys žmones. Tavo akiai, manau, esu kiek neįprasta, netradicinė būtybė, nes neplasnoju baltais sparnais, nesėdžiu ant debesų ir neaprėpiu akimis viso pasaulio. Aš paprasčiausiai toks pat žmogus kaip ir tu, tik nežemiškas. O kodėl aš chérubin? Ogi todėl, kad mano siela iš gražiausio pasaulio krašto - Prancūzijos. O ten, tokie kaip aš, vadinami angelėliais padėjėjais - cherubin'ais. Todėl aš būsiu ne tik žmogus, kuris užims laiką, tačiau ir padės, todėl klausimų aš nebijau ir nebijosiu.

Taigi, šiandien diena, kai kalendorius skaičiuoja paskutinio, tačiau paties gražiausio Gruodžio mėnesio pirmąją dieną. Iki Kalėdų lieka vis mažiau laiko, todėl kasdien stengsiuosi tave nustebinti.



chérubin
Atgal į viršų Go down
infinity.
BIZOKU narys
infinity.


Prisijungė : 2008-10-03
Location : bikini bottom
Age : 26
Pranešimų skaičius : 1085
Mėgstamiausias CB narys : yu

chérubin l'infinity Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: chérubin l'infinity   chérubin l'infinity Icon_minitimeKv. 12 02 2010, 01:23

laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaabas!!!!!!!
o dieve, visą dieną laukiau kol pasirodysi, o kai pamačiau Tave tarp naujausių narių - sedėjau išsišiepus ir šypsena net nesiruošė dingti ^^
matau tikrai kad esi išsikirtinis.. angelėlis ^^
malonu Tave čia matyti ir susipažinti ^^

p.s. prancūzai visada patraukia mano akį.;]
Atgal į viršų Go down
http://xpumadidasx.blogspot.com
chérubin l'infinity
BIZOKU narys



Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 8

chérubin l'infinity Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: chérubin l'infinity   chérubin l'infinity Icon_minitimeKv. 12 02 2010, 21:53

Labas, Migle.
Matai, kiek už lango sniego? Pažvelk dar kartą.. Ar iš tiesų matai tik kiemus, nusiklojusius baltu sniegu? Ar tai tik gamtos reiškinys? Šiandien vis galvojau ką būtent man reiškia žodžis žiema, pusnys, kuriomis galiu braidyti, kol kojos ims iš lėto tirpti, ir kol nuo žvarbaus vėjo paskaus veidą. Tai lyg mažas stebuklas, kuris reiškia šiltą kakavą žiūrint per langą, mandarinus, vakarus prie kalėdinės eglutės ir daugybę kitų širdžiai mielų dalykų. Tada viskas būna taip smagu! Bet užteks apie mane, nes rašau Tau ne dėl to.. Prisimink daugybę nuostabių akimirkų, kurias patyrei per visas savo gyvenimo žiemas, kaip jų laukei (o gal nelaukei..), tačiau ką tau primena žiema? Papasakok man, o aš mielai to paklausysiu, nes lauke siaučia pūga, o visi kiti angelėliai turi darbo į valias..

...Siunčiu Tau linkėjimus iš Paryžiaus, kur žmonių širdyse žiemos nebūna.


chérubin l'infinity Tumblr_lcszrc15fu1qa0kh9o1_500
Atgal į viršų Go down
infinity.
BIZOKU narys
infinity.


Prisijungė : 2008-10-03
Location : bikini bottom
Age : 26
Pranešimų skaičius : 1085
Mėgstamiausias CB narys : yu

chérubin l'infinity Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: chérubin l'infinity   chérubin l'infinity Icon_minitimeKv. 12 02 2010, 22:39

labas angeliuk!

mačiaaaau. ėjau namo sningant. sniego DAUG. kaip miela buvo skaityti tavo laiškelį bėje! :)
žiema.....
1. mano gimtadienis.
2. kalėdos, kūčios ir nauji metai.
3. no school per šalčius (;DDDDDD)
šeip... nugyventa mažai, beveik 13m. bet iš visų žiemų tieeeeeeeeek prisiminimų.... kad pusės nebeįstengia smegeninė net atgamint. žiema man ir patinka ir nepatinka. nepatinka, nes būna labai labai šalta ir būna sniegas, na, sniegas gražus, bet labai šaltas ir šlapias.. o kaip minėjai kakavą ir mandarinus... žodis žiema man primena šilumą, jaukumą, šventes. būtent tą puodelį kakavos žiūrint pro langą, mandarinus, apsikabinančius ir besišypsančius žmones.. :)
tad gal labiau žiema man ir patinka. vpš kalbėt nemoku, tad papasakojau ką galėjau normaliausio :D atsiprašau kad gavai tokią nevykusią globotinę :DDD ir labai ačiū kad vistiek parašei ^^
i love you ^^
Atgal į viršų Go down
http://xpumadidasx.blogspot.com
chérubin l'infinity
BIZOKU narys



Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 8

chérubin l'infinity Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: chérubin l'infinity   chérubin l'infinity Icon_minitimeŠt. 12 04 2010, 01:52

Labas vakaras, mano mieloji globotine.

Aš visai nemanau, jog esi nevykusi globotinė. Labai puiku, kad man dažnai tenka tave aplankyti, kadangi aš labai myliu visus žmones, nesvarbu, kokie jie bebūtų.
Visų pirma, kaip laikaisi? Man labai svarbu žinoti kaip jautiesi, apie ką galvoji, kuo užsiimi, nes tada kiekvienas sakinys rašosi lengviau, nes žinau kas Tave domina. Todėl papasakok truputį ką tavoji širdelė mėgsta, kas jai prie širdies. Rašyk viską, kas šauna į galvą, tiesiog sukurk didelį didelį minčių lietų, tiksliau minčių liūtį. Nepamiršk pačių mieliausių Tau dalykų, pradedant nuo veiklos, baigiant mėgstamomis frazėmis ar pavieniais žodžiais. Rašyk viską viską! Ir lauksiu Tavo atsakymo, kuris paskatins mane pažvelgti į tave giliau :)

Su dideliu smailu,
angelėlis.

Atgal į viršų Go down
infinity.
BIZOKU narys
infinity.


Prisijungė : 2008-10-03
Location : bikini bottom
Age : 26
Pranešimų skaičius : 1085
Mėgstamiausias CB narys : yu

chérubin l'infinity Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: chérubin l'infinity   chérubin l'infinity Icon_minitimeŠt. 12 04 2010, 02:33

šiuo metu taip viskas ore. nei puikiai, nei labai blogai laukaus :DDD
jaučiuosi puikiai, kalėdiškai.^^ galvoju apie tokį vaikinuką mokykloj..(tos mintys mane žudo, patikėk). užsiimu.. muzika. dainuoju 24/7, groju gitara trejus metus, savamoksė. klausau the veronicas, cinema bizarre ofcourse, tokio hotel, mcfly, ir kitų nesąmonių. myliu dougie poynter, xavier samuel, tom kaulitz, yu. :DDD
myliu mėtas, ypač šokoladą, patinka weheartit.com, nes foto ten nerealios, daugiau mintys išseko. ;x man labai nesiseka su minčių lietumis. bet daugumą pasakiau. :DDDDD labai tikiuos kad nenuvyliau ir mum pavyks artimiau susibendrauti.

su dar didesniu nuoširdžiu smailu ir apkabinimu
miglė ^^
Atgal į viršų Go down
http://xpumadidasx.blogspot.com
chérubin l'infinity
BIZOKU narys



Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 8

chérubin l'infinity Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: chérubin l'infinity   chérubin l'infinity Icon_minitimeŠt. 12 04 2010, 23:08

Labas, Migle.
Mano akys iškart užkliuvo už žodžio vaikinukas, nes, ak, tos mergaitiškos mintys visų vienodos. Visų merginų širdyse slypi vaikinai, šilti jausmai jiems. Pažįstami patyrimai.. :)
Be to, tarp tavo pomėgių aptikau ir grojimą gitara. Tai labai šaunu! Ne tik, kad groji gitara, bet, kad esi savamokslė - turi tam talentą. Labai džiaugiuosi dėl to, nes žinau, jog mano globotinė talentinga mergytė!

Kaip greitai eina laikas. Rodos, prieš akimirką skaičiavau valandas iki gruodžio pirmosios, o dabar jau gruodžio ketvirtoji, praėjo tiek daug valandų žiemos. Vis mažiau laiko lieka ir iki Kalėdų. Taigi, kokiu būdu skaičiuoji likusį laiką iki Kalėdų (o gal neskaičiuoji?)? Gal esi tokia pat kaip ir aš, ir pasilieki prie tradicijos valgyti šokoladą kiekvieną Advento laikotarpio dieną? Ką manai apie tai? Nes, žinai, tai pats smagiausias dalykas visą šį laikotarpį, kai kiekvieną rytą leki valytis dantų, kad galėtum suvalgyti mažytį gabalėlį šokolado! Be to, ką veiki šį snieguotą savaitgalį? :)

Gero vakaro,
chérubin.


P.S. man ji primena Kalėdas!


Atgal į viršų Go down
infinity.
BIZOKU narys
infinity.


Prisijungė : 2008-10-03
Location : bikini bottom
Age : 26
Pranešimų skaičius : 1085
Mėgstamiausias CB narys : yu

chérubin l'infinity Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: chérubin l'infinity   chérubin l'infinity Icon_minitimeŠt. 12 04 2010, 23:41

labas angeliuk ^^

tai jau tikrai, vien dėl tų vaikinų aš noriu tapti pati bernu :DD tada negalvočiau apie juos. na, nebent būčiau gėjus.
na, nebe vienas, angelėli, sakai kad turiu talentą :DD gal ir turiu, nežinau, dar nespėjau pastebėt.
laiką skaičiuoju iki kalėdų valgydama tuos pačius šokoladukus ir žiūrėdama į dieną. tada atsiskaičiuoju kiek liko iki kalėdų ^^ ir tu valgai šokoladukus? yėėėėėy ^^ pasijutau maloniai : DDD

o ir daina tokia įdomi (nesu indie rock'o klausytoja didelė, but man šita visai nieko taip, patiko), bet man ir kažkiek asocijavosi su kalėdomis.

ačiū, kad aplnkei ir tau gero vakaro ;]
Atgal į viršų Go down
http://xpumadidasx.blogspot.com
chérubin l'infinity
BIZOKU narys



Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 8

chérubin l'infinity Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: chérubin l'infinity   chérubin l'infinity Icon_minitimeSk. 12 05 2010, 22:43

Mano mieloji globotine,

Keista buvo, ir kartu juokinga, jog Tau norisi tapti vaikinu. Aš nė už ką neiškeisčiau savęs į kažką kitą vien dėl to, kad į mūsų širdeles dažnai veržiasi tie niekadėjai. Gi taip smagu būti moterimi, skaityti Vogue ir džiaugtis aukštakulniais, kurių nė įpirkti negali. Kiekvienas moters pomėgis toks savitas, toks saldus ir toks.. Neapsakomas. Kartais taip smagu kurti meno kūrinį iš moters, šnekant apie jos lūpas, padažytas skaisčiai raudonu lūpdažiu, arba apie Louboutin batelius ant liaunų kojų.. Vis dar nori būti vaikinu? :)
Mm, vėl priminei šokoladukus.. Nuo pat mažens juos šlamšdavau kiekvieną rytą, o šiais metais susikūriau savo šokoladinį kalendorių. Savo mėgstamus saldainius padalijau į dvidešimt keturias krūveles, o kūčių vakarą suvalgysiu savo mėgstamo šokolado.. Argi ne smagiau, negu tie mažyčiai šokolado gabalėliai, kurie ištirpsta burnoje vos jiems ten patekus..
Kodėl daina, kurią vakar parodžiau Tau asocijavosi su Kalėdomis? Papasakok.. :) Man bus malonu išgirsti.



chérubin l'infinity Tumblr_lcykvrB6CX1qezs8to1_500
Atgal į viršų Go down
infinity.
BIZOKU narys
infinity.


Prisijungė : 2008-10-03
Location : bikini bottom
Age : 26
Pranešimų skaičius : 1085
Mėgstamiausias CB narys : yu

chérubin l'infinity Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: chérubin l'infinity   chérubin l'infinity Icon_minitimeSk. 12 05 2010, 22:50

labas angelėli ^^

viskas ką vardinai apie mergaites man netiko, tad man verta būt labiau vaikinu : DD aš berniukiška.
laai smagi tavo mintis su savo kūrybos šokoladiniu kalendoriumi! reiks gal per kitą adventą pabandyt jei nesupyksi ;]
ta daina... tiesiog pati muzika, instrumentai, jų skambesys labai priminė žiemą ir kalėdas ^^

(tą eglutę reikia papuošti.. >.>)
Atgal į viršų Go down
http://xpumadidasx.blogspot.com
chérubin l'infinity
BIZOKU narys



Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 8

chérubin l'infinity Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: chérubin l'infinity   chérubin l'infinity Icon_minitimeAntr. 12 07 2010, 23:44

Labas vakaras, Migle. Atsiprašau, jog gana ilgą laiką neparašiau. Daugybė angeliškų darbų prieš Kalėdas tenka būtent man. Manau, jog turėsiu tavo supratimą.
Keista, galvojau, jog paveiksiu Tave mergaitiškais niekalais, nes pati rašydama jais tikėjau ir mačiau akyse viską, ką rinko mano pirštai, liesdami kiekvieną klaviatūros mygtuką. Nors visai nenustebau, jog tu berniukiška, nes ir aš savyje matau bent 2 procentus berniuko.
Taigi, papasakok man apie savo rutiną, jei tokioje gyveni!

P.S. nesupyksiu, jei norėsi panaudoti mano idėją :)
Atgal į viršų Go down
infinity.
BIZOKU narys
infinity.


Prisijungė : 2008-10-03
Location : bikini bottom
Age : 26
Pranešimų skaičius : 1085
Mėgstamiausias CB narys : yu

chérubin l'infinity Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: chérubin l'infinity   chérubin l'infinity Icon_minitimeTr. 12 08 2010, 00:15

labas angeliuk !! ^^
visiškai nepykstu ir puikiai suprantu (:
o pas mane berniuko gal visi 60%.. neveikia manęs mergaitiškos sapalionės ir pnš. ;D ačiū dievui kad dar į berniukus žiūriu...
rutina... keliuos rytais (pamaitinu katiną, apsirengiu, poto einu pavalgyt, tada tv, o prieš einant į mokyklą plaukai ir t.t.) ; einu į mokyklą, ten mokaus, per ilgąją visada valgau.. grįžus namo vėl pamaitinu katiną, arba jei mama namie pasisveikinu ir puolu į virtuvę :DD kažko užkandus atsisėdu prie pc ir taip iki vakaro, kol prieš miegą nueinu ruošt nd. kasdieną lygiai tas pats, tad vadinčiau rutina :DDD
Atgal į viršų Go down
http://xpumadidasx.blogspot.com
chérubin l'infinity
BIZOKU narys



Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 8

chérubin l'infinity Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: chérubin l'infinity   chérubin l'infinity Icon_minitimeKv. 12 09 2010, 03:39

Labas vakaras.. Koks jis gražus! Ir palyginti šiltas, taip malonu vaikščioti po laukus, kai sniego kone iki kelių. Tokiomis akimirkomis aš vis labiau laukiu Kūčių vakaro, Kalėdų ryto. Tačiau, rodos, jis niekuo neypatingas.
Tačiau kokia ypatinga ši akimirka, kai dar visa šlapia rašau Tau. Nežinau kuo Tave užkabint, nesu kūrybinga, todėl tai mane verčia rašyt ką jaučiu, ką matau. Gal tai leis ir Tau pradėti atsiverti daugiau. :)
Tiek daug visko manyje, kad net nežinau nuo ko pradėti.. Gal nuo to, jog noriu Tavęs paklausti keleto klausimų, kurie tarpusavyje beveik neturi nieko bendro..
Taigi. Pagalvok gerai, norėčiau, kad atsakytum rimtai, nes noriu pažinti Tave kaip asmenybę, o ne kaip mažą žmogų, kuris prieš pasaulį bejėgis.
Kaip apibūdintum savo vidinį pasaulį, vertybes?
Kaip ugdai savo asmenybę?
Ar planuoji savo gyvenimą?
Įsivaizduok save ateityje.. Kaip visa tai atrodys? Maždaug po 10-20 metų.

Noriu, kad ne tik pažintume viena kitą, tačiau ir Tu pati atrastum save.
Atgal į viršų Go down
infinity.
BIZOKU narys
infinity.


Prisijungė : 2008-10-03
Location : bikini bottom
Age : 26
Pranešimų skaičius : 1085
Mėgstamiausias CB narys : yu

chérubin l'infinity Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: chérubin l'infinity   chérubin l'infinity Icon_minitimeKv. 12 09 2010, 21:42

labas angeliuk ^^

uždavei tokius klausimus, į kuriuos dar neradau atsakymo. pas mane asmenybė... labai labai painu žinok, dar formuojas..
vienas žodis apie mano vidų - chaosas. neina nieko suprasti kas ten dedas. vertybių tai pusiau nesupratau, o nesuprasdama sakau kad nieko neturiu XDD savo asmenybės aš visiškai neugdau, apsileidusi tinginė. asmenybė mano ugdosi pati. ir matau, kad ne į blogąją pusę. gal to ugdymo kiek buvo per įvairias mano, šeimos ir draugų problemas. labai žiūriu į visokias problemas, per daug imu į širdį, o tai mane labai dažnai verčia susimąstyti. visai nesenai, dar per rudens atostogas(ir anksčiaaau...) buvau visiška pesimistė, niekuom netikėjau, buvau pernelyg savikritiška, niekas nepatiko, viskuo nepatenkinta.. žodžiu. tada išsipasakojo draugė. again, problema. tada nemiegojau visą naktį. ir mąsčiau. ryte aš jau automatiškai džiaugiaus gyvenimu ir šypsojaus iki ausų. gal skamba kiek durnai visa tai ką pasakoju, bet tiesiog nemoku parodyti, kaip stipriai mane tai paveikė. "depresija" dabar aplanko žiauriai retai. savo gyvenimo aš neplanuoju. nežiūriu į ateitį. gyvenu šia diena ir net nerūpi rytojus. tai tiek. nemanau kad ką iš šios mano informacijos išpeši ;DD maniau esanti atvira, bet apsirikau. ir klausimai tokie sunkūs..
Atgal į viršų Go down
http://xpumadidasx.blogspot.com
chérubin l'infinity
BIZOKU narys



Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 8

chérubin l'infinity Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: chérubin l'infinity   chérubin l'infinity Icon_minitimePir. 12 13 2010, 00:45

Labas vakaras, Migle. Atsiprašau, jog tau teko taip ilgai manęs laukti, tiesiog savaitgalis ir man yra savotiškas poilsis, kai galiu ištrūkti iš rutinos gniaužtų. Tikiuosi, jog mane supranti.
Skaitydama apie tave, bandžiau susidaryti nuomonę. Ir susidariau. Kad ir kiek Tau smalsu būtų, nedarysiu pirminių išvadų ir stengsiuosi to neatskleisti, nes ne tai svarbiausia. Tik pasakysiu, jog tai teigiama :) ir tau nereikia pergyventi, kad blogai apie Tave manau, nes viskas yra gerai.
Tačiau mes esame visiškai skirtingi žmonės. Lyg iš skirtingų pasaulių, todėl, manau, jog dėl to ir susikalbėti mums sunkoka, tačiau artėja Kalėdos, Kalėdinis stebuklas ir gal viskas, pokšt, ir pasikeis!
Taigi, koks buvo Tavo savaitgalis?

Iki pasimatymo :)
Atgal į viršų Go down
infinity.
BIZOKU narys
infinity.


Prisijungė : 2008-10-03
Location : bikini bottom
Age : 26
Pranešimų skaičius : 1085
Mėgstamiausias CB narys : yu

chérubin l'infinity Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: chérubin l'infinity   chérubin l'infinity Icon_minitimePir. 12 13 2010, 17:31

labas angelėli!
visiškai suprantu, o man savaitgalis buvo pusiau užimtas (: važiavau į vilnių, įrašinėjau savo kūrybos dainas. vakar vaikščiojau po senamiestį ir va tik šiandien grįžau : ) ir susirgau ;xxxxx
na o kaip tu praleidai savaitgalį? (:
žinok taipj ua ir mačiau kad esame visiškai skirtingi žmonės, bet priešingybės traukia ;] nemanau kad labai sunku bus bendrauti..
Atgal į viršų Go down
http://xpumadidasx.blogspot.com
infinity.
BIZOKU narys
infinity.


Prisijungė : 2008-10-03
Location : bikini bottom
Age : 26
Pranešimų skaičius : 1085
Mėgstamiausias CB narys : yu

chérubin l'infinity Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: chérubin l'infinity   chérubin l'infinity Icon_minitimeŠt. 12 18 2010, 22:20

labas angelėli! pranešu, kad nuo rytojaus (sekmadienio) teks susisiekt su manimi kitomis priemonėmis, nes pc nebeturėsiu : ) išvykstu į joniškį.
Atgal į viršų Go down
http://xpumadidasx.blogspot.com
Sponsored content





chérubin l'infinity Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: chérubin l'infinity   chérubin l'infinity Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
chérubin l'infinity
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Archyvas :: Slapto draugo beieškant-
Pereiti į: