Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 ~MEMORIES Migdolinės Staigmenos~

Go down 
AutoriusPranešimas
MEMORIES_Angel
BIZOKU narys



Prisijungė : 2010-12-01
Pranešimų skaičius : 2

~MEMORIES Migdolinės Staigmenos~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: ~MEMORIES Migdolinės Staigmenos~   ~MEMORIES Migdolinės Staigmenos~ Icon_minitimeKv. 12 02 2010, 00:56

*tuk tuk tuk*

Brangioji MEMORIES,
visų pirma, norėčiau Tave pasveikinti su prasidėjusiu Advento laikotarpiu. Čia, "Kalėdų Angelų Kontoroje", dabar labai įtemptas metas: vyresnieji ruošiasi Kalėdų puotai, jaunesnieji organizuoja visokias akcijas atrakcijas, o naujokai prižiūri visus vaikus (ir ne tik!). Kadangi šie metai yra paskutiniai, kada aš vadinuosi Naujoke, tai Tavo globą įteikė į mano rankas. Advento metu,-

*TUK TUK TUK*

Ahem, kaip jau minėjau, Advento metu norėčiau aktyvaus bendravimo. Jeigu ne kiekvieną dieną, tai nors kas antrą ar kas trečią dieną norėčiau pabendrauti, sužinoti, kaip Tau sekėsi ir pan. Pirmam kartui norėčiau apie Tave sužinoti šiek tiek daugiau, negu "Sveika. Aš X, man Y metų, esu iš Z miesto".

*BUM BUM BUM*

Na ką, man jau metas eiti. Kol manęs nebus, neliūdėk. Oi, kol nepamiršau, į mano užduočių pergamentą įeina punktas "Perduoti Kalėdų Seneliui dovanėlių sąrašą". Taip kad rytoj atėjusi lauksiu jo!

Tavo Angelėlis,
Rima
Atgal į viršų Go down
MEMORIES_Angel
BIZOKU narys



Prisijungė : 2010-12-01
Pranešimų skaičius : 2

~MEMORIES Migdolinės Staigmenos~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~MEMORIES Migdolinės Staigmenos~   ~MEMORIES Migdolinės Staigmenos~ Icon_minitimeAntr. 12 07 2010, 03:27

Sveika, Brangioji!

Norėčiau Tave pasveikinti su Cinamono Diena! Matai, mūsų kontoroje mes kiekvieną Advento dieną paskiriam kokiam nors labai skaniam dalykui. Na, pavyzdžiui, šokoladui, cinamonui, imbierui, persikams... Tada visą dieną stebinam vieni kitus tais skanumynais. Štai šiandien su keliomis pirmokėlėmis kepėme daug sausainių su cinamonu savo vyresniajai. Porą nugvelbiau ir norėčiau Tau juos padovanoti. Rytoj švenčiam Braškių dieną, taip kad ruoškis!

Tavo Angeliukė,
Rima


~MEMORIES Migdolinės Staigmenos~ Cinnamon+Bun+Cookies+004
Atgal į viršų Go down
 
~MEMORIES Migdolinės Staigmenos~
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Archyvas :: Slapto draugo beieškant-
Pereiti į: