Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 Gretos pūkinis debesėlis

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Angelas♥Gretaa
BIZOKU narys
Angelas♥Gretaa


Prisijungė : 2010-12-01
Pranešimų skaičius : 4

Gretos pūkinis debesėlis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Gretos pūkinis debesėlis   Gretos pūkinis debesėlis Icon_minitimeKv. 12 02 2010, 00:26

Sveika, Greta!

Eh.. Tai pirmasis mūsų pasisveikinimas, todėl truputi jaudinuosi! Be galo noriunoriunoriu, kad mes gerai praleistume Adventą ir galėčiau į laikotarpį laukiant Šv. Kalėdų įnešti Tau kiek daugiau džiaugsmo, nei įprastoje kasdienybėje. Nerimauju dėl to, kad galbūt ne visuomet pavyks aplankyti Tave šiame debesėlyje, tačiau žinok, kad bet kada Tu gali man parašyti sms, elektroninį laišką. Taip taip, šias naująsias technologijas žino ir angelai, bei vienas iš jų, tai yra aš, sąžiningai pasižada jomis naudotis, kad galėtų būti kuo arčiau savo globotinės!
Džiaugiuosi, kad šiais metais man patikėta angelauti būtent Tau! Tikriausiai per visus metus nė nesusimąstei apie tai, kad aplinkui plazdena mažytis Angeliukas, kuris žiūri į Tave malonaus jaudulio kupinomis akimis ir laukia nesulaukia dienos, kada galės susipažinti. Ir štai, toji diena atėjo, todėl labai norėčiau, kad papasakotum apie save, savo pomėgius ir leistum Tave labiau pažinti.
Pradėkime dienas iki Šv. Kalėdų skaičiuoti kartu! <3


Tavo Angelas
Atgal į viršų Go down
Gretaa
BIZOKU narys
Gretaa


Prisijungė : 2008-10-05
Location : tokyo
Age : 29
Pranešimų skaičius : 798

Gretos pūkinis debesėlis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gretos pūkinis debesėlis   Gretos pūkinis debesėlis Icon_minitimeŠt. 12 04 2010, 16:17

Angele, aš tavęs pasigedau, kur dingęs? Gretos pūkinis debesėlis 46280
Atgal į viršų Go down
http://www.shaltis.blogas.lt
Angelas♥Gretaa
BIZOKU narys
Angelas♥Gretaa


Prisijungė : 2010-12-01
Pranešimų skaičius : 4

Gretos pūkinis debesėlis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gretos pūkinis debesėlis   Gretos pūkinis debesėlis Icon_minitimeŠt. 12 04 2010, 21:23

Labas, mieloji!

Kuo greičiau artėja Kalėdos, tuo daugiau darbų Angelams! Žinoma, vienas didžiausių ir svarbiausių yra rūpinimasis savo globotiniais, tad labai atsiprašau, kad negalėjau čia parašyti keletą dienelių. Už tai dabar Tau teks užduotis papasakoti apie pastarąsias dienas. Kaip sekėsi, ką nuveikei? Žinok, man be galo įdomu viskas, kas tik susiję su Tavimi. Noriu žinoti absoliučiai viską, nors tai tikriausiai sunkiai įmanoma.
Koks oras Varėnoje? Tikriausiai jau visoje Lietuvoje balti kiemai.. Nebaisu išeiti iš mokyklos, žinant, kad lauke jau yra sniego, kuris dažnai būna sulipdytas į gniūžtes ir naudojamas prieš merginas? Hehe, žinai, taip smagu iš aukštai stebėti kaip spiegiančios panelės bėga nuo jas paerzinti siekiančių vaikinų, kad net niekada nesistengiu nei vieniems, nei kietiems padėti. Juk reikia džiaugtis, kad mus aplanko toks nuostabus dalykas, kaip snaigės. Dievinu jas! Jei atvirai, visai norėčiau, kad kas nors išmaudytų mane sniege, jau seniai bebuvau tai patyrusi.. Na, gali priimt tai kaip užuominą... :D
Beje, ar yra kokių dalykų, kuriems pasirodžius Tave aplanko Kalėdinė nuotaika, prisimeni, kad šventė jau ne už kalnų? Galbūt tai mandarinai, kakava, "Vienas Namuose" ar kokios Kalėdinės dainos?
Kol kas palieku Tave su daina, kuri man visada primena Kalėdas. Taip yra tikriausiai dėl to, kad kažkada buvo metas, kai laukdama šventės šitą dainą be perstojo klausydavau.


Su meile,
Tavo Angelas
Atgal į viršų Go down
Angelas♥Gretaa
BIZOKU narys
Angelas♥Gretaa


Prisijungė : 2010-12-01
Pranešimų skaičius : 4

Gretos pūkinis debesėlis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gretos pūkinis debesėlis   Gretos pūkinis debesėlis Icon_minitimeTr. 12 08 2010, 19:42

Gretos pūkinis debesėlis 3101540468_7d6a68f8b9_z_large

Heyyy!!

Labailabailabai atsiprašau, kad taip retai čia apsilankau.. Esu nepavydėtinas angelėlis, bet žinok, kad darau ir plika akimi nematomus dalykus - visada linkiu, kad Tau viskas būtų gerai, kad nesušaltum, kad būtum linksma, laiminga, visada visada mintimis būnu šalia Tavęs. Galbūt skamba banaliai, tačiau taip tikrai yra :)
Taigi, Greta, kas naujo? Kaip sekasi laukiant Kalėdų? :) ir ar išvis jų lauki?

Esu vienas tų angelų, kurie sparnelių neturi ir negali bet kada atsidurti norimoje vietoje, todėl sugalvojau, kad man reikia.. Automobilio! Nieko apie juos nenusimanau, žinau tik kurie man gražūs, o kurie ne. Eh.. Pažiūrėk, man šio automobilio reklama labai patiko. O kaip Tau? :)
https://www.youtube.com/watch?v=XJM8DlbT9dk
Na, man jau metas bėgti!.. Smagios dienos.

Tave mylintis bei labai atsiprašantis už aplaidumą,
Angelėlis
Atgal į viršų Go down
Angelas♥Gretaa
BIZOKU narys
Angelas♥Gretaa


Prisijungė : 2010-12-01
Pranešimų skaičius : 4

Gretos pūkinis debesėlis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gretos pūkinis debesėlis   Gretos pūkinis debesėlis Icon_minitimeSk. 12 12 2010, 05:29

Gretos pūkinis debesėlis Xmzs_large

Labas, Greta.

Liūdna, kad nežinau kaip Tau sekasi ;( deja, neturiu galių atskristi ir pažiūrėti pati.. Tikriausiai jau banalu vėl ir vėl klausti, tačiau vis dėl to pabūsiu banali. Kaip sekasi? Ar viskas gerai? Ar Tau patinka sniegas? Juk visur jo dabar tiek daug.. Jau šiemet patyrei ką reiškia sniego karas, ar jau išaugai iš tokių linksmybių ir tai nebeįdomu? Ar Tau patinka tokie ilgi vakarai, ar mieliau rinktumeisi dienos šviesą, o galbūt jau pasiilgai ir vasaros? Tau maloniau atsivėsinti gaiviu gėrimu karštą dieną, ar sušilti geriant karštą arbatą kai už lango siaučia pūgos? Ar Tau patinka degintis prieš saulutę, o gal mieliau rinktumeis gražų, jaukų pledą, į kurį galėtumei įsisiausti?
Jei Tau įdomu - pas mane nieko naujo. Sakoma, kad tuomet geriausios naujienos.. Kai nieko naujo, vadinasi nieko ir blogo, tiesa?
Mane persekioja rutina. Kiekvienos dienos mažiau ar daugiau susijusios su Kalėdomis, dovanomis ir panašiais dalykais. Na, bet juk išvengti to ir nebūtų įmanoma, visur pilna kalėdinės atributikos, jau per kiekvieną namų langą vakarais matosi žybčiojančios lemputės ant papuoštos eglutės. O tuo labiau, esu Angelas, kuris iš karto asocijuojasi su Kalėdomis :) tokia rutina ganėtinai maloni, Kalėdos tokia šilta, jauki šventė.
Tikriausiai per daug tauškiu apie save, metas kažką išgirsti ir iš Tavo pusės!^^

Ramių, šiltų, malonių bei linksmų sapnų linki,
Tave branginantis Angelas
Gretos pūkinis debesėlis 999161

P.S man berašant čia, pradėjo groti daina, kurią išgirdus Tavo angeliukui atgimsta begalės prisiminimų. Nedėčiau kiekvienos tokios dainos, bet kadangi joje daugiau ar mažiau tema apie angelą, pamaniau, kad visai tiks :D



Na, dabar tai tikrai - iki pasimatymo!

Atgal į viršų Go down
CBizarre
BIZOKU narys
CBizarre


Prisijungė : 2009-05-25
Location : Kaunas
Pranešimų skaičius : 330
Mėgstamiausias CB narys : Visi.

Gretos pūkinis debesėlis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gretos pūkinis debesėlis   Gretos pūkinis debesėlis Icon_minitimeSk. 12 26 2010, 03:38

Na, jau trumpąja žinute pranešiau kas iš tikrųjų esu, tačiau parašysiu ir čia.:)
Dar kartelį viešai atsiprašau už savo aplaidumą, nekantrumą, galbūt nemokėjimą sudominti. Bet kadangi šį klausimą jau aptarėm, galiu šventes švęsti ramia sąžine:D linksmų švenčių, Gretut!
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Gretos pūkinis debesėlis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gretos pūkinis debesėlis   Gretos pūkinis debesėlis Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Gretos pūkinis debesėlis
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Archyvas :: Slapto draugo beieškant-
Pereiti į: