Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 Cb4ever Kalėdinis kampelis (:

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Cb4ever_angelėlis
BIZOKU narys
Cb4ever_angelėlis


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 5

Cb4ever Kalėdinis kampelis (: Empty
RašytiTemos pavadinimas: Cb4ever Kalėdinis kampelis (:   Cb4ever Kalėdinis kampelis (: Icon_minitimeKv. 12 02 2010, 00:20

Labas, Ieva! :)
Štai pagaliau pirmoji gruodžio mėnesio diena. Cb4ever Kalėdinis kampelis (: 895504

Tikiuosi, tu ja džiaugiesi, kaip ir aš ! :)
Juk oras lauke jau toks žiemiškas.
Dabar betrūksta mandarinų ir Kalėdinių dainų.
https://www.youtube.com/watch?v=ddVZOK_9UUI
Man labiausiai nuotaiką pakelia ši.
O tau? :)


****


Tavo angelas sargas. ;*
Atgal į viršų Go down
cb4ever
BIZOKU narys
cb4ever


Prisijungė : 2008-09-23
Location : šiauliai
Age : 29
Pranešimų skaičius : 382
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

Cb4ever Kalėdinis kampelis (: Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cb4ever Kalėdinis kampelis (:   Cb4ever Kalėdinis kampelis (: Icon_minitimeKv. 12 02 2010, 01:33

Sveikas, angelėli ^^
Taip, pagaliau atėjo tikra, labai laukta žiema. Tik nesitikėjau, kad bus taip šalta .____.
Kad ir ką bebūtų prognozavę meteorologai, nelabai norėjau tikėti, kad tai tiesa.
Ir aš turiu mandarinų. NIOM NIOM
Mano mėgstamiausia Kalėdinė dainą turbūt būtų Shakin' Stevens - Merry Christmas Everyone ^^
Sena klasika, bet man ji labai patinka. Tiesiog puikiai sukuria Kalėdinę nuotaiką ir atmosferą.
Turiu Tau, angelėli, prašymą. Gal galėtum daugiau papasakoti apie save?
Ačiū.
< 3
Atgal į viršų Go down
http://sancredfern.blogspot.com/
Cb4ever_angelėlis
BIZOKU narys
Cb4ever_angelėlis


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 5

Cb4ever Kalėdinis kampelis (: Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cb4ever Kalėdinis kampelis (:   Cb4ever Kalėdinis kampelis (: Icon_minitimeKv. 12 02 2010, 22:07

O man patinka ir šaltis ir sniegas. Juk be jų negalėtume pasakyti, kad šventės jau visai čia pat, ar ne? :)
Pritariu, jog Merry Christamas everyone yra viena geriausių ir gražiausių Kalėdinių dainų, nesvarbu, kad ir kokia sena ji būtų. Juk klasika nesensta. (:

O dabar, kaip ir prašei, truputį papasakosiu apie save. Mano mėgstamiausia spalva žalia - kaip Kalėdinės eglės. Dievinu sniegą, ir tiesiog negaliu nustoti žiūrėti pro langą, kai sninga. Man labai patinka klausytis muzikos, būti su draugais, fotografuoti, kurti, kasdien atrasti kažką naujo.

Kadangi ir aš tave noriu pažinti, užduosiu keletą klausimų ir tau:
Kokia tavo mėgstamiausia spalva?
Kokią dainą dabar dažniausiai klausai?
Koks aprangos stilius tau priimtiniausias?
Kokia pamoka tau įdomiausia?
Ką veiki laisvalaikiu, kuo domiesi?
Koks tavo mėgstamiausias filmas?

Labai lauksiu tavo atsakymo! :)*

***

Tavo slaptas angelas.

Cb4ever Kalėdinis kampelis (: 999161

****

https://www.youtube.com/watch?v=sJyN7T0SIJo
Atgal į viršų Go down
cb4ever
BIZOKU narys
cb4ever


Prisijungė : 2008-09-23
Location : šiauliai
Age : 29
Pranešimų skaičius : 382
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

Cb4ever Kalėdinis kampelis (: Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cb4ever Kalėdinis kampelis (:   Cb4ever Kalėdinis kampelis (: Icon_minitimePen. 12 03 2010, 03:31

Sveikas, angeliuk *__*
Man taip pat patinka, tik nuo šalto vėjo aš nuolat peršalu >_<.
Aš taip pat dievinu sniegą - jis kažkas tokio nepaprasto. Šiandien vakare stovėjau autobusų stotelėje belaukdama autobuso ir labai smarkiai snigo. Užverčiau galvą į viršų ir žiūrėjau į tas snaiges, plevenančias lempos šviesoje, violetinio dangaus fone. Toks kerintis vaizdas
Cb4ever Kalėdinis kampelis (: Smile-2

Nori sužinoti apie mane? Gerai ^^
Mėgstamiausia spalva - violetinė. Ji mane lydi visą gyvenimą ^^.
Dažniausiai šiuo metu klausau.. LM.C – marble-s (pasikonsultavo last.fm). Mylū tą dainą.
O tavo kokia?
Priimtiniausias aprangos stilius - kaip noriu, tai rengiuos : DD. toleruoju visus (tik fyfas ir gezus mažiausiai). Mano normali apranga: spalvotas bliuzonas/bliuzonas/maikutė, juodi arba mėlyni džinsai ir mano ištikimieji kerzai (vienas su šviesiai žaliu batų raišteliu, kitas - su tamsiai). Tai toks, taip sakant, laisvas.
O tavo?
Įdomiausia pamoka - anglų kalba. dar dailė ir etika.
Kokia tavo?
Laisvalaikiu klausau muzikos (be jos, turbūt, nebūtų ir manęs), piešiu (mėgstu piešti visur, visada ir viską), leidžiu laiką su draugais, mūrdau šunį, siuvinėju : D
Domiuosi. Mm.. Domiuosi daug kuo: visų pirma tai Japonija (į tai įeina kalba, kultūra, papročiai, muzika, menas ir t.t.), piešimu, siuvinėjimu ir pan.
O tu?
Mėgstamiausias filmas - AVATAR (tas mėlynas x DDDDD). Gal istorija ir lėkštoka, bet man jis nerealus.
O tavo, angelėli?

Ačiū už šio ryto sms - ji tikrai praskaidrino mano dieną ^^.

Na, turbūt iki.
Cb4ever Kalėdinis kampelis (: 999161

PS. Ačiū už dainą.
Atgal į viršų Go down
http://sancredfern.blogspot.com/
Cb4ever_angelėlis
BIZOKU narys
Cb4ever_angelėlis


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 5

Cb4ever Kalėdinis kampelis (: Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cb4ever Kalėdinis kampelis (:   Cb4ever Kalėdinis kampelis (: Icon_minitimePir. 12 06 2010, 00:30

Labas vakaras, Ievute!

Atleisk, kad teko laukti, tiesiog danguje dabar turim tiek daug darbelių..

Dėkui, už atsakymus, man buvo begalo įdomu juos paskaityti :)
Manau, tavo aprangos stilius tikrai šaunus. :)
Pati - mėgstu puoštis, bet man svarbu ir jaustis patogiai. :)
Man kaip ir tau patinka anglų kalba, o vietoj etikos turiu tikybą, taigi įdomu, ką veikiat per etikos pamokas? Apie ką kalbat? (;

Kadangi sakei, kad mėgsti piešti, gal parodysi savo piešinių? : )
Be to, kodėl domiesi būtent Japonija? Nuo ko tavo susidomėjimas šia šalimi prasidėjo?


O jei šnekėsime apie filmus, sunkų būtų išsirinki mėgstamiausią - labai daug gerų yra :)

O už tą sms nėra už ką, jų bus dar ne viena. J
Ir AČIŪ TAU, jog pati parašei šiandien, taip tavo angelėlis prisiminė, jog turi nuostabų žmogų, kuriuo turi rūpintis. PAŽADU PASITAISYTI.


Šilčiausias apkabinimas nuo tavo Kalėdinio Angelo.

IKI KALĖDŲ LIKO 20 DIENŲ!

Cb4ever Kalėdinis kampelis (: Christmas%20Presents%20W%20Tree

P.S. https://www.youtube.com/watch?v=yXQViqx6GMY
Atgal į viršų Go down
Cb4ever_angelėlis
BIZOKU narys
Cb4ever_angelėlis


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 5

Cb4ever Kalėdinis kampelis (: Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cb4ever Kalėdinis kampelis (:   Cb4ever Kalėdinis kampelis (: Icon_minitimeAntr. 12 07 2010, 00:51

hey hey hey!
Iki Kalėdų liko 19 dienų.

Cb4ever Kalėdinis kampelis (: 059-springbok-pzl5942-christmas-cookies
Atgal į viršų Go down
Cb4ever_angelėlis
BIZOKU narys
Cb4ever_angelėlis


Prisijungė : 2010-12-02
Pranešimų skaičius : 5

Cb4ever Kalėdinis kampelis (: Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cb4ever Kalėdinis kampelis (:   Cb4ever Kalėdinis kampelis (: Icon_minitimeAntr. 12 14 2010, 23:08

Labas vakaras!


Kaip greitai bėga dienos - jau tik 11 dienų beliko iki Kalėdų :)
Gaila, kad kaip tik vakar tavo angelui sargui baigėsi saskaita ir jis negali atrašyti, bet pažadu, kaip galėdama greičiau pasipildyiu ją ir parašysiu tau ;)
Iš tiesų, per šias 14 dienų pripratau prie mūsų bendravimo ir esu labai laiminga, jog turiu galimybę pabendrauti su tokiu puikiu žmogum^^


Gero vakaro, tavo Angelas. Cb4ever Kalėdinis kampelis (: 999161

Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Cb4ever Kalėdinis kampelis (: Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cb4ever Kalėdinis kampelis (:   Cb4ever Kalėdinis kampelis (: Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Cb4ever Kalėdinis kampelis (:
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Baby, it's cold outside (CBizarre kampelis)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Archyvas :: Slapto draugo beieškant-
Pereiti į: