Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

  * Kalėdiniai Sausainiai Carolinai *

Go down 
3 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Carolina's Muffin
BIZOKU narys
Carolina's Muffin


Prisijungė : 2010-12-01
Pranešimų skaičius : 18

 * Kalėdiniai Sausainiai Carolinai * - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Kalėdiniai Sausainiai Carolinai *    * Kalėdiniai Sausainiai Carolinai * - Page 2 Icon_minitimeŠt. 12 25 2010, 16:04

Labas rytas Karolina !

Linksmų ir jaukių tau Kalėdų :)
Iš tiesų, Gruodis prabėgo labai greitai ir jau metas man bėgti,
bet prieš tai dar kartelį, šį Kalėdų rytą,
aš tave pradžiuginsiu, kartu su savo draugu baltuoju kiškiu :D

 * Kalėdiniai Sausainiai Carolinai * - Page 2 156917_179527048733885_100000297728582_548019_1920095_n


Paskutinį kartą, Tavo Keksiukas <3
Atgal į viršų Go down
Ki_Ai
BIZOKU narys
Ki_Ai


Prisijungė : 2008-08-22
Location : Alytus
Age : 27
Pranešimų skaičius : 277

 * Kalėdiniai Sausainiai Carolinai * - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Kalėdiniai Sausainiai Carolinai *    * Kalėdiniai Sausainiai Carolinai * - Page 2 Icon_minitimeSk. 12 26 2010, 03:20

Mieloji Karolina,

Tai aš angelavau (o tiksliau Keksavau) tau visą šį mėnesį.
Atleisk jeigu kas buvo ne taip, visi mes darom klaidų :)
Taigi dabar jau sveikinu tave su Šv. Kalėdom ir artėjančiais naujaisiais,
ne kaip Keksiukas, o kaip aš :D Linkiu tau Daug daug laimės, sėkmės,
meilės, aišku pinigų, dar labai sveikatos ir viso kito ko tavo širdutė užsigeis :)

Beje, Kalėdos tikrai stebuklų metas -norai pildosi, o keksiukai virsta žmonėmis :D
LooK:
Spoiler:

Myliu, bučiuoju ;*
Visada tavo Keksiukas Ki_Ai  * Kalėdiniai Sausainiai Carolinai * - Page 2 999161

 * Kalėdiniai Sausainiai Carolinai * - Page 2 148272_151327398251562_100001229077987_305832_691564_n
Atgal į viršų Go down
carolina.
BIZOKU narys
carolina.


Prisijungė : 2008-10-06
Location : Trakai
Age : 30
Pranešimų skaičius : 524

 * Kalėdiniai Sausainiai Carolinai * - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Kalėdiniai Sausainiai Carolinai *    * Kalėdiniai Sausainiai Carolinai * - Page 2 Icon_minitimeSk. 12 26 2010, 18:54

Mielas buvęs Keksiuk, aaaaačiū iš visos širdies Tau už rūpestį manimi, šypsenas, kurias man sukeldavai, tas šiltas žinutes, pasakojimus, Tavo giminaičius, kurie mane linksmindavo ir Tavo nuotaikingumą, nes šis mėnesis su Tavimi buvo nuostabus :) Linksmų švenčių!
Visada Tave prisiminsiu ir mylėsiu, Keksiuk ;*
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





 * Kalėdiniai Sausainiai Carolinai * - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: * Kalėdiniai Sausainiai Carolinai *    * Kalėdiniai Sausainiai Carolinai * - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
* Kalėdiniai Sausainiai Carolinai *
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Archyvas :: Slapto draugo beieškant-
Pereiti į: