Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :) 
rodiklisRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


Share | 
 

 karinos migdolinis debesėlis

Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
gniūžtėkarinutei
BIZOKU narys
avatar

Prisijungė : 2010-12-01
Pranešimų skaičius : 29

RašytiTemos pavadinimas: Re: karinos migdolinis debesėlis   Tr. 12 08 2010, 05:54

karina dar kartelį,
šįsyk man parodė, kad kol rašiau gavau dar vieną žinutę. net nematei kaip nudžiugau, šiandien neturiu, ką veikti, tad laisvą vakarą norėjau praleisti būtent šitaip!
šiandien ryte taip pat patyriau tą sunku kėlimąsi. pramerkiau vieną savo žvitrią akį, piktai pažiūrėjau į savo skambantį žadintuvą ir jis nutilo. ir ką tu manai? sugedo nuo žvilgsnio!
įdėjau naujas baterijas, glosčiau, rūpinaus, bet neatsigavo. nu ir gerai.. jei rytoj pramiegosiu nepyk!
ne pirma tu man ir apie sunkiąją rusų kalbą pasakoji! teko girdėti, kad pas jus vadovėliuose žodžiai tokie sunkūs, kad net tikri rusai nepajėgia jų išversti. še tai tau.! čia tas pats, kas tu būdama lietuvė neišverstum lietuviško teksto.
matau,kad turi labai rūpestingą ir mielą mamą. ^^ gali papasakoti man apie ją daugiau. labai mėgstu klausyti istorijų apie mamas.
o sunkus buvo matematikos bandomasis ar privėlei mano taip mėgstamų kvailų klaidų? aš tikriausiai pats neatidžiausias žmogus. jei man reiks, galiu skaityti sakinį milijoną kartų ir nematyt info, kurios man reikia.
kažkodėl neprisimenu, kad istorijoje būčiau mokiusis ką nors apie kauną. laisvu nuo visko laiku galėsi ir man tą temą atpasakoti. va tada tai tikrai gerai mokėsi.
wow, na tavo ir dienelės. atrodo, kad nė vienos minutės laisvos neturi. man labai įdomu būtų gyventi tokį gyvenimą. aš esu mergaitė, kuri labiau už viską mėgta viską planuoti minučių tikslumu. (nujaučiu, kad mane su tuo žadintuvu tikrai siejo glaudus ryšys).
geras ! druskininkai, net nebūčiau pagalvojusi. nors, dabar man puikiai paaiškinama, kodėl gyveni prie miško. domiuosi geografija, tad puikiai žinau, koks gražus ten kraštas. ach!
kokia miela tavo vardo reikšmė. o aš esu sniegas, tarytum turėčiau būti šalta ir tolima, bet yra visiškai atvirkščiai. tačiau nepaisant visko man patinka tas vardas, nes jis netradicinis!
na, tikrai keista, kad maža buvai rami. juk visi vaikai nerimsta savo kailyje. o aš va, nei vaikystėje, nei dabar nerimstu. nėr progreso pas mane!
karina, man regis, kad psichologijos profiliui reikia istorijos. tavęs tai netrikdo žinant, kad tu jos nemėgsti?

na, ką dabar jau labanaktis? (ar rasiu dar vieną laiškelį?;D)

j u k iAtgal į viršų Go down
kagremeu
BIZOKU narys
avatar

Prisijungė : 2009-05-30
Age : 24
Pranešimų skaičius : 189

RašytiTemos pavadinimas: Re: karinos migdolinis debesėlis   Pen. 12 10 2010, 00:46

Labas, Juki ;)

Vakar neparašiau tau. Tai va, nepyk. Juk buvau vakar Kaune ir grįžus buvau tookia pavargus, kad nė tai neatrašiau. Ir dar bekurdama draugei eilėraštį taip ir užmigau nepastebimai. Įsivaizduoji? Net žadintuvo nenusistačiau ir patalynės savo nesusiradau. Tikra baisybė. Gerai, kad atsikėliau ir be žadintuvo laiku, tik labai nustebau pamačiusi, kaip keistai miegojau.

O trečiadienis buvo labai smagus. Jei pradėsiu no 00:00 valandos, tai būtų taip. Supakavau dovaną. Ak, kaip aš mėgstu pakuoti dovanas! Visuomet stengiuosi kuo gražiau ir būtinai, kad būtų kaspinėlis. Man taip jie patinka :) Tuomet ėjau miegoti. Pabudau anksti anksti. Šį kartą nevažiavau autobusu, nes man reikėjo vėliau būti. Dar mamai papasakojau apie knygą. Galų gale ją baigiau. Juhu, dabar skaitysiu, ką noriu ir atsiskaitysiu su biblioteka rytoj. Tuomet mokyklos spintelėj pasidėjau dovaną ir ėjau su kitais laukti autobuso. Jis keistai pavėlavo. Jau galvojom, sugedo, nes praeitą kartą nė neprivažiavom Kauno ir jau sugedo. O tiek nedaug buvo likę. Šį kartą pavyko nusigauti iki Kauno. O pakeliui labai smagiai važiavom ir žaidėm "Taip ar ne?". Sunkiai sekėsi tokius, rodos, paprastus žodžius atspėti, bet smagu ;D Jie buvo:veržlė ir transformeris. Tada aplankėm botanikos sodą. Ak, kaip ten buvo karšta. Ir šiaip mažokai oro! Mm, mažai buvo žydinčių, bet visus apčiupinėjau, na, tik kaktusų laikiausi atokiau. Jie mane mėgsta badyti nė neprisiartinus! Tuomet zoologijos muziejuje. Uch, nepatinka man negyvi gyvūnai. Pašmirinėjau ten iki tam skirto laiko. Galų gale gavom laisvo laiko, tai susitikau su drauge :) Mm, graži labai Kauno eglutė. Ir norą spėjau užrašyti, tik labai jau neaiškiai, nes pirštai sušalę buvo. Em, paskui vėlavau, nes nežinojau, kur turėjom susitikti. Piktos mokytojos buvo, bet tiek jau to. Tada prie Alytaus vėl tas autobusas sugedo. Oi, sušalau aš! Tada ėjom į kitą autobusą, kuris tempė musiškį. Kažkiek laiko pastovėjom ir lipom į kitą autobusą, O tas tai šaunus! Ten tokios žalios švieselės yra. Dar likusį laiką gadinausi akis skaitydama, che, užtat baigiau ;D O pasiekus Druskininkus, namo namo su tėčiu. Gavau mandarinų, deja, alergija pasireiškė, kaip visada, bet aš vis tiek juos dievinu! Na, o tada žinai, kad susidėjus knygas traukiau namo.

Šiandien gavom atsakymus matematikos. Trūko dviejų taškų iki 10, žinoma, žioplos klaidos. Bet visą gyvenimą prisiminsiu trisdešimties laipsnių taisyklę ;D Daugiau su ja neapsižioplinsiu. Bet vis tiek džiaugiuosi !

Mano mama. Na ji labai pikta, nes mano sesės per ilgą ją taip įpykdė, kad ji visuomet tokia. Bet ji labai mus myli ir mes negalime skųstis. Duoda viską ką geriausia ir stengiasi labai. Išlepinti mes vaikai, nes mums viskas leidžiama. Labai gera mano mama!

Žinau žinau, kad reikia istorijos, bet tiek jau to su ja ;D

Gerai, daugiau neplepėsiu,
Iki,
Karina


Atgal į viršų Go down
gniūžtėkarinutei
BIZOKU narys
avatar

Prisijungė : 2010-12-01
Pranešimų skaičius : 29

RašytiTemos pavadinimas: Re: karinos migdolinis debesėlis   Št. 12 11 2010, 03:58

labas, karina,
visų pirmą, tai tikriausiai parašysiu ilgą ilgą pastraipą apie tai, kaip gėdingai jaučiuosi. nepatikėsi. nusivyliau savo, kaip angelo sugebėjimais. vakar nardžiau po forumą geras keletą valandų. ir žinai ką? nepastebėjau, kad tu parašei man atsakymą. dabar sėdžiu ir raudonuoju nesuprasdama, kaip tai galėjo nutikti. stengiausi būti tobulas angeliukas, bet palikau tave visai dienai manydama, jog tu man dar neatrašei. ech.. atleisk man!
žinojau, kad važiavai į kauną, ir galvojau, kad esi pavargusi ir neatrašysi, tad ir nekvaršinau tavo galvos papildoma daugybę laišku. juk po to pavargtum, kol atrašytum jų krūvą. na, o dabar, kai jaučiuosi tokia kalta, kad sugebėjau nepastebėti tavo laiško, tai jau užpilsiu laiškelių krūvą. na, gal ne krūva, bet bent trejetu tai tikrai.
mm.. rašei, kad pakavai dovaną. kam buvo dovana, ir kokia ji, jei ne paslaptis. aš tokia dovanų maniakė, kad viskas, kas susiję su jomis man labai įdomu. bet.. bet turėtum žinoti, kad dar nė vienos dovanos šioms kalėdoms nenupirkau. išsisėmiau, kol kas neturiu vaizduotės, ką galėčiau padovanoti. na, bet manau, kad dar atsiras žmonių, kurie nesąmoningai kalbėdami pasakys man tą dovanų idėją.
ar tas žaidimas taip ir ne, tai čia, kai paprasčiausiai sugalvoji žodį ir turi spėlioti tokiais klausimais, kad atsakymas būtų tik taip arba ne? jei šis, tai čia labai mėgiamas mano žaidimas. vienas mėgstamiausių. išvis mėgstu tą jausmą, kai žaidžiant žaidimus pagauna azartas ir tada taip norisi laimėti, kad sukaupi visas jėgas ir sieki savo tikslo.
oj, na, ir nepasisekė jums su autobusu. reikėjo siųsti mintis man, būčiau pasiėmusi draugų armiją ir būtume stebuklingai panaikinę gedimą. na, juk kalėdos, ir mes galime bent kiek prisidėti prie tų kalėdinių stebuklų darymo.
o kokią jau tada knygą skaitei? žiūriu keiti tu knygas, kaip kažkurioj šaly yra sakoma (na, ir lietuvoje yra taip sakoma) kaip kojines. net nespėju susigaudyti, kaip greitai keičiasi tavo skaitomos knygos.
na, kaip aš mėgstu mandarinus! gaila, kad mano migdoliniame debesėlyje jie toks retas svečias. aš išvis esu tokia užuomarša, kad visada pamirštu viską nusipirkti.
wow, šaunuole tu, kaip gerai parašei matematikos bandomąjį! matematika man beveik kaip fizika, na, gal truputuką geriau. esu visiškai priklausoma nuo socialinių mokslų ir visiškai neturiu traukos tiksliesiems, tačiau aš labai džiaugiuosi, kai kitiems žmonėms šie mokslai sekasi!
na, man vis tiek neatrodo, kad tavo mama pikta. visos mamos yra geros ir antroji tavo sakinio apie mamą dalis tai parodo. visos mamos vaikams turi būti tobulos. žinoma, jos turi teisę pavargti, juk užauginti vaikus tikrai ne juokas!

Atgal į viršų Go down
gniūžtėkarinutei
BIZOKU narys
avatar

Prisijungė : 2010-12-01
Pranešimų skaičius : 29

RašytiTemos pavadinimas: Re: karinos migdolinis debesėlis   Št. 12 11 2010, 04:08

vis galvojau, kuo galėčiau tave nustebinti. ir tada mano mintis aplankė geniali idėja. praeitame laiškelyje išsidavei, kad mėgsti mandarinus, bet kaip teko suprasti esu alergiška jiems. mane nuliūdino tas faktas, nes žinau, kaip sunku būti alergiškam kam nors, bet labai norėti to ir tą mėgti. na, juk ir sakoma : uždraustas vaisius saldžiausias. tad pasitelkiau į pagalbą savo burtus ir truputėlį pakerėjusi atnešiau tau šio vakaro siurprizą.
atnešiau tau užkerėtų mandarinų. mandarinų, kurių skonis toks pats kaip ir tų nekerėtųjų (drįsčiau teigti, kad šitie galbūt netgi skanesni), bet jie visiškai nesukels jokių alerginių veiksmų. atnešiau tau jų daugybę, kad galėtum mėgautis!

taip pat atnešiau puodelį arbatos. šįkart ruošiau ją su dideliu malonumu ir dėmesiu, tad tikiuosi, kad ji tau bus ypatingai skani ir miela.

beje, keista klausti, bet man kilo vienas klausimas. tikiuosi, kad tu nemanai, jog aš kaip kokia piktoji ragana ir man rūpi vien sočiai tave pamaitinti. visos tos kavos, arbatos, pyragėliai ir mandarinai tai kaip mažas advento kalendorius. kiekvieną dieną tavęs laukiantis siurprizas, kurį gaminu su meile ir šypsena.
šiaip neprivalėjau tau šito aiškinti, tiesiog nenorėjau, kad suprastum mane ne taip.

Atgal į viršų Go down
gniūžtėkarinutei
BIZOKU narys
avatar

Prisijungė : 2010-12-01
Pranešimų skaičius : 29

RašytiTemos pavadinimas: Re: karinos migdolinis debesėlis   Št. 12 11 2010, 04:12

bene paskutinis mano laiškelis šiandien, jeigu nesulauksiu tavo atsakymo. žinoma, galėjau visus šiuos tris pranešimus suklijuoti į vieną ilgą laišką, bet pamaniau, kad išskirsiu juos atskirais pogrupiais, kad tau būtų lengviau skaityti. štai čia dar viena iš mėgiamiausių mano kalėdinių dainų.
įdėjau ją todėl, kad vis dar neatsakei į mano anksčiau užduotą klausimą : kokia muzika tau patinka. tiesiog man įdomu, mūsų skoniai sutampa ar išsiskiria šioje sferoje.
laukiu tavo atsakymo,

j u k i
Atgal į viršų Go down
kagremeu
BIZOKU narys
avatar

Prisijungė : 2009-05-30
Age : 24
Pranešimų skaičius : 189

RašytiTemos pavadinimas: Re: karinos migdolinis debesėlis   Sk. 12 12 2010, 01:41

Labas, J u k i :)

Nepergyvenk tu taip dėl to, kad neparašei man. Tu pats geriausias angeliukas, kokį tik galima turėti
Ir tobulas ! Kaip miela sulaukti tiek laiškų vienu metu!

Ta dovana nebuvo kokia nors labai ypatinga, tiesiog jos mėgstamiausių saldainių dėželė ir didelis teptukas, ant kurio koto daugybe kartų užrašytas vardas ;D Žinoma, aš ją dovanodama turėjau savo galvoj šiokią tokią mintį. O Kalėdų dovanų, tai šiek tiek minčių turiu, bet dar daug trūksta, nes mažiausiai dešimties jų reikia po eglute dėti :) Pradėjau draugei megzti šaliką. Mm, nuo vakar visą dieną ir mezgu dabar ;D

Taip, tai buvo tas žaidimas. Man irgi jis visai smagus toks buvo !

Oo, net nepagalvojau, kad galiu tave kviesti dėl autobuso. Jei kartais trečiadienį važiuojant į Vilnių taip nutiktų, tai tave tikrai pasikviesiu.

Tuomet skaičiau jau tau minėtąjį "Martyną Pigą". Na, o dabar skaitau "Švelnūs tardymai". Oi, aš labai lėtai skaitau, patikėk. Gal tau taip tik atrodo, jei kiekvieną dieną klaustum, ką skaitau, tai visą mėnesį tos pačios knygos pavadinimą ir tegirdėtum.

O, jetus ! Kokia tu šaunuolė! Ačiū tau labai už mandarinus. Jie pasakiški ir tokie gražūs. Žinai, aš nekreipiu dėmesio į tą alergiją. Kaip tik jų šiandien ir namie turiu. Nuostabu! Ačiū ačiū už tokį grožį ir skanumą :) Tikrai nudžiuginai mane. Ir arbata. Viskas, ką tu man duodi su meile yra nepakartojama ir ypatinga man :) Aš tikrai negalvoju, kad tu nori mane tik sočiai pamaitinti. Kaip tik man labai patinka toks tavo rūpestis !!!
P a t s n u o s t a b i a u s i a s A d v e n t o k a l e n d o r i u s !!!!

Aš tau sakau, kokios muzikos nemėgstu, reiškia, visa kita man patinka :) Bet gali pažiūrėti pagal mano klausomumą, kas man patinka http://www.last.fm/user/kaarinutea !!! Ir gali pasižiūrėti, kokie ten atlikėjai mano vadinamojoje "Muzikos bibliotekoje" :)

Taigi, mano mieloji Juki, šiandien atsisveikinu ir linkiu gero vakaro !
Karina
Atgal į viršų Go down
gniūžtėkarinutei
BIZOKU narys
avatar

Prisijungė : 2010-12-01
Pranešimų skaičius : 29

RašytiTemos pavadinimas: Re: karinos migdolinis debesėlis   Sk. 12 12 2010, 03:40

karina,
kaip nudžiugau pamačiusi čia tavo laišką. su didžiule šypsena nuo ausies iki ausies griebiau visas ,,šmutkes'' ir traukiau čia žemyn. žinai, baigiu beveik visiškai visai išsisemti. esu tokia hyperaktyvi ir prisigalvoju tiek idėjų, kad belakstydama ir besistengdama jas visas įgyvendinti pamirštu, ką turėjau omenyje. lamukas aš, nu be ką jau čia ir bepadarysi. bandysiu iki kalėdų išpurtyti visas geriausias idėjas iš savo galvos ir padaryti tvarką!
o dėl tų laiškų. man labai patinka pompastika (aš kaip kokia ruskė, kuri išvažiuoja į užsienį atostogauti vien tam, kad pasirodytų naujus savo rūbus), tad ir rašau tau ilgus laiškus! ir šiaip, man labai patinka susirašinėti, todėl stengiuosi iki kalėdų tai daryti kuo daugiau kartų. super !!
tavo dovanota dovana, nors nedidelė,bet labai miela. tiesiog galbūt tu ir būsi tas žmogus, kuris šiemet padės man suprasti, ką turėčiau dovanoti. tavo galva kribždėte kribžda įdomiausių idėjų, kaip matau. tai mane labai labai žavi.
aš praeitais metais irgi mezgiau šaliką kalėdų proga. tokį didelį, raudoną ir mielą. labai patiko draugei mano dovana, tačiau darbo tikrai nemažai teko įdėti, o ir laiko tokiam darbui reikia turėti ir negailėti. būtent dėl tos priežasties praeitais metais buvo nekoks angelas sargas.
vėl važiuosite kažkur su klase? na, pašauk mane vardu tyliai ir aš pabandysiu padėti. na, o jeigu man nepavyks, tai kviesiu angeliukų armiją. tada mes tikrai taip pastumsime tą autobusą, kad skriete nuskriesite į vilnių!
kad tu visai nelėtai skaitai, girdžiu jau gal trečios skirtingos knygos pavadinimą ir mane tai labai žavi. mane žavi žmonės, kurie mėgsta skaityti ir moka pasirinkti geras knygas. ach, kaip man patinka žmonės. kaip mėgstu susipažinti su įdomiais žmonėmis. va tokiais, kaip tuuuu!
ach, kaip man gera suprasti, kad tau patinka ir tu supranti mano advento kalendoriaus reikšmę. svarbiausia man būti suprastai taip, kaip reikia, o ne taip, kaip kiti žmonės interpretuoja. ačiū tau už tai!
labai gerai matyti nuostabias tavo replikas. aš aišku ne egoistė, man perdėto dėmesio nereikia, tačiau labai mėgstu gauti komplimentus. o tas tavo skleidžiamas gėris tik dar labiau mane padrąsina ir verčia tave vis labiau ir daugiau stebinti!

matau įdomų muzikos stilių saugai savo skrynelėje. įdomus žmogus esi, karina. esu laiminga, kad gavau tave globoti ir visą gruodžio mėnesio energiją galiu sudėti būtent čia.
na, o šiandien, advento kalendoriuje žalioji arbata tiesiai iš vienos garsiausių niujorko kavinių. norėjau tau atgabenti kažką egzotiško, tad atgabenau tokios žaliosios arbatos, kurios tikriausiai dar nesi ragavusi :

o desertui, priderinti sausainukai :

gero vakaro,

j u k i
Atgal į viršų Go down
kagremeu
BIZOKU narys
avatar

Prisijungė : 2009-05-30
Age : 24
Pranešimų skaičius : 189

RašytiTemos pavadinimas: Re: karinos migdolinis debesėlis   Sk. 12 12 2010, 19:58

J u k i ,

Kaip visuomet perskaičiusi tavo laišką, sėdžiu ir šypsausi savo kompiuteriui. Įsivaizduoji, kiek jis pamato mūsų emocijų? Kaip koks jausmų sugertuvas. O jau klaviatūra.... tikriausiai ir nervingai greitai skrabenama, kaip pastringa kompiuteris, stipriau spaudoma, atrodo, kad ji dėl to kalta, nekantriai be perstojo tarškinama, kai daug rašai be perstojo :)

Pamačiau tuos žalius sausainiukus ir pasakiau "kaip miela"! Jie tokie gražučiai! Mm, žalia arbata. Kaip tik dabar ją geriu. Žinai, man mama sakė, kad jos negalima gerti vakare, nes ilgai nemiegosi. Tai niekada neklausau ir geriu bet kada. Jokių pokyčių nepastebėjau. Man rodos, kažkuriuo metu buvau jos padauginus, tai be miego ilgai galėjau. Bet ir dabar ilgai galiu ;D

Mano idėjos... jos visuomet pasirodo, ne laiku ir ne vietoj, bet aš jas užsirašau į idėjų sąsiuvinį, kad kada nors galėčiau panaudoti. O su jomis visaip būna. Tai kaip nors dar patobulinu, tai sujungiu, tai dar ką nors padariau. Man labai patinka jas įgyvendinti, o tuo labiau matyti, kai kas nors džiaugiasi jomis. Šiais metais galvoju dovanoti praktiškas dovanas, kad jos ne kur nors gulėtų, o būtų panaudotos, tik reikės kaip nors gražiai jas pateikti. Jau šiokių tokių minčių turiu :)
Aš mezgu didelį ir žalią ! :) Kaip kokia Kalėdų eglutė ;D Jau beveik pusė numezgiau! Dabar ir megsiu visas dienas, tik tie namų darbai trukdys, kaip visada.

Galvoju, reikia jau pradėti tą savo dailės piešinį, bet pirma reikia jį pamilti, kad gautųsi gražus. Tikriausiai viskas gaunasi tik tuomet, kai darai su dideliu noru ir meile :) Šiaip jau jis turėtų būti baigtas, bet vis nepradedu. Pasiryšiu šiandien jį bent jau pradėti!

Aš šiandien prisiminiau, kad trečiadienį mes rašom lietuvių kalbos bandomąjį, tai nė nežinau kaip bus su ta kelione. Žinoma, aš į ją noriu, bet ir lietuvių nenoriu praleisti. O kelione ne su klase, nors keli vaikai yra ir iš mano klasės. Ten tokia kelionė su rusų mokytoja, o su ja važiuojant autobusas negenda, kiek žinau :)

Tiesą sakant, man keista, kad tau atrodau įdomi, nes bent man taip neatrodo. Gal tik keliems žmonėms taip atrodo ;D Aš nė nežinau, kodėl tau taip atrodo. Bet kokiu atveju, man labai patinka su tavimi bendrauti, nė nesitikėjau, kad tokį šaunų angeliuką gausiu :)

Ak, taip gražiai sninga už lango pas mane ! Visomis kryptimis tokiom mažutėmis mažutėmis snaigutėmis. Eisiu gal į lauką dešimčiai minučių ir prisigaudysiu gaivaus oro bei idėjų savo dailės piešiniui.

Geros dienos, Juki,
Karina.

Atgal į viršų Go down
gniūžtėkarinutei
BIZOKU narys
avatar

Prisijungė : 2010-12-01
Pranešimų skaičius : 29

RašytiTemos pavadinimas: Re: karinos migdolinis debesėlis   Pir. 12 13 2010, 00:50

howdyyyy,
o aš kaip visuomet šypsausi savo kompiuterio ekranui, kai pamatau, jog gavau tavo atsakymą. šiandien esu tokia tinginiukė. likau sėdėti tiesiog ant savo debesėlio ir rašau tau laišką, pirmą kartą iš savo namų. mačiau pas jus snyguriuoja, tad nesileidau žemėn. susisukau į pledą ir su šypsena veide rašau tau atsakymą.
pirma, noriu įdėti tau kalėdinę dainelę. kad ir sužinojau tavo muzikos stilių, bijau suklysti įdėdama ne tą muziką, kurios reikia,tad nerizikuodama apsidraudžiu ir dedu kalėdines daineles, kurios vienaip ar kitaip vis viena sužadina kalėdinę nuotaiką.

šita daina, gal ir ne pačios geriausios reputacijos dainininkės, tačiau ji man tokia labai šilta ir kalėdiška. manau, kad ji kaip tik tinkama tokiam sekmadienio vakarui, ramiai palingavimui prie kompiuterio.
oj, tu kalbėjai apie klaviatūrą. na, mano klaviatūra tikrai visokiausių amžių regėjus. esu ją gerai aptrankiusi, kai ji pasyviu savo elgesiu neleido man parašyti savo angelui sargui. prisiminus dabar juokinga, bet seniau buvo visai nesmagu ir netgi pikta! įsivaizduoji, parašai kelis šimtus žodžių, tokį gerą rašinį, o jis ima ir staiga dingsta, nes tavo klaviatūra taip panorėjo.
taip, taip, žinau,žalia arbata turi daugiau kofeino negu kava, tad jos prieš miegą tikrai geriau negerti. jei aš labai noriu, prieš miegą dažniausiai geriu žolelių arbatas. esu tiesiog priklausoma nuo to gaivaus žolelių kvapo, kuris užpildo mano debesėlį, kai pasigaminu šios arbatos. niam!
aš be miego ilgai negaliu. užsimerkiu ir užmiegu. toks jau žmogus esu. miegas labai svarbus mano raciono elementas.
wow, idėjų sąsiuvinis. pirmą kartą gyvenime išgirdau apie tokį ir ta idėja mane taip sudomino, kad manau, jog ir pačiai teks tokį užsivesti. tada tikrai neturėsiu jokių problemų su kalėdinėmis dovanomis, kaip dabar. tačiau ryte buvau nusileidusi žemėn apžiūrėti asortimento ir esu maloniai nustebusi, nes viskas aplinkui yra taip gražu. dabar jau tikrai turiu idėjų ir esu beveik nusprendusi, ką dovanosiu. super. pati esu laiminga! taip pakėlė nuotaiką visai dienai, kad negaliu tvertis džiaugsmu.
na, tu ir greita. taip greitai mezgi šaliką. tikrai norėčiau iš tavęs gauti ir tau dovanoti kalėdines dovanas. išvis, taip linksma būtų pasikuisti tavo galvoje, toks įdomus žmogutis esi! kuo toliau, tuo įdomiau man su tavimi bendrauti.
dailėje, deja, tau padėti negaliu, nes esu visiška šios srities NE eskpertė. mano ranka sutverta ne tiems dalykams. megzti moku, nerti moku, rankdarbius daryti galiu, bet kaip man visa tai liepia išreikšti popieriuje ranka nekyla. na, bet galiu pasigirti : puikiai kopijuoju!:D kokia dailės piešinio tema?
o kur važiuosite su rusų mokytoja? ką veiksite vilniuje?
tiesa, bandomasis darbas irgi svarbu, bet turi nuspręsti pati. link ten, kur širdis traukia ir viskas bus gerai. ši taisyklė tinkama bet kokiu atveju.
o dėl gendančio autobuso.. na, dabar, kai jau žinai, ką daryti, jų gedimai tau neturėtų atrodyti baisūs.
kai skirstė globotinius, tiesiog meldžiau, kad gaučiau įdomią asmenybę. man atsibosta žmonės, kuriuos turiu įtikinėti, mokyti, kurie neturi savo nuomonės (taip, aš labai tiesmukiška), tad meldžiausi, kad gaučiau gerą angelą. lūkesčiai atsipirko daug labiau!
pas mane irgi sninga. pažiūrėjus žemyn matau daug gražių snaigučių. na, svarbu, kad virš galvos nešlapia.
gero vakaro, karina,

j u k i
Atgal į viršų Go down
gniūžtėkarinutei
BIZOKU narys
avatar

Prisijungė : 2010-12-01
Pranešimų skaičius : 29

RašytiTemos pavadinimas: Re: karinos migdolinis debesėlis   Pir. 12 13 2010, 00:54

šiandien nutariau atnešti dar šiek tiek egzotikos nedingdama iš arbatos asortimento. šiandien daug narginėjau kinietiškos arbatos subtilybes ir vienintelis mano pasirinkimas buvo : baltoji arbata. iš tiesų, man pačiai ji padarė didžiulį įspūdį, tad tikiuosi, kad ir tau ji patiks :

kai man pasako, kad arbata balta, įsivaizduoju baltą kaip pieną, bet ji išties sodriai šviesiai geltona.
skanaus!
o desertui mano mėgiami ir labai labai labai skanūs saldainukai!
Atgal į viršų Go down
kagremeu
BIZOKU narys
avatar

Prisijungė : 2009-05-30
Age : 24
Pranešimų skaičius : 189

RašytiTemos pavadinimas: Re: karinos migdolinis debesėlis   Antr. 12 14 2010, 07:02

Sveikutė, Juki,

Šiandien labai susivėlinusi ateinu ir atsiprašau dėl to. Taip jau gavosi, dažnai man taip gaunasi. Tikriausiai dar miegas manęs neima, nes geriau žalios arbatos, nors mama man ją ir uždraudė. Siūlė mėtų, bet nors mėtų ir skani, bet man tikrai nereikia, kad ji mane užmigdytų. Et, užmigdyti mama mane nori ;D

Visos dainos, kurias tu man įdedi yra labai geros ir man patinka. Manau, kad dainose galima ką nors gero įžvelgti, jei tik jos negadina tavo klausos, ir dainos tekstas nėra pridėtas kokių nors negražių žodelyčių. O čia dar klipas toks gražus. Mm, Kalėdos. Vajė, kaip jos greitai šiais metais atskuba. Man net nesitiki. Jau kitą savaitę. Ar nebespėju skaičiuoti minučių jau, o advento kalendorius tirpsta žaibo greitumu. Pamenu seniau Kalėdų pradėdavau laukti dar lapkričio pabaigoj, vis galvodavau, kada gi jos ateis, nes žinodavau, kad Kalėdoms gausiu to, ko noriu, todėl labai nekantraudavau. Be to, vis dairydavausi pro langą, ar manęs nestebi Kalėdų Senelis, ir stengdavausi būti gera, nes manydavau, kad ir namuose jis prirengė kokių nors slaptų kamerų. O dabar tikriausiai žinau, kad tas Senelis neatneš man dovanos, nesupakuojamos į kalėdinį dovanų popierių - tai ir lekia tas laikas labai greitai. O kaip tu laikaisi savo debesėly? :)

O tam idėjų sąsiuviny yra ir baigtų idėjų. Jos pažymėtos pliusiuku ar dar kokiu ženklu. Ten visko klijuota, braižyta, ryškinta, pripiešta visokių eskizų, kaip kas turi atrodyti ir pan. ;D O manasis šalikas jau eina į pabaigą, manau šią savaitę jį jau baigsiu. Įsivaizduoji, jis jau apie metrą su puse ?;D

Dailės tema - siurrealizmas. Dabar beliko tik tą piešinį patobulinti. Šį kartą piešimui rinkausi spalvotas kreideles. Taip užsimaniau jomis piešti, dabar beliks pavadinimą sugalvoti, ir, manau, galėsiu atsiskaityti. Galų gale. Anksčiau man labai patikdavo dailė ir matematika, dabar beliko tik matematika. Hm, nė nežinau, kodėl man piešti patinka nebe taip, kaip anksčiau, nors kartais ir papiešiu ką nors. Bet tik kartais :)

Nelabai aiškiai mums ir sakė, kur mes važiuosime. Tik paminėjo požemius kažkokius. Tai nieko labai tokio papasakoti ir negaliu. Rytoj reikės pasiaiškinti dėl tos kelionės, nes bandomąjį tai tikrai reikės būtinai rašyti. Tikiuosi, atidės kelionę, nes ne aš viena tikrai esu, kuriai reikės rašyti.

Va čia tai man naujieną pasakei. Aš irgi baltąją arbatą įsivaizdavau baltą kaip pienas Tikrai, tikrai. Nė nemaniau, kad ji gali būti kitokia, juk pavadinimą iš kažkur turėjo gauti. Hm, įdomiai čia su ja :) Vis nenusiperku, nors jau seniai planuoju.Et, ta atmintis. Pamirštu aš. Tikra išsiblaškėlė ;D

O tie saldainiai dieviški ! Aš siaubingai mėgstu saldainius vien dėl jų išvaizdos. Jeigu galėčiau, įsirengčiau atskirą saldainių kambarį, kuriame būtų daugybė tokių gražių ir žavių saldainių. Tikriausiai saldainių krautuvėlė antra vieta, kurioje norėčiau gyventi, nes pirma knygynas ar biblioteka, o trečia ledainė ;D Baisiausiai man patinka tokie specifiniai nameliai, kuriose gali rasti vieną daiktą, bet su daugybe jo rūšių.

Rytoj laukia labai sunkus istorijos kontrolinis. Juk žinai, kaip man sunku istorija. Jeigu ką, pasimelsk už mane, nes bus blogai man rytoj! Ketvirta pamoka ;D Visos aštuonios temos, žemėlapiai, karikatūros, datos, sąvokos ir kiti panašūs istoriniai dalykėliai. Jų begalė! Neįsivaizduoju, kaip tiek išmokti per tokį trumpą laiką.
Šį kartą jau bėgsiu, naktimis per daug užsiplepu.

Labanakt,
Karina
Atgal į viršų Go down
gniūžtėkarinutei
BIZOKU narys
avatar

Prisijungė : 2010-12-01
Pranešimų skaičius : 29

RašytiTemos pavadinimas: Re: karinos migdolinis debesėlis   Antr. 12 21 2010, 04:20

karina,

su meile, daug šilumos ir gėrio pasitinku atkeliaujančias kalėdas su šia daina! jau jaučiu jas, o tu?
jau gali įkvėpti kalėdų. jos jau čia.


tikiuosi, kad tavo kambarys jau papuoštas, juk taip? kalėdinę dvasią sutikti reikalingas gražus ir papuoštas kambarys. tada galėsi pajusti, kaip lėtai ateina kalėdos.


dauuuug dauuuuug sniego!


ir šiltos arbatos!
na, o kaip praėjo tavo diena?
labanakt,
juki
Atgal į viršų Go down
kagremeu
BIZOKU narys
avatar

Prisijungė : 2009-05-30
Age : 24
Pranešimų skaičius : 189

RašytiTemos pavadinimas: Re: karinos migdolinis debesėlis   Kv. 12 23 2010, 19:15

Labas Juki !

Kaip smagu tave vėl matyti savo temoje! Tikiuosi, tavosios susisiekimo priemonės jau nebeužpustytos sniegų :)

Ak, atleisk man, kad nepaskubėjau tau atrašyti. Tiesiog antradienį buvo kalėdinis karnavalas mokykloje, vėl grįžau į savo kompiuterį net nenorėjau žiūrėti. Vakar vėlgi, vykau į Vilnių, tai grįžus vėl ne draugas tapo mano kompiuteris. Visai šiom dienom jis neklauso manęs. Vis šunybes man krečia. Nė nežinau, ką su tokiu neklaužada daiktu daryti.

Ačiū labai už dainą/as. Viskas nuostabu ir man patinka patinka patinka !
Man rodos, tos Kalėdos man jau ant kulnų lipa! Jau rytoj Kūčios, o aš visų dovanų neturiu. Mano galvoj tikras chaosas, nerimas ir visoks kitoks balaganas. Man jau prasidėjo patinka, ir nebesusigaudau savo planuose ir braižomose lentelėse. Pas mane amžiais viskas simboliais, skaičiais, raidėm, net pati pamirštu, kas ką reiškia. Per daug sudėtingai darau, kad niekas neiššifruotų. Vajė, net ir aš ! Man rodos, reikia imti kitą spalvą, ir dar susirašyti, ko man trūksta. O kaip tau?

Gėda, bet mano kambarys visai nedvelkia Kalėdomis. Tik virtuvėje eglutė. Pasižadu šiandien išsikarpyti bent snaigučių! O dar susitvarkyti reikia. Tiek daug visko padaryti. Tikriausiai ir dovanų popieriaus dar reikėtų man.

Kaip tik pas mane tiek sniego. Į stotelę sunku prasibrauti, bet gerai, kad tėtis nuvalo kelia. Paskęsti įmanoma.

Ačiū ačiū už arbatą ! Tikiuosi, mama greitai grįš, ir galėsiu spėti į autobusą savo, nes negaliu palikti sesių vienų.
Kadangi dar tik pietūs, tai tikiuosi vakare galėsiu papasakoti apie praėjusią dieną.

Iki !
Karina.
Atgal į viršų Go down
gniūžtėkarinutei
BIZOKU narys
avatar

Prisijungė : 2010-12-01
Pranešimų skaičius : 29

RašytiTemos pavadinimas: Re: karinos migdolinis debesėlis   Št. 12 25 2010, 19:39

SPĖK, KAS AŠ
j u k i
Atgal į viršų Go down
kagremeu
BIZOKU narys
avatar

Prisijungė : 2009-05-30
Age : 24
Pranešimų skaičius : 189

RašytiTemos pavadinimas: Re: karinos migdolinis debesėlis   Št. 12 25 2010, 20:08

Ei, dabar man reikės spėlioti?;D Aš niekam tikus spėliotoja. Bent užuominą duotum ^^

Karina
Atgal į viršų Go down
gniūžtėkarinutei
BIZOKU narys
avatar

Prisijungė : 2010-12-01
Pranešimų skaičius : 29

RašytiTemos pavadinimas: Re: karinos migdolinis debesėlis   Št. 12 25 2010, 20:11

esu metais vyresnis padarėlis už tave, visiškai toks, kokį apibūdinau visuose savo laiškučiuose tau.
manau, kad tokios užuominos pakaks! duočiau, didesnę, bet tada jau klaikiai lengvai atspėtum!
vis dar j u k i
Atgal į viršų Go down
kagremeu
BIZOKU narys
avatar

Prisijungė : 2009-05-30
Age : 24
Pranešimų skaičius : 189

RašytiTemos pavadinimas: Re: karinos migdolinis debesėlis   Št. 12 25 2010, 20:16

o, vargeli ;D tuoj pagalvosiu ! einu paieškoti sąrašo.

Karina.
Atgal į viršų Go down
gniūžtėkarinutei
BIZOKU narys
avatar

Prisijungė : 2010-12-01
Pranešimų skaičius : 29

RašytiTemos pavadinimas: Re: karinos migdolinis debesėlis   Št. 12 25 2010, 20:21

gali galvoti, kiek tik nori, nes iki šiandien vakaro vis dar būsiu Juki! ir vis dar globosiu tave, kaip angeliukas nuo savo migdolinio debesėlio. tačiau vakare man teks nusimesti stebuklingąsias kalėdų dulkes ir vėl virsti paprastu žmogumi, kuris 24 dienoms buvo tapęs Juki - angeliuku saugančiu tave, Karina.

štai, šiandien kviečiu tave išgerti kavos kartu. pasidalinti kalėdinėmis nuotaikomis ir džiaugsmeliais. žinau, kad net ir kalbantis su manim, tau nebe tai bus galvoje, nes tau bus smalsu atskleisti tikrąją mano asmenybę.
deja,aš dar visą dieną būsiu ta pati j u k i, kuri rašė tau laiškus, tik šiandien dovanosiu jų daugiau, bet panašių.
o ką gavai dovanų? papasakok man.
j u k i
Atgal į viršų Go down
kagremeu
BIZOKU narys
avatar

Prisijungė : 2009-05-30
Age : 24
Pranešimų skaičius : 189

RašytiTemos pavadinimas: Re: karinos migdolinis debesėlis   Št. 12 25 2010, 20:44

Juki,

Man baisu spėti, tai gal aš, kantruolis vaikas, palauksiu vakaro !

Tiesą sakant, labai džiaugiuosi, kad gavau tavo laiškelį ;D Šiandien padarysiu išimtį ir išgersiu su tavimi kavos !
Kadangi, kaip žinai, aš dovanas gaunu Kūčių vakarą, tai galiu pasidžiaugti, kad savo gautąjį "Mažąjį Princą" perskaičiau dar šią naktį. Gaila, kad pas mane nebėra vietos knygoms, tai net negaliu padėti į kokią nors garbingą vietą. Tikriausiai teks iš mėgstamos lentynos pora kitų padėti į spintelę. Dar gavau tokią didelę knygą "Išsilavinimo pagrindai. Ar žinai?", tai ten daug visokių protingų dalykėlių. Matyt, Kalėdų senelis ir toliau siekia mane "protinti". Ak, dar labai naudingas daikas - USB atmintinė. Ir kitų visokių niekučių ;D Mm, saldainiai ! O dar šiandien tokių skanių mamos mamos keptų kūčiukų valgiau !
Įsivaizduoji? Visą Kalėdų rytą pramiegojau! Tai negeras vaikas aš. Apskritai, nėra gerai bet kokį rytą pramiegoti. Teko man vienai eiti pusryčiauti, nes visi, žinoma, jau buvo seniai atsikėlę. Ką padarysi ;D O dar tokių skanių (irgi močiutės keptų) pyragėlių valgiau, dar tų skaniųjų "milkos" seneliukų. Mm, gerai, kad šiais metais nepersivalgiau. Keista ;D
Galiu pasakyti, kad viskas ramiai praėjo,tik šią naktį šiek tiek liūdna man buvo, bet nieko tokio :)
O kaip tau šventės?

Labai lauksiu tavo laiškų ! Tikrai mane labai pradžiuginai ! Net facebook'e galėčiau nusistatyti "happy" nuotaikos prognozę ;D

Karina !
Atgal į viršų Go down
gniūžtėkarinutei
BIZOKU narys
avatar

Prisijungė : 2010-12-01
Pranešimų skaičius : 29

RašytiTemos pavadinimas: Re: karinos migdolinis debesėlis   Št. 12 25 2010, 20:55

karina,
tu gali man nesakyti garsiai, ką tu pagalvoja, kuo aš esu, bet mintyse turėk nusistačiusi kažkokį savo variantą. ir neliepčiau tau sakyti garsiai, juk mąstytum apie žmogų, kuris norėtum, kad būtų tavo angelas sargas, ir jei aš pasirodyčiau nesanti tas žmogus, tu nusiviltum.
na, pas tave tikrai išsimokslinęs kalėdų senelis vaikšto, su šitiek knygų! o knygą apie išsimokslinimo pagrindus man teko matyti vakar parduotuvėje. pavarčiau ją. tikrai gera knyga, ir kaip istorijos mėgėja aš jos tikrai norėčiau.
na, ir kas, kad pramiegojai visą kalėdų rytą, juk visą stebuklingą kūčių naktį skaitei, taigi tai tau atleistina. svarbiausia, kad gerai išsimiegojai ir esi žvali!
o kodėl šią naktį tau buvo liūdna? papasakok.
mano šventės puikios, tačiau kol kas, kol dar esu angelas sargas, negaliu pasakoti apie save iš žmogiškosios pusės. galbūt, galbūt, jei norėsi, galėsiu pasakyti tada, kai išsisklaidys kalėdiniai burtai.

užsidegiau kalėdinę žvakę. pamaniau pasiūlysiu užsidegti ir tau. juk ten, kur dega žvakės liepsna blogi žmonės neapsilanko.
su meile,
j u k i
Atgal į viršų Go down
kagremeu
BIZOKU narys
avatar

Prisijungė : 2009-05-30
Age : 24
Pranešimų skaičius : 189

RašytiTemos pavadinimas: Re: karinos migdolinis debesėlis   Št. 12 25 2010, 21:48

Aš niekaip negalėčiau žinoti, kokio angeliuko noriu, nes nežinočiau, kas kokiu angeliuku gali būti ;D O tu pats geriausias angeliukas, todėl nemanau, kad nusivilsiu, nebent galiu nustebti ^^
O kodėl man buvo liūdna nė nežinau, kartais taip būna, tuomet stengiuosi eiti anksčiau miegoti, ne tikiu, kad pabudus bus geriau. Kartais būna, kartai ne. Šis kartas taip ! :)
Gerai, būtinai norėsiu sužinoti apie tavo šventes, kai jau žinosiu, kas esi, bet vis tiek man visada būsi mano angelas ^^ !
Būtinai užsidegsiu žvakelę.

Su meile,
Karina.
Atgal į viršų Go down
gniūžtėkarinutei
BIZOKU narys
avatar

Prisijungė : 2010-12-01
Pranešimų skaičius : 29

RašytiTemos pavadinimas: Re: karinos migdolinis debesėlis   Št. 12 25 2010, 21:59

kiekvienas angelas sargas, be abejo, yra skirtingas, juk angeliukai irgi kaip žmonės - antro tokio pat nerasi. na, nežinau ar buvau pats geriausias angeliukas, visgi mano komunikacijos pakankamai dažnai ,,nudusdavo'', tad nesugebėjau rašyti dažnai ( nors kaip žiūriu, net su savo blogai veikiančiomis komunikacijomis sugebėjau sukurti temą su daugiausia laiškų ).!
man bus labai įdomu sužinoti ar įtarei mane esant tavo angeliuku, labai įdomu, nes stengiausi pakankamai uoliai slapstytis.

o jau keliaujant į vakarą jaučiu, kaip stebuklingosios dulkelės sklaidosi. siunčiu tau ramią dainą, kaip tik vakarui prieš prisipažinimą.
nemeluosiu, šiek tiek liūdna išlįsti iš juki kailio ir po truputį grįžti į senąjį pavidalą. galėčiau angelauti dar ilgai ilgai.
j u k i
Atgal į viršų Go down
kagremeu
BIZOKU narys
avatar

Prisijungė : 2009-05-30
Age : 24
Pranešimų skaičius : 189

RašytiTemos pavadinimas: Re: karinos migdolinis debesėlis   Št. 12 25 2010, 22:38

Oo, graži daina šita man labai ! Ačiū !
Super tu ! Aš ir žinojau, kad mano tema bus pati daugiausiai laiškelių turinti :) Toks angeliukas kaip tu net tokių kliūčių nepaisė. Netgi kitaip su manim susisiekei. Aš tau labai dėkinga už visą man skirtą dėmesį. Tikrai, visas gruodis buvo labai smagus vis laukiant tavo laiškelio.
Aš nemanau, kad nutuokiau, nes man vis dar sunku nutuokti. Tikrai ! Net keista, kad nenutuokiu, nors turiu tiek galimybių bent jau variantus susirasti. Na, bet gal man didesnė staigmena ir taip bus ;D

Laukiu vakaro labai,
Karina
Atgal į viršų Go down
gniūžtėkarinutei
BIZOKU narys
avatar

Prisijungė : 2010-12-01
Pranešimų skaičius : 29

RašytiTemos pavadinimas: Re: karinos migdolinis debesėlis   Št. 12 25 2010, 22:43

visas kliūtis bandžiau perlipti, kad tik būčiau geras angelas ir sugebėčiau padaryti šias kalėdas tau nors kiek geresnes ir kitokias negu anksčiau buvusios.
lygiai 19 : 00 aš parašysiu visai iš kitos anketos.
jau nebedaug..
juki
Atgal į viršų Go down
kagremeu
BIZOKU narys
avatar

Prisijungė : 2009-05-30
Age : 24
Pranešimų skaičius : 189

RašytiTemos pavadinimas: Re: karinos migdolinis debesėlis   Št. 12 25 2010, 22:48

Pavyko tau! Man rodos, tu tas kliūtis perskridai ^^
Omg! Čia daug, pas mane jau mažutis smalsumas beldžiasi į duris.
Eisiu paieškoti saldainių, nes nuo mandarinų ir taip jau alergizacija prasidėjo.

Karina
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: karinos migdolinis debesėlis   

Atgal į viršų Go down
 
karinos migdolinis debesėlis
Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Archyvas :: Slapto draugo beieškant-
Pereiti į: