Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 slapto draugo beieškant

Go down 
+23
Ki_Ai
Laura.
LiLLy
spider2713
Sisley
kagremeu
Disa
ShikaLover03
Ricci~
mizukis.
LM.C*IS*LOVE
Juode.
carolina.
Unendlichkeit
britnė
infinity.
CBizarre
sausainiukas
ielė
MaNiaaKyTe
Donata*
Yumina.
Padraika
27 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
MEMORIES
BIZOKU narys
MEMORIES


Prisijungė : 2010-04-02
Location : NY
Age : 27
Pranešimų skaičius : 149

slapto draugo beieškant - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: slapto draugo beieškant   slapto draugo beieškant - Page 2 Icon_minitimeŠt. 11 27 2010, 00:22

aš ir ^^
Atgal į viršų Go down
Gretaa
BIZOKU narys
Gretaa


Prisijungė : 2008-10-05
Location : tokyo
Age : 29
Pranešimų skaičius : 798

slapto draugo beieškant - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: slapto draugo beieškant   slapto draugo beieškant - Page 2 Icon_minitimePir. 11 29 2010, 01:41

Prisidedu :)
Atgal į viršų Go down
http://www.shaltis.blogas.lt
cb4ever
BIZOKU narys
cb4ever


Prisijungė : 2008-09-23
Location : šiauliai
Age : 29
Pranešimų skaičius : 382
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

slapto draugo beieškant - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: slapto draugo beieškant   slapto draugo beieškant - Page 2 Icon_minitimePir. 11 29 2010, 22:09

me too.
Atgal į viršų Go down
http://sancredfern.blogspot.com/
Padraika
bizoku administratorė
Padraika


Prisijungė : 2008-10-27
Pranešimų skaičius : 1518

slapto draugo beieškant - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: slapto draugo beieškant   slapto draugo beieškant - Page 2 Icon_minitimeAntr. 11 30 2010, 00:30

Nuo šiol registruotis galite tik rašydami man į PM.
prisijungti norintys žmonės vis dar gali rašyti iki lapkričio 30 dienos 7 valandos vakaro, tačiau, kaip minėjau, tik privačia žinute.
rytoj naktį bus išdalinti angeliukai ir gruodžio pirmą startuos "slapto draugo beieškant".
pasiruoškit stebinti savo globotinius!

Atgal į viršų Go down
Padraika
bizoku administratorė
Padraika


Prisijungė : 2008-10-27
Pranešimų skaičius : 1518

slapto draugo beieškant - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: slapto draugo beieškant   slapto draugo beieškant - Page 2 Icon_minitimeTr. 12 01 2010, 01:23

PRIMENU, kad vis dar laukiu kontaktų iš šių žmonių:

*britnė
*unendlichkeit
*eagliosa
*sisley
*spider2713
*adiav
*gretaa
*bizarriuke
*gretux008
*adatuke

negi norite palikti savo angelus bėdoje?
Atgal į viršų Go down
Padraika
bizoku administratorė
Padraika


Prisijungė : 2008-10-27
Pranešimų skaičius : 1518

slapto draugo beieškant - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: slapto draugo beieškant   slapto draugo beieškant - Page 2 Icon_minitimeKv. 12 02 2010, 03:22

sveiki, brangieji angelai!

man labai gera matyti taip greitai angelais perpildytą forumą. stebuklai sklinda, išrašydami jumyse gražiausius žodžius šerkšno rašalu.
tikiuosi, kad jūsų aktyvumas ir geranoriškumas nedings, kad angelai stebins savo globotinius, o globotiniai nepamirš angelų, juk abipusis ryšys pats svarbiausias, tiesa? be to, juk niekas nenori matyti šaltuko pikto, taip? : )
turėdami klausimų, nusiskundimų ar kitokių bėdų/minčių galite kreiptis į mane visais įmanomais būdais. : )
gero angelavimo, mielieji!

šaltutis

p. s. galbūt atsirastų vienas vienintelis žmogelis, kuris nespėjo užsiregistruoti, bet nori dalyvauti projekte? jei taip, skubiai rašykite man į pm!
Atgal į viršų Go down
Unendlichkeit
BIZOKU narys
Unendlichkeit


Prisijungė : 2010-06-25
Age : 29
Pranešimų skaičius : 534
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

slapto draugo beieškant - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: slapto draugo beieškant   slapto draugo beieškant - Page 2 Icon_minitimeKv. 12 09 2010, 00:54

Žinot, kad šūdiniausia?
Kad aš vienintelė negavau angelo. ;D
Atgal į viršų Go down
Padraika
bizoku administratorė
Padraika


Prisijungė : 2008-10-27
Pranešimų skaičius : 1518

slapto draugo beieškant - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: slapto draugo beieškant   slapto draugo beieškant - Page 2 Icon_minitimeŠt. 12 11 2010, 03:01

sveiki, angelai!

kaip jums sekasi?
tikriausiai, atrodo kvaila, kad klausiu jūsų to, kai rezultatus pateikia bizoku forumas. iš tikrųjų, dėl to ir kreipiuosi. noriu sulaukti per savaitgalį jūsų nusiskundimų, kuriuos reiktų atsiųsti man į pm.
man tikrai liūdna, gaila ir pikta, kad yra žmonių, kurie nesugeba patys atsakyti už savo veiksmus: užsirašo į kalėdinį projektą, kad džiugintų žmones, tačiau priešingai - juos nuliūdina savo nebuvimu.
dėl to liūdžiu ir aš. manau, kad tikrai nėra sunku kasdien pbrūkštelti bent keletą žodelių savo globotiniui, o globotiniams - angelui, tiesa?

taip pat, pranešu, kad savaitgalį manęs nebus. jei kam nors prireiktų šalto šaltučio, kreipkitės į administraciją, kuri jums duos mano numerį.
gero angelavimo,

šaltutis
Atgal į viršų Go down
Padraika
bizoku administratorė
Padraika


Prisijungė : 2008-10-27
Pranešimų skaičius : 1518

slapto draugo beieškant - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: slapto draugo beieškant   slapto draugo beieškant - Page 2 Icon_minitimeKv. 12 23 2010, 09:07

angeliukai,

ar žinote, jog angelauti liko visai ne be daug laiko? gruodžio 25 - ąją visi turėsite atskleisti savo tikruosius vardus. galbūt jau paskutinį kartą jus įkyriai raginu nepamiršti savo globotinių, o globotinius - angelų. ir vieni, ir kiti nori sulaukti dėmesio, tad pasistenkite paskutines dieneles pradžiuginti vieni kitus, atsiprašyti, jei buvote nelabai geri ir pasidžiaukti vienas kito dėmesiu.
tegul paskutinieji kalėdų stebuklai pildosi!
sėkmės!

šaltutis
Atgal į viršų Go down
Padraika
bizoku administratorė
Padraika


Prisijungė : 2008-10-27
Pranešimų skaičius : 1518

slapto draugo beieškant - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: slapto draugo beieškant   slapto draugo beieškant - Page 2 Icon_minitimeSk. 12 26 2010, 00:25

brangūs bizoku šeimos nariai,

štai ir atėjo gruodžio 25 - oji. turėjote 25 dienas, kad prisidengę angelo sparnais, galėtumėte stebinti burtų keliu išsirinktus žmogiukus. šiandien ta diena, kai jūs turite prisipažinti, kieno angelais buvote. iš savo nuolatinių anketų turite parašyti į savo globotinių temas jau paskutinį laiškelį.
greitai bus atidaryta tema jūsų pastaboms apie šį bizoku kalėdinį projektą. labai lauksiu jūsų pastabų, jei tai bus kažkas asmeniška šaltučiui, o kartu su visa bizoku administracija atsižvelgsime į jūsų pastabas apskritai apie projektą ir darysime viską, kad kitą kartą būtų geriau.

su meile,

šaltutis.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





slapto draugo beieškant - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: slapto draugo beieškant   slapto draugo beieškant - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
slapto draugo beieškant
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Archyvas :: Slapto draugo beieškant-
Pereiti į: