Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 Ragai, tuneliai ir panašūs dalikiukai ^^

Go down 
+5
Yumina.
Helena
efi
G
Br!
9 posters
AutoriusPranešimas
Br!
BIZOKU narys
Br!


Prisijungė : 2008-08-31
Location : Joniskis :D
Age : 27
Pranešimų skaičius : 149
Mėgstamiausias CB narys : Xexexexe :

Ragai, tuneliai ir panašūs dalikiukai ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Ragai, tuneliai ir panašūs dalikiukai ^^   Ragai, tuneliai ir panašūs dalikiukai ^^ Icon_minitimeAntr. 10 05 2010, 03:13

Kasnors turit? Patinka nepatinka? Aš turiu imitacijas ir 2.5cm tikrą, pasirįžau plėstis, bet šendien išsivėriau... :DD
Atgal į viršų Go down
G
BIZOKU narys



Prisijungė : 2010-01-16
Location : Kaunas, Žaliakalnis ;]
Age : 30
Pranešimų skaičius : 746
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

Ragai, tuneliai ir panašūs dalikiukai ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ragai, tuneliai ir panašūs dalikiukai ^^   Ragai, tuneliai ir panašūs dalikiukai ^^ Icon_minitimeAntr. 10 05 2010, 03:40

Man tai nepatinka. Yra, kam tinka, tada gražu.
Bet man viskas per daug grėsmingai atrodo.
Tuneliai ypač. :D
Atgal į viršų Go down
efi
R O F L M A O
efi


Prisijungė : 2008-10-21
Location : trashland.
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1254
Mėgstamiausias CB narys : yu <3

Ragai, tuneliai ir panašūs dalikiukai ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ragai, tuneliai ir panašūs dalikiukai ^^   Ragai, tuneliai ir panašūs dalikiukai ^^ Icon_minitimeAntr. 10 05 2010, 05:03

Jaučiu tik kokius 2mm prasiplėsiu ir vsio c:
Atgal į viršų Go down
Helena
BIZOKU narys
Helena


Prisijungė : 2010-06-25
Location : Battery City, Zone 6, California
Age : 29
Pranešimų skaičius : 425
Mėgstamiausias CB narys : Strify

Ragai, tuneliai ir panašūs dalikiukai ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ragai, tuneliai ir panašūs dalikiukai ^^   Ragai, tuneliai ir panašūs dalikiukai ^^ Icon_minitimeTr. 10 06 2010, 03:07

bandžiau plėsti, bet skausmas galingesnis už norą. :D tai po visokio kraujo ir pūliavimo sustabdžiau procesą ir ausy liko auskaras nuo liežuvio, o kitoj ausy fake ragas :D
šiaip labai norėčiau toliau plėst, bet nežinau kur pirkti specialius plėtiklius, kurių kaina nesikandžiotų... o plėtikliai kaip dantų krapštukai - nėra gera idėja :DDD
Atgal į viršų Go down
http://www.itskilljoything.tumblr.com
efi
R O F L M A O
efi


Prisijungė : 2008-10-21
Location : trashland.
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1254
Mėgstamiausias CB narys : yu <3

Ragai, tuneliai ir panašūs dalikiukai ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ragai, tuneliai ir panašūs dalikiukai ^^   Ragai, tuneliai ir panašūs dalikiukai ^^ Icon_minitimeTr. 10 06 2010, 06:08

Daug žmonių imituoja, mano pažystama nulaužė teptuko galą ir jį įsigrūdo, sakė efektas tas pats xddd
Atgal į viršų Go down
Br!
BIZOKU narys
Br!


Prisijungė : 2008-08-31
Location : Joniskis :D
Age : 27
Pranešimų skaičius : 149
Mėgstamiausias CB narys : Xexexexe :

Ragai, tuneliai ir panašūs dalikiukai ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ragai, tuneliai ir panašūs dalikiukai ^^   Ragai, tuneliai ir panašūs dalikiukai ^^ Icon_minitimeŠt. 10 09 2010, 02:06

Taigi gali užpuliuot jeigu tokius dalykiukus kiši :DD
Atgal į viršų Go down
Yumina.
BIZOKU narys
Yumina.


Prisijungė : 2009-09-02
Location : Vilnius, Lithuania
Pranešimų skaičius : 1344

Ragai, tuneliai ir panašūs dalikiukai ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ragai, tuneliai ir panašūs dalikiukai ^^   Ragai, tuneliai ir panašūs dalikiukai ^^ Icon_minitimeŠt. 10 09 2010, 14:52

Baikit juokint su tais savo pieštukais :DD O šiaip tuneliai ir ragai man negražu, pernelyg kraupiai atrodo.
Atgal į viršų Go down
http://photoslikecocaine.blogspot.com/
efi
R O F L M A O
efi


Prisijungė : 2008-10-21
Location : trashland.
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1254
Mėgstamiausias CB narys : yu <3

Ragai, tuneliai ir panašūs dalikiukai ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ragai, tuneliai ir panašūs dalikiukai ^^   Ragai, tuneliai ir panašūs dalikiukai ^^ Icon_minitimeŠt. 10 09 2010, 23:46

ką žinau, nieko normaliai buvo, :D
Atgal į viršų Go down
britnė
BIZOKU narys
britnė


Prisijungė : 2008-04-02
Location : telšiai
Age : 29
Pranešimų skaičius : 673

Ragai, tuneliai ir panašūs dalikiukai ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ragai, tuneliai ir panašūs dalikiukai ^^   Ragai, tuneliai ir panašūs dalikiukai ^^ Icon_minitimeTr. 12 01 2010, 03:53

Sulaukusi garbaus amžiaus, t.y. aštuoniolikos planuoju tuneliuką dešinėj ausy. Tokį nediduką, bet truputį norėčiau prasiplėst, nes labai gražu man šitie dalykiukai (sun)
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/yeahthatsbree
Gretaa
BIZOKU narys
Gretaa


Prisijungė : 2008-10-05
Location : tokyo
Age : 29
Pranešimų skaičius : 798

Ragai, tuneliai ir panašūs dalikiukai ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ragai, tuneliai ir panašūs dalikiukai ^^   Ragai, tuneliai ir panašūs dalikiukai ^^ Icon_minitimeTr. 12 01 2010, 15:20

Piercingas gražu, bet piršto storio skylės ausy ar tuo labiau kitoj kūno vietoj nei gražu, nei miela ir man aplamai nesąmonė nešiot į ausį susikišus kokį pieštuką.
Atgal į viršų Go down
http://www.shaltis.blogas.lt
britnė
BIZOKU narys
britnė


Prisijungė : 2008-04-02
Location : telšiai
Age : 29
Pranešimų skaičius : 673

Ragai, tuneliai ir panašūs dalikiukai ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ragai, tuneliai ir panašūs dalikiukai ^^   Ragai, tuneliai ir panašūs dalikiukai ^^ Icon_minitimeTr. 12 01 2010, 19:53

Taip, kaip sakei, piršto storio skylės fu, bet mažos, atrodo gan gražiai ir greit užgyja, taigi jokio vargo jei nebenori turėti tunelio.
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/yeahthatsbree
Utjia
BIZOKU narys
Utjia


Prisijungė : 2008-07-18
Location : Kaišiadorys
Age : 29
Pranešimų skaičius : 343

Ragai, tuneliai ir panašūs dalikiukai ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ragai, tuneliai ir panašūs dalikiukai ^^   Ragai, tuneliai ir panašūs dalikiukai ^^ Icon_minitimeKv. 12 02 2010, 00:47

Man irgi nelabai grazu tos dideles skyles. kokie 3-5 mm mano manymu tobulo dydzio tunelis : )
Atgal į viršų Go down
Helena
BIZOKU narys
Helena


Prisijungė : 2010-06-25
Location : Battery City, Zone 6, California
Age : 29
Pranešimų skaičius : 425
Mėgstamiausias CB narys : Strify

Ragai, tuneliai ir panašūs dalikiukai ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ragai, tuneliai ir panašūs dalikiukai ^^   Ragai, tuneliai ir panašūs dalikiukai ^^ Icon_minitimeSk. 07 03 2011, 04:35

pagaliau radau gariūnuose ragus, bet vat kaip jausdama mano ausis ėmė ir užpūliavo. nė nespėjau nieko padaryt. :< teks laukti kol susitvarkys viskas..
Atgal į viršų Go down
http://www.itskilljoything.tumblr.com
efi
R O F L M A O
efi


Prisijungė : 2008-10-21
Location : trashland.
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1254
Mėgstamiausias CB narys : yu <3

Ragai, tuneliai ir panašūs dalikiukai ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ragai, tuneliai ir panašūs dalikiukai ^^   Ragai, tuneliai ir panašūs dalikiukai ^^ Icon_minitimeAntr. 07 12 2011, 11:08

turiu 1mm, eikit šikt, skauda kaip reikiant. net vazelino užtepus niekas nepasikeitė.
Atgal į viršų Go down
Miss_Ugne
BIZOKU narys



Prisijungė : 2011-04-30
Pranešimų skaičius : 946

Ragai, tuneliai ir panašūs dalikiukai ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ragai, tuneliai ir panašūs dalikiukai ^^   Ragai, tuneliai ir panašūs dalikiukai ^^ Icon_minitimeAntr. 07 12 2011, 14:06

Maži ragai man atrodo labai gražiai,bet savo ribose,tie arkliniai tai tragiški :D
Šiaip esu prieš tunelius,baisu man,kada tą ausį tampo... urgh...
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Ragai, tuneliai ir panašūs dalikiukai ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ragai, tuneliai ir panašūs dalikiukai ^^   Ragai, tuneliai ir panašūs dalikiukai ^^ Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Ragai, tuneliai ir panašūs dalikiukai ^^
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Off-topic :: Grožis ir mada-
Pereiti į: