Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 Rankinės

Go down 
+6
irmantyte
spider2713
april
G
britnė
MEMORIES
10 posters
AutoriusPranešimas
MEMORIES
BIZOKU narys
MEMORIES


Prisijungė : 2010-04-02
Location : NY
Age : 27
Pranešimų skaičius : 149

Rankinės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Rankinės   Rankinės Icon_minitimeŠt. 06 26 2010, 16:45

kokias nešiojate?
kokios patinka?
kokių norėtumėte? (dedame nuotraukas) ^^
Atgal į viršų Go down
britnė
BIZOKU narys
britnė


Prisijungė : 2008-04-02
Location : telšiai
Age : 29
Pranešimų skaičius : 673

Rankinės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rankinės   Rankinės Icon_minitimeŠt. 07 17 2010, 01:47

Negalėčiau pasakyti, jog turiu daug rankinių, nes man svarbu ne kiekybė, o kokybė. Todėl turiu vieną pačią mylimiausią, universalią, kuri gali būti nešiojama ir per petį ir ant vieno peties. Tačiau, rodos, man jau reikėtų naujos, o rinktis yra iš ko. Pavyzdžiui, mano svajonių rankinė yra Chanel, kuri tapo number one must have sąrašuose.
Rankinės Chanel-quilted-leather-handbag
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/yeahthatsbree
G
BIZOKU narys



Prisijungė : 2010-01-16
Location : Kaunas, Žaliakalnis ;]
Age : 30
Pranešimų skaičius : 746
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

Rankinės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rankinės   Rankinės Icon_minitimeŠt. 07 17 2010, 02:19

Kokybė man taip pat labai svarbu. Rankinių turiu nemažai, ir kol kas man pakanka. :)
http://files0.lookbook.nu/files/looks/medium/284857_so_cool.jpg
Šios visai nieko tokios. Bet vistiek, rankinės, kurią pamačius internete galėčiau pasakyti ''vau'' nėra.
Patinka didelės, dažniausiai jas derinu prie aprangos. :)
Atgal į viršų Go down
april
full time dreamer
april


Prisijungė : 2009-02-10
Location : Panevėžys
Age : 29
Pranešimų skaičius : 1965

Rankinės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rankinės   Rankinės Icon_minitimeŠt. 07 17 2010, 05:27

Visokias, dideles, mažas, per petį. : )
Man sunkiausia turbūt yra išsirinkti rankinę iš visų rūbų ir aksesuarų.
Reikia, jog "kristų", kitaip nieko nebus. : D
Atgal į viršų Go down
spider2713
BIZOKU narys
spider2713


Prisijungė : 2010-01-16
Location : ten kur Kiro
Age : 44
Pranešimų skaičius : 395
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

Rankinės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rankinės   Rankinės Icon_minitimeŠt. 07 17 2010, 18:22

daugiausia dideles,juodos spalvos arba rudos is tikros odos arba buna ir dirbtinos rankinuku nemegstu nebent kur i vakara ,o siaip tases dideles nesioju daug telpa.
Atgal į viršų Go down
irmantyte
Some people believe in God. I believe in Music.
irmantyte


Prisijungė : 2008-05-29
Location : Savannah, Georgia, U.S.
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1297
Mėgstamiausias CB narys : strify

Rankinės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rankinės   Rankinės Icon_minitimeŠt. 07 17 2010, 18:27

Arba didelė, arba per petį, arba maža. Žodžiu, kaip užeina, taip ir būna. Dabar maniškė puma. nuotraukos neradau.
Atgal į viršų Go down
https://www.facebook.com
mizukis.
yu is all mine.xp
mizukis.


Prisijungė : 2009-02-13
Age : 35
Pranešimų skaičius : 2263

Rankinės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rankinės   Rankinės Icon_minitimeAntr. 07 20 2010, 14:20

nemėgstu rankinių, nešioju nebent dideles "dokumentines" tašes per petį.
Atgal į viršų Go down
Sisley
loves Kiro 4ever



Prisijungė : 2008-07-25
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1902

Rankinės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rankinės   Rankinės Icon_minitimeAntr. 07 20 2010, 15:19

nemėgstu rankinių. Jei reikia kur nors išeit, ir reikia pasiimt daugiau daiktų nei telpa į džinsų kišenes (arba kai būnu su suknele) imu mažą mamos siūtą rankinuką per petį, dar kartais pūkuotą rankinę irgi per petį. Nesistengiu derint prie aprangos, nes man svarbu kad būtų kur susidėt reikalingus daiktus. Na, dar turiu porą mažų rankinių-kuprinėlių, kurios visai nieko, ypač kai reikia važiuot į ekskursijas. Bet dažniausiai stengiuos rankinių išvengt, ir šiaip pernelyg daug daiktų nesinešioju.
Atgal į viršų Go down
LM.C*IS*LOVE
BIZOKU narys
LM.C*IS*LOVE


Prisijungė : 2010-11-22
Location : Japonija, Tokijas, Shinjuku-ku raj.
Age : 27
Pranešimų skaičius : 341
Mėgstamiausias CB narys : Shin/Yu

Rankinės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rankinės   Rankinės Icon_minitimePen. 11 26 2010, 00:03

pas mane db kazkokia su daug uztrauktuku ''del grozio''
puske is vokietijos parvilko ;D
Atgal į viršų Go down
Yumina.
BIZOKU narys
Yumina.


Prisijungė : 2009-09-02
Location : Vilnius, Lithuania
Pranešimų skaičius : 1344

Rankinės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rankinės   Rankinės Icon_minitimeŠt. 01 01 2011, 20:24

Mėgstu dideles rankines, nors reikalingų daiktų pasiimti kartais būna vos keli. Ir taip prisirišau prie vienos, tokia patogi ji man ir šiaip, kad jau kuris laikas išsiskirt negaliu, iki ašarų bus, kai reikės naujos :D
Atgal į viršų Go down
http://photoslikecocaine.blogspot.com/
Sponsored content





Rankinės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rankinės   Rankinės Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Rankinės
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Off-topic :: Grožis ir mada-
Pereiti į: