Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 Soliariumas

Go down 
+8
G
laurutia57
Unendlichkeit
skirmante
april
adatuke
Yumina.
MEMORIES
12 posters
AutoriusPranešimas
MEMORIES
BIZOKU narys
MEMORIES


Prisijungė : 2010-04-02
Location : NY
Age : 27
Pranešimų skaičius : 149

Soliariumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Soliariumas   Soliariumas Icon_minitimeŠt. 06 26 2010, 16:43

Lankotės?
ką manote apie soliariumus? : )
Atgal į viršų Go down
Yumina.
BIZOKU narys
Yumina.


Prisijungė : 2009-09-02
Location : Vilnius, Lithuania
Pranešimų skaičius : 1344

Soliariumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Soliariumas   Soliariumas Icon_minitimeŠt. 06 26 2010, 17:31

Nesilankau ir nemanau, kad tai geras būdas įdegti. Na, žinoma, žiema - kitas reikalas, tačiau ir tada nesakau TAIP soliarumams. Mieliau renkuosi natūralų įdegį.
Atgal į viršų Go down
http://photoslikecocaine.blogspot.com/
adatuke
BIZOKU narys
adatuke


Prisijungė : 2008-11-04
Location : pnvz.
Age : 29
Pranešimų skaičius : 1442
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

Soliariumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Soliariumas   Soliariumas Icon_minitimeŠt. 06 26 2010, 20:51

Esu prieš soliarumus ir ten nesilankau. Jeigu jau baisiai norisi, kad oda būtų kiek rudesnė žiemą galima pasinaudoti įdegio kremu, kuris mano supratimu tikrai nėra toks kenksmingas kaip soliariumai. Žodžiu niekada savo odos negadinsiu sorialiumuose, man daug gražiau natūralus, prieš tikrą saulę įgautas įdegis.
Be to, ar girdėjot, kad į madą grįžta aristokratiškas odos baltumas? xD
Atgal į viršų Go down
Yumina.
BIZOKU narys
Yumina.


Prisijungė : 2009-09-02
Location : Vilnius, Lithuania
Pranešimų skaičius : 1344

Soliariumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Soliariumas   Soliariumas Icon_minitimeŠt. 06 26 2010, 21:05

Jis visada buvo madingas :D Su įdegio kremais sudėtinga šiaip, jei nevienodai paskirstai - plėmais nueina, o vaizdelis tikrai nekoks.
Atgal į viršų Go down
http://photoslikecocaine.blogspot.com/
adatuke
BIZOKU narys
adatuke


Prisijungė : 2008-11-04
Location : pnvz.
Age : 29
Pranešimų skaičius : 1442
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

Soliariumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Soliariumas   Soliariumas Icon_minitimeŠt. 06 26 2010, 21:07

Sutinku, pati niekad nebandžiau šiaip :D O gal yra kas naudoja tokius kremus? Ką galit apie juos pasakyt daugiau? :)
Atgal į viršų Go down
april
full time dreamer
april


Prisijungė : 2009-02-10
Location : Panevėžys
Age : 29
Pranešimų skaičius : 1965

Soliariumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Soliariumas   Soliariumas Icon_minitimeŠt. 06 26 2010, 22:54

Manęs neima saulė, o soliariumai man nekelia malonų asociacijų, kažkoks karstas. : DD Dėl tos priežasties bandžiau aš tą kremą įdegio. Kaip sakė Yumina, tikrai, jeigu nevienodai paskirstysi kremą po kūną, nueisi plėmais, o nusiplauti... ; D Todėl, su tuo kremu išsitepus reikia išstovėti bent 5-7 min., prie nieko nesiliečiant, kol visiškai išdžiūsi. Aš po kelių kartų vaikščiojau visai normaliai įdegusi. : D
Atgal į viršų Go down
skirmante
BIZOKU narys
skirmante


Prisijungė : 2008-09-29
Location : Panevėžys
Age : 30
Pranešimų skaičius : 767
Mėgstamiausias CB narys : Kiro&Yu

Soliariumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Soliariumas   Soliariumas Icon_minitimeSk. 06 27 2010, 01:14

Nesilankau,nors buvo kilęs noras apsilankyti,bet kažkaip praėjo.Nesu nei už juos nei prieš.Jei žmogus nori tegul eina.mane pačia saulę neima,bet soliariume nežadu lankytis,bent jau tol kol nebūsiu pilnametė.
Atgal į viršų Go down
Unendlichkeit
BIZOKU narys
Unendlichkeit


Prisijungė : 2010-06-25
Age : 29
Pranešimų skaičius : 534
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

Soliariumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Soliariumas   Soliariumas Icon_minitimeSk. 06 27 2010, 18:43

Pati neinu, bet nesu prieš.
Atgal į viršų Go down
laurutia57
BIZOKU narys
laurutia57


Prisijungė : 2008-09-26
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1031

Soliariumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Soliariumas   Soliariumas Icon_minitimeSk. 06 27 2010, 21:55

buvau nuėjus net tris kartus ekspermentą padaryt. : DDDD
išvada- visiškai neįdegiau, turbūt mano oda ne tokia, kad kažkokie soliariumai nudegintų. : DD
nesąmonė ten, geriau nuvažiuot prie jūros ir pasidegint.
Atgal į viršų Go down
G
BIZOKU narys



Prisijungė : 2010-01-16
Location : Kaunas, Žaliakalnis ;]
Age : 30
Pranešimų skaičius : 746
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

Soliariumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Soliariumas   Soliariumas Icon_minitimeSk. 07 04 2010, 18:48

Esu buvusi kartą, bet man nepatiko, todėl daugiau ten nebebuvau.
Šiaip, einant dažnai, po keletą minučių įdegti gražiai tikrai įmanoma, tačiau šis būdas nėra labai sveikas.
O dėl kremų, tai nesu bandžius, bet klasiokė pasakojo. Laikosi neilgai, ir dar mokėt tept reikia.
Žodžiu, aš geriau renkuosi saulę. :)

Atgal į viršų Go down
akvuteb
BIZOKU narys
akvuteb


Prisijungė : 2009-11-18
Location : Pakruojis-Stačiūnai
Age : 28
Pranešimų skaičius : 737

Soliariumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Soliariumas   Soliariumas Icon_minitimePir. 07 05 2010, 21:54

negražu man dirbtinis įdegis.
Atgal į viršų Go down
Strifutė.
BIZOKU narys
Strifutė.


Prisijungė : 2008-09-16
Location : Skuodas
Age : 30
Pranešimų skaičius : 486
Mėgstamiausias CB narys : St, Ki

Soliariumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Soliariumas   Soliariumas Icon_minitimeŠt. 07 10 2010, 04:55

Unendlichkeit rašo:
Pati neinu, bet nesu prieš.
Atgal į viršų Go down
mizukis.
yu is all mine.xp
mizukis.


Prisijungė : 2009-02-13
Age : 35
Pranešimų skaičius : 2263

Soliariumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Soliariumas   Soliariumas Icon_minitimeŠt. 07 10 2010, 16:46

neinu, nes man nereikia. pakanka prie jūros valandą pagulėt ir jau visiškai ruda lieku, o įdegis gana ilgai beveik metus išsilaiko, nes dar truputi pasvylu tenisą žaidžiant :D
Atgal į viršų Go down
Sisley
loves Kiro 4ever



Prisijungė : 2008-07-25
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1902

Soliariumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Soliariumas   Soliariumas Icon_minitimeŠt. 07 10 2010, 17:26

man užtenka tiek, kiek įdegu vasarą. Savaitė prie jūros - ir jau pakankamai apskrudus ;D šiaip soliariumo bandžius nesu, bet ir visai netraukia, nors nesu visiškai prieš.
Atgal į viršų Go down
Strifutė.
BIZOKU narys
Strifutė.


Prisijungė : 2008-09-16
Location : Skuodas
Age : 30
Pranešimų skaičius : 486
Mėgstamiausias CB narys : St, Ki

Soliariumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Soliariumas   Soliariumas Icon_minitimePir. 08 30 2010, 20:34

esu balta kaip nabaštikas (numirėlis), bet į soliariumą neičiau niekada gyvenime, nebent būtų svarbi proga ar būtina nueiti :DDDDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Soliariumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Soliariumas   Soliariumas Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Soliariumas
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Off-topic :: Grožis ir mada-
Pereiti į: