Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 Stilių kovos

Go down 
+4
mizukis.
Unendlichkeit
akvuteb
Yumina.
8 posters
AutoriusPranešimas
Yumina.
BIZOKU narys
Yumina.


Prisijungė : 2009-09-02
Location : Vilnius, Lithuania
Pranešimų skaičius : 1344

Stilių kovos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Stilių kovos   Stilių kovos Icon_minitimePen. 06 18 2010, 19:49

Taigi, galbūt kažko netoleruojate?
O gal netgi aktyviai ginate?
Jūsų nuomonė apie stilių kovas.
Atgal į viršų Go down
http://photoslikecocaine.blogspot.com/
akvuteb
BIZOKU narys
akvuteb


Prisijungė : 2009-11-18
Location : Pakruojis-Stačiūnai
Age : 28
Pranešimų skaičius : 737

Stilių kovos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilių kovos   Stilių kovos Icon_minitimePen. 06 18 2010, 22:24

nemėgstu fyfų, bet kol kas jos gyventi man  netrukdo ;D nežadu eiti ir su šautuvų fyfų šaudyti... tiesiog niekad neimčiau fyfos už draugę ir pati niekad nebūčiau fyfa xD 
Atgal į viršų Go down
Unendlichkeit
BIZOKU narys
Unendlichkeit


Prisijungė : 2010-06-25
Age : 29
Pranešimų skaičius : 534
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

Stilių kovos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilių kovos   Stilių kovos Icon_minitimeSk. 06 27 2010, 22:39

Nemėgstu fyfų, gezų, forsų ir pnš. Man asmeniškai patinka daug makiažo, savita šukuosena, įdomūs drabužiai, originalus,išsiskiriantis stilius. Šiaip kiekvieno skonis skirtingas, taigi nesmerkiu nei vieno stiliaus.
Atgal į viršų Go down
mizukis.
yu is all mine.xp
mizukis.


Prisijungė : 2009-02-13
Age : 35
Pranešimų skaičius : 2263

Stilių kovos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilių kovos   Stilių kovos Icon_minitimePir. 07 26 2010, 20:56

nieko nesmerkiu, bet nepatinka man tuštutės :D
o šiaip žmogaus nekentimas todėl kad jis nusikirpo kaip emo ar pamėgo nešiot treningus man nepriimtinas.
Atgal į viršų Go down
Miss_Ugne
BIZOKU narys



Prisijungė : 2011-04-30
Pranešimų skaičius : 946

Stilių kovos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilių kovos   Stilių kovos Icon_minitimeAntr. 05 24 2011, 20:31

Nemėgstu forsų ir turginių fyfų,bet dar kol kas su pagaliu per miestą nesivaikau aš jų :D
Palaikau Emo,Gotus,Manga/Anime ir t..t.. man asmeniškai gražu kai gatvėje praeina koks "subkultūrietis" :D
Atgal į viršų Go down
Helena
BIZOKU narys
Helena


Prisijungė : 2010-06-25
Location : Battery City, Zone 6, California
Age : 29
Pranešimų skaičius : 425
Mėgstamiausias CB narys : Strify

Stilių kovos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilių kovos   Stilių kovos Icon_minitimeTr. 05 25 2011, 00:28

žaviuosi dar išlikusiais neformalais Stilių kovos 701921
Atgal į viršų Go down
http://www.itskilljoything.tumblr.com
Svečias
Svečias
Anonymous



Stilių kovos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilių kovos   Stilių kovos Icon_minitimeTr. 05 25 2011, 02:03

Man patinka kai žmogaus stilius būna viskas viename(išimtis fyfos.forsai).
Atgal į viršų Go down
Rūta@-*
BIZOKU narys
Rūta@-*


Prisijungė : 2011-08-03
Location : Taurage
Age : 27
Pranešimų skaičius : 15
Mėgstamiausias CB narys : Yu/Shin/Ki

Stilių kovos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilių kovos   Stilių kovos Icon_minitimeSk. 08 21 2011, 15:15

Nekenčiu : fyfų,forsų...
Labai gražu : emo,scene,gotai ... pas mūsų mokykloje buvo tokia mergina kuri su platformomis vaikščiodavo.. jos visi bijodavo nes ji buvo su auskarais (tuneliu,dar ir lūpoje auskaras) visada juodai rengdavosi ir juodai dažydavosi,tai iš jos dergdavosi.. pamenu dar su ja draugavau,gerbiu žmonės kurie turi stilių ir spjauna ant tų kuriems tai nepatinka ; )
Atgal į viršų Go down
efi
R O F L M A O
efi


Prisijungė : 2008-10-21
Location : trashland.
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1254
Mėgstamiausias CB narys : yu <3

Stilių kovos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilių kovos   Stilių kovos Icon_minitimePir. 08 22 2011, 11:32

o man pxj.

airijoj forsai yra kitokie negu lietuvoje, vos ne visi tie 'stiliai' rankutėm susikabine, nors tiesa pasakius, visi tie.. neformalai, emo, gotai, pankai, hipiai, scene ir t.t vos ne dominuoja. net pastebėjau kad sunkoka išsiskirt iš minios. be to, čia tau nieks nepagrasins, nieks nieko nebijo, jei koks forsiukas ka nors leptels, tai buna visa minia užsipuola. ech, man čia patinka. c:
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Stilių kovos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stilių kovos   Stilių kovos Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Stilių kovos
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Off-topic :: Grožis ir mada-
Pereiti į: