Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 pasidaryk pats!

Go down 
+10
Unendlichkeit
Br!
cinemuke14
Sisley
Carol
ziedune
eiichi
adatuke
Yumina.
mizukis.
14 posters
AutoriusPranešimas
mizukis.
yu is all mine.xp
mizukis.


Prisijungė : 2009-02-13
Age : 35
Pranešimų skaičius : 2263

pasidaryk pats! Empty
RašytiTemos pavadinimas: pasidaryk pats!   pasidaryk pats! Icon_minitimeKv. 03 18 2010, 14:21

ar ką nors iš papuošalų ar aprangos detalių darotės/siuvatės/modeliuojat patys?
gal kažkada esat pasidariusios kažką panašaus?
Atgal į viršų Go down
Yumina.
BIZOKU narys
Yumina.


Prisijungė : 2009-09-02
Location : Vilnius, Lithuania
Pranešimų skaičius : 1344

pasidaryk pats! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pasidaryk pats!   pasidaryk pats! Icon_minitimeŠt. 03 20 2010, 13:52

Visai neseniai pradėjau verti apyrankes. Ir tai vienintelis daiktas, ką esu pasidariusi pati ;D
O šiaip bandymų buvo. Sugadinau dvi poras džinsų, nes norėjau perdirbt į kažką (sijonas, šortai, nepamenu xD), bet nieko nesigavo : D
Atgal į viršų Go down
http://photoslikecocaine.blogspot.com/
adatuke
BIZOKU narys
adatuke


Prisijungė : 2008-11-04
Location : pnvz.
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1442
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

pasidaryk pats! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pasidaryk pats!   pasidaryk pats! Icon_minitimeŠt. 03 20 2010, 23:57

Moku daryti papuošalus iš karoliuku. Esu pasidariusi sau ir auskarų ir apyrankių. O aplamai dar nesiryžtu pati ką nors siūti ar šiaip. Nesukurta aš visokiems siuvimams ir tt. Tiesiog neturiu kantrybės xD Nors dabar laukiu kol mama pamokys dekupažuoti. Gal tada pati ką pasidarysiu, kokius auskarus pavyzdžiui :)
Atgal į viršų Go down
eiichi
BIZOKU narys
eiichi


Prisijungė : 2009-05-30
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1520

pasidaryk pats! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pasidaryk pats!   pasidaryk pats! Icon_minitimeSk. 03 21 2010, 03:36

nepatinka man nei karoliukai, nei dar kas nors tokio. tačiau tikrai norėčiau išmokti daryti vadinamąsias "draugystės apyrankes". ^^
Atgal į viršų Go down
ziedune
BIZOKU narys
ziedune


Prisijungė : 2009-12-04
Location : Staciunai
Pranešimų skaičius : 593
Mėgstamiausias CB narys : Strify, Yu

pasidaryk pats! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pasidaryk pats!   pasidaryk pats! Icon_minitimeSk. 03 21 2010, 03:41

Hm... pati jei padarau tai jis greit atsiranda kur nors kampe apdulkyje, na jei reikia mokyklai, nu tada vargo vakariene, nei siulai nei adatos, karoliukai ne prie sirdes.
Atgal į viršų Go down
Carol
BIZOKU narys
Carol


Prisijungė : 2009-03-25
Age : 32
Pranešimų skaičius : 56

pasidaryk pats! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pasidaryk pats!   pasidaryk pats! Icon_minitimeTr. 03 24 2010, 21:51

Ooo rankdarbiai mano silpnybė :) Dabar mano aistra yra biseris. Esu prisidariusi visokių apyrankių, auskarų, pakabučių. Su mielu noru kada tik išpuola laisva minutė sedu prie karoliukų ir darau papuošalus, interjero puošmenas. Prieš biserį tai buvau pasinešusi pinti draugystes apyrankes, kurias beveik visas išdovanojau :) dar vėliau mėgau siūvinėti kryželiu, nerti servetėles, liemenes, megzti šalikus :)
Aš tiek daug visko darausi, nes mėgstu turėti kažką išskirtinio, ne pirktinio. Ir kažkaip kai pasidarau daiktą ir nešioju jį, jaučiausi kažkaip smagiai, patogiai.
Atgal į viršų Go down
Sisley
loves Kiro 4ever



Prisijungė : 2008-07-25
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1902

pasidaryk pats! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pasidaryk pats!   pasidaryk pats! Icon_minitimeTr. 03 24 2010, 22:25

netraukia manęs rankdarbiai - visų pirma, neturiu kantrybės; visų antra, nei megzt, nei nert, nei siūt man beveik neišeina. Gal ir būtų šaunu išmokti ką nors tokio pasidaryt, bet noras nėra toks didelis, kad ko nors imčiaus.
Atgal į viršų Go down
mizukis.
yu is all mine.xp
mizukis.


Prisijungė : 2009-02-13
Age : 35
Pranešimų skaičius : 2263

pasidaryk pats! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pasidaryk pats!   pasidaryk pats! Icon_minitimePir. 03 29 2010, 16:38

ankščiau verdavau karoliukus, vėliau vilna, bet man nelabai kas gavos.
dabar pradėjau siūti.
nieko labai doro, pasisiuvau tik rūžavą sijoną, bet tokio sijono norėjau ir neradau niekur xD dabar galvoj sukasi mintys apie porą suknelių.
Atgal į viršų Go down
cinemuke14
BIZOKU narys
cinemuke14


Prisijungė : 2010-04-05
Age : 28
Pranešimų skaičius : 16
Mėgstamiausias CB narys : Yu

pasidaryk pats! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pasidaryk pats!   pasidaryk pats! Icon_minitimePir. 04 05 2010, 23:03

Dazniausiai darau is karoliuku arba veliu vilna. pasidaryk pats! 392279
Bet betkokiam darbui reikia daug kantrybes ir pastangu, kad atodytu graziai,
orginaliai.
O kadangi as kantrybes mazai turiu, tai mano pradeti darbai, retai buna uzbaigti... pasidaryk pats! 63295 Bet jei pasidarau ka nors grazaus, tai nesioju tol kol ju nepametu ar nesutruksta, nes man smagiausia nesioti savo daryta papuosala. Taip pat labiau megstu gauti dovanu, kai zmogus pats padaro, nes tada zinau kad as tam zmogui rupiu ir jam negaila nei laiko, nei pastangu, kad man padarytu malonia staigmenele... pasidaryk pats! 102225
Taigi as uz "namu gamybos" papuosalus! pasidaryk pats! 766394
Atgal į viršų Go down
Br!
BIZOKU narys
Br!


Prisijungė : 2008-08-31
Location : Joniskis :D
Age : 27
Pranešimų skaičius : 149
Mėgstamiausias CB narys : Xexexexe :

pasidaryk pats! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pasidaryk pats!   pasidaryk pats! Icon_minitimeŠt. 04 24 2010, 21:31

Aš darau auskarus su dekupažu ^^
Atgal į viršų Go down
Yumina.
BIZOKU narys
Yumina.


Prisijungė : 2009-09-02
Location : Vilnius, Lithuania
Pranešimų skaičius : 1344

pasidaryk pats! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pasidaryk pats!   pasidaryk pats! Icon_minitimeŠt. 09 18 2010, 17:56

Ei, merginos, reikia pagalbos. Per darbų pamokas turėsim padaryti kokių nors papuošalų, kokie auskarai lengviausiai darosi?
Atgal į viršų Go down
http://photoslikecocaine.blogspot.com/
adatuke
BIZOKU narys
adatuke


Prisijungė : 2008-11-04
Location : pnvz.
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1442
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

pasidaryk pats! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pasidaryk pats!   pasidaryk pats! Icon_minitimeŠt. 09 18 2010, 20:41

Siūlyčiau pasiieškoti paprastų būdų verti iš smulkių karoliukų. Arba pamėgink susivelti ką nors iš vilnos. Niekas nėra per daug sunku tik reikia laiko ;D
Atgal į viršų Go down
Unendlichkeit
BIZOKU narys
Unendlichkeit


Prisijungė : 2010-06-25
Age : 29
Pranešimų skaičius : 534
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

pasidaryk pats! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pasidaryk pats!   pasidaryk pats! Icon_minitimeKv. 09 23 2010, 00:20

Darbas su vilna mane erzina, ir man nuo jos beria rankas :D
Tačiau kuriu drabužių modelius, bet, deja, negaliu pasiūti jų, nes neturiu siuvimo mašinos, taigi viskas lieka tik ant popieriaus. :)
Atgal į viršų Go down
Yumina.
BIZOKU narys
Yumina.


Prisijungė : 2009-09-02
Location : Vilnius, Lithuania
Pranešimų skaičius : 1344

pasidaryk pats! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pasidaryk pats!   pasidaryk pats! Icon_minitimePen. 09 24 2010, 00:19

Darbai su vilna pradėti, be galo patiko, darysiu toliau. Viską atlieku šlapiuoju būdu, tai nereik kentėt tų "auč, įsidūriau", ko tikrai būtų daug ir dažnai, nes adatos rankose laikyti paprasčiausiai nemoku :D
Tik per darbus dabar kažkokį kilimą į parodą pradėjom daryt, tai visus planus sujaukė.
Atgal į viršų Go down
http://photoslikecocaine.blogspot.com/
Svečias
Svečias
Anonymous



pasidaryk pats! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pasidaryk pats!   pasidaryk pats! Icon_minitimePir. 02 28 2011, 22:00

MAN TAI NEPATINKA,DARYT
Atgal į viršų Go down
Helena
BIZOKU narys
Helena


Prisijungė : 2010-06-25
Location : Battery City, Zone 6, California
Age : 29
Pranešimų skaičius : 425
Mėgstamiausias CB narys : Strify

pasidaryk pats! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pasidaryk pats!   pasidaryk pats! Icon_minitimeAntr. 03 01 2011, 00:09

iš rankdarbių ankščiau mėgau karoliukus, vilną.. bet dabar tiesiog nėra laiko ir ypač kantrybės. ir spėkit kas kaltas? o taip, tai tas pastatas vardu mokykla.
kartais dar mėgstu pinti tas vadinamasias draugystės apyrankes, bet tik tada kai laaaabai neturiu ką veikti.
šiaip labai norėčiau išmokti siūtis rūbus :>
Atgal į viršų Go down
http://www.itskilljoything.tumblr.com
sausainiukas
BIZOKU narys
sausainiukas


Prisijungė : 2010-11-07
Location : sengai
Age : 28
Pranešimų skaičius : 127

pasidaryk pats! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pasidaryk pats!   pasidaryk pats! Icon_minitimeKv. 03 03 2011, 23:51

kažkada bandžiau karoliukų 'meną', bet nepatiko ir nepavyko. kruopščiam darbui pas mane nėra kantrybės, nors 'draugystės apyrankes' norėčiau mokėti daryti.
Atgal į viršų Go down
Miss_Ugne
BIZOKU narys



Prisijungė : 2011-04-30
Pranešimų skaičius : 946

pasidaryk pats! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pasidaryk pats!   pasidaryk pats! Icon_minitimeSk. 09 04 2011, 23:13

bandžiau verti papuošalus iš karoliukų,bet nieko nesigavo ir nelabai patraukė.,moku pinti juosteles,kurios primena draugystės apyrankes,todėl labai džiaugiuosi :D
O šiaip labai norėčiau išmokti pinti tikras "draugystės apyrankes".
taip pat,pasiplėšau savo senus džinsus,keista,bet sekasi.
Atgal į viršų Go down
Dovi
BIZOKU narys



Prisijungė : 2011-01-13
Age : 110
Pranešimų skaičius : 719

pasidaryk pats! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pasidaryk pats!   pasidaryk pats! Icon_minitimePir. 09 05 2011, 00:39

Miss_Ugne rašo:
bandžiau verti papuošalus iš karoliukų,bet nieko nesigavo ir nelabai patraukė.,moku pinti juosteles,kurios primena draugystės apyrankes,todėl labai džiaugiuosi :D
O šiaip labai norėčiau išmokti pinti tikras "draugystės apyrankes".
taip pat,pasiplėšau savo senus džinsus,keista,bet sekasi.

Jei nori galiu pamokint del apyrankiu ir karoliuku :)
Kaipnors per skype xDDD
Atgal į viršų Go down
Helena
BIZOKU narys
Helena


Prisijungė : 2010-06-25
Location : Battery City, Zone 6, California
Age : 29
Pranešimų skaičius : 425
Mėgstamiausias CB narys : Strify

pasidaryk pats! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pasidaryk pats!   pasidaryk pats! Icon_minitimePir. 09 05 2011, 00:44

yra internete labai paprastos schemos kaip daryti draugystės apyrankes.
Atgal į viršų Go down
http://www.itskilljoything.tumblr.com
Sponsored content





pasidaryk pats! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pasidaryk pats!   pasidaryk pats! Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
pasidaryk pats!
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Off-topic :: Grožis ir mada-
Pereiti į: