Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 Drabužiai

Go down 
+23
mizukis.
G
Yumina.
Yazy
spider2713
ziedune
akvuteb
skirmante
Br!
Jony
Sshina1
Sisley
infinity.
sandrooska
Love Kiro
irmantyte
laurutia57
wose
vaiduzee
Giie.
cioliuke
ex - MaNiaaKyTe
ex-Duffy
27 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
ex-Duffy
BIZOKU narys
ex-Duffy


Prisijungė : 2008-06-18
Age : 30
Pranešimų skaičius : 1460
Mėgstamiausias CB narys : strify

Drabužiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Drabužiai   Drabužiai Icon_minitimePir. 06 15 2009, 04:04

Drabužiai 10hr2bb


Drabužiai - tai tikriausiai vienas tų dalykų, kurių mes turime šimtais, bet norime ir norime dar. Nu tai nepastebėjusi tokios temos, užsinorėjau ir sukūriau. Nu tai papasakokit, kokius drabužius nešiojat, kaip nuo jūsų turimų rūbų kiekio lūžta spintos ir t.t. : p
Atgal į viršų Go down
ex - MaNiaaKyTe
bizoku administratorė
ex - MaNiaaKyTe


Prisijungė : 2008-10-17
Location : Kaunas
Age : 37
Pranešimų skaičius : 577
Mėgstamiausias CB narys : Strify

Drabužiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drabužiai   Drabužiai Icon_minitimePir. 06 15 2009, 04:47

Labas. Mano vardas Gabija ir aš esu shopoholike :DDDDDD

Iš tikro tai esu priklausoma nuo pirkimo, žinau, kad tai yra blogai, bet esu per silpnos valios, kad tai sustabdyčiau :D prieš kelias dienas susitvarkiau spintą, tai bent užsidaro :D

Šiaip prilaikau gatvės stilių. nekenčiu klasikinių drabužių ir fifiškos aprangos :D Stilius daug maž kaip Bizarrų :D O fainiausia gaut komplimentą, kad atrodau kaip Rock Star :DDDD To ir siekiu :D bet kokiu atveju noriu aplenkt fyfas ir nebūt gezu :DDD
Rūbai daugiausia karaliauja pilki, juodi ir balti. marškinėliai su užrašais :D Labiausiai valkiojami dabar "Rock hard, Fuck safe" :D ir dar sumasčiau daryti savus marškinėlius su užrašais :D Taip kad spinta dar pagausės mano kurtom maikutėm :D
Atgal į viršų Go down
cioliuke
BIZOKU narys
cioliuke


Prisijungė : 2008-10-04
Age : 31
Pranešimų skaičius : 353
Mėgstamiausias CB narys : strify

Drabužiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drabužiai   Drabužiai Icon_minitimeAntr. 06 16 2009, 01:38

Namie rengiuosi laisvai . Nemėgstu spraustis į drabužius kurie mane aptempia, nes tada matosi mano neprivalumai . Mano spinta pripildyta maikučių ...blankios, su užrašais, laisvos,ryškios..,dar mėgstu megstinius. ir liemenes : DDD savo stiliaus neturiu, aš jį susikuriu pati : DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Drabužiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drabužiai   Drabužiai Icon_minitimeAntr. 06 16 2009, 13:54

Turiu itin didelę spintą, tad nuo drabužių nelinksta. Daugiausia - marškinėlių. Pusė rūbų būna nenešiojami, arba tiesiog tampomi namie. Būna prilimpa vienos kelnės - ir tampau, tampau, tampau. Kol būna amen :D. O būna nusiperku kažką, nugrūdu į tolimiausią kampą, o randu kai jau būna išaugtas..
Spintoj vyrauja ryškios spalvos.
Atgal į viršų Go down
Giie.
Always Keep The Faith!
Giie.


Prisijungė : 2008-07-05
Age : 28
Pranešimų skaičius : 855
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

Drabužiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drabužiai   Drabužiai Icon_minitimeAntr. 06 16 2009, 16:14

Dievinu drabuzius ir apsipirkinejima. Namie rubu turiu daugiausiai is visos seimos. : D I spinta jau netelpa : D
Pirkdama drabuzi neziuriu ar jis fyfiskas ar jis gotiskas. Jei man patinka ir tinka as jamu ji : D Spintoje vyrauja daugiausiai ryskios spalvos. Dabar pastaruoju metu ypac pasinesiau ant zaliu rubu : D Tai kai tik naujas, taip ir zalias : DDD
Atgal į viršų Go down
vaiduzee
BIZOKU narys
vaiduzee


Prisijungė : 2008-12-29
Location : Alytus
Age : 28
Pranešimų skaičius : 100
Mėgstamiausias CB narys : Shin ;**

Drabužiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drabužiai   Drabužiai Icon_minitimeTr. 06 17 2009, 00:57

turiu daug drabužių, iš jų daugiausiai bliuskučių ;DD spainta nelūžta nuo drabužių, nes neseniai ją pratuštinau ;DD vasarai, būtinai reiks nusipirkt šviesiasnių drabužių, nes dauguma mano yra tamsūs ;]
Atgal į viršų Go down
wose
BIZOKU narys
wose


Prisijungė : 2008-05-18
Location : Šiauliai
Pranešimų skaičius : 294
Mėgstamiausias CB narys : Strify!*

Drabužiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drabužiai   Drabužiai Icon_minitimeTr. 06 17 2009, 03:10

Turiu nemažai drabužių , bet spintos nelūšta . Pagrinde įvairios maikutės , bliuzonai , dabar labai patraukė maikutės su užrašais , tvyrauja tamsesnės spalvos , bet prasidėjus šiltiesiems metų laikams pasipildo ir ryškesnių spalvų . Neturiu stiliaus , rengiuos kaip patinka ir patogu : )
Atgal į viršų Go down
laurutia57
BIZOKU narys
laurutia57


Prisijungė : 2008-09-26
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1031

Drabužiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drabužiai   Drabužiai Icon_minitimeKv. 06 25 2009, 22:08

Turiu keletą džinsų ir daugybę maikučių.
Dievinu laisvas maikutes ir kad jos būtų su užrašais :D
Nemėgstu aptemptų drabužių.
Mano drabužių spintoje dominuoja juoda, pilka ir violetinė spalvos.
Stengiuosi susikurti savo stilių, bet dažniausiai rengiuosi pagal gatvės stilių.
Atgal į viršų Go down
irmantyte
Some people believe in God. I believe in Music.
irmantyte


Prisijungė : 2008-05-29
Location : Savannah, Georgia, U.S.
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1297
Mėgstamiausias CB narys : strify

Drabužiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drabužiai   Drabužiai Icon_minitimeŠt. 06 27 2009, 01:53

Turiu daugybę maikučių, daugybe bliuzonų, tai pat nemažai sijonu, bet kelnių tai vat trūksta ;DD.
Atgal į viršų Go down
https://www.facebook.com
Svečias
Svečias
Anonymous



Drabužiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drabužiai   Drabužiai Icon_minitimeSk. 07 12 2009, 03:12

Rūbų nesveikai daug neturiu,bet kuriuos turiu man yra patys gražiausi,mylimiausi ir nuostabiausi.Pradarius mano nenormaliai didelę ir beveik pustuštę spintą(nu tokio gigantiško dydžio spinta,net nuo visų Paris Hilton skudurų neprisikimštų) iškart matosi pilkos,juodos,rudos,biški violetinės ,rožinės ir mėlynos spalvos. Mėgstu megztnius su 3/4 ilgio rankovėm. Tamsūs,juodi džinsai pas mane bent 5. Dar mėgstu švarkelius :D Bet jie tamsūs,pilki. Maikutės kelios,ir visos su užrašais. Turiu tokią nerealiai nerealią su Frisco City užrašu,tokia juoda.Nu nerealiai graži. Dar palaidinę pilką,iki pusės su musėm,iki pusės su veidais. Nerealiai nereali :D Tai va,šitie su drabužiai mano mylimiausi :D O dėl rūbų pakvaišus neesu,gi ne jie svarbiausia.
Atgal į viršų Go down
Love Kiro
BIZOKU narys
Love Kiro


Prisijungė : 2008-06-14
Location : Vilnius
Pranešimų skaičius : 152
Mėgstamiausias CB narys : MM.

Drabužiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drabužiai   Drabužiai Icon_minitimePen. 07 24 2009, 18:24

Rūbų turiu tiek, kiek reikia. Pakankamai.
Daugiausia juodų, baltų, languotų, brūkšniuotų.
Kai užsidedu ryškesnę palaidinę (pavyzdžiui raudoną) draugai sako, kad atrodau kaip nesava - per daug šviesi ir ryški.
Esu pasikeitus, taigi pagal savijautą ir rūbų spalvos.
__________________
Mėgstu juodus džinsus. Dabar kai karšta užsidedu ir trumpą juodą sijoną.
Patinka jempai - ir šilti ir gražūs.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Drabužiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drabužiai   Drabužiai Icon_minitimeTr. 08 12 2009, 00:10

Turiu labai daug rūbų,bet visada pamatau ir noriu dar. : D.
Dauguma rūbų yra ryškių spalvų,mėgstu būti ryški.
Taipat ir blizgančius mėgstu. : }
Atgal į viršų Go down
sandrooska
BIZOKU narys
sandrooska


Prisijungė : 2008-10-23
Location : Kaunas
Age : 32
Pranešimų skaičius : 175
Mėgstamiausias CB narys : Strify, Yu, Kiro :D

Drabužiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drabužiai   Drabužiai Icon_minitimeTr. 08 12 2009, 16:14

turiu tikrai daug rubu :D
buna, kad nusiperku ir nenesioju :D
bet nepirkti negaliu, nes turiu kaip ir tokia silpnybe rubams :P
man ju visada per mazai :D
negaliu atsispirti dzinsu pirkimui ir ivairiu bliuskuciu :D
mano rubai daugiau tokie fyfiski, bet galima atrasti ir kitokiu :)
Atgal į viršų Go down
infinity.
BIZOKU narys
infinity.


Prisijungė : 2008-10-03
Location : bikini bottom
Age : 26
Pranešimų skaičius : 1085
Mėgstamiausias CB narys : yu

Drabužiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drabužiai   Drabužiai Icon_minitimeTr. 08 12 2009, 17:49

visada nenoriu atrodyt ziauriai, neissiverciu be dzinsu. Patinka siauri, cigaretes formos. Sijonas pas mane baisiai retas reiskinys, ir tai tik jei po apacia buna pedkelnes arba timpkes. Palaidines man visokios geros, svarbu kad deretu :D labai noriu nusipirkt tunika. Myliu tunikus.
Atgal į viršų Go down
http://xpumadidasx.blogspot.com
Sisley
loves Kiro 4ever



Prisijungė : 2008-07-25
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1902

Drabužiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drabužiai   Drabužiai Icon_minitimeTr. 08 12 2009, 18:10

Nežinau kiek rūbų turiu, nelabai galėčiau pasakyt, daug ar mažai. Man pakanka, bet jau kai užsinoriu ko nors, tai ir ieškau kur nusipirkt, nepriklausomai nuo to, kiek ir ko aš turiu. ^^
Mėgstu džinsus. Nesvarbu kokios formos ar stiliaus. Dar žiauriai mėgstu maikutes su užrašais. Sijonų galima sakyt nenešioju. Turiu kelis, bet tik "ypatingoms progoms".
O tunikas aš irgi myliu ;D tik vat kad nerandu pirkt. Šiaip planuoju pasidaryt kokią nors maikutę su norimu paveiksliuku ;D Dažniausiai rengiuos taip, kad būtų patogu, nebent noriu "pasipuošt" ^^. Stiliaus kaip ir neturiu, ir nenoriu turėt. Rengiuos kaip noriu, ne visada žiūriu ar derinas rūbai, jei ir susiderina, tai tik savaime. Tai vat, nieko ypatingo apie savo aprangą negalėčiau pasakyt.
Atgal į viršų Go down
Sshina1
BIZOKU narys
Sshina1


Prisijungė : 2009-07-16
Pranešimų skaičius : 151

Drabužiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drabužiai   Drabužiai Icon_minitimeSk. 08 16 2009, 18:23

nesioju siaurejancias kelnes megstu svarkelius . nemegstu sijonu... kazkada nesiojau bet dabar kazkaip nebepatogu tai...
Atgal į viršų Go down
Jony
BIZOKU narys
Jony


Prisijungė : 2009-05-11
Location : Pnwz
Age : 28
Pranešimų skaičius : 216
Mėgstamiausias CB narys : Strify ;D

Drabužiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drabužiai   Drabužiai Icon_minitimePen. 08 28 2009, 22:51

Rūbu turiu pakankamai visko po biški šeip dažniausiai vartojami mano spintoje džinsai ir bliuzonai Drabužiai 9867 Drabužiai 766394
Atgal į viršų Go down
http://www.formspring.me/ChikaNiikura
Br!
BIZOKU narys
Br!


Prisijungė : 2008-08-31
Location : Joniskis :D
Age : 27
Pranešimų skaičius : 149
Mėgstamiausias CB narys : Xexexexe :

Drabužiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drabužiai   Drabužiai Icon_minitimeŠt. 08 29 2009, 17:32

Plėšyti džinsai ir mieli marškinėliai, bliuzonai ;D
Atgal į viršų Go down
skirmante
BIZOKU narys
skirmante


Prisijungė : 2008-09-29
Location : Panevėžys
Age : 30
Pranešimų skaičius : 767
Mėgstamiausias CB narys : Kiro&Yu

Drabužiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drabužiai   Drabužiai Icon_minitimeŠt. 09 26 2009, 18:40

pas mane pilna vysokiu rūbų nuo rožiniu iki juodu maikučiu, juodi džinsai ir pilna sijonu
kuriu net neužsidėtu.Mėgstu juodas maikutes ir siaurėjančias kelnias.
Atgal į viršų Go down
akvuteb
BIZOKU narys
akvuteb


Prisijungė : 2009-11-18
Location : Pakruojis-Stačiūnai
Age : 28
Pranešimų skaičius : 737

Drabužiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drabužiai   Drabužiai Icon_minitimeSk. 11 29 2009, 03:46

Neturiu labai jau daug. Pora dzemperiu, skraiste, 3 sijonus, kelias bliuskutes, dzinsus ir viskas... Kiti jau senai isaugti, mat dabar tas amzius kai ziauria i auksti varau xD Man labiau patinka batai Drabužiai 9867
Atgal į viršų Go down
ziedune
BIZOKU narys
ziedune


Prisijungė : 2009-12-04
Location : Staciunai
Pranešimų skaičius : 593
Mėgstamiausias CB narys : Strify, Yu

Drabužiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drabužiai   Drabužiai Icon_minitimeSk. 12 20 2009, 04:09

Keli dzinsai dar smulkmenos ir viskas man gana!!! Drabužiai 264338
Atgal į viršų Go down
spider2713
BIZOKU narys
spider2713


Prisijungė : 2010-01-16
Location : ten kur Kiro
Age : 44
Pranešimų skaičius : 395
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

Drabužiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drabužiai   Drabužiai Icon_minitimeSk. 01 17 2010, 19:58

nemegstu sijonu daugiausia kelnes dzinsai arba kostiumines ir juodos spalvos nes lieknina svarkeliai palaidines Drabužiai 241864
Atgal į viršų Go down
Yazy
BIZOKU narys
Yazy


Prisijungė : 2009-02-27
Pranešimų skaičius : 87

Drabužiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drabužiai   Drabužiai Icon_minitimePen. 02 19 2010, 23:37

Rūbų tai begalė, bet mano spintoj nerasi nei vieno sijono. xDD
Dažniausiai suku ilgai galvą ką rengtis... ;DD
O šiaip nešiojami rūbai tai džinsai, megztukai, bliuzonai.
Spinta tai lūžta, na bet gi ne vienoje rūbai. xDDD
Atgal į viršų Go down
Yumina.
BIZOKU narys
Yumina.


Prisijungė : 2009-09-02
Location : Vilnius, Lithuania
Pranešimų skaičius : 1344

Drabužiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drabužiai   Drabužiai Icon_minitimePen. 08 13 2010, 22:44

ex-Duffy rašo:

Nu tai papasakokit, kokius drabužius nešiojat, kaip nuo jūsų turimų rūbų kiekio lūžta spintos ir t.t. : p

Namie nešioju tai, kas papuola po ranka. Kitur - atsakingiau. Mylimiausiai pastaruoju metu tampomi šortai bei suknelės, nemėgstu sijonų. Nuo rūbų spinta nelūžta, nes yra gan didelė, bet lūžta pakabos :D Sunkiai skiriuosi su rūbais, todėl dažniausiai prisirišusi prie kokios palaidinės, ją laikysiu tol, kol bus visiškai ištampyta ir seniai per maža. Kalbant apie spalvas, ryškias spalvas dabar pakeitė santūresnės, nors jų tikrai neatsisakiau.
Atgal į viršų Go down
http://photoslikecocaine.blogspot.com/
G
BIZOKU narys



Prisijungė : 2010-01-16
Location : Kaunas, Žaliakalnis ;]
Age : 30
Pranešimų skaičius : 746
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

Drabužiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drabužiai   Drabužiai Icon_minitimeŠt. 08 14 2010, 01:53

Aš vasarą nešioju viską, bet žinoma, pagal orą. Kai tokios karštos dienos, renkuosi sijoną, šortus ir marškinėlius. Tačiau visada po ranka turiu ir džinsus. Tai visada buvo mylimiausias mano rūbas, kartu su marškinėliais, džemperiais. Spalvos - mėlyna. Nežinau, gal todėl, kad tai mėgstamiausia mano spalva nuo pat mažumės. Derinu spalvas, todėl turiu nuo baltų, iki juodų. Tik gal vargu ar būtų įmanoma rasti raudonų bei geltonų drabužių, nes man šios spalvos ne prie širdies. :)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Drabužiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Drabužiai   Drabužiai Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Drabužiai
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Off-topic :: Grožis ir mada-
Pereiti į: