Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 Plastinės operacijos

Go down 
+16
spider2713
adatuke
mizukis.
akvuteb
Gabi...
Jony
Yune*
skirmante
Sshina1
efi
paukstylis
Shadiz
Padraika
ex - MaNiaaKyTe
Gretaa
ex-Duffy
20 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
adatuke
BIZOKU narys
adatuke


Prisijungė : 2008-11-04
Location : pnvz.
Age : 29
Pranešimų skaičius : 1442
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

Plastinės operacijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plastinės operacijos   Plastinės operacijos - Page 2 Icon_minitimeSk. 03 07 2010, 19:57

Nesakau, kad plastinės operacijos blogai. Kai kam pavyzdziui žmogui gimusiam su tam tikru diafektu (atlėpusiom ausim, perkreipta burna ir tt ) tai tas tikrai padeda susitvarkyti. Dar parteisinu plastine operaciją po kokios nelaimės (avarijos, gaisro...) kai žmogus būna tikrai sužalotas, o ta operacija jam gali padėti vėl atgauti pradinę išvaizdą. O visos kitos... Nežinau. Man visada atrodė, kad plastines operacijas darosi tokie nepasitikintys savim, nepilnaverčiai žmonės. Man jų tiesiog gaila. Dažnai juk pasitaiko, kad tos plastinės operacijos tik sudrako žmogų. Žodžiu pati nemanau, kad daryčiausi.
Atgal į viršų Go down
spider2713
BIZOKU narys
spider2713


Prisijungė : 2010-01-16
Location : ten kur Kiro
Age : 44
Pranešimų skaičius : 395
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

Plastinės operacijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plastinės operacijos   Plastinės operacijos - Page 2 Icon_minitimeSk. 03 07 2010, 20:14

ziurint kokia tai operacija va as noreciau operacijos del sypsenos,kad pakoreguotu,bet tam reikia daug pinigu,o kad pasididinti krutine ar apvalinti klubus tokiu tikrai nesidaryciau,tai kvaila zmones tai daro is neturejimo ka veikt per daug operacijos nesveik.
Atgal į viršų Go down
G
BIZOKU narys



Prisijungė : 2010-01-16
Location : Kaunas, Žaliakalnis ;]
Age : 30
Pranešimų skaičius : 746
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

Plastinės operacijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plastinės operacijos   Plastinės operacijos - Page 2 Icon_minitimeSk. 03 07 2010, 21:41

O aš nieko prieš. Jei žmogui kažkas nepatinka,
manau Jis turi teisę pakoreguoti vienokią ar kitokią kūno dalį.
Nesuprantu tų, kurie varo ant merginų, kurios pasididina krūtinę, ar dar kažką.
Kiekvienas turi savo gyvenimą, su kuriuo gali daryti ką nori.
Ypač, jei turi tokiems dalykams pakankamai lėšų. Tada - prašau. Tegu darosi.
Atgal į viršų Go down
hide.
BIZOKU narys
hide.


Prisijungė : 2010-08-03
Pranešimų skaičius : 66

Plastinės operacijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plastinės operacijos   Plastinės operacijos - Page 2 Icon_minitimeŠt. 08 07 2010, 16:25

Aš, kaip būsimas plastikos chirurgas, galiu pasakyt, kad plastinės operacijos tikrai nėra tik krūtų didinimai, veido tempimai ir akių vokų pakelimai. Tai veido transplantacijos, kurios žmonės padeda atsigauti po sunkių avarijų ir nelaimingų atsitikimų, randų šalinimai, plaukų persodinimas, apgamų, hemangiomų, gerybinių navikų, kapiliarinių kraujosrūvų kitų odos darinių šalinimas radiochirurginiu būdu, kraujagyslinių odos darinių šalinimas. O tos ir tie, kurie mano, kad plastinės operacijos - tik krūtų didinimai, pakėlimai, sėdmenų stangrinimai, raukšlių šalinimai yra gana neišprusę ir nevertina chirurgų atliktų tikrai gerų ir kilnių darbų.
Atgal į viršų Go down
Yumina.
BIZOKU narys
Yumina.


Prisijungė : 2009-09-02
Location : Vilnius, Lithuania
Pranešimų skaičius : 1344

Plastinės operacijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plastinės operacijos   Plastinės operacijos - Page 2 Icon_minitimeŠt. 08 07 2010, 20:00

hide, niekas ir nesako, kad mes manom, kad plastinė operacija yra tik krūtų didinimas ir įvairūs tempimai :) Tiesiog mes nesusiduriam ir nemanom, kad susidursim su randų šalinimais, persodinimais, ar kuo kitu.
Pati esu plastines operacijas, jei jos tikrai yra reikalingos, tačiau nesuprantu žmonių, kurie turėdami gražų kūną bei veidą, gulasi ant operacinio stalo. Mano manymu, tai nėra reikalinga.
Atgal į viršų Go down
http://photoslikecocaine.blogspot.com/
hide.
BIZOKU narys
hide.


Prisijungė : 2010-08-03
Pranešimų skaičius : 66

Plastinės operacijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plastinės operacijos   Plastinės operacijos - Page 2 Icon_minitimeŠt. 08 07 2010, 20:52

Yumina, O vat aš ir nesakau, kad būtent jūs taip manot. :) Tiesiog čia mano nuomonę, turiu teisę ją išsakyt, kaip ir visi kiti.:) Ir dar, nemanau, kad reiktų kalbėt "niekas ir nesako, kad mes manom, kad plastinė operacija yra tik krūtų didinimas ir įvairūs tempimai :) Tiesiog mes nesusiduriam ir nemanom, kad susidursim su randų šalinimais, persodinimais, ar kuo kitu." nemanau, kad visos forumietės mąsto taip, kaip jūs, Yumina.:)
Atgal į viršų Go down
Strifutė.
BIZOKU narys
Strifutė.


Prisijungė : 2008-09-16
Location : Skuodas
Age : 30
Pranešimų skaičius : 486
Mėgstamiausias CB narys : St, Ki

Plastinės operacijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plastinės operacijos   Plastinės operacijos - Page 2 Icon_minitimeŠt. 08 07 2010, 20:59

aš už. Tik ne per daug.
tada jau nelabai į žmogų tampi panašus.
pažiekit naujam Panelės numeryje brolių nuotrauką po galybės plastinių operacijų.
Atgal į viršų Go down
Yumina.
BIZOKU narys
Yumina.


Prisijungė : 2009-09-02
Location : Vilnius, Lithuania
Pranešimų skaičius : 1344

Plastinės operacijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plastinės operacijos   Plastinės operacijos - Page 2 Icon_minitimeŠt. 08 07 2010, 21:49

hide, peržvelgus temos postus, mačiau, kad kalba eina būtent apie krūtinių didinimą/tempimus/lūpų, nosies korekciją, todėl ir "mes" : )
Strifute, gal galėtum įmest nuotrauką? Nuskanuot ar panašiai.
Atgal į viršų Go down
http://photoslikecocaine.blogspot.com/
Strifutė.
BIZOKU narys
Strifutė.


Prisijungė : 2008-09-16
Location : Skuodas
Age : 30
Pranešimų skaičius : 486
Mėgstamiausias CB narys : St, Ki

Plastinės operacijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plastinės operacijos   Plastinės operacijos - Page 2 Icon_minitimeŠt. 08 07 2010, 23:16

neturiu skenerio, o mobilus prastai fotografuoja :))
Manau kas nors iš merginų turi dar naują Panelę :)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Plastinės operacijos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Plastinės operacijos   Plastinės operacijos - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Plastinės operacijos
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Off-topic :: Grožis ir mada-
Pereiti į: