Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 Akiniai

Go down 
+47
Strifutė.
Yumina.
Michi
G
Darkness.*
ziedune
Austeja
infinity.
akvuteb
Uge;p
Gabi...
Br!
Jony
Vi
irmantyte
skirmante
Elli
Sshina1
eiichi
Yazy
Temari-Yumi
mizukis.
Sima89
Demy
pauler
adiaV
carolina.
wose
Gretaa
Victoria
vaiduzee
Ernesta*
_Shinya_
efi
adatuke
Emo<3Shin
Giie.
laurutia57
siemka112
cipole
Utjia
lameja
cioliuke
Dzukele
algitad
Dite12
Sisley
51 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Sisley
loves Kiro 4ever



Prisijungė : 2008-07-25
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1902

Akiniai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Akiniai   Akiniai Icon_minitimePir. 03 09 2009, 16:28

Kažkaip net keista, kad tokios temos dar nėra ;D O juk šiais laikais vis daugiau žmonių neapsieina be akinių ;) Vat pavyzdžiui, aš xD

O ar jūs nešiojat akinius? Jei taip, ar ilgai juos nešiojat? Ir dėl ko? Diskutuojam apie akinius ^^
Atgal į viršų Go down
Dite12
BIZOKU narys
Dite12


Prisijungė : 2008-07-25
Location : Alytus
Age : 28
Pranešimų skaičius : 171
Mėgstamiausias CB narys : Strify ^.^

Akiniai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai Icon_minitimePir. 03 09 2009, 18:00

A.........
Reikia man jų bet aš jų dar neįisigyjau
Atgal į viršų Go down
http://www.bone.lt
algitad
BIZOKU narys
algitad


Prisijungė : 2008-12-21
Location : kaunas
Age : 28
Pranešimų skaičius : 371
Mėgstamiausias CB narys : visi

Akiniai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai Icon_minitimePir. 03 09 2009, 19:39

nešioju, ir jau gana seniai. Kažkaip įpratau prie jų. Ateityje galvoju įsigyt lešius, bet tik ypatingesnėm progom kad turėti.
Atgal į viršų Go down
Dzukele
BIZOKU narys
Dzukele


Prisijungė : 2008-12-24
Location : Varėna
Age : 29
Pranešimų skaičius : 515
Mėgstamiausias CB narys : Strify

Akiniai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai Icon_minitimePir. 03 09 2009, 20:15

Nešioju apie trejus metus.Nešioju, nes abu tėvai nešioja, ir senelis, ir abi močiutės.
Atgal į viršų Go down
Sisley
loves Kiro 4ever



Prisijungė : 2008-07-25
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1902

Akiniai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai Icon_minitimePir. 03 09 2009, 20:20

Dzukele - ooooo ^^ Visa šeimynėlė pasipuošus ;D

O aš nešioju akinius. Ir labai stiprius. Nešioju nuo kūdikystės, dėl rimtų akių ligų -.-
Bet nesiskundžiu. Tik nepatinka, kai reikia pirkt naujus rėmelius, nes kai pripranti prie senų, nauji nebepatogūs xDDDD
Atgal į viršų Go down
cioliuke
BIZOKU narys
cioliuke


Prisijungė : 2008-10-04
Age : 31
Pranešimų skaičius : 353
Mėgstamiausias CB narys : strify

Akiniai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai Icon_minitimePir. 03 09 2009, 21:19

Nuo šių metų turiu jau įsigyti , nes rega pablogėjo
(ot dūra buvau kad naktis tamsoj skaitydavau)
Akiniai 82348
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Akiniai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai Icon_minitimePir. 03 09 2009, 22:11

Man reikia nešiot akinius nuolatos,
Nes regėjimas tikrai prastas,
Bet jūs paklauskit ar nešioju xDD
Net nepamenu kur nukišau
Šeip juos mačiau tik praeitą vasarą xDDD
Ir jei rasčiau nenešiočiau nes rėmai žiauriai lievi xDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Akiniai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai Icon_minitimePir. 03 09 2009, 22:25

Aš nešioju ,bet tik kaip reikia žėt TV ar žėt į lentą.
Nieko čia baisaus manau.
Atgal į viršų Go down
lameja
BIZOKU narys
lameja


Prisijungė : 2008-03-21
Location : Alytus
Age : 34
Pranešimų skaičius : 246
Mėgstamiausias CB narys : YU

Akiniai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai Icon_minitimePir. 03 09 2009, 22:47

nu akiniu nenesioju, nes turiu kontaktinius lesius :D
o jei netureciautai turbut eidama kelis karttus atsitrenkciau i ta pati stulpa :D
seip lesiai gan brangoki... bet uz tai galiu akiu spalva keisti :D
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com\lamejais
Utjia
BIZOKU narys
Utjia


Prisijungė : 2008-07-18
Location : Kaišiadorys
Age : 29
Pranešimų skaičius : 343

Akiniai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai Icon_minitimeAntr. 03 10 2009, 00:42

Nesioju ir as, bliamba. Labai nepatinka. Su akinais draugauju jau metus. ;D Siaip tureciau nesioti juos visada, bet uzsidedu tik prie PC, TV ir retkarciais ziuredama i lenta..
Labai noriu lesiu, bet, pasak mamos, jie labai dirgina akis.
Trumparegyste paveldejau is tecio. Pas ji visa seima su akiniais-pradedant mama, baigiant prosenele.
Atgal į viršų Go down
Dzukele
BIZOKU narys
Dzukele


Prisijungė : 2008-12-24
Location : Varėna
Age : 29
Pranešimų skaičius : 515
Mėgstamiausias CB narys : Strify

Akiniai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai Icon_minitimeAntr. 03 10 2009, 00:46

Sisley rašo:
Dzukele - ooooo ^^ Visa šeimynėlė pasipuošus ;

Ne visa.Mama nešioja kontaktinius lešius, o brolis kolkas be akinių.
Atgal į viršų Go down
cipole
BIZOKU narys
cipole


Prisijungė : 2008-11-02
Age : 27
Pranešimų skaičius : 132

Akiniai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai Icon_minitimeAntr. 03 10 2009, 01:32

o cia nemažai nešioja akinius Akiniai 618555
na aš jų nenešioju bet...nesijuokit, visuomet norėjau akinių arba kontaktiniu lešiu
ir jei paveldėjau iš tėcio kelis genus tai po kiek laiko tikrai prireiks akinių... Akiniai 878703
Atgal į viršų Go down
siemka112
BIZOKU narys
siemka112


Prisijungė : 2008-11-08
Location : Manchester,Bury
Age : 28
Pranešimų skaičius : 953
Mėgstamiausias CB narys : Kiro&Yu

Akiniai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai Icon_minitimeAntr. 03 10 2009, 01:36

Na as ir nenesioju...kol kas nereikia...bet manau greit reikes, nes labai daug laiko praleidziu prie pc ir knygu...
tiesa pasakius labai noreciau lesiu...net zadu akis susigadint XD
o seip ir akiniai man patinka...man jie labai graziai atrodo...kazkaip vaizdas egzotiskesnis...
laikykit mane durna, bet as noriu akiniu ar lesiu...xD
Atgal į viršų Go down
laurutia57
BIZOKU narys
laurutia57


Prisijungė : 2008-09-26
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1031

Akiniai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai Icon_minitimeAntr. 03 10 2009, 01:46

Nenesioju.
Nenoreciau ju nesioti. ^^
Nebent kontaktinius lesius.
Atgal į viršų Go down
Giie.
Always Keep The Faith!
Giie.


Prisijungė : 2008-07-05
Age : 28
Pranešimų skaičius : 855
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

Akiniai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai Icon_minitimeAntr. 03 10 2009, 02:03

Nesioju nesioju nesioju.
Mazdaug nuo ketveriu metu. Ir jie mane laaabai uzknisa : D. Noreciau nesioti lesius, bet pas mane stigmatizmas tai jie netinka man. Ir siaip vos sulaukusi 19m. operuosiuosi stingmatizma.Nes nenoriu visa gyvenimeli but su akiniais. : D
Atgal į viršų Go down
Sisley
loves Kiro 4ever



Prisijungė : 2008-07-25
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1902

Akiniai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai Icon_minitimeAntr. 03 10 2009, 02:07

Dzukele rašo:
Sisley rašo:
Dzukele - ooooo ^^ Visa šeimynėlė pasipuošus ;

Ne visa.Mama nešioja kontaktinius lešius, o brolis kolkas be akinių.

Mano mama irgi nešioja kontaktinius lęšius, tėtis nenešioja akinių ^^
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Akiniai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai Icon_minitimeAntr. 03 10 2009, 02:17

O pas mane nė vienas akinių nenešioja.
Atgal į viršų Go down
Emo<3Shin
BIZOKU narys
Emo<3Shin


Prisijungė : 2008-12-09
Location : Vilnius
Age : 29
Pranešimų skaičius : 109
Mėgstamiausias CB narys : Shiniii =^^=

Akiniai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai Icon_minitimeAntr. 03 10 2009, 02:28

Aš akinius nešioju apie trečius metus, nors ir su jais iš pirmo suolo lentos nedažiebiu.. xD
Nešioju, nes esu totali trumparegė. Būna klasiokei duodu akinius ir net iki sąsiuvinio nematau, ką jau kalbėti apie kąnors kitą xDDD
Seniau norėjau 'linzių', bet kadangi mano akys mažos, tai galvoju gerai bus ir su akiniais, kadangi žadu vėl greit keist tai bus gerai.. ;D
Jei pirkčiau lęšius, tai tik vizualiai didinančius akis.. ;}
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/emo_xdd
lameja
BIZOKU narys
lameja


Prisijungė : 2008-03-21
Location : Alytus
Age : 34
Pranešimų skaičius : 246
Mėgstamiausias CB narys : YU

Akiniai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai Icon_minitimeAntr. 03 10 2009, 04:28

Emo<3Shin rašo:
Aš akinius nešioju apie trečius metus, nors ir su jais iš pirmo suolo lentos nedažiebiu.. xD
Nešioju, nes esu totali trumparegė. Būna klasiokei duodu akinius ir net iki sąsiuvinio nematau, ką jau kalbėti apie kąnors kitą xDDD
Seniau norėjau 'linzių', bet kadangi mano akys mažos, tai galvoju gerai bus ir su akiniais, kadangi žadu vėl greit keist tai bus gerai.. ;D
Jei pirkčiau lęšius, tai tik vizualiai didinančius akis.. ;}

seip patarciau lesius imti :D nes jei reikia akiniu su storais stiklais tai dar labaiu akis mazins ( is savo patirties kalbu nes pacios akiniu stiklai vos i remelius telpa) :D o lesiai didins... ypac juoda spalva :D
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com\lamejais
adatuke
BIZOKU narys
adatuke


Prisijungė : 2008-11-04
Location : pnvz.
Age : 29
Pranešimų skaičius : 1442
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

Akiniai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai Icon_minitimeAntr. 03 10 2009, 15:13

Nesioju antrus metus. Bet man jų nereikia kas dien, tik į lentą, prie kompiuterio ir televizoriaus. Priezastys dėl ko juos uzsikabinau ant nosies yra trys. Pirma tai paveldimumas, nes ir mociutė ir mama su akiniais. Antra tai mano pomėgis siuvinėjimas kryzeliu. Daktarai sako kad tai matyt darydavau prastam apsvietimui esant. Na, o trecia zinoma kompiuteris. Dar ir dabar tai pagridinė pykciu su tėvais priezastis. Siaip dauguma sako kad akiniai man tinka, o ir pati taip manau. Nekompleksuoju dėl jų ir nejauciu jokio nepatogumo. Man akiniai tapo labiai svarbiu aksesuaru. Mėgstu keisi rėmeliu, bet dėl jų brangumo tai nelabai pavyksta.
Visiem norintiems pataisyti regėjima siūlau Kauno Akių Klinikas. Pati ten vaziuoju kiekvienais metais. Yra toks vaikų skyriu, kuriame pasilieki savaitei. Ten kasdien atliekamos proceduros, mankstos, lašinami vitaminai. Nors daugelį ligoninės gasdina, bet ten tikrai buna linksma. Man išvyką į ligonine atsoja stovykla. Gyveni palatoje su panasaus amziaus merginomis. Mankstose galima sutikti ir daugiau draugų. Nuo to laiko kai pati ten gulėjau susiradau naujų draugų. Taigi ir naudinga ir smagu (na tiesa maistas ten nekoks XD) Jeigu ka nors domina kreipkitės į mane. Akiniai 883658 Beje as sią vasarą pati ir vėl žadu vaziuti Akiniai 241864
Atgal į viršų Go down
efi
R O F L M A O
efi


Prisijungė : 2008-10-21
Location : trashland.
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1254
Mėgstamiausias CB narys : yu <3

Akiniai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai Icon_minitimeAntr. 03 10 2009, 16:00

Wow, žiurėk ir aš užsimanysiu į ta "stovyklą" : DD
Aš irgi nešioju akinius, man jie jau tapo aksesuaru kurį tik naktį nusiimu : DD
Keičiu remėlius kada tik pakviečia patikrinti akis.
Jau tris metus jie kybo ant mano nosies.
Jei nusiimu akinius tampu kurmiu : DD
Nė velnio nematau.. -blush-
Visi sako kad man akiniai tinka : D
Atgal į viršų Go down
Sisley
loves Kiro 4ever



Prisijungė : 2008-07-25
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1902

Akiniai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai Icon_minitimeAntr. 03 10 2009, 16:12

adatuke rašo:
Nesioju antrus metus. Bet man jų nereikia kas dien, tik į lentą, prie kompiuterio ir televizoriaus. Priezastys dėl ko juos uzsikabinau ant nosies yra trys. Pirma tai paveldimumas, nes ir mociutė ir mama su akiniais. Antra tai mano pomėgis siuvinėjimas kryzeliu. Daktarai sako kad tai matyt darydavau prastam apsvietimui esant. Na, o trecia zinoma kompiuteris. Dar ir dabar tai pagridinė pykciu su tėvais priezastis. Siaip dauguma sako kad akiniai man tinka, o ir pati taip manau. Nekompleksuoju dėl jų ir nejauciu jokio nepatogumo. Man akiniai tapo labiai svarbiu aksesuaru. Mėgstu keisi rėmeliu, bet dėl jų brangumo tai nelabai pavyksta.
Visiem norintiems pataisyti regėjima siūlau Kauno Akių Klinikas. Pati ten vaziuoju kiekvienais metais. Yra toks vaikų skyriu, kuriame pasilieki savaitei. Ten kasdien atliekamos proceduros, mankstos, lašinami vitaminai. Nors daugelį ligoninės gasdina, bet ten tikrai buna linksma. Man išvyką į ligonine atsoja stovykla. Gyveni palatoje su panasaus amziaus merginomis. Mankstose galima sutikti ir daugiau draugų. Nuo to laiko kai pati ten gulėjau susiradau naujų draugų. Taigi ir naudinga ir smagu (na tiesa maistas ten nekoks XD) Jeigu ka nors domina kreipkitės į mane. Akiniai 883658 Beje as sią vasarą pati ir vėl žadu vaziuti Akiniai 241864

Aš irgi į tas klinikas važiuoju, ir tikrai daugiau negu kartą per metus ;D Bet mano regėjimo taip paprastai nepataisysi, nes mano akių liga sudėtinga ;D Ten važiuoju, nes ten yra puikūs daktarai, turbūt geriausi okulistai Lietuvoje ^^ Bet šiaip man ten nepatinka, nes jei nuvažiuoju, tai pastoviai tyrimams, o jei reikia, tai ir kokiai akių operacijai ;DD
Atgal į viršų Go down
adatuke
BIZOKU narys
adatuke


Prisijungė : 2008-11-04
Location : pnvz.
Age : 29
Pranešimų skaičius : 1442
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

Akiniai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai Icon_minitimeAntr. 03 10 2009, 16:34

Sisley rašo:


Aš irgi į tas klinikas važiuoju, ir tikrai daugiau negu kartą per metus ;D Bet mano regėjimo taip paprastai nepataisysi, nes mano akių liga sudėtinga ;D Ten važiuoju, nes ten yra puikūs daktarai, turbūt geriausi okulistai Lietuvoje ^^ Bet šiaip man ten nepatinka, nes jei nuvažiuoju, tai pastoviai tyrimams, o jei reikia, tai ir kokiai akių operacijai ;DD

Na matai mano rega dar nėra ypac prasta o pataiso ją ten tiesiog sauniai Akiniai 9867 Man ten patinka nes na... TEN SAUNU!!! (nu aisku kad operacijos nemalonu, bet izvelk geraja puse Akiniai 883658 )
Atgal į viršų Go down
_Shinya_
BIZOKU narys
_Shinya_


Prisijungė : 2008-09-19
Pranešimų skaičius : 378

Akiniai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai Icon_minitimeAntr. 03 10 2009, 20:50

Nešioju jau 4 metus. Mano rega vis blogėja ir blogėja....
Atgal į viršų Go down
Sisley
loves Kiro 4ever



Prisijungė : 2008-07-25
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1902

Akiniai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai Icon_minitimeAntr. 03 10 2009, 22:11

adatuke rašo:
Sisley rašo:


Aš irgi į tas klinikas važiuoju, ir tikrai daugiau negu kartą per metus ;D Bet mano regėjimo taip paprastai nepataisysi, nes mano akių liga sudėtinga ;D Ten važiuoju, nes ten yra puikūs daktarai, turbūt geriausi okulistai Lietuvoje ^^ Bet šiaip man ten nepatinka, nes jei nuvažiuoju, tai pastoviai tyrimams, o jei reikia, tai ir kokiai akių operacijai ;DD

Na matai mano rega dar nėra ypac prasta o pataiso ją ten tiesiog sauniai Akiniai 9867 Man ten patinka nes na... TEN SAUNU!!! (nu aisku kad operacijos nemalonu, bet izvelk geraja puse Akiniai 883658 )

Įžvelgiu, įžvelgiu ^^ Nėra jau ten taip blogai, bet vistiek nefaina ;D O jei tokiems žmonėms, kuriems tas regos pataisymas padeda, tai turėtų būt tikrai faina ;)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Akiniai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Akiniai   Akiniai Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Akiniai
Atgal į viršų 
Puslapis 14Pereiti prie : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Off-topic :: Grožis ir mada-
Pereiti į: