Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 Spuogai

Go down 
+43
Helena
ex - MaNiaaKyTe
Yumina.
G
akvuteb
ziedune
Gabi...
Lamia Moonlight
CBizarre
Melita
cioliuke
britnė
efi
Vi
Elli
irmantyte
Yazy
Strifutė.
Deima_xD
april
mizukis.
siemka112
adiaV
Demy
Sisley
linka9
pauler
_Shinya_
adatuke
Utjia
ievele
Victoria
Emo<3Shin
cipole
infinity.
Disa
IndreDD
ex-Duffy
Giie.
wose
Geta'sQueen
Gretaa
Dite12
47 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
infinity.
BIZOKU narys
infinity.


Prisijungė : 2008-10-03
Location : bikini bottom
Age : 26
Pranešimų skaičius : 1085
Mėgstamiausias CB narys : yu

Spuogai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai - Page 3 Icon_minitimeKv. 11 05 2009, 22:41

pas mane tau baisu. katastrofa. per atostogas paūmėjo oda, visą veidą išvarė spuogais. ant žandų, nosies ar kitur po kokį vieną ar du (ant smakro dar daug buvo), bet jau ant kaktos.. o tu dieve mano. teko net antibakterinę pudrą pirktis.. siaubas. pradžioj buvo tik spuogai, nė lopinėlio odos nesimatė, o paskui grynai puliniais ivarė. tai močiutė nupirko akne color. tikrai padeda. liko jau daug mažiau spuogų ant kaktos, toliau gydaus.: )
Atgal į viršų Go down
http://xpumadidasx.blogspot.com
april
full time dreamer
april


Prisijungė : 2009-02-10
Location : Panevėžys
Age : 29
Pranešimų skaičius : 1965

Spuogai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai - Page 3 Icon_minitimePen. 11 06 2009, 03:22

sutinku su Gretaa, man tas pats. vasara dar buvo nieko, ir šiaip patenkinta sėdėjau, o tik prasidėjo mokslo metai, kakta dar nieko kai ilga grifką turiu, o dabar kai atsiranda iš nervų ir to sėdėjimo tarp keturių sienų ant žandų pvz... ir pačiai labai nepatogu, tenka imtis priemonių.. nors ačių dievui dar tiek, kad man greitai išnyksta.
Atgal į viršų Go down
ziedune
BIZOKU narys
ziedune


Prisijungė : 2009-12-04
Location : Staciunai
Pranešimų skaičius : 593
Mėgstamiausias CB narys : Strify, Yu

Spuogai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai - Page 3 Icon_minitimeSk. 12 20 2009, 04:08

as tai nieko neneudoju nors ir turiu nedaug
Atgal į viršų Go down
efi
R O F L M A O
efi


Prisijungė : 2008-10-21
Location : trashland.
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1254
Mėgstamiausias CB narys : yu <3

Spuogai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai - Page 3 Icon_minitimeSk. 01 31 2010, 04:11

Labai labai retai gaunu vieną spuogą ant kaktos šono ties plaukų linija o_________O Ir jį dažniausiai skauda XD
Atgal į viršų Go down
akvuteb
BIZOKU narys
akvuteb


Prisijungė : 2009-11-18
Location : Pakruojis-Stačiūnai
Age : 28
Pranešimų skaičius : 737

Spuogai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai - Page 3 Icon_minitimeSk. 02 28 2010, 17:52

Ant mano veido yra keli, nu gal daugiau ;D Turime namuose tą prausiklį, bet niekaip nesugebu juo nusiprausti, nes vis pamirštu >.< kartais nusiprausus prisimenu, bet neesmė ;D Žiauriai nepatinka skauduliai, kurių tikrai atsiranda gan daug, ir aš juos nusidraskau, tai atrodau, kaip... nu žodžiu, baigiu skūstis, nes visom čia ta pati problema ;DDDDD
Atgal į viršų Go down
G
BIZOKU narys



Prisijungė : 2010-01-16
Location : Kaunas, Žaliakalnis ;]
Age : 30
Pranešimų skaičius : 746
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

Spuogai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai - Page 3 Icon_minitimeSk. 02 28 2010, 17:59

O aš spuogų neturiu. :D
Ačiū Dievui. :D
Atgal į viršų Go down
akvuteb
BIZOKU narys
akvuteb


Prisijungė : 2009-11-18
Location : Pakruojis-Stačiūnai
Age : 28
Pranešimų skaičius : 737

Spuogai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai - Page 3 Icon_minitimePir. 03 01 2010, 02:02

Žiurėk, neprisišnekėk ;DDD Bus tau girtis :]~
Atgal į viršų Go down
G
BIZOKU narys



Prisijungė : 2010-01-16
Location : Kaunas, Žaliakalnis ;]
Age : 30
Pranešimų skaičius : 746
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

Spuogai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai - Page 3 Icon_minitimePir. 03 01 2010, 02:10

Aš atspari spuogam ir panašiem dalykam. :DD Spuogai - Page 3 471941
Atgal į viršų Go down
akvuteb
BIZOKU narys
akvuteb


Prisijungė : 2009-11-18
Location : Pakruojis-Stačiūnai
Age : 28
Pranešimų skaičius : 737

Spuogai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai - Page 3 Icon_minitimePir. 03 01 2010, 02:21

Dabar manyje atsirado pavydas ;D juodas pavydas :DDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
G
BIZOKU narys



Prisijungė : 2010-01-16
Location : Kaunas, Žaliakalnis ;]
Age : 30
Pranešimų skaičius : 746
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

Spuogai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai - Page 3 Icon_minitimePir. 03 01 2010, 02:23

Cha che cho. xD
Aš irgi sau pavydžiu. :DD
Atgal į viršų Go down
irmantyte
Some people believe in God. I believe in Music.
irmantyte


Prisijungė : 2008-05-29
Location : Savannah, Georgia, U.S.
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1297
Mėgstamiausias CB narys : strify

Spuogai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai - Page 3 Icon_minitimeKv. 03 04 2010, 21:21

Manęs jie velniškai nebekankina.
tiesiog reikia atrasti sau tinkamas priemones.
Atgal į viršų Go down
https://www.facebook.com
april
full time dreamer
april


Prisijungė : 2009-02-10
Location : Panevėžys
Age : 29
Pranešimų skaičius : 1965

Spuogai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai - Page 3 Icon_minitimePen. 03 05 2010, 02:16

Sutinku su irmantyte, po pusmečio veidas atsigauna ir tampa vėl normalus man. Manyčiau pagaliau radau savo odai tas tinkamiausias priemones.
Atgal į viršų Go down
Yumina.
BIZOKU narys
Yumina.


Prisijungė : 2009-09-02
Location : Vilnius, Lithuania
Pranešimų skaičius : 1344

Spuogai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai - Page 3 Icon_minitimePir. 01 03 2011, 18:52

Retsykiais iššoka vienas kitas spuogas, tačiau tik labai "stresiniu" laikotarpiu, o šiaip džiaugiuos gražia veido oda.
Atgal į viršų Go down
http://photoslikecocaine.blogspot.com/
ex - MaNiaaKyTe
bizoku administratorė
ex - MaNiaaKyTe


Prisijungė : 2008-10-17
Location : Kaunas
Age : 37
Pranešimų skaičius : 577
Mėgstamiausias CB narys : Strify

Spuogai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai - Page 3 Icon_minitimeTr. 02 02 2011, 16:21

Šiaip spuogų niekada neturėjau, bet jaučiau, kad reik veido valymo. Nuėjau. Atkentėjau nesvietišką skausmą ir dabar vaikštau dar spuoguotesnė :D Aišku čia dėl to, kad viską išvalė ir susitvarkys po savaitės. Bet man kosmetologė davė tepaliuką, Aktipur berods vadinas, jį nakčiai reik tept ant spuogų, tai žinokit labai padeda. Tiek, kad jis brangus, bet ilgam užtenka ir rezultatai matosi jau po kelių dienų:)
Atgal į viršų Go down
Helena
BIZOKU narys
Helena


Prisijungė : 2010-06-25
Location : Battery City, Zone 6, California
Age : 29
Pranešimų skaičius : 425
Mėgstamiausias CB narys : Strify

Spuogai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai - Page 3 Icon_minitimeTr. 02 02 2011, 21:59

kartais iššoka kokiom ypatingom progom, kaip visad. :DD
bet dabar jau mažiau atsiranda, nes naudoju naktinį kremą iš faberlik, kuris kovoja su akne ir dieninį paprastą maitinamąjį kremą. va, visa ir paslaptis. *proud* :D
Atgal į viršų Go down
http://www.itskilljoything.tumblr.com
Fallen.
BIZOKU narys
Fallen.


Prisijungė : 2011-05-28
Pranešimų skaičius : 25

Spuogai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai - Page 3 Icon_minitimeSk. 06 12 2011, 21:28

Niekad neturėjau ir neturiu lyg šiol. ;>
Atgal į viršų Go down
Miss_Ugne
BIZOKU narys



Prisijungė : 2011-04-30
Pranešimų skaičius : 946

Spuogai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai - Page 3 Icon_minitimeSk. 06 12 2011, 21:30

Manęs spuogai nekamuoja :) Kartais koks nors išdygsta,bet nušaldau leduku ir prapuola ;]
Atgal į viršų Go down
Helena
BIZOKU narys
Helena


Prisijungė : 2010-06-25
Location : Battery City, Zone 6, California
Age : 29
Pranešimų skaičius : 425
Mėgstamiausias CB narys : Strify

Spuogai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai - Page 3 Icon_minitimeSk. 06 12 2011, 22:24

Miss_Ugne rašo:
<...>t nušaldau leduku ir prapuola ;]

wait. what?

plačiau prašyčiau :3
Atgal į viršų Go down
http://www.itskilljoything.tumblr.com
Miss_Ugne
BIZOKU narys



Prisijungė : 2011-04-30
Pranešimų skaičius : 946

Spuogai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai - Page 3 Icon_minitimeSk. 06 12 2011, 23:16

Helena rašo:
Miss_Ugne rašo:
<...>t nušaldau leduku ir prapuola ;]

wait. what?

plačiau prašyčiau :3


Manau visi turit šaldiklyje užsišaldę ledukų,tai va pasiimi leduką ir laikai ant spuogo uždėjusi tą leduką,pakenti tą šaltį,kol ledukas ištirpsta,po kiek laiko spuogas turi nudžiūti,nes šaknys užšala,ir viskas,spuogas nukrenta ir prapuola :DD Žinoma senų spuogų nepanaikinsi,bet naujus-taip. Bent jau man šis metodas veikia ;]
Atgal į viršų Go down
Helena
BIZOKU narys
Helena


Prisijungė : 2010-06-25
Location : Battery City, Zone 6, California
Age : 29
Pranešimų skaičius : 425
Mėgstamiausias CB narys : Strify

Spuogai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai - Page 3 Icon_minitimePir. 06 13 2011, 00:20

Miss_Ugne rašo:
Manau visi turit šaldiklyje užsišaldę ledukų,tai va pasiimi leduką ir laikai ant spuogo uždėjusi tą leduką,pakenti tą šaltį,kol ledukas ištirpsta,po kiek laiko spuogas turi nudžiūti,nes šaknys užšala,ir viskas,spuogas nukrenta ir prapuola :DD Žinoma senų spuogų nepanaikinsi,bet naujus-taip. Bent jau man šis metodas veikia ;]

"<...>po kiek laiko spuogas turi nudžiūti,nes šaknys užšala,ir viskas,spuogas nukrenta ir prapuola"

Cha, skamba kaip karpos naikinimas, bet reikės kada su nauju spuogu išbandyt. :D
Atgal į viršų Go down
http://www.itskilljoything.tumblr.com
Miss_Ugne
BIZOKU narys



Prisijungė : 2011-04-30
Pranešimų skaičius : 946

Spuogai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai - Page 3 Icon_minitimePir. 06 13 2011, 00:24

Helena rašo:
Miss_Ugne rašo:
Manau visi turit šaldiklyje užsišaldę ledukų,tai va pasiimi leduką ir laikai ant spuogo uždėjusi tą leduką,pakenti tą šaltį,kol ledukas ištirpsta,po kiek laiko spuogas turi nudžiūti,nes šaknys užšala,ir viskas,spuogas nukrenta ir prapuola :DD Žinoma senų spuogų nepanaikinsi,bet naujus-taip. Bent jau man šis metodas veikia ;]

"<...>po kiek laiko spuogas turi nudžiūti,nes šaknys užšala,ir viskas,spuogas nukrenta ir prapuola"

Cha, skamba kaip karpos naikinimas, bet reikės kada su nauju spuogu išbandyt. :D


Kai pirmą kartą sužinojau šitą būdą man irgi labai užnešė į karpos naikinimą ;D
Atgal į viršų Go down
efi
R O F L M A O
efi


Prisijungė : 2008-10-21
Location : trashland.
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1254
Mėgstamiausias CB narys : yu <3

Spuogai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai - Page 3 Icon_minitimeTr. 06 22 2011, 01:41

neturėjau gyvenime.


EDIT by MaNiaaKyTe: Pranešimą turėtų sudaryti bent trys žodžiai, neskaitant šypsenėlių
Atgal į viršų Go down
Rūta@-*
BIZOKU narys
Rūta@-*


Prisijungė : 2011-08-03
Location : Taurage
Age : 27
Pranešimų skaičius : 15
Mėgstamiausias CB narys : Yu/Shin/Ki

Spuogai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai - Page 3 Icon_minitimeSk. 08 21 2011, 15:09

Na man tai buvo ir yra tų spuogų,bet niekada nenaudojau tų clean n clear ar kaip ten jie šveitikliai.. jie kenkia odai ir beto,kaikurioms nuo tokių beria.. tad aš papraščiausiai su medicininiu spiritu nusigydau ir jis per vieną dieną pabaltuoja : )
Atgal į viršų Go down
Gyzas;*
BIZOKU narys



Prisijungė : 2012-07-31
Pranešimų skaičius : 6

Spuogai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai - Page 3 Icon_minitimeAntr. 07 31 2012, 22:07

[b][i]Na kolkas man spuogų nėra. Nors mano amžiaus merginas kamuoja tokia problema. Tačiau jei ir atsirada koks spuogelis tai patepu tą vietą Nesksietu spiritu(Nu tą kur dėdės geria xD).Dingsta.Gerai tūrėt tokį daiktą.Išgraužia visus nešvarumus.(Bet tada skauda belenkaip)Spuogai - Page 3 377669
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Spuogai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spuogai   Spuogai - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Spuogai
Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Off-topic :: Grožis ir mada-
Pereiti į: