Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 Anoreksija

Go down 
+31
eiichi
deimante
ex-Duffy
Paulė
Dzukele
Melita
cherry
efi
Sshina1
Strifutė.
mizukis.
Sonador
Yune*
Demy
wose
algitad
pauler
IndreDD
ievele
Kei
h3llo.
Giie.
_Shinya_
Juode.
Sisley
linka9
Gretaa
Temari-Yumi
britnė
infinity.
donamoda
35 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
donamoda
moderatorė
donamoda


Prisijungė : 2008-10-28
Location : Panevezys
Age : 31
Pranešimų skaičius : 969
Mėgstamiausias CB narys : nesakyysiu

Anoreksija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Anoreksija   Anoreksija Icon_minitimeSk. 02 01 2009, 04:45

Ką apie tai manot?? Ką pasakytumėt badaujančioms paauglėms??
Kaip manot, kodėl vis daugiau merginų suserga šia liga?
Dikutuokim ;]

P.s. šią temą sukurti man gimė idėja paskaičius va šitą :
http://www.panele.lt/lt/naujienos/ivairenybes/badavusi_paaugle_is_manes_liko_tik_kaulai_ir_oda_foto/
Atgal į viršų Go down
infinity.
BIZOKU narys
infinity.


Prisijungė : 2008-10-03
Location : bikini bottom
Age : 26
Pranešimų skaičius : 1085
Mėgstamiausias CB narys : yu

Anoreksija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anoreksija   Anoreksija Icon_minitimeSk. 02 01 2009, 05:09

Aš siūlyčiau baigti visas tas bado dietas.
Mano mama jau yra pastebėjusi,kad man reikėtų mesti svorio,bet aš nebadauju.
Aš paauglėms pasakyčiau "Nori numest svorio? Tai vietoj badavimo vos vos pamažink maisto kiekį,arba tiesiog sveikiau valgyk.". Ir viskas!
O anoreksija tai tikrai baisu.
Atgal į viršų Go down
http://xpumadidasx.blogspot.com
britnė
BIZOKU narys
britnė


Prisijungė : 2008-04-02
Location : telšiai
Age : 29
Pranešimų skaičius : 673

Anoreksija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anoreksija   Anoreksija Icon_minitimeSk. 02 01 2009, 05:14

Ši istorija labai panaši į mano, tik aš ačiū dievui nesergu anoreksija.
Ir ne vien tik aš, ir ne vien tik ši mergina, bet daugybė merginų visame pasaulyje nori būti gražios ir lieknos. didelė klaida - badavimas. Atrodo, nevalgysi ir būsi laimingas. tai netiesa.
Merginos, kurios norite sulieknėti, netikėkite tuo, kad pabadavus sulieknėsit.. Nuo bado prasidės ir kitos fizinės ligos, apie kurias geriau net nekalbėti.
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/yeahthatsbree
Temari-Yumi
BIZOKU narys
Temari-Yumi


Prisijungė : 2008-10-27
Location : Vilnius
Age : 73
Pranešimų skaičius : 654

Anoreksija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anoreksija   Anoreksija Icon_minitimeSk. 02 01 2009, 05:14

Per tas anoreksijas tik sveikatą sugadini ir viskas.
Svarbu vengti nesveiko maisto.
Bent tris kartus per savaitę pasimankštinti po 40min.
Prieš miegą nieko nevalgyti, nes kai pavalgai ir kūnas nejuda, tai vat taip ir svoris atsiranda.
Žodžiu. Aš griežtai prieš anoreksiją.
Tik dar labiau susigadina gyvenimą tie, kurie yra anoreksikai.
Atgal į viršų Go down
http://www.japonija.forumn.org
Gretaa
BIZOKU narys
Gretaa


Prisijungė : 2008-10-05
Location : tokyo
Age : 29
Pranešimų skaičius : 798

Anoreksija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anoreksija   Anoreksija Icon_minitimeSk. 02 01 2009, 06:03

Citata :
Nuo bado prasidės ir kitos fizinės ligos, apie kurias geriau net nekalbėti.
O gal kaip tik geriau kalbėti? Nemanai? Tegu žino į kokį šūdą lenda ir kad neverta alint savęs dėl grožio.
Citata :
Svarbu vengti nesveiko maisto.
Prieš miegą nieko nevalgyti
Anoreksija 288607 Mc'donald, Mc'donald. Ėdimas naktim. Ėdimas naktim. Anoreksija 649897
Niekada gyvenime nebadavau, netgi nesistengiau susilaikyt nuo kažko saldaus, nesuprantu kam to reik, kažkam patikt . Niekada nesistengiau net šiek tiek sulieknėt. Nei sportuoju, nei dar kaip nors stengiuos. Man nerūpi kiek aš sveriu. O kam? Šūdas kažkoks. Aš stora ir man px .Labai džiaugiuosi, kad nesu viena iš tų bukapročių anoreksikių kišančių sau į burną pirštus ir skaičiuojančių kiekvieną kaloriją. Man net baisu žiūrėt į tuos kaulų maišus praradusius gyvenimo džiaugsmą...Žiauru, šlykštu, kvaila. Tokiem žmonėm reik rimtos pagalbos, nes turi didelių psichologinių problemų. Ir net papų nebeturi Anoreksija 505727
Atgal į viršų Go down
http://www.shaltis.blogas.lt
Temari-Yumi
BIZOKU narys
Temari-Yumi


Prisijungė : 2008-10-27
Location : Vilnius
Age : 73
Pranešimų skaičius : 654

Anoreksija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anoreksija   Anoreksija Icon_minitimeSk. 02 01 2009, 06:12

Gad. Jei tau patinka būti tokiai kokiai esi tai gerai. Niekas nieko ir nesako, bet čia yra patarimai toms, kurios nori turėti tiesiog gražią figurą, o netapti vien tik kaulais.
Be to, antsvoris irgi nėra gerai. Bet tai nereiškia, kad jau viskas. Reik nebevalgyt ir pan. Tikrai ne, nes anoreksija-ne išeitis svorio problemoms spręsti.
Atgal į viršų Go down
http://www.japonija.forumn.org
Gretaa
BIZOKU narys
Gretaa


Prisijungė : 2008-10-05
Location : tokyo
Age : 29
Pranešimų skaičius : 798

Anoreksija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anoreksija   Anoreksija Icon_minitimeSk. 02 01 2009, 06:27

čia yra patarimai toms, kurios nori turėti tiesiog gražią figurą, o netapti vien tik kaulais.?
Citata :
Ką pasakytumėt badaujančioms paauglėms??
O aš ne apie antsvorį kalbu. Tu ką mane įsivaizduoji kaip Vitaliją Katunskytę?
Jo ansvoris nėr gerai. Anoreksijas geriau.
O šiaip dėl viso šito tobulo kūno bumo, kalta Mūsų visuomenė, pateikianti mums idealios moters paveikslą (liekna, aukšta, ilgakojė, blondinė) Todėl merginos ir stengiasi būt lieknos,stengiasi kvailai įtilpt į standartus ir patikti kitiem, tik neišgirsti tų baisių žodžių 'tu stora". Vajai vajai, kokia problema, nusispjauni į tokius durnius ir gyveni kaip nori.
Ai..Tiesiog. Susiprotėkit, anoreksikės, kas jum svarbiau, kitų nuomonė apie jus, ar Jūsų pačių sveikata. Šiandien aš gera, tai nesikeikiu ir nevarau ant nieko. Anoreksija 159461
Atgal į viršų Go down
http://www.shaltis.blogas.lt
linka9
BIZOKU narys
linka9


Prisijungė : 2008-10-20
Location : vilnius
Pranešimų skaičius : 199
Mėgstamiausias CB narys : Shin <3

Anoreksija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anoreksija   Anoreksija Icon_minitimeSk. 02 01 2009, 16:51

Siuliciau tikrai nebadauti o valgyti normalaiai bet po truputi
Atgal į viršų Go down
http://www.one.lt
Sisley
loves Kiro 4ever



Prisijungė : 2008-07-25
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1902

Anoreksija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anoreksija   Anoreksija Icon_minitimeSk. 02 01 2009, 17:51

Nu ką aš žinau... Kiek proto turi tokie žmonės, kurie mano, kad badaudami sulieknės? Greičiau jau pasidarys liguistai liesi. susirgs ir pasibaigs jiems labai liūdnai.
Pati niekada - pabrėžiu - niekada neturėjau problemų dėl antsvorio. Visą gyvenimą buvau liesa kaip šakaliukas xD Ir manau, kad jei nori lieknėti, laikytis dietų ar badauti, visų pirma reikia suaugti, palaukti kol organizmas sustiprės, nes paauglystėje reikia įvairių maisto medžiagų, reikalingų augimui. Kai suauga - tegul daro merginos ką nori. Kita vertus, kol suaugi, gali ir tos visos kvailos mintys apie badavimą išgaruoti.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Anoreksija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anoreksija   Anoreksija Icon_minitimeSk. 02 01 2009, 18:15

maistas - gyvenimo malonumas , tai kaipgi galima jo atsisakyt ?
xD Ir visi kalba kad negalima badaut , bet atsiranda tokiu merginu kurioms jos yra "storos"
Tai ne 10 ratu apibegs aplink stadiona , o geriau savaite "pasikudinsis"
ziauru ziauru ...
Bet manau nutukimas yra neka mazesne liga ;)
Atgal į viršų Go down
Juode.
BIZOKU narys
Juode.


Prisijungė : 2008-08-09
Location : Vilnius
Age : 29
Pranešimų skaičius : 546

Anoreksija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anoreksija   Anoreksija Icon_minitimeSk. 02 01 2009, 18:48

Maistas tai LENGVIAUSIAS malonumas.
O man anoreksija kazkodel nesukelia pykcio ar kitokiu neigiamu emociju isskyrus tai kad nesuprantama tai jog butent kudinimuisi reikalinga anoreksija.
IR man nera suprantama kaip lieknos merginos varo ant storu ir liepia nesilaikyt dietu anoreksiaut. Jus net nesuprantat kaip sunku girdet replikas del svorio. Manot lengva nekompleksuot.
Klystat ir skaudinat kitas.
Atgal į viršų Go down
Gretaa
BIZOKU narys
Gretaa


Prisijungė : 2008-10-05
Location : tokyo
Age : 29
Pranešimų skaičius : 798

Anoreksija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anoreksija   Anoreksija Icon_minitimeSk. 02 01 2009, 18:55

Citata :
Jus net nesuprantat kaip sunku girdet replikas del svorio. Manot lengva nekompleksuot.
Supranti, čia labai priklauso nuo žmogaus, kaip jautriai jis į tai reaguoja. Vienam per vieną ausį įėjo, pro kitą išėjo, o kitą tokie žodžiai labai skaudina ir priverčia griebtis tokių nesmonių, kaip visiškas badavimas. Tiesiog reikia išmokt save pamilt kokia esi ir viskas susitvarkys.
Atgal į viršų Go down
http://www.shaltis.blogas.lt
Juode.
BIZOKU narys
Juode.


Prisijungė : 2008-08-09
Location : Vilnius
Age : 29
Pranešimų skaičius : 546

Anoreksija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anoreksija   Anoreksija Icon_minitimeSk. 02 01 2009, 19:06

Gretaa rašo:
Citata :
Jus net nesuprantat kaip sunku girdet replikas del svorio. Manot lengva nekompleksuot.
Supranti, čia labai priklauso nuo žmogaus, kaip jautriai jis į tai reaguoja. Vienam per vieną ausį įėjo, pro kitą išėjo, o kitą tokie žodžiai labai skaudina ir priverčia griebtis tokių nesmonių, kaip visiškas badavimas. Tiesiog reikia išmokt save pamilt kokia esi ir viskas susitvarkys.

Vajej kaip lengva tai sakyt.
Manai tai lengva?
NENENENENE
gerai kad kazkas tai sugeba.
bet toli grazu nevisos.
ir siaip gincytis neverta nes visko gi buna.
Atgal į viršų Go down
_Shinya_
BIZOKU narys
_Shinya_


Prisijungė : 2008-09-19
Pranešimų skaičius : 378

Anoreksija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anoreksija   Anoreksija Icon_minitimeSk. 02 01 2009, 19:32

Tose foto pilvas atrodo... Am... Vos neapsivėmiau....
Aš prieš tokius dalykus, bet pati sveriu 2 kg daugiau nei turėčiau...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Anoreksija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anoreksija   Anoreksija Icon_minitimeSk. 02 01 2009, 20:54

pamačiau foto ir iškart apetitas dingo.
ištikrųjų tai yra per daug žiauru.
taip,nualinti savo kūną,vien dėl,to kad galėtumei visam pasauliui reklamuoti apatinius?
dei,kaip pagalvoji,ko tik šiuolaikinės merginos neprisigalvoja dėl šlovės.
tikrai...labai žiauru.
Atgal į viršų Go down
Giie.
Always Keep The Faith!
Giie.


Prisijungė : 2008-07-05
Age : 28
Pranešimų skaičius : 855
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

Anoreksija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anoreksija   Anoreksija Icon_minitimeSk. 02 01 2009, 21:42

Va čia tai žiauriau nei žiauru.
Nesuprantu to dalyko kaip Sausainiukas sakė, nualint savo kūną tiek , vien tam, kad demonstruot apatinius.
Man tu merginu gaila.
Atgal į viršų Go down
h3llo.
konkurso laimėtojas
h3llo.


Prisijungė : 2008-11-03
Location : kažkur Čia
Age : 30
Pranešimų skaičius : 972

Anoreksija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anoreksija   Anoreksija Icon_minitimePir. 02 02 2009, 01:12

Iš tiesų labai baisu...
Manau apie tai galima pasakyti labai daug
O kas dėl to kaltas? Manau mada...
Neseniai per biologiją ėjom šią temą. ir kai mokytoja parodė nuotraukų (ne tik merginų, o ir vaikinų) tai... na nelabai malonu...
Netgi sakė, jog tarkim anoreksija sergantį žmogų nufotografuoja(pvz paplūdimy) ir uzdengę veidą jam parodo. Ir ką jūs manot? jis sako kaip baisu, ką tas žmogus nuotraukoje galvoja... bet juk ten jis!
žiauru...
Atgal į viršų Go down
Kei
BIZOKU narys
Kei


Prisijungė : 2008-06-29
Location : Berlin
Age : 30
Pranešimų skaičius : 241
Mėgstamiausias CB narys : Shin

Anoreksija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anoreksija   Anoreksija Icon_minitimePir. 02 02 2009, 03:00

geriausia prancuziska taisykle: valgyk visko visko,bet po truputi ir ne[prireiks jokiu dietu bei sportu. taip maitinuos jau menesi apie dietas negalvodama (neatmetant fakto,jog sportuoju)
numeciau 4 kg ir esu laiminga be dietu.
nelaikau saves stora,tik noriu atgaut sportine forma.,kuria esu turejus anksciau ir esu grieztai prie badavima.
nesamone kazkokia.
Atgal į viršų Go down
ievele
BIZOKU narys
ievele


Prisijungė : 2008-09-23
Location : Palanga
Age : 32
Pranešimų skaičius : 68
Mėgstamiausias CB narys : kiro,shin

Anoreksija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anoreksija   Anoreksija Icon_minitimeSk. 03 01 2009, 18:33

as turejau tokia problema(na bent jau man taip atrode)patarciau nesiimti tokiu drastisku riemoniu nes zinau ka reiskia badauti ir atrodo kad kitos iseities nera numesti svori,as numeeciau,bet sveikatos kaina,buvo nustoje funkciuonuoti beveik kai kurie organai,ilgai reikejo vargti kol viska issigydziau.nedarykite to nes po kazkiek laiko pasigailesite kad taip darete
Atgal į viršų Go down
IndreDD
BIZOKU narys
IndreDD


Prisijungė : 2008-11-30
Pranešimų skaičius : 207

Anoreksija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anoreksija   Anoreksija Icon_minitimePir. 03 09 2009, 03:52

O PYP kaip ta pana žiauriai atrodo.:S
Būna šiaip lieknų žmonių bet jiem atrodo kad jie stori.
Ir dar laikosi dietos.
Arba organizmas maisto nepriima ir viska išvemia.
Tada būna baisu.
Bet baisiausia būna kai mažos mergaitės laikosi dietos.
Ir va iki ko daeina.
Atgal į viršų Go down
pauler
BIZOKU narys
pauler


Prisijungė : 2009-01-15
Location : Alytus
Age : 28
Pranešimų skaičius : 120
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

Anoreksija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anoreksija   Anoreksija Icon_minitimeSk. 03 15 2009, 18:34

Aš nesuprantu merginų, kurios badauja. Paskui jos vis tiek turi pavalgyt, o tada svoris su kaupu grįžta.
Apskritai kam jos badauja nori vaikinams gražesnės būt? Kiek žinau jie kaip tik normalias mėgsta.
Atgal į viršų Go down
algitad
BIZOKU narys
algitad


Prisijungė : 2008-12-21
Location : kaunas
Age : 28
Pranešimų skaičius : 371
Mėgstamiausias CB narys : visi

Anoreksija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anoreksija   Anoreksija Icon_minitimeSk. 03 15 2009, 21:06

Esu skaičiusi ne vieną straipsnį žurnale apie merginas sergančias anorekcija. Žiūrėdama į nuotraukas pasibaisėdavau. Ištikrūjų tai klastinga liga ir daugumai atrodo kad savaitę kitą pabadavus nieko neatsitiks, bet to tiktai ir reikia. Manau geriausias būdas pataisyt kūno formas yra SPORTAS ir SVEIKA mityba.
Atgal į viršų Go down
wose
BIZOKU narys
wose


Prisijungė : 2008-05-18
Location : Šiauliai
Pranešimų skaičius : 294
Mėgstamiausias CB narys : Strify!*

Anoreksija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anoreksija   Anoreksija Icon_minitimeSk. 03 15 2009, 23:18

Baisus dalykas , sugadinantis merginų gyvenimus ir paverčiantis juos nepilnaverčiais .
Atgal į viršų Go down
Demy
BIZOKU narys
Demy


Prisijungė : 2009-03-10
Location : kaunas
Pranešimų skaičius : 87
Mėgstamiausias CB narys : kiro

Anoreksija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anoreksija   Anoreksija Icon_minitimeŠt. 03 28 2009, 02:35

si liga tikrai labai baisi...
niekam nelinkeciau ja susirgti
Atgal į viršų Go down
Yune*
BIZOKU narys
Yune*


Prisijungė : 2008-02-21
Location : Alytus
Age : 31
Pranešimų skaičius : 785

Anoreksija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anoreksija   Anoreksija Icon_minitimeŠt. 03 28 2009, 18:43

aj nežinau...
kaip liga ji yra baisi.
badavimas yra baisu.
tačiau pati suprantu tas paneles,
kurios protingai prisilaiko svorį.
antsvoris taip pat nesveika kaip ir liesumas.
bet tos, kurios badauja parom,
kaip paklaikusios žiūri į veidrodi
ir zyzia su "kokia aš stora"
... košmaras.

galėtų panelės ir pamąstyti.
iš tokių dalykų vėliau sunku "išbrist".
m (-.-) m
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/magicdomino
Sponsored content





Anoreksija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anoreksija   Anoreksija Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Anoreksija
Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Off-topic :: Grožis ir mada-
Pereiti į: