Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Sveiki visi Cinema Bizarre gerbėjai! Jūs užsukote į pirmąjį ir didžiausią Cinema Bizarre gerbėjų forumą visoje Lietuvoje, kuriame galėsite sužinoti viską apie šią grupę bei dalyvauti kitose mūsų diskusijose ir konkursuose. Tad nedelsdami prisijunkite prie mūsų, nes čia esate visada laukiami. :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

'to change the world, go change yourself.' yu


 

 Papuošalai

Go down 
+58
gedviliukas
rawrgod
spider2713
ziedune
G
akvuteb
april
akwileaa
Elli
Gabi...
infinity.
skirmante
Jony
Sshina1
ex-Duffy
Strifutė.
eiichi
Gretux008
Ligita*
cb4ever
Carol
Yazy
mizukis.
Burbuliukė
Demy
pauler
algitad
Geta'sQueen
adatuke
Kriss
lameja
IndreDD
Victoria
Dite12
wikinta
laurutia57
Utjia
ievele
Sima89
_Shinya_
tiro
efi
PaTrI:)*
Kei
wose
Sisley
Yune*
siemka112
white socks
Gillė xD
kammy
_lonely_angel_
Giie.
Kryzkele
deimante
LuLy
Gretaa
donamoda
62 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Carol
BIZOKU narys
Carol


Prisijungė : 2009-03-25
Age : 32
Pranešimų skaičius : 56

Papuošalai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papuošalai   Papuošalai - Page 3 Icon_minitimeTr. 06 24 2009, 02:18

papuošalus tiesiog dievinu. visokie auskariukai, apyrankes ir t.t. labiausiai patinka papuošalai iš medžio ir kitu gamtos sutvertų dalykėliu :) ir be to aš mėgstu turėti tokius papuošalus kurių niekas kitas neturi. todėl turiu pomėgi pati kurti įvairiausius papuošalus.papuošalu turiu laaabai jau daug. kad ir kur eičiau būtinai turiu ka nors užsidėti, pasikabinti. jie tarsi mano kokie talismanai :)
Atgal į viršų Go down
cb4ever
BIZOKU narys
cb4ever


Prisijungė : 2008-09-23
Location : šiauliai
Age : 29
Pranešimų skaičius : 382
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

Papuošalai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papuošalai   Papuošalai - Page 3 Icon_minitimeTr. 06 24 2009, 03:06

Nenešioju nė vieno papuošalo. Kažkada turėjau pakabuką su ametistu, bet per savo nerangumą pusę jo nuskėliau. Kartais taip norisi pasipuošti, bet pasakau sau "apsieisi". Neleidžiu pinigų pigiems blizgučiams.
Atgal į viršų Go down
http://sancredfern.blogspot.com/
Ligita*
BIZOKU narys
Ligita*


Prisijungė : 2008-09-02
Location : Alytus.
Age : 29
Pranešimų skaičius : 415
Mėgstamiausias CB narys : Visi!

Papuošalai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papuošalai   Papuošalai - Page 3 Icon_minitimePen. 06 26 2009, 03:24

Papuošalus nelabai mėgstu. Kartais užsikabinu kokį pakabuką.
Žiedų ir apyrankių išvis nenešioju. Jau daugiau nei pusmetį nenešioju ir auskarų. Tik kartais prasiduriu, kad visiškai neužgytų skylės.
Atgal į viršų Go down
Gretux008
BIZOKU narys
Gretux008


Prisijungė : 2009-01-17
Location : Vilnius
Age : 28
Pranešimų skaičius : 207

Papuošalai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papuošalai   Papuošalai - Page 3 Icon_minitimePen. 06 26 2009, 15:00

papuosalus megstu. visada nesioju viena auskara desinej ausy (ten yra antra skylute) ir paprasta sidabrini zieduka ant kaires rankos bevardzio. Niekur neiseinu, be auskaru, pakabuku ir apyrankiu. Na kartais apyrankes buna isimtis. Papuosalu galiu pasakyti turiu nemazai, bet man visada ju buna per mazai, nes tai neturiu tokios spalvos ar kitokios.
Atgal į viršų Go down
eiichi
BIZOKU narys
eiichi


Prisijungė : 2009-05-30
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1520

Papuošalai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papuošalai   Papuošalai - Page 3 Icon_minitimePen. 06 26 2009, 18:02

Anksčiau žiauriai daug papuošalų nešiodavau.Yra toks kaip knygynas Panevėžy "zodiakas" tai ten tokie mieli pakabukai būdavo, tai aš bent po tris nešiodavau xd , taip nesveikai ( tik dabar tai suprantu :d ) .Dabar tai skirtingai nešioju, bet visada ant kaklo kas nors yra ..Taip pat su auskarais, visada kokius įsidėjus (turėjau su ausim problemų, tai bijau, kad užgis) p
Atgal į viršų Go down
laurutia57
BIZOKU narys
laurutia57


Prisijungė : 2008-09-26
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1031

Papuošalai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papuošalai   Papuošalai - Page 3 Icon_minitimePen. 06 26 2009, 21:18

Visada nešioju apyrankę su Strify užrašu.
Žiedą kurį padovanojo sesė
ir kai kur nors einu užsikabinu ant kaklo pakabuką su gitara.
Atgal į viršų Go down
Strifutė.
BIZOKU narys
Strifutė.


Prisijungė : 2008-09-16
Location : Skuodas
Age : 30
Pranešimų skaičius : 486
Mėgstamiausias CB narys : St, Ki

Papuošalai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papuošalai   Papuošalai - Page 3 Icon_minitimeŠt. 06 27 2009, 01:48

atsimenu kai dar neturėjau skylių ausyse, pastoviai zyzdavau, kad galėčiau prasivert, man tai buvo kažkas nerealaus XD prasidūriau, atsibodo....dabar išvis auskarų nebenešioju XD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Papuošalai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papuošalai   Papuošalai - Page 3 Icon_minitimeŠt. 06 27 2009, 12:10

Turiu tas dvi skylutes ausyse,alia jos visad tuščios.Netinka man tie auskarai betkokie :D o auksą bijau pamesti. Grandinėlėms atsirado alergija,o auksinę sutraukiau. Žiedai nepatogūs >.< Na,liko apyrankės :D Apyrankėms pašvenčiu visas savo vasaros popietes,na jų darymui :D Veriu,neriu,mazgau iš visko :D Turiu jų daaaug.Visokių su karoliukais,nertvų,tokių iš šniurelių,didelių ir t.t Tai va,traukia iš papuošalų mane tik apyrankės :D
Atgal į viršų Go down
ex-Duffy
BIZOKU narys
ex-Duffy


Prisijungė : 2008-06-18
Age : 30
Pranešimų skaičius : 1460
Mėgstamiausias CB narys : strify

Papuošalai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papuošalai   Papuošalai - Page 3 Icon_minitimeŠt. 06 27 2009, 15:00

nemėgstu papuošalų šiaip ir visko kas su jais susiję ir nenešioju šiaip nieko išskyrus auskarus. bet, pastaruoju metu dovanoja man papuošalus, todėl jaučiu priklausomybe jiems (geri daiktai - geri žmonės - gera nešiot ; ) )ir nešioju. tai imu priprast prie visų blingų blingų ir nebetrukdo jie man. bet šiaip iš manęs nekokia papuošalų nešiotoja. aš net auskarus į ausis įsivert pamirštu (rofl) nežinau, gal kada gyvenime ir bus tarpsnis, kai varinėsiu auskarais apsikarsčius, bet dabar tai ne. užtenka vieno blingo ir dafuks laimingas. :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Papuošalai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papuošalai   Papuošalai - Page 3 Icon_minitimeŠt. 06 27 2009, 23:41

Nešioju auskarus, dažniausiai kabančius.xD
Dar visad vaikštau ant kaklo pasikabinus jūrų ežio spyglio pakabuką, kartais - kažkokią lyg ir senovinę Egipto monetą.
Patinka apyrankės, bet kai jų būna kelios ant vienos rankos. Žiedų pastaruoju metu nenešioju, pasidarė nepatogūs, be to, aš juos visus pamėtau.;DD
Baisiausiai nepatinka visokios sagės, nu tokios žiaurios man jos.
Atgal į viršų Go down
Sshina1
BIZOKU narys
Sshina1


Prisijungė : 2009-07-16
Pranešimų skaičius : 151

Papuošalai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papuošalai   Papuošalai - Page 3 Icon_minitimeSk. 07 19 2009, 23:14

Nesioju auskarus ir kartais uzsideu grandinele su sidabrine gitara
Atgal į viršų Go down
Gretaa
BIZOKU narys
Gretaa


Prisijungė : 2008-10-05
Location : tokyo
Age : 29
Pranešimų skaičius : 798

Papuošalai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papuošalai   Papuošalai - Page 3 Icon_minitimePir. 07 27 2009, 15:22

Iki šiol galvojau, kad nemėgstu jokių 'tokių' papuošalų kaip žiedai, grandinėlės ir pan, bet vakar supratau, kad visgi kažką puošnaus nešioju- tai karolius. Visokių spalvų turiu, bet mylimiausi tokie ilgi ir juodų perlų (perlų už 20 lt :D) Nu ką žinau iš kažkokių burbuliukų, bet gražūs jie man, elegantiški tokie.
Atgal į viršų Go down
http://www.shaltis.blogas.lt
Jony
BIZOKU narys
Jony


Prisijungė : 2009-05-11
Location : Pnwz
Age : 28
Pranešimų skaičius : 216
Mėgstamiausias CB narys : Strify ;D

Papuošalai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papuošalai   Papuošalai - Page 3 Icon_minitimePen. 08 28 2009, 22:55

Jais naudojuosi bet galėčiau be jų išgyventi
Mano mėgstamiausi stambus papuošalai Papuošalai - Page 3 9867 Papuošalai - Page 3 766394
Atgal į viršų Go down
http://www.formspring.me/ChikaNiikura
skirmante
BIZOKU narys
skirmante


Prisijungė : 2008-09-29
Location : Panevėžys
Age : 30
Pranešimų skaičius : 767
Mėgstamiausias CB narys : Kiro&Yu

Papuošalai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papuošalai   Papuošalai - Page 3 Icon_minitimeŠt. 09 26 2009, 21:28

Nešioju tik auskarus daugiau papuošalu pas mane nėra
nors pakabučiu grandinėlių pas mane dėžutėje pilna
Atgal į viršų Go down
infinity.
BIZOKU narys
infinity.


Prisijungė : 2008-10-03
Location : bikini bottom
Age : 26
Pranešimų skaičius : 1085
Mėgstamiausias CB narys : yu

Papuošalai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papuošalai   Papuošalai - Page 3 Icon_minitimeŠt. 09 26 2009, 22:02

kadangi ilgą laiką auskarų nenešiojau, tj db kažkaip užsidėjau vieus ir nusiėmiau vėl, o taip tai nešioju pakabuką, kurį per komuniją dovanojo. toks paprastutis : )
Atgal į viršų Go down
http://xpumadidasx.blogspot.com
laurutia57
BIZOKU narys
laurutia57


Prisijungė : 2008-09-26
Age : 28
Pranešimų skaičius : 1031

Papuošalai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papuošalai   Papuošalai - Page 3 Icon_minitimePir. 09 28 2009, 05:10

dabar nešioju tik savo mėgstamiausius auskarus. {languoti *mm*} :D
kartais užsidedu pakabuką.
dabar kai ruduo atėjo sumažėjo noras dėtis papuošalus kažkodėl :D
Atgal į viršų Go down
Gabi...
BIZOKU narys
Gabi...


Prisijungė : 2009-05-11
Location : Kėdainiai
Age : 29
Pranešimų skaičius : 352
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

Papuošalai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papuošalai   Papuošalai - Page 3 Icon_minitimePen. 10 30 2009, 21:14

Turiu pakabuti su spyna visalaik ji nesioju..Seip nezinau ar cia skaitosi kaip papuosalas,bet labai patinka nesioti grandine prie dzinsu xDD
Atgal į viršų Go down
Elli
BIZOKU narys
Elli


Prisijungė : 2009-03-07
Location : Wonderland.
Pranešimų skaičius : 434
Mėgstamiausias CB narys : S h i n .

Papuošalai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papuošalai   Papuošalai - Page 3 Icon_minitimeŠt. 11 07 2009, 03:52

Vienintelis mano papuošalas kuris būna dieną naktį - auskaras lūpoj.
Na, man asmeniškai jis papuošalas. Kai kam, kad spuogas, randas ar dar kas pnš.
O šeip papuošalus retai užsidedu.
Nebent ilgą grandinėlę su raktu ir A raide : )
Atgal į viršų Go down
akwileaa
BIZOKU narys
akwileaa


Prisijungė : 2008-10-13
Pranešimų skaičius : 373

Papuošalai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papuošalai   Papuošalai - Page 3 Icon_minitimeŠt. 11 07 2009, 04:09

Nebenešioju auskarų,Kažkaip jie man atsibodo.
Dabar liko tik žiedas ant dešinės rankos smiliaus ir kartais grandinėlė su kryželiu ir žiedu.
Jaučiu, atsiras pas mane apyrankė su užrašu ,, Kiro '' . : DD
Atgal į viršų Go down
cb4ever
BIZOKU narys
cb4ever


Prisijungė : 2008-09-23
Location : šiauliai
Age : 29
Pranešimų skaičius : 382
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

Papuošalai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papuošalai   Papuošalai - Page 3 Icon_minitimeŠt. 11 07 2009, 17:37

Nešioju pakabuką panašų į svastiką, tik su daugiau atšakų ir kažkokiu japonišku hieroglifu : DD.
Taip pat apyrankę iš karoliukų su užrašu „Kiro“, kurią man padovanojo labai brangus žmogus ^^.
Atgal į viršų Go down
http://sancredfern.blogspot.com/
Giie.
Always Keep The Faith!
Giie.


Prisijungė : 2008-07-05
Age : 28
Pranešimų skaičius : 855
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

Papuošalai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papuošalai   Papuošalai - Page 3 Icon_minitimeŠt. 11 07 2009, 18:45

nuo lapkricio 4d. nesioju auskariuka bamboje, apyranke kuria pasidariau ir ant kurios uzrasyta "Richie". O siaip dar kartais uzsidedu kokia grandinele, zieda ar isiveriu auskariukus i ausis, bet per daug tu papuosalu nenesioju, nes neziauriai man jie patinka.
Atgal į viršų Go down
april
full time dreamer
april


Prisijungė : 2009-02-10
Location : Panevėžys
Age : 29
Pranešimų skaičius : 1965

Papuošalai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papuošalai   Papuošalai - Page 3 Icon_minitimeTr. 12 23 2009, 22:05

nemėgstu apsikrauti papuošalais, bet visada turiu įsiverti visus auskarus. : DD ir ant kaklo pasikabinti draugės dovanotą obuoliuką, nesiskiriu su juo.. o kitus papuošalus derinu prie aprangos, nors juos pamirštu dažnai ryte. : D man pakanka tik būtiniausių. xD
Atgal į viršų Go down
algitad
BIZOKU narys
algitad


Prisijungė : 2008-12-21
Location : kaunas
Age : 28
Pranešimų skaičius : 371
Mėgstamiausias CB narys : visi

Papuošalai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papuošalai   Papuošalai - Page 3 Icon_minitimeTr. 12 23 2009, 22:54

Pati gaminuosi sau papuošalus, tai jau tapo mano hobiu. Turiu jų netiek ir daug bet įvairių ir beveik kiekvieną dieną užsidedu. Tik va su auskarais problema, juos dažnai pamirštu įsivert xDD Būna, kad 2 savaites be jų išbūnu xD
Atgal į viršų Go down
akvuteb
BIZOKU narys
akvuteb


Prisijungė : 2009-11-18
Location : Pakruojis-Stačiūnai
Age : 28
Pranešimų skaičius : 737

Papuošalai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papuošalai   Papuošalai - Page 3 Icon_minitimePir. 01 04 2010, 01:03

Man patinka dideli ir masyvūs. Šeip daug papuošalų neturi, bet žadu įsigyti xDDDDD Nenešioju žiedų, nes mano pirštai negražūs, o nagai nukramtyti, tai vaizdas butų ne koks xDDDDDD
Atgal į viršų Go down
G
BIZOKU narys



Prisijungė : 2010-01-16
Location : Kaunas, Žaliakalnis ;]
Age : 30
Pranešimų skaičius : 746
Mėgstamiausias CB narys : Kiro

Papuošalai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papuošalai   Papuošalai - Page 3 Icon_minitimePir. 03 01 2010, 01:28

Nepatinka man papuošalai. :D
Turiu tik pakabuką ant kaklo. Širdelė, o joje T raidė. :)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Papuošalai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Papuošalai   Papuošalai - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Papuošalai
Atgal į viršų 
Puslapis 34Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Off-topic :: Grožis ir mada-
Pereiti į: